Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

78marcela
28. dub 2014

@jesie28 tak odpočívej a at je vše v pořádku a za chvíli si jdeš pro bublinku do bříška...

holky, vím, že je to předčasné, ale když se zadaří u nás, tak mi zbyde ještě sedm embryí. Ted musíme podepsat souhlas před KET, kde se píše, co se pak s těmi zbývajícími má stát. Co jste si napsali vy?

japro
28. dub 2014

ahoj holky ráno jsem volala do nemocnice na gyndu na lužkové a mužu tam večer na 19.45 dojít na pregnyl 🙂 byla moc hodná po tel tak snad ta co bude mít nočí taky bude 😀 jinak sem jí koupila čokoládu 🙂 zítra naposled do práce ve středu propustku a pak mám psáno dovču na 14 dní po tel to doladíme třeba přijdu dříve 🙂 jak u vás holčiny?

jesie28
28. dub 2014

@martas14 ne ne, to tak, aby mi tam čučeli učni 😀 Prostě spoustu sester, dva doktoři a emryologové. Nebo nevím, kdo to všechno byl. Možná uklizečka se přišla podívat 😀 😀 😀 Ne sranda. My jsme si dali ISCI, AH a prodlouženou kultivaci, tak snad to k něčemu bude, za ty peníze 🙂

japro
28. dub 2014

@78marcela už si je nebudete chtí chovat na další ? no já nevím mě minule žádné nepřežilo ale když sem byla na prvním IVF a pak se rozvedla tak když sem se otrkala tak se je dala na výzkum aspon snad to nák pomohlo 🙂ale raději ani na mé první IVF a namželství nechci vzpomínat 😉

japro
28. dub 2014

@jesie28 😀 taky mě přijde že tam je vždy moooooc lidí 😀

jesie28
28. dub 2014

@78marcela Já bych je asi nechala zamražený. Třeba na další dvojčátka 😀 😉

alarada
28. dub 2014

@martas14 Už se nato těším

martas14
28. dub 2014

@78marcela já teda nevím nic o té pětileté lhůtě co jsi psala, u nás je to klasika zdarma na rok a pokud otěhotníš, tak na dva, no a pak si už to musíš hlídat sama a platíš si to, ale nevím teda jak dlouho se doporučuje takové skladování 😒 ale pokud to nemá vliv, tak bych si je určitě nechala a chtěla zkusit všechny 😅 bo kdyby nebyly dvojky, tak sto pro za rok max dva budeš toužit po sourozenečkovi 😉

martas14
28. dub 2014

@jesie28 to víš, že to bude mít přínos, jsou to všechno super, truper postupy a vykouzlí tam eňo ňuno embroušky.......no já tam viděla jít po chodbě taky dost lidí, tak jsem měla hrůzu jestli nejdou nějací učni, ale nebyli tam, jedině až by mě uspali a to už by mi bylo fuk 😀D a ten et očekáváš kdy?

jesie28
28. dub 2014

@martas14 embryoložka říkala, že v pátek. Už, aby byla středa, abych věděla, jak se daří emrouškům 🙂 Máš taky utrogestan na zavádění? To zas bude hnus, ale co by jsme pro mimi neudělaly 🙂

78marcela
28. dub 2014

@japro
@jesie28
@martas14
Já právě už mám zamraženo čtvrtý rok, platili jsme to na pět let, prý to dál už neuchovávají. Takže když se zadaří ted, porod bude v únoru a v červnu mi to končí, takže to už další asi nestihnu.
Když se ted podaří dvojčata, další chtít určitě nebudeme.
Tak právě nevím, co dál po těch pěti letech...

martas14
28. dub 2014

@jesie28 jo jo taky jsem čekala na ten první telefonát, jak slípka na flus 😀 jojo už si užívám utrogestanovou jízdu 2-2-2, ale celkem o tom ani nevím, častějc vyměním intimku a je to pohoda....píchali ti agolutin?

martas14
28. dub 2014

@78marcela hm tak pokud je to na pět let, tak bych se stejně rozhodovala až na samém konci té lhůty na vypršení podle momentální situace ...no rada jak stehno, viď 😀

jesie28
28. dub 2014

@martas14 jj, dostala jsem Agolutin 😉

78marcela
28. dub 2014

@martas14 no to jo, ale my to musíme ted zaškrtnout před ketem...

78marcela
28. dub 2014

@martas14 dříve to nebylo, ted mají nějaké nové formuláře, kde se to musí zaškrtnout...sama to nechápu, když půjdu víckrát na ket, tak to tam budu pokaždé muset zaškrtnout a co když se pak rozhodnu jinak...no je to divné...

martas14
28. dub 2014

@78marcela no to je fakt divné, podepisovat něco předem, když za čtrnáct dní může být situace úplně jiná a hlavně proč něco podepisovat teď když je to na pět let a to ještě neuběhlo? no tak bych zaškrtla, mrazit dál, jako myslíš, že by po vás chtěli něco ještě doplatit za to mrazení?

78marcela
28. dub 2014

@martas14 To asi ne, zaplaceno to máme až do příštího června. Ale musíme zaškrtnout už ted, co s těmi zbývajícími. Asi to tak udělali proto, že se jim třeba lidi po uplynutí té doby neozývali nebo já nevím proč.
kdyby to šlo prodloužit třeba o rok, byla bych ráda, za dva roky bych si šla pro další. Ale to asi nepůjde.

pedotra
28. dub 2014

@martas14 ahojky tak dnes byl et vloženy dva bojovníci. 😉

78marcela
28. dub 2014

@pedotra tak at pilně zabojují a za deset dnů hlásíš //. držím pěsti pro štěstí🙂

japro
28. dub 2014

@pedotra no paráda držím palečky 🙂 já ted za 30 min jdu na bus a jedu na pregnyl 🙂

dagin
28. dub 2014

@78marcela My jsme měli před těmi 7 lety 2 na ET a 4 zamražené. Museli jsme se rozhodnout v době, kdy holky měly rok a byl to záhul, co s mrazáčkama. V té době jsme se dohodli, že další děti chtít nebudeme ... a dnes je vše jinak. Nicméně tenkrát jsme embrya darovali .... brali jsme to tak, že je dostane někdo, kdo po nich touží. Ale měli jsme podmínku - aby je dostali nejlépe lidé z ciziny nebo z druhého konce republiky ... aby byla minimální šance, že se někdy potkají s holkama.

kvetinka84
28. dub 2014

Ahoj holky, tak se hlásím po OPU, máme to za sebou a hlásím 7 krásných vajíček a nadprůměrný spermiogram. Tak si myslíme, že to je dobrý výsledek. Jinak teda dnešek stojí za to. Ráno jsme vstávali před 5, po cestě do Prahy jsme chytli brutální zácpu 12 km dlouhou na D1, díky bohu, že si v CARu dávají přes hodinu rezervu na příjem a vyřízení všech formalit než se jde na sál na odběr, jinak jsem si užila ovulaci v koloně na dálnici. No a cesta domů byla to samé v bledě modrém. Cestou jsem si rozbouřila břicho a teď mě pekelně bolí, sotva lezu. Taky vás tolik bolelo břicho? Nechali jsme je oplodňovat sami a zítra mám volat, jak to vypadá a kdy bude ET.

jesie28
28. dub 2014

@kvetinka84 Pěkný počet vajíček. Já mám taky dneska po OPU. Mě taky dneska bolí. Jsem jak balon 😒 Snad zítra to bude už ok.

kvetinka84
28. dub 2014

@jesie28 No já jsme právě v nemocnici byla naprosto v pohodě, ale ta cesta domů a doma mě péče o malého nějak to břicho rozbouřila a teď sotva lezu. Ale nekrvácím, tak snad to bude OK. Neboj, 3 vajíčka stačí, já měla minule jen 2 a jak máme krásného chlapečka🙂 Dobře nám to dopadne. Už víš, kdy budeš mít ET? Nemám moc čas to tady dočítat, musím jít dát spát malého

jesie28
28. dub 2014

@kvetinka84 Já jsem taky byla z nemocnice v pohodě, ale odpol.už jsem byla jak kdybych měla zaražený prdy 😀 Tak to je super, že se vám zadařilo i ze dvou. To mám radost. 😉 Já mám volat ve středu, kvůli tomu, jak se oplodnily. Máme ISCI, AH, prodlouženou kultivaci. Tak jak při prvním IVF 🙂 A transfer by měl být na pátek

78marcela
28. dub 2014

@kvetinka84
@jesie28
tak to je dobře, že máte vajíčka, držím pěstí, ať se pěkně oplodni.

kvetinka84
28. dub 2014

@jesie28 NO tak to máte stejně, já taky v nemocnici jako rybka a teď sotva lezu. Mám takové bolesti jako při MS, ale mnohokrát silnější. Bolí mě břicho a jde mi to i do zad. To je mi právě divné, že mě bolí i záda dole v kříži

kvetinka84
28. dub 2014

@jesie28 Já mám volat zítra dopo, jak se oplodnily a to mi řeknou kdy bude ET

martas14
28. dub 2014

@pedotra paráda dva prcinkové zpátky u maminky 😉 tak to si tam teď chvilku zaskotačí a pak se zakousnou jedna báseň 😉 .....to jsme na tom úplně stejně, no vítej ve fázi čekání, ta je pěkný hnus 😝 😀