Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
28. dub 2014

@kvetinka84 to je taky hezká úrodička, tak už to máte holky za sebou, to je fajn, mě břicho bolelo hned po opu, tak jak mi dávali kapačku s vodou na pokoji, tak jsem si tam nechala šoupnout i algifenové kapky od bolesti, tak mi bylo fajne, sice odřídit si hoďku dom sama, nebyl med, ale šlo to a pak už bylo jenom líp a líp a teď po et už je o břichu skoro nevím, celkově mě tak všechno odešlo, jen prsa cítím.....no vy jste si taky užili na té dálnici, tak držíme palce dál ať se vám to holky i @jesie28 pěkně oplodňuje 😉

martas14
28. dub 2014

@kvetinka84 @jesie28 jo jinak mě řekli v nemocnici, že v případě nouze si klidně prášky od bolesti vzít můžu 😉

kvetinka84
28. dub 2014

@martas14 díky snad se jich oplodní co nejvíc. No je mi fakt ouvej, snad zítra bude líp. To tě po té narkoze nechali řídit. Tak to tady nepřichází v úvahu, ani domů tě nepustí samotnou, musíš mít doprovod

kvetinka84
28. dub 2014

@martas14 fakt? já se právě bojím si něco vzít

martas14
28. dub 2014

@78marcela no tak u nás je to automatika, pokud si to nehlídáš ty sama, tak ti to po termínu sami zlikvidují bez vyzvání....ale pokud to máš zaplaceno, tak prostě bych to nechala a podepsala, že to chci beze změny zatím, no však jak tam půjdeš na kontrolu, tak se důkladně vyptáš a budeš vědět 😉

martas14
28. dub 2014

@kvetinka84 tak u nás taky apelují, aby si pro tebe někdo přijel, ale nikdo to na parkoviště s tebou zkontrolovat nejde, že 😀 ale já se fakt cítila dobře i poprvé, jako měla jsem možnost tam v případě potřeby zůstat i přes noc s manželem, kdyby byl problém, ale bylo mi dobře, tak jsme musela za dcerkou a vzhledem k tomu, že jsme o tom nikomu neřekli, tak jsem ani o odvoz nikomu nechtěla říkat.....
jojo schválně jsem se na to ptala, protože mě to trochu tlačilo ještě na pokoji, takže mi dali ten algifen, a že si klidně můžu vzít doma i brufen....tak zatím můžeš, to až po et už né 😉

78marcela
28. dub 2014

@martas14 asi jo. Uvidím co mi řeknou. teď mi došlo, že už jen 14dnů a půjdu si pro ně.

martas14
28. dub 2014

@78marcela už jen pár dnů a v měsíci lásky hurááá na ně 😉
utíká to neboj, jako by to bylo včera co jsem byla v únoru na domluvě na ivf, že až v dubnu začneme 😀 😀

78marcela
28. dub 2014

@martas14 jojo, nejhorší byl zatím ten měsíc do konzultace. Teď už konečně mám pocit že se něco děje. Pořád mi to přišlo dlouhé, že až v půli května, ale až teď mi došlo že když to bude 12.5,tak už právě budu půl dne těhotná🙂

martas14
28. dub 2014

@78marcela člověk furt někam kvaltuje a až dojde k tomu kýženému datu kdy je transfér a pak zas buch a čekačka 😝 😀 😀

japro
29. dub 2014

@kvetinka84 jj mě tenkrát taky řekly prášek na bolest .... tam zavolej at mák klid a zeptej se 🙂

pedotra
29. dub 2014

@martas14 taky ti daly k utrosi. Na míchání clexane pro lepší uhnizdení. 🙂

cicinky
29. dub 2014

@pedotra Clexane je na ředění krve, aby se ti neucpaly cévy 😉

78marcela
29. dub 2014

@cicinky aha kdo se mezi nás přišel podívat. Jak se máš? Už začaly tehu chutě a ranní nevolnosti? 🙂

cicinky
29. dub 2014

@78marcela já jsem tu stále 😉
Začali takové ranní nevolnosti, dokud se tedy nenajím 😀
Bude ze mě meloun 😀
A taky se mi zvýšila citlivost na pachy, zrovna sedím v busu, mám co dělat, abych se nepoblinkala :-P

78marcela
29. dub 2014

@cicinky a co tvoje nová práce? Jak přijali, že jsi tehu?

jakoubekzdenka1711
29. dub 2014

ahoj holky tam ms dorazila včera a od zítřka zobu clostík a hurá na ivf s min. stimulací, snad budu dobře reagovat, v sobotu kontrolní UTZ už teď mám nervy jako blázen, ale snad se svezu s Vámi na těhotenské vlně. jupíííííí holky naskakovat!!!! manžel to se mnou prožívá, včera mě hladil a hned, že to bude dobrý no znáte to, chlapi nám chtějí pomoci , ale nemůžou jak????

alarada
29. dub 2014

@pedotra Držím palce ať tam bojovníčci vydrží a za chvilku jsou tam :// 😀

alarada
29. dub 2014

Tak holky já zítra na OPU ještě zvládnout dnešek v práci a pak hurá na sál. A když tu pude všechno dobře tak příští týden pro mimíska 😵.
Jak to máte s neschopenkou. Já jsem se na ní ptala a že si mám říct ve středu při odběru.

pedotra
29. dub 2014

@alarada mě neschopenku dali až po et. Po vložení bojovníků.

martas14
29. dub 2014

@pedotra Nene nemám nic jen utros a jak se doma zabavujes 😉

martas14
29. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 jak říkás ještě, že máme. Ty naše hodné muže 😉 tak držíme palec ať jde vše podle plánu

78marcela
29. dub 2014

@alarada
@jakoubekzdenka1711
paráda, další do klubu. Já jdu za týden na kontrolní utz a počítám 12.5 transfer. Tak věřím že budete hlásit // a já si hezky naskočím k vám na vlnu.

pedotra
29. dub 2014

@martas14 no zatím se jen povaluju. A cucim na telku. 😉

jesie28
29. dub 2014

@alarada držíme palečky na zítra. 😉 Já jsem měla neschopenku od začátku stimulace. 😉

jesie28
29. dub 2014

@martas14 ty sis ještě troufla jet hodinu sama autem? To máš odvahu. 🙂 Taky jezdíme 70km, ale sama bych nejela. Brno je pro mě moc velký 😀

cicinky
29. dub 2014

@78marcela jeee, to nikdo neví a do 13tého týdne ani vědět nebude, to je stále riziko 😉
@alarada já jsem bez neschopenky 😉

martas14
29. dub 2014

@pedotra nápodobně, akorát v té telce je prd 😝 tak mezitím vařím

pedotra
29. dub 2014

@martas14 taky taky a nebo spím. 😉

martas14
29. dub 2014

@jesie28 JoJo sama ....to víš musela jsem za malou, hold my ženský mami jsme lvice 🙂 já když vím kama jet tak mi nevadí ani Brno 🙂