Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

pedotra
4. kvě 2014

@japro také budu držet moc palce. 😉

kvetinka84
4. kvě 2014

@jesie28 Máme to úplně stejně, nikdo neví o tom, jak jsme syna počali, jen vy holky koníkovky. A teď na otázku druhého také říkáme, že je ještě čas, že syn je ještě malý.
@78marcela ten nápad s močákem je naprosto luxusní, je to výmluva jak na alkohol, tak na přílišnou aktivitu, fakt super nápad.

kvetinka84
4. kvě 2014

Holky, víte co mě tak napadlo. Už se tu několikrát řešilo, že si holky zakládají falešné fotoblogy, lžou a vymýšlí si. Já to mám naopak, jen tady mluvím pravdu o tom, jaké mám zdravotní problémy a čím vším jsme museli projít kvůli otěhotnění.

alarada
4. kvě 2014

@jesie28 Svatá to pravda. My se snažíme čtyři roky. Mezitím jsme přišly o dvě díky vrozené vývojové vadě. A jedno jsem samovolně potratila. Nic jiného než IVF nám nezbývá.

Jinak se z tý Prahy ještě neozvaly. Zítra volám do Gennetu jak to teda vypadá. Celej víkend jsme s manželem na nervy ☹

78marcela
4. kvě 2014

@kvetinka84 nechápu proc to dělají, zakládat si falešné blogy. Asi mají malé práce a svých starosti. Řešit to co my, tak je takový blbosti asi ani nenapadnou.
Asi to použiju, tu výmluvu. A bude dobře, když vypadnu a zapomenu testy doma.

pedotra
4. kvě 2014

@alarada kam chodis do gennetu.

jesie28
4. kvě 2014

@kvetinka84 najdou se takové, které lžou. To bohužel, ale tady jsme holky, které mají problémy s početím všechny. A některé se tady známe třeba z centra. 😉

jesie28
4. kvě 2014

@alarada vám z centra volají? my jsme si museli volat sami.

jesie28
4. kvě 2014

@pedotra
@78marcela
@alarada
@kvetinka84
@martas14 holky, když se tady řešilo, že se nemá po ET zvedat ruky nahoru, co takhle domácí práce? Mám plný koš žehlení, ale manžel to za mě neudělá 😀 Mám raději s tím počkat? V pátek jsem měla ET. Zase jen polehávat a nicnedělání mě neba. 😒

pedotra
4. kvě 2014

@jesie28 jo to nic nedelani je hrůza já jsem týden po et tak sem se poflakovala ale normálně sem zehlila a myla nádobí.hlavně nic těžkého nezvedat. 😉

kvetinka84
4. kvě 2014

@japro na zítra držím palce

martas14
4. kvě 2014

@jesie28 no já Hani těžko říct, kromě toho žehlení jsem taky dělala bars co i tu zahradu dost a teď jak jsem začala špinit, což jsem při těch pokusech předtím neměla a dělala taky kde co, tak už fakt poléhavám a mám dost obavy.....takže dělej podle toho jak se cítíš abys pak něčeho nelitovala, víš jak to je...týden počká kde co 🙂 🙂

martas14
4. kvě 2014

@78marcela no to by bylo úplně nejlepší nechat testy doma, zapomenout na vše a užívat si výletku......ale myslis že to dáš, když jsi říkala, že jsi ten testovací typ 🙂 🙂

martas14
4. kvě 2014

@alarada no to je teda děs ☹ tak zítra si určitě zavolej sama ať víš, jak to jde.....budeme na tebe myslet a držet všechno co máme 😉

martas14
4. kvě 2014

@kvetinka84 taky jsem něco četla, ale tam to bylo spíš o jídle, že si tam dávala falešné fotky s jídlama a říkala, že tak super vaří ona....no ale to je jedno co to je, je zbytečné si něco vymýšlet, když nechces tak nemáš vykládat svoje věci a je to a lhát kvůli tomu abych před imaginárními lidmi byla lepší mi přijde na hlavu ještě víc..... Ale jak píší holky asi nemají žádné problémy a prázdný život, když mají čas na takové hovadiny
Já si vždycky vzpomenu na tu hrůzu když jsme se dozvěděli, že asi nebudeme mít děti a jak moc mi tu holky různě pomohli psychicky i informacema, tak jsem si po tom co nám to haluzove vyšlo řekla, že to chci vracet zas dál...

78marcela
4. kvě 2014

@martas14 obavam se že to nedám. Že budu testovat před tím i tam a pořád. A že jestli to bude desátý den a na testu nic, tak tam ze žalu vypiju všechno co přede mě postaví. 😖

martas14
4. kvě 2014

@78marcela tak desátý den ještě né to je brzo,ale určitě tam tu druhou najdeš a bude pít na zdraví za tebe tvůj 😉

78marcela
4. kvě 2014

@martas14 no minule jsem měla ducha sedmý den, takže myslím že desátý už to bude jasne. Máme mít blasty , při nich už většinou desátý den bývá aspoň duch.

martas14
4. kvě 2014

@78marcela aha, já myslela, že u ketu je to na dyl, no to je jedno, hlavní je aby tam byla 😉

78marcela
4. kvě 2014

@martas14 tak tak. A ona tam bude, prostě musí.

martas14
4. kvě 2014

@78marcela Sorry já napsala aby tam byla.......ale myslela jsem ona tam bude 😀 😉

japro
5. kvě 2014

@kvetinka84 děkuji moc jsi hodná jinak už tu sedím a probírám se za 30 min pujdu do sprchy a pak směr Praha ...... Včera sem řekla manželovi že muže jít semnou na sálek koukal vyděšeně a řekl že počká venku že by se tam pletl 😀 on odcházel i jak sem si píchala fostimon, byl semnou pomáhal ale těstně před píchnutím odešle a vždy volal už ? 🙂

japro
5. kvě 2014

holky jste hustý jak máte přehled jak se bojovník kterej den jmenuje já byla ve středu na odběru tak dnes to má jaké jméno? klobou dolu 🙂
@78marcela jasně jed na vejlet přijdeš na jiné myšlenky a bez testu 😉

japro
5. kvě 2014

Jinak to s těma falešnejma blogama to je hnus tedy jen já se hlásím já jsem pravá 🙂

jakoubekzdenka1711
5. kvě 2014

Tak Holly dnes fostimon a jeste dalsi deny a ve ct utz mam strach a jeste 6.den mi v deloze zustali srazeniny tak nevim co s Tim, pry jestli bude 1 vajo tak zazrak. Jsem zklamana nejen se sebou ale I s pristupem Dr. By jiny nez chodim ACH jo ☹

78marcela
5. kvě 2014

@japro tak ti držím pěstí, ať to je vše v pohodě a ať ma bojovník poradny zuby na zakousnutí. Oni ti tam řeknou jak se jmenuje. Není to přesně po dnech, ale podle fáze, jak se dělí. Paty den už by mohly byt blastocysty, aspoň my jsme je už měli. Říkají že to je nejlepší fáze na transfer.

jesie28
5. kvě 2014

@japro držím palečky😉

japro
5. kvě 2014

@jesie28
@78marcela paráda tak sem zvědavá co mě řeknou 🙂 tuším že minule mě to neřekla a v papírech mám transfer 1 ebrya holky děkuji moc už se těším až bude u mě 🙂

japro
5. kvě 2014

@jakoubekzdenka1711 tak držím palečky at to je velkej bojovník nedělej závěry počkej na ten čtvrtek 😉

alarada
5. kvě 2014

@pedotra do Liberce