Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

alarada
5. kvě 2014

Holky moje zlatý já jsem asi v sedmén nebi. Tak jsem volala do Liberce potom nervovém víkendu. Už nás měly otevřený a chtěli nám volat.
Tak si jedeme pro jednu bublinku. Jedna je špatná a dvě museli ještě zamrazit aby je mohli ještě zkoumat.
ET ve 12:00.

Já tomu nemůžu uvěřit po tak dlouhý době. Tak teď ještě aby vše probíhalo tak jak má.
Držím nám palce i na nohou. 😝

pedotra
5. kvě 2014

@alarada aha já do prahy.

alarada
5. kvě 2014

@japro Já jsem taky pravá. To co jsme si museli prožít bych nepřála ani největšímu nepřítely

alarada
5. kvě 2014

@pedotra My jsme od České Lípy a na Liberec jsem měla dobré ohlasy

pedotra
5. kvě 2014

@alarada já jsem od Kolína tak Praha byla nejblíž a sem tam spokojená . 🙂

pavlina1976
5. kvě 2014

@martas14 Ahoj Martinko 😉 , moc na tebe myslím! Už je to špinění OK? Určitě jo viď? 😀

martas14
5. kvě 2014

@pavlina1976 bohužel Pavli je to už MS ☹

pedotra
5. kvě 2014

@martas14 to je mi lito,mě furt poboliva břicho tak se bojim aby taky nedorazila ☹

alarada
5. kvě 2014

@martas14 Tak to my je strašně moc líto

martas14
5. kvě 2014

@alarada
@pedotra děkuji holky, je to hnus co na děláme, ale vám to určitě klapne, to špatné už jsem vybrala ....na vás čekají už jen //

78marcela
5. kvě 2014

@martas14 Ach jo, Marti, určitě? Nezkoušela jsi vůbec testnout? Ach jo, tolik moc jsem ti to přála...volala jsi do CAR? Že bys hned začala stimulovat na další pokus. Naštěstí máš ještě mražáčky, tak to vyjde za měsíc.

martas14
5. kvě 2014

@78marcela děkuji, ne nedělala ale toto je dost masivní takže tam nehrozí, že by to mohlo být ještě dobré... Nemám teď nějak sílu tak mrazacky možná až na podzim, ale nevím jak se s tím srovnám do té doby 😒

jesie28
5. kvě 2014

@martas14 Marti to snad ne!! 😢 😢 myslíš, že se to fakt nepovedlo? Ach jo. ☹ Moc mě to mrzí.

martas14
5. kvě 2014

@jesie28 děkuji bohužel ne ☹ ale vám moc držím palce ať to dobře dopadne, někdo to tu musí udržet ty // pro další snazilky

78marcela
5. kvě 2014

@martas14 Chápu, jak to člověka dokážet sebrat, že máš pocit, že ted nemáš sílu...ale nezbývá nic jiného než se sebrat a jít zase dál. Musíme bojovat, nic jiného nezbývá. Asi bych šla do dalšího pokusu hned, dokud je tělo nahormonované, hned za sebou bych to zkusila. Uvidíš...moc mě to mrzí.

suzik161
5. kvě 2014

Ahoj holky, tak jsem doma po OPU, mám 13 vajíček. Embryolog říkal, že třetina se asi oplodní a zbytek zkusí nechat dozrát, kdyby se to povedlo, tak tam manža ještě bude muset zítra, ale i tak je to krásné 😀 Hodně mě bolí břicho, snad se z toho nic nerozjede....držím vám palce!!!

jesie28
5. kvě 2014

@suzik161 super, teď jen držíme palečky, ať se jich co nejvíc oplodní a můžou pokračovat v růstu u tebe v bříšku 😉

jesie28
5. kvě 2014

@martas14 Martinko, já vím, že je to teď strašně těžký, ale jak říká Marcelka. Jít hned do KET, když jsi nadopovaná lékama. Máš ještě tuhle šanci, že máš sněhuláčky.

japro
5. kvě 2014

@martas14 a doprčic to mě je moc líto ☹ drž se .... asi tě to neuklidní to je jasné ale fajn že máš sněhuláčky 🙂 drž se :-*

japro
5. kvě 2014

@suzik161 paráda krásné zprávy 🙂

japro
5. kvě 2014

@alarada to je super to jsme na tom stejně já mám cvrčka u sebe v bříšku od 10.30 🙂

japro
5. kvě 2014

Ahoj tak jsem doma a už jsem si i zdřímla 😀 dr mě řiká že máme jedno embryjko které je výborné a oznámkovala ho na 1 🙂 byla sem štastná 🙂 a ještě máme dva bojovníky né tak dobré a ještě se čeká zítra mám volat zda budou na silný na to je zamrazit 🙂 nemám se přehřívat a nic tahat a za 14-17 dní testovat ....... tad za chvilku pojedem k našim a mamce popřát k těm 55nám 🙂

78marcela
5. kvě 2014

@japro tak doufám, že to dopadne dobře všechno, držím pěsti.

kvetinka84
5. kvě 2014

@japro super zpráva, tak pěkně odpočívej. Budu držet palce, aby mražáčci šli zítra k ledu. A kdo ti dělal ET? Manžel teda nakonec čekal venku? Můj manžel je hrdina, on mi fostimon přímo sám píchal, na tohle jsem srab já a asi bych se nepíchla. Tak ať se mimískovi u tebe líbi

kvetinka84
5. kvě 2014

@suzik161 To je moc pěkná úroda. Tak snad bolest břicha brzo přejde, já o tom vím své☹

kvetinka84
5. kvě 2014

@martas14 Ježíš, to mě moc mrzí, fakt jsem věřila, že to bude dobrý. Poplač si a hlavu vzhůru, sněhuláčci na tebe čekají. A jak píší holky, šla bych do toho hned. Vezmi malou a pomuchluj jí a bude líp, uvidíš

kvetinka84
5. kvě 2014

Holky, chci se zeptat, jak dlouho vydrží v těle pregnyl? A můžu po něm mít nějaké příznaky? Mě normálně bolí prsa a bradavky, může to být po něm? Jinak se cítím pozitivně, od rána mě pobolívá v podbřišku a to jsem měla i u syna, takže se cítím celkem pozitivně.

japro
5. kvě 2014

@kvetinka84
@78marcela holky díky moc 🙂

no včera mu to řikám a on že bude na mě čekat venku a držet palečky 🙂 no a prvně jak jdu dovnitř tak sestra na mě manžel pujde s váma ? jí řikám ne ne on mě počká venku 🙂 no doktorrka jasně že nevím ale byla to tak pani 45 + - na krátko vlnité jméno nevím ☹ ale stisk měla pevnej a byla moc příjemná 🙂 a ani sem prvně nic necítila 🙂

japro
5. kvě 2014

@kvetinka84 to je dobře že se cítíš pozitivně 😀 🙂 tak to má bejt no mě bolej prsa a bradavky od začátku stimulace ale myslím že každej to má asi jinak tedy 🙂

kvetinka84
5. kvě 2014

@japro já jsem dostala zprávu a tam ta dr. byla podepsaná, tak koukni tam. Ale kudrnatou znám Poláškovou, ale ta mi přijde mladá, jinak nevím