• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

26. srpna 2015 
@kvetinka84 no možná sem to jen špatně odhadla je určitě starší jak já ..... a měla to vlnité né kudrnaté :slight_smile: ani né mikádo ani né krátké ...... no tam právě neni tam je řežábek a u něj je P. Šnýdrová ....
5. kvě 2014 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak už mam embryjko od 12:05 u sebe v bříšku. Ještě jsem dostala estrofem 3x deně.Dr říkala že když embryjko vydrželo todle všechno tak se tam udrží. Tak jsem zvědavá.
5. kvě 2014 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@martas14 :frowning2: :frowning2: :frowning2: zlato, je mi to lito:(
5. kvě 2014 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka84 ahoj, to je dost individualni, ale bejva to az 10 dni. pregnyl je vlastne HCG, takze zpusobuje tehotenske priznaky.
5. kvě 2014 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 díky, je to hold osud :frowning2: ty pak napiš, až půjdeš v červnu na to ať ti můžu mačkat palce :wink:
5. kvě 2014 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@alarada tak to bude pašák, když ho tak chválili, ten se bude vrtat jedna radost :wink:
5. kvě 2014 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 je to na hovno! ja byla rano v cube - kdyz uz jsem se rozhodla, ze do ty studie pujdu, abych mela jeden pokus k dobru, tak kurwa mozna nesplnuju podminky...no uvidime.
5. kvě 2014 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kvetinka84
pregnyl vydrží i deset dní, já měla 10 000 jednotek a cítila jsem to taky po et v prsách zvětšily se a byly takové citlivější, určitě je to z toho hcg, ale jestli to přetrvá tak je to na super cestě :wink:
5. kvě 2014 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no to ani neříkej :angry: to by byl fakt pech jak prase, no snad to nějak dopadne a půjde to.....
5. kvě 2014 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@japro tak tfuj tfuj a od teď těhulkovat až na devět měsíců :wink: a zítra ještě nějaké dobré zprávy o sněhuláčkách
5. kvě 2014 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 :frowning2: , ach jo to je na prd :frowning2: . Je mi to moc líto Martinko moc :cry: . Tak spolu půjdeme na ket :wink: . Já si teď asi nechám rozmrazit ty dvě co mám dohromady, ještě nevím, ale nějak to tak cítím. Já se zase strašně bojím Marti, že mám všechny ty embroušky nekvalitní no :frowning2: . Vždy otěhotním a oni to pak po nějaké době vzdají :frowning2: . Ale musím věřit, že když se stal ten zázrak s mrazáčkama a bojovali tak krásně, tak že je mezi nima ten jeden co to dotáhne do konce :slight_smile: . Nic jiného nám nezbývá, než věřit a bojovat dál a dál :confused: . Moc mě to mrzí zlato moc. Tak jsem ani jedna tu vlnu nezačaly v květnu, tak jí začnem v červnu ju :grinning:
5. kvě 2014 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@martas14 Je mi to líto, také jsem si to prožila u prvního IVF :frowning2:
5. kvě 2014 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky děkuju, je to prostě loterie, člověk nikdy neví, proč to jde nebo nejde.....ty si ale to tentokrát moooc užij :wink:
5. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 děkuji Pavli, no je to na prdel, že se nám to oběma nepovedlo, ale ty máš v mražáčku celou armádu, schopných bojovníků, takže po tom biochemickém už to je nacvičené, že teď to výjde u tebe tomu věřím určitě, ale co my to teda nevím :unamused:
5. kvě 2014 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 snažím se, ale dnes jsme moc potěšeni nebyli :frowning2:
Podle dr. nemám super akci srdíčka a jsme menší, takže jsem na neschopnosti a za týden jdu znovu na UTZ, dneska celý den hladím podbříšek a domlouvám prckovi, že se musí snažit, aby měla dr. radost :grinning:
5. kvě 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky on to dožene, neboj jen to bude ten kluk, oni jsou takový trošku flákavější :wink: hlavně se opatruj, odpočívej a dopuj něčím dobrým ať mimísek vidí, že se bude mít jak král .... :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@martas14 Mooooooc děkuji, už na tom pracuji :wink:, tak snad to ocení :grinning:
5. kvě 2014 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@alarada paráda to je super tak jsme na tom stejně držím palečky :slight_smile:
6. kvě 2014 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 jj díky moc :slight_smile: já pak napíšu .....
6. kvě 2014 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cicinky držím pěstičky, nebojse dobře to dopadne, když mimísek se dostal tak daleko tak jistě to nevzdá a bude bojovat :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2014 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahoj holky, no já jsem si píchla druhý fostimon, no nevím, včera jsem začala špinit, tak nevím co se děje, nemám sílu volat do car, protože jak se k nám chovali v sobotu tak to bylo otřesné, mám strach aby mi folikuly nepopraskaly, včera jsem je citíla a dneska už skoro ne, tak si myslím, že jsou už fuč, no ve čt uvidím, bude tam zase ten mladý dr. tak se bojím jak arogantně se bude chovat.
:frowning2: :frowning2:
6. kvě 2014 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakoubekzdenka1711 to bych mu radila :grinning:
6. kvě 2014 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak máme jednoho mrazáčka :slight_smile: a zamrazili ho Vitifikácí sem se nezeptala co to je střevo ale na netu píšou že to je lepší zbusou je taky dražší tak snad bude v pořádku prdola :slight_smile:
6. kvě 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@japro tak to je super zpráva a vyčetla jsi to dobře, ta vertifikace je šetrnější
6. kvě 2014 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak po včerejšku plném pozitivních pocitů, jsem dneska vyloženě negativní, nic mě nebolí:frowning2:
6. kvě 2014 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sas :slight_smile: ...ja dnes zacala se stimulkou u te studie v Cube tak uvidime jak to dopadne..A proc myslis,ze by jsi nesplnovala podminky,rikali neco?
6. kvě 2014 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jakoubekzdenka1711
tak snad na vás čekají na ten čtvrtek ..... co pak byl na vás dr hnusnej ju? nesnáším arogantní lidi ale to asi každej ..... ještě jeden den a jedeš na kontrolu :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hhani ahoj hani:slight_smile: hele zlato a proc vlastne nejdes do nanuku? mrazili jste preci nejaky spickovy blasty, nebo ne? u me je problem, ze u druhyho IVF neni napsany kvalitni embryo na ET. takze bych nesplnila podminky: minimalne dve IVF s kvalitnim embryem, ale neotehu. ale mozna se to vyresi, jen potrebuju detailni zaznam fragmentace embrya. pak se uvidi no...
@hhani btw mas ted dlouhej nebo kratkej protokol? a lisi se nejak leky? jaky mas davkovani? a samozrejme drzim palce!!!!
@kvetinka84 ale nevěš hlavu to je právě naprd se pořád moc pozorujem to je škandál ..... myslím že se pozorujem každá i když se na to zkouším nemyslet ale nejde to :frowning2: zítra volám Mistrovi že v pondělí pujdu do práce a dohodnu se at me dává jako vždy lehkou práci :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek