Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

A sondaz to delali? Na jsem vyzkousela mnoho veci snad se to podari budu to drzet pesticky

japro
6. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 sondaz nevím asi ani co je ....... ještě jedno když to píšeš přímo mě tam dej odpovědět mě se pak nahoře ukáže že píšeš víš 🙂 díky jj i já tobě budu držet pěstičky neboj se nic se tu určitě potkáme častěji 🙂 já jsem na pc docela často 🙂 teda ne zase každej den ..... podle šichet a tak když má mnažel volno tak raději lítáme nikde venku 🙂

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

@japro OK no jsem Tady novacek tady prsi a manzel Mel migrenu

japro
6. dub 2014

@jakoubekzdenka1711 tak u nás polojasno a manžel v práci a já jdu ven s kámoškou a jejím přítelem tak se těším přeji krásný den 🙂

suzik161
6. dub 2014

@japro Ahoj, já jsem v Jihlavě v Sanusu 😀 Zítra tam jedu, zda jsem bez cyst a domluvit si další pokus 😀

jakoubekzdenka1711
6. dub 2014

@suzik161 ahoj tak to to budu drzet pesticky at muzes zacit mimiska

japro
6. dub 2014

@suzik161 no jasná věci i já držím palečky at je vše na jedničku a brzo začnete 🙂

jana123123
autor
7. dub 2014

@cicinky dekuji ti za doubrpu radu a jak to probihalo u tebe prvni ivf diky moc

cicinky
7. dub 2014

@jana123123
Ahoj Janí, u prvního to nejdříve vypadalo dobře, ale jak mi odpadávali embryjka, tak jsem byla čím dál tím víc na budku 😒 a ve finále jsem po 6ti dnech ztratila i to jedno jediné ☹
Teď při druhém IVF jsem měla 11 embryjek a z toho mělo normální vývoj 6, 1 mi zavedli a 6 jsou mrazáčci 🙂
A včera jsem to nevydržela, udělala test a jsou tam // 😀
Dokud neuslyším srdíčko asi tomu neuvěřím, ale je to hrozně super pocit 🙂

dagin
7. dub 2014

Ahoj holky. Tak jsem po ET, polehávám, odpočívám. Zavedli mi 2 výstavní blastocysty 1. kvality a ještě máme 4 v mražáčku. A teď už jen čekat a doufat .. 🙂

karolakmn
7. dub 2014

@dangin držím palečky
@cicinky v tichosti se za tebe začínám radovat.... Moc moc držím palečky

Dlouho jsem tu nebyla a tady se rozjela pěkná diskuze... Vítám tu nové holciny!!!! 😅

Jinak dnes jsem 16DC a po odběru vajíček, bohužel mám jen 3 tak se bojím zda to aspoň jedno zvládne... Je mi hůř psychicky než fyzicky, trochu po olova bříško, ale ta nejistota je silena! ☹ zítra si mám zavolat klik se jich oplodnilo... Už aby bylo rano!!! 🙄

cicinky
7. dub 2014

@karolakmn určtiě vydrží všechny !!!! 🙂
@dagin držím pěstičky, ať se to povede a za 14 dní // 😉

78marcela
7. dub 2014

@dagin ahoj, tak pěkně odpocívej, a hlavně v klidu a byt pozitivní. Držím pěstí.
@karolakm ono to není o počtu. Když jich je víc, člověk může byt klidnější, ale na miminko stačí jedno. Já jich měla 28 a těhotná nejsem. Držím pěstí, ať se hezky oplodni a máš je brzy u sebe.
Taky už je chci mít vevnitř, proc to neutíká rychleji..

karolakmn
7. dub 2014

@78marcela a kdy te to čeká? Jinak děkuji za podporu tobe i @cicinky

karolakmn
7. dub 2014

@dagin držím palečky ať si u tebe v bříško hezky ustele 🙂

karolakmn
7. dub 2014

HOLKY DĚLALI jSTE NĚCO PRO LEPŠÍ UHNIZDENI???? PORADÍTE MI NEJAKE RADY????

cicinky
7. dub 2014

@karolakmn každý den 1 jogurt, hodně piju a jím maso,minimálně 1x denně 🙂
I když poslední dobou je to jednou denně od rána do večera :D

78marcela
7. dub 2014

@karolakmn mě asi až v květnu. Tedy doufám. Ve čtvrtek jedu do reprofitu na konzultaci a doufám že mi hned píchnou vyvolávací injekci na menses. Jakmile dorazí, začnu stimulaci na ket , ke kterému by mělo dojít kolem 10-15. Května. Alespoň takhle jsem si to spočítala. Takže doufám že je vše v pořádku a že to takhle vyjde a v půli května si půjdu pro mimisky

78marcela
7. dub 2014

@cicinky dnes jsem byla za nákupu a koupila jsem 7 jogurtu a litr acidofilniho mléka.náraz jsem na to dostala velikou chuť. Asi tedy podvědoma příprava na hnízdění, když čtu tvuj příspěvek. Akorát maso tedy nefunguje. Normálně jsem veliký masozravec, ale dnes mi moje mamka dala sebou řízek do práce, vůbec jsem to nemohla sníst i když jsem měla hlad, babička mi nabídla pečené maso, které normálně miluju a nešlo to prostě. Udelala jsem si tedy těstoviny s bazalkovym pestem.

cicinky
7. dub 2014

@78marcela Maso je hodně důležité, zkus najít nějaké,co ti bude vyhovovat..
Já si teď 1x za týden nebo po 10ti dnech dělám kuřecí kousky s bramborovými nočky, zapečené s bílým jogurtem, promícháno s grilovacím kořením 😉
Je to lahůdka od mé kolegyně 🙂
Někdo tam dává smetanu, někdo mléko... libosti se meze nekladou 🙂
Zkus alespoň kousek malý denně zbaštit 😉

78marcela
7. dub 2014

@cicinky já doufám že to je jenom momentální zmatení smyslu a že už to zítra bude v pohodě . Neumím si představit život bez masa.

cicinky
7. dub 2014

@78marcela ani já ne 😀

karolakmn
8. dub 2014

@cicinky @78marcela volala jsem si jak se vyvíjejí miminka... Ze 3 odebranych jsou 2 100% oplozena a 1 se ještě úplně neví...

78marcela
8. dub 2014

@karolakmn Tak to je víc než dobrý, vid..třeba i to jedno se ještě zbrchá, aby blo na mražení...budeš si dávat obě nebo jedno a jedno mrazit?

cicinky
8. dub 2014

@karolakmn 2 jsou 100%, to je hodně dobré 🙂
Kdy by jsi měla mít transfer?

jakoubekzdenka1711
8. dub 2014

@karolakmn ahoj, děkuji za přivítání, a držím pěstičky, uvidíš že miminka se těší jak u tebe budou jak v bavlnce, 😉 😉 😉

jakoubekzdenka1711
8. dub 2014

no já jsem byla 4.4 v caru a mudr. mi dělal utz a řeklmi , že jsem před ovulací, na levo mám 5 folikul a na pravo mám 6 folikul z toho 1 dominantní, byl hodně překvapen že tak tolik a to vůbec nestimuluji, jen jsme se jeli domluvit na ivf při minimální stim. a budu začínat po MS

pavli79
8. dub 2014

Ahoj holky, zdravím vás a držím palce, ať se podaří vše tak jak si přejete! Já si tímhle prošla a už v sobě 15.týden nosím moje největší štěstí 🙂

Chtěla jsem nabídnout, pokud některá užíváte Femibion 800, tak mně půl balení v krabičce zůstalo, protože jsem od 13.týdne začala brát Femibion 400 včetně DHA. Je mi to líto vyhodit, tak mě napadlo, kdybyste o to měla některá zájem, můžu Vám to darovat a poslat poštou.. Tak se kdyžtak ozvěte.

@karolakmn mne pro lepsi uhnizdeni poradili pit kontryhelovy caj 🙂

dagin
8. dub 2014

@karolakmn to je skvělá zpráva ... nám se samo neoplodnilo ani jedno a to jich bylo ... určitě to zvládnou 😉

78marcela
8. dub 2014

Holky, nevím, jak vy, ale mě se to začíná docela motat, kdo je v jaké fázi, co ho čeká atd. Nechcete si přidat do profilu nmebo do krátké zprávy něco o vás? Kdy byl ET, kdy máte testovat atd...kdyžtak koukněte ke mě, pod mým obrázkem...možná by to bylo jasnější, protože se opravdu ztrácím, co kdo kdy kde...ale možná to mám jenom já...
@jakoubekzdenka1711
@karolakmn
@jana123123
@japro
@suzik161
@martas14
@catchulinecka