Jde někdo v dubnu na IVF? Co vše to obnáší?

jana123123
24. bře 2014

Ahoj devcata ja jdu na privni ivf ted v 4.4 ale nevim co to vse obnasi muzetemi prosim nekdo z vas poradit dekuji moc za rady.
A jinak gratuluji vsem co vam to vyslo, a tem ktrym to nevyslo nedejte si nic s toho sme bojovnice a my se jen tak nedame ze .........

martas14
1. čer 2014

@japro tobě to holka klape jak na dratkach 🙂 krásně všechno vychází, to je určitě už ta naše šťastná vlna 😀 už to máš holka za pár, už aby byl konec června a člověk viděl ty pozitivní testy 🙂

lucikk1
1. čer 2014

78marcela
alarada - kontrola u dr. 6.6
catchulinecka - 31.3. 1 IVF - mimoděložní těhotenství, červen - možná KET v nativu
jakoubekzdenka1711 - 29.5. hcg 0, KET v září (nabere sílu na těhotnění
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014
kvetinka8 -těhu 7.tt - kontrola 11.6.
lucikk1 změna centra, pak na KET
martas14 - KET se stimulkou ( začátkem června ms) - KET kolem 20.6.
pavlina1976 - KET se stimulkou - 2.6. UTZ - KET pravděpodobně 9.6.
suzik161 - před KET, čekám na MS (asi 14.6.), UTZ 10.6.
zelvicka111 - těhu 9+2tt, kontrola + screening 25.6.
lili_2 - 1. IVF v červenci nebo v srpnu
jesie28 - 3. IVF v srpnu (mrazáčci nejsou)
dagin - 1. IVF březen 2007 - dvojčata, nyní 6 let; 2. IVF - 7. 4. ET, nyní 11tt - 16. 6. prvotrimestrální screening
bien_1987 - cca 7.6. začne stimulovat na 1. IVF
kotcheva - cca 2.6. začně stimulovat na 3. IVF

japro
1. čer 2014

@martas14 jj tak ti budu věřit že máš pravdu 🙂 jinak včera u našich jsem pohnojila slizničku vínem 😀 tak se Nikolka má kam do tepla zavrtat 🙂

japro
1. čer 2014

@lucikk1 ahoj koukám že měníš CAr ? to i přepošlou sněhuláčky? když tě čeká KET?

lucikk1
1. čer 2014

@japro JJ převoz mrazáčků jde, ale platíš si to. Zítra si to budu domlouvat v Reprofitu v Brně

lucikk1
1. čer 2014

Holky nemáte někdi zkušenost se změnou centra, když máte mrazáčky? Je mi jasné, že převoz si hradíme, ale budeme muset znovu hradit zamražení v novém centru? Převážet je přeci budou zamrazené. Nebo nám budou vracet část platby z původního centra? Nevíte jak to je?

japro
1. čer 2014

@lucikk1 tak to vám držím moc palečky at to vše dobře dopadne ..... a co ta změna?

lucikk1
1. čer 2014

@japro ale přijde mi, že mi nikdo nijak nevysvětluje vše potřebné. Třeba ted jsem měla první mrazáčky, vůbec mě nenapadlo, že zamražení jde zvlášť nebo po dvou. Nikdo se mě na to vůbec neptal, tudíž nevíom jak mám zamražená embrya, jestli všechny najednou nebo jak. U transferu jsem embryo nikdy neviděla, natož nějakpé zavádění. A je toho více. Jsou tam velice příjemní, ale to mi nestačí. Třeba budou mít v Brně jiný léčebný přístup. Uvidím. Brno docela chválí.

japro
1. čer 2014

@lucikk1 jj chápu no přeji tak jsi brzo v novém a jsi zpokojená ..... já tedy taky nikdy neviděla embrio ale nák mě to nevadí ...... vím že musím bejt připravená a je to rychlá akce at je u mě v teple já tedy na ET byla zatím 2x a ted prvně máme sněhuláčka a jen jednoho tak je tam sám ......

lucikk1
1. čer 2014

@japro možná jsem i nedočkavá, ale už to fakt nedávám. Mám i jiné zdravotní problémy, ne gynekologické, a už se dost ozývají. Jelikož jsem musela přestat brát jedny léky a čím déle jsem bez nich, tím je to horší.

japro
1. čer 2014

@lucikk1 jj ale ano změna je dobrá volba i já už jsem v druhém caru taky mě první nepřišel jako pro mě dobrý 🙂 ale tam jsem byla s prvním manželem a všechny mražáčky jsme tam nechali na výzkum ...... ted jsem znova vdaná štastně a jem v jiném Caru 🙂 držím ti moc palečky at jsi štastná brzo tedy at jsem všechny 🙂

78marcela
1. čer 2014

TĚHULKY:
kvetinka84 -těhu 7.tt - kontrola 11.6.
zelvicka111 - těhu 9+2tt, kontrola + screening 25.6.
dagin - 1. IVF březen 2007 - dvojčata, nyní 6 let; 2. IVF - 7. 4. ET, nyní 11tt - 16. 6. prvotrimestrální screening

STIMULANTKY PŘED ET/KET:
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014
pavlina1976 - KET se stimulkou - 2.6. UTZ - KET pravděpodobně 9.6.

ČEKATELKY:
78marcela - 12.5-KET Hcg 0, konzultace o dalším postupu 12.6
alarada - kontrola u dr. 6.6
catchulinecka - 31.3. 1 IVF - mimoděložní těhotenství, červen - možná KET v nativu
jakoubekzdenka1711 - 29.5. hcg 0, KET v září (nabere sílu na těhotnění)
lucikk1 změna centra, pak na KET
martas14 - KET se stimulkou ( začátkem června ms) - KET kolem 20.6.
suzik161 - před KET, čekám na MS (asi 14.6.), UTZ 10.6.
lili_2 - 1. IVF v červenci nebo v srpnu
jesie28 - 3. IVF v srpnu (mrazáčci nejsou)
bien_1987 - cca 7.6. začne stimulovat na 1. IVF
kotcheva - cca 2.6. začně stimulovat na 3. IVF

78marcela
1. čer 2014

Ahoj holky, konečně jsem se dostala na net. Doufám, že si užíváte pohodových dní.
Dovolila jsem si upravit trochu tabulku, aby byla přehlednější, v prví části těhulky, druhá část co už stimulují nebo čekají na ket/et a jeho výsledky a třetí skupinka, co na něco čekáme.
Doufám, že se už brzy všechny dostaneme nahoru do první části mezi těhulky.
Pokud vadí úprava tabulky, klidně můžeme používat předchozí verzi.

Jinak já už dnes třetí den ms, na konzulatci se těším, doufám, že to vyjde tak, abych měla o prázdninách transfer.

japro
1. čer 2014

@78marcela ahoj no teda ted jsi tomu dala korunku 🙂 to je super a dost přehledné jsi šikula :-* no paráda 3DC to už ti brzo uteče já zítra začínám s kuličkama zavádět ...... jo ted mě napadlo se ti zpetat já byla zatím jen na 2 ET a píšou tam v papíru středně plný měchýř a proč se ptám prvně mě dělala sestra takovej ten venku UTZ na bříšku a doktrorka zaváděla a podruhé to bylo bez UTZ divné co .........

japro
1. čer 2014

@78marcela ted mě ještě napadlo že tu nemáme v té tabulce tu Janču co ted je v nemocnici a bude rodit víš 🙂

78marcela
1. čer 2014

@japro to já nevím, mě vždy dělali utz a i potom mi ukazovali, že jsou embrya na místě.

Ohledně té tabulky mě ještě napadlo, že by ty naše těhulky mohly spíše napsat třeba termín porodu nebo termín et kdy měly nebo tak něco, protože každý den určitě nejsou 9+2tt a pochybuji, že by se denně ta tabulka aktualizovala...

japro
1. čer 2014

@78marcela jj to máš pravdu 🙂 termín porodu by bylo fajn 🙂

jakoubekzdenka1711
1. čer 2014

@78marcela at jsme vsechny uz tehulky

japro
1. čer 2014

@jakoubekzdenka1711 jj příští rok den dětí budem určitě taky všechny oslavovat neboj se dočkáme se 🙂

japro
1. čer 2014

ahoj holky tak jak se jinak všechny máte ? Včera jsem byla u našich jezdím tam vždy každou druhou sobotu na celej den ..... pohnojila jsem vínečken slizničku tak se u mě Nikolce bude jak v pokojíčku 🙂 jinak jsem upekla závin a vypucovala byt a venku byla na mě chodba 🙂 večer jdu na noční do středy a ve čtvrtek na KET ..... to je super jak to utíká ......

lucijete
1. čer 2014

TĚHULKY:
kvetinka84 -těhu 7.tt - kontrola 11.6.
zelvicka111 - těhu 9+2tt, kontrola + screening 25.6.
dagin - 1. IVF březen 2007 - dvojčata, nyní 6 let; 2. IVF - 7. 4. ET, nyní 11tt - 16. 6. prvotrimestrální screening

STIMULANTKY PŘED ET/KET:
japro - KET bez stimulace - kontrola 29.5.2014 - KET 5.6.2014
pavlina1976 - KET se stimulkou - 2.6. UTZ - KET pravděpodobně 9.6.
lucijete - KET se stimulkou - 5. 6. UTZ - KET pravděpodobně 12. 6.

ČEKATELKY:
78marcela - 12.5-KET Hcg 0, konzultace o dalším postupu 12.6
alarada - kontrola u dr. 6.6
catchulinecka - 31.3. 1 IVF - mimoděložní těhotenství, červen - možná KET v nativu
jakoubekzdenka1711 - 29.5. hcg 0, KET v září (nabere sílu na těhotnění)
lucikk1 změna centra, pak na KET
martas14 - KET se stimulkou ( začátkem června ms) - KET kolem 20.6.
suzik161 - před KET, čekám na MS (asi 14.6.), UTZ 10.6.
lili_2 - 1. IVF v červenci nebo v srpnu
jesie28 - 3. IVF v srpnu (mrazáčci nejsou)
bien_1987 - cca 7.6. začne stimulovat na 1. IVF
kotcheva - cca 2.6. začně stimulovat na 3. IVF

japro
1. čer 2014

Holky moje 🙂 měla jste někdy malinkato naružovělej výtok při ovulaci ? pregnyl sem si píchala ve čtvrtek ......

japro
1. čer 2014

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! holky koukněte na poseldní zprávu jupííííííí https://www.modrykonik.cz/blog/janice_opice/#

jesie28
1. čer 2014

Ahoj holky. Prosím o radu. včera jsem byla 16 DC a začala jsem špinit. Nevíte, čím to může být? Třeba po těch hormonech je tělo zblblé? Ach jo. Ještě tohle. ☹

japro
1. čer 2014

@jesie28 no já ti nevím jsem 14 Dc a měla sem malilinkato na papíru jako naružovělej vytok taky to tu píšu ale 11DC u mě bylo vše v naprostém pořádku a večer pak pregnyl ale na vložce vubec nic nemám .....

martas14
1. čer 2014

@78marcela no krásně jsi jí upravila holka ....to je hned člověk jinak v obraze 😉 já se za chvíli přesunu do stimulantek a pak plynule doufám ještě o level dál ...a vy všechny ostatní samozřejmě neméně ladně hned za mnou 😀

martas14
1. čer 2014

@japro no i já jsem hnojila i když ještě není co 😀 měla jsem tu v pátek kamosku, tak jsme se tu kredencakove zpijely až do pěti do rána 😀 no a dnes jsem byla s mojim po obědě na wellness a pak taky práce kolem domu.....

lucijete
1. čer 2014

@japro A pregnyl je na co potřeba při KET? Já teda stimuluju na KET poprvé.....tak teď beru estrimax a pak se bere ještě něco, nebo píchá?

kvetinka84
1. čer 2014

@japro tak to je fajn, že ti to volno po KET vyšlo takto samo od sebe. A to ten utráč zavádíš jen dvakrát denně, že jsi psala 2-2

kvetinka84
1. čer 2014

@78marcela krásně jsi tu tabulku upravila a zpřehlednila