Je možné mít v ČR náhradní matku?

divoska12
7. led 2019

Ahoj chtěla jsem se zeptat já už nemůžu mít děti ale chtěla bych ho, přítel by chtěl ale nechce umělé oplodnění Chce to přirozeně..... Jestli to jde takhle NM

makronka222
8. led 2019

Ano, jde tu sehnat NM, ale co je na tom prirozeneho? Zase jsou rizika, ze do pul roku/roka si to muze rozmyslet a dite pripadne ji, jelikoz ho odnosila... prirozenejsi mi prijde umely oplodneni, nez tohle

jaja01k
8. led 2019

Ale přece i s náhradní matkou to bude umělé oplodnění.
Jinak ano, jde to.

sylva2204
9. led 2019

@divoska12 nabízím se jako NM v případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel číslo 735266078

moly001
9. led 2019

@divoska12 Přítel to chce přirozeně...to jako že bude s NM pravidelně souložit??? Dokud dítě nebude počato??? nebo jak si to představuje (te)?

saminomimino
9. led 2019

Pokud bude náhradní matka,bude to umělé oplodnění nebo váš přítel bude s náhradou pravidelně souložit sam?matku seženete,není to ani zakázané ani legální ale pokud si to matka rozmysli ,nemáte na dítě žádný právní nárok

marketa1218
9. led 2019

Teda, ale to budete hodně dobrá jestli necháte svého přítele pravidelně souložit s cizí ženou,kvůli tomu, aby to bylo přirozeně.

divoska12
autor
9. led 2019

@sylva2204 a můžu se zeptat kolik vám je let

europa00
9. led 2019

očividně neznáte české zákony nefunguje to tady jako v americe...tady je matkou ta která dítě porodí..a to i v případě ze by se do ní vlozilo vaše vajíčko oplodněné spermií vašeho muže....to dítě i když by bylo z 98% geneticky vaše by si náhradní matka mohla nechat...a to byste ustála??? proč vás muž nechce pčistoupit na umělé oplodnění...to snad podstupujete vy ne..jeho role je v tom velmi nepatrná...opravdu vyst...se do kelímku zvládne kazdy
nevím co ho k tomu vede, ale pouvazujte o tom hlavně z vaší strany... v cesku bych do náhradní matky nikd nešla....a pokud vy máte dělohu, tak v čem je problém...můžete si mimi odnosit vy a bude vaše...spíše bych čekala pochopení od vašeho muze a podporu protoze to vy byste byla ve všech těch situacích co se umeleho oplodnení týče...a jak psaly ženy výše...on to nechce uměle..to si vyberete holku, vás muz s ni bude soulozit dokud neotehotni a pak ji vezmete jeji dite??? hodne scifi 🙂 opravdu nesmysl od základu

lijurena
10. led 2019

Je to možné,ale moc to nechtějí CARy podporovat,co jsem slyšela.Nechápu reakci Vašeho muže...Pokud už nemáte dělohu,chápu,ale raději bych přistoupila na adopci.

divoska12
autor
10. led 2019

Já jsem v pořádku delohu mám ale mám podvázání vaječníků tak proto nemůžu otěhotnět a dost mě to štve že jsem síto udělala 😥

jaja01k
10. led 2019

@divoska12 Takže umělé oplodnění by šlo. Proč tedy chcete náhradní matku, když můžeš dítě odnosit sama? Myslím si, že by vám to v CARu ani neudělali, když k tomu není důvod.

lijurena
10. led 2019

@divoska12 ach,tak.Tím,že jsi napsala na MK,nevyhneš se třeba i soudu z hlediska jiných žen tady.Všechno ber jenom orientačně.Tady se každá snažíme vcítit do role té druhé a napsat názor,zkušenost,radu...Předpokládám,že máš asi ,,nového" partnera.Protože jinak si to neumím vysvětlit.Jednej hlavně podle sebe jak to cítíš.

jjanca90
13. led 2019

@divoska12 Tohle je vtip ze?? Ja bych to s prominutim videla na odbornou pomoc nekde jinde

sylva2204
13. led 2019

@divoska12 mě je 27 let mám 2 zdravé holky.....

jjanca90
13. led 2019

@sylva2204 cetla jste o cem @divoska12 psala v popisku? On to chce prirozene!!! Podle me to znamena roztahovat nohy cizimu chlapovi dokud neotehotnite nehlede na to, ze vajicko a deloha jsou vase(pole zakona rodicka je matka )+ sperma mnooo nemam slov = vase dite. Tim padem se i muze stat,ze by si to zakladatelka rozmysla💡a vy zustanete na mimco nakonec sama. Ja nechci byt zla,ale zamyslete se.. kdyby jejich embrio do vas tak nereknu ani popel, ale toto je docela sila

wercs
13. led 2019

https://www.modrykonik.cz/blog/martaskvorova/article/gabi-z-nahradniho-materstvi-4wwui7/
Prectete si tento clanek ktery psala pani ktera nahradni materstvi podstoupila

bayt
13. led 2019

@divoska12 Jednak je to v některých případech vratné, jednak mi připadá přirozenější, abys dítě tedy odnosila ty, ne?

gracinka7
14. led 2019

@divoska12 no jo, pozdě bycha honit. Dala bych příteli Na výběr. Buď normální ivf a nebo dítě nebude. Trošku mi to přijde jako by ti chtěl zahýbat a nemusel se bát prozrazení, protože takhle bys o tom vlastně věděla.