Kdy se po IVF zvýší HCG, aby byl test pozitivní?

filouska
20. kvě 2011

Ahojky všem! 🙂
Měla bych k vám malý dotaz.....Právě jsme se pohádaly s mou nej kamarádku k vůli těhotenskému testu ☹ V úterý byla na transferu (2x 8-mibuněčná embrya) a dnes si udělala test 🙄 a vyšel jí negativní. Dostala hysterický záchvat! Musela jsem jí jednu plesknout, aby se vzpamatovala, až se za to stydím... 😔 Řekla jsem jí, že HCG ještě nemůže být vysoké, ale ona mi nevěří. Co myslíte Vy? Podle centra, by si test měla udělat až 2.6. Celou tu mašinérii prožívám s ní a teď jem z ní zoufalá, byl to její 3-tí IVF. Předem děkuji za odpověď. Danule 😉

lenusaak
7. lis 2016

@kristyna1112 už dnes klidně😊 nám v centru řikaji zestovat nejdrive 10den po transferu u blastocysty😊 ale i tak jeste pozitivni být nemusi!!😊 držim palce

paleckovaveronika
10. lis 2016

Ahoj holky ,také se přidávám. Jsem devátý den po IVF, včera jsem začala krvácet, krev pozitivní na hcg. Mám zavedené dvě embrya, tak doufám že tam aspoň jedno zůstalo. ☹

marcellag
26. lis 2016

Dobrý den, měla bych dotaz již 7 let mám zjištěnou endometriózu, s přítelem se nám nedařilo otěhotnět. Podstoupila jsem několik inseminaci a bez úspěchu. Nyní jsem byla na IVF. Dnes jsem 14 dní po a test mi vyšel negativní. Zároveň 12 den jsem začla slabě krvácet. Myslíte, že tam je nějaká šance ?? :(

katerinaru
19. dub 2017

Ahojky všem ráda bych se zeptala jsem 10 den po IVF mám obrovske bolesti prsou a břicho mě bolí jako při menstruaci . 28.4 jdu na krev dnes jsem si dělala test a vyšel negativně mám očekávat menstruaci v nejbližší době a nebo ty bolesti jsou normální.? Na IVF jsem byla poprvé . děkuji ...

kaku90
30. črc 2017

Ahojte holky, jsem tu nová, dnes jsem si dělala test 13den po IVF a byl negativní, zítra jdu na krev, myslíte, že mám nějakou šanci? ☹ mám z toho obavy ☹

luciebx
30. črc 2017

@kaku90 Nechci aby to vyznelo hnusne ale 13 den by mela byt krasna carka. Bohuzel to spis vidim na to ze to nevyslo ☹ je mi to lito

kaku90
30. črc 2017

Taky si to myslím, ale pořád věřím... ☹

kacam86
21. únor 2018

Holky nepanikařte, dokud nejste po krevním testu. Těhotenský test mi 14.den po transferu ukázal, že těhotná nejsem. A jaký to byl šok, když mi pak volali, že to klaplo. Právě teď tomu našemu negaitvnímu testu budou tři roky 😍 Je to neskutečně náročné na psychiku, především po IVF a hromadě hormonů, po KET to ještě relativně jde. Naprosto vás všechny chápu, protože právě teď tím vším procházíme znovu (jsem sedmý den po KET) a to čekání je nekonečný. Ale dneska už opravdu dokáží zázraky 😉 Především přeju vašim drahým polovičkám pevné nervy, protože je to s námi v tomhle období extra těžké. Za ty výkyvy nálad bych si někdy nabančila 🙄

luciebx
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenusaak
21. únor 2018

@kacam86
@kaku90 taky zalezi jak stare embryjko ale bylo transferováno. Pokud jde o blastocystu (5-6ti denni) a 13ty den nic, tak to uz vidim blede. Pokud slo o 3denni, pak jeste sance je

michaelan89
9. bře 2018

Holky to čekání je děs. Jsem týden po ET 4. denního embryjka a čekám. Od čtvrtého dne jsem odpoledne unavená tak, že vždycky aspoň na hoďku odpadnu a poslední dva dny mne píchá v podbřišku, tak že by? Už to chci vědět.

uzivatelkapetra
9. bře 2018

@michaelan89 vydrž, nejlepší je nemít doma test.
Přeji aby bylo vše ok.

michaelan89
27. bře 2018

@uzivatelkapetra Tak nic. Myslela jsem si to, když mi test nic neukázal ani 13. den, ale se smutněním jsem raději počkala do výsledků z krve.
Obulela jsem to jako malá.

kacam86
27. bře 2018

Příště to určitě klapne 😉

katakabrt
27. čer 2019

@simon1 ahoj zeptám se jsem 15 den po ket a mám slabě pozitivní test může to být i léky které beru?

uzivatelkapetra
27. čer 2019

@katakabrt 15. den už by yo léky být nemělo 🙂

katakabrt
27. čer 2019

@uzivatelkapetra tak uvidíme zítra u doktora

katakabrt
27. čer 2019

@uzivatelkapetra myslím že i bolest prsou už neovlivnuji 15 den po ket léky?

uzivatelkapetra
27. čer 2019

@katakabrt tak to je hodně individuální, mě třeba prsa nebolely nikdy a vše bylo ok.
Neboj a nesleduj se 🙂

katakabrt
27. čer 2019

@uzivatelkapetra zítra se uvidí co řekne doktor

katakabrt
28. čer 2019

@katakabrt
@uzivatelkapetra tak mi brali krev a musím počkat na výsledky do úterý. Test jim vyšel slabě pozitivní. Transfer byl vpotadku. Tak uvidíme

katakabrt
28. čer 2019

@simon1 ahoj zeptám se dnes jsem 16 den po ket a slabá čárka na testu? Brali mi krev a doktor říkal že transfer byl vpotadku. Je možné že jsem i přesto těhotná? Výsledek budu mít v úterý.

barborabarbora111
6. srp 2020

ahoj holky, je tu někdo po iVF nebo KET? jak jste dopadly a kolikátý den po transferu jste měli || ? děkuji moc, začínám být zoufalá.. jsem 7.den po KET a na testu nic. dneska se mi zdálo, že čurám na balkoně. úplně mi hrabe.

michaelan89
6. srp 2020

@barborabarbora111 já testovala až 10. den a byl tam pididuch. Dneska mi ten pididuch běhá po zahradě.😉

danielkaou21
2. srp 2023

Dobrý den mám také dotaz 6 měsíc jsem měla menstruaci poslední 18.. 7 měsíc jsem byla celí měsíc bez menstruace... A už je noví měsíc 8 a 1.8 jsem si dělala těhotenský test byl negativní
Ale mám velký strach chci se zeptat jestli kdyby bylo embirio bez as jestli by těhotenský test vyšel?
Jde o to že před rokem se nám stalo že jsme čekali dvojčata jedno žních nevidrzelo vůbec zůstala jen sražená krev a to druhý bylo bez srdečního aritmu proto se tu ptám protože podle toho kdy jsem to měla na posed bych byla 5 týdnů těhotenství předem všem děkuji

alenulle
14. říj 2023

Ivf