• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET na srpen 2012

19. prosince 2012 
@pawlla jo, jo ženský dokážou bejt mrchy :angry: určitě zesílí, vydrž :slight_smile:
27. srp 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no ja musim mimiskum verit, jsem ale pako nemela jsem testovat tak brzo u ivf jsem testovala az 12 den a to byla uz pekne // takze jeste pockam
27. srp 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi Ahojky, takže máš 2 a hýčkáš si je :slight_smile:. V jakém stádiu jsou embrya?
V pátek 31.8. půjdu na ultrazvuk, uvidíme co sliznice a pak doufám ten KET už vyjde.
27. srp 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočeny, tak mám u sebe 2embryjka, ted jen přečkat těch 14dnů :slight_smile:
27. srp 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 noo tak drzim palecky a taky preju pevne nervy ja jsem dneska 8 den od KET a uz jsem to nevydrzela :grinning:
27. srp 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido zaváděli mi 5denní, rozmrazili se dobře, což jsem ani nedoufala po 2 letech :wink: No já se ani moc nepozoruju, nemám čás, jen večer jsem byla unavená, ale to přikládám těm práškům :wink: :slight_smile: Moc Ti držím palce ať sliznice pořádně naroste a půjdeš si pro mimoušky :slight_smile: :slight_smile: :wink:
28. srp 2012 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 držím palce :wink: to čekání je hrozný coo :slight_smile: Co ti napsali za léky?
28. srp 2012 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi Tobě taky držím palce :slight_smile: :slight_smile: , pro mě je kritický ten druhý týden, první přečkám vždycky dobře ale pak začnou stresy.
Léky beru pořád stejné, estrahexal náplasti, prednison, anopyrin a utrogestan.
@pawlla Tak jak jsi na tom, testovala jsi zase? :slight_smile: nebo vydržíš do zítřka? :slight_smile:
28. srp 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 jo jo testovala jsem dneska je tam duch trosku silnejsi ale jen malinko, snazim se nebyt nerovzni ale to vis jsou to nervy :grinning:
28. srp 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 jo, jo pro mě taky ten první týden docela ujde, ale pak je to na švestku :unamused: na co máš ten anopyrin? Prostě to budou nervy až dokonce jestli objevíme // :wink:

@pawlla frkni testy do alba a mi ti řeknem jestli máš pořádný // :wink: :slight_smile: víc hlav, víc ví :wink:
28. srp 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi mam v albu testiky :slight_smile: ted jsem tam pridala foto z dneska
28. srp 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ježiš holka co šílíš, to jsou čárky jak vymalovaný :wink: :slight_smile: a je vidět jak krásně silí :wink: :slight_smile:
28. srp 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi myslis ze jo ? ja si prave nejsem jsita dneska jsem 9 den tak se mi to nejak nezdalo no asi mi to uz moc leze na mozek :grinning:
28. srp 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla jo leze, leze :sweat_smile: prosím tě já je teda vidím uplně v pohodě :wink: moc nad tím nepřemýšlej a něčím se zabav :wink: Každým dnem bude silnější a silnější :wink:
28. srp 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dashi no jo budu muset pac uz mi z toho hrabe :grinning: Budu muset konecne vypadnout z baraku celych 9 dni tu trcim a snazim se nic nedelat :grinning:
28. srp 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Týjo, máš je tam :slight_smile: , tak se nestresuj, super, za dva dny budeš mít dráhu jak vymalovanou :grinning:
@dashi každopádně budeme následovat Pawllu :slight_smile: :slight_smile: , tam se to pěkně rýsuje :slight_smile: Ten anopyrin je myslím něco na imunitu, teď si nejsem jistá, beru to od začátku i s prednisonem.
28. srp 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 diky moc :slight_smile: Uz aby se carka pekne vybarvila :slight_smile: jasne od ted jen same pozitivni testiky drzim vam moc palecky
28. srp 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 hm,hm, zasmý pilule což :wink: mě nejvíc štve ten utroš, jako zavádět si ho v práci na toaletě oprvdu mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No snad máš pravdu, kéž by to tak bylo s těma // :wink:
Holky jak to máte se sexem? já si ani nevzpoměla se zeptat jesli můžem nebo ne :confounded:
28. srp 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no me doktor rikal ze 3 dny bez sexu a pak ze to nevadi ale stejne se bojim aleeee priznam se ze jednou jsem to uz nevydrzela a znasilnila manzela :grinning: On se strasne bal aby mi neublizil :grinning: ja jsem mela horku leku u ivf ale ted mam jen estroferm a misto utrose to ten agolutin injekce kazdej den a to je teda pekna otrava.... Teda to musi bejt mnamka fakt v te praci a nebyteka ti to pak ven? Ja jsem musela pak aspon pulhodku lezet ale stejne neco vyteklo
28. srp 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla hm, tak pár dní vydržíme a prubnem sexík taky, akorát nějakou "slušnou" polohu :grinning: Budu se řídit instinktem :wink:
Jo vytejká je to hnus, sice nosím slipovky, ale ty jsou hned mokrý a odlepujou se od prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: A abych nosila normální vložky, tak to se mi teda 2x nechce :unamused: A představa, že to beru do konce 1. trimestu :angry:
28. srp 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi utroš je fakt mňamka, jsem teď doma, tak mi to až tak neva, ale minulý ket jsem chodila do práce a taky si ho tam dávala na záchodě, přijde mi že toho víc vyšlo ven než zůstalo.
Mě v caru řekli, že první týden bez sexu a druhý týden s ochranou.
28. srp 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi no taky pak prejdu z injekci na zavadeni tak to se teda fakt netesim .... Je to hnus ten utros ja vim bez slipovky ani ranu :slight_smile: .... Nooo vsak jasne prubneze to ja myslim ze pokud to neni nejak moc brutalni tak to neva :grinning:
28. srp 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem mojeho tak dostrašila, že on ani těch 14dnů po měnic nechce :grinning: Tak se uvidí co bude silnější :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 mě to trochu vytejká, i když čůrám :unamused: já předtím měla crinone, to byl gel v takovým dávkovači, takže snažší než zavést 2 pilule :sunglasses: , ale co by člověk nevydržel, žeee :slight_smile:
jo, tak to taky tejden vydržíme a s ochranou je to asi samozřejmý, aspoň pro mě, mám to nařízený už měsíc :wink:
Tak dneska to mám nabitý, sice se trochu v práci flákám :sunglasses: , ale odpoledne musím dojet domu nabrat kocoura a hurá na očkování, ten mě zase bude mít rád :sweat_smile: Pak na nákup a něco doma konečně uvařit, včera jsem chtěla udělat zeleninový salát, ale prostě jsem to nedala, strašná únava asi ty hormony. Tak ho udělal miláček, ještě že ho mám :wink: a já v 20 hod večer slupla 2 misky :sweat_smile:
28. srp 2012 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12
@pawlla to mě se přítel ptal hned jestli můžeme mít sex :slight_smile: , ale pak se zarazil :astonished: je třeba to dělat s rozumem :wink:
28. srp 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi to jo ten muj se bal uz tejden predem coz me docela stvalo :grinning: Ale ted to chci omezit na minimum a jen tak opatrne :grinning:
28. srp 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashiMě to taky teče,ale vydržíme to pokud bude to co chceme :slight_smile: Jé já mám taky kocoura :slight_smile: , teda musela jsem ho nechat u rodičů, jelikož máme s přítelem bígla, takže to by asi nešlo dohromady :grinning: :grinning:
28. srp 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla
@dashi mě se taky ptal, ale při prvním transféru byl se mnou no a tam nám oznámili, že první týden nic a pak s ochranou, tak to vydržel celých 14dnů úplně bez sexu :grinning:
28. srp 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 já jsem ho dostala jako cenu útěchy od bývalýho přítele, když jsme se taky pokoušeli o mimčo, ale to byly jen iui, pak to skončilo rozchodem :wink: a kocour mi "zbyl" :slight_smile: Je to prostě rozmazlenej byťák, slyší na jméno a chodí za mnou jak pes, taky už je pánovi 5 let. Takže ho 1x ročně radši nechám naočkovat :grinning:
Přítel má taky takový smíšený pocity :unamused: no tak si počká, nooo :slight_smile:
28. srp 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ke všemu kolem mě zase plno známej a kamarádek těhotnejch :confused: A nejhorší je to, že se člověk nemůže ani vyzpovídat (do kostela nechodím) :grinning: . To jsem udělala jednou při 1.ivf a těch prupovídek a otázek, ble už nikdy více :wink: :slight_smile: To jsem si tenkrát koupila strašně hezký bodíčka, šušnila jsem je 2 roky a nakonec je dostala kolegyně, která čeká holčičku :sunglasses:
28. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek