KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

dashi
27. srp 2012

@pawlla jo, jo ženský dokážou bejt mrchy 😠 určitě zesílí, vydrž 🙂

pawlla
27. srp 2012

@dashi no ja musim mimiskum verit, jsem ale pako nemela jsem testovat tak brzo u ivf jsem testovala az 12 den a to byla uz pekne // takze jeste pockam

lucido
autor
27. srp 2012

@dashi Ahojky, takže máš 2 a hýčkáš si je 🙂. V jakém stádiu jsou embrya?
V pátek 31.8. půjdu na ultrazvuk, uvidíme co sliznice a pak doufám ten KET už vyjde.

blana12
27. srp 2012

Ahoj kočeny, tak mám u sebe 2embryjka, ted jen přečkat těch 14dnů 🙂

pawlla
27. srp 2012

@blana12 noo tak drzim palecky a taky preju pevne nervy ja jsem dneska 8 den od KET a uz jsem to nevydrzela 😀

dashi
28. srp 2012

@lucido zaváděli mi 5denní, rozmrazili se dobře, což jsem ani nedoufala po 2 letech 😉 No já se ani moc nepozoruju, nemám čás, jen večer jsem byla unavená, ale to přikládám těm práškům 😉 🙂 Moc Ti držím palce ať sliznice pořádně naroste a půjdeš si pro mimoušky 🙂 🙂 😉

dashi
28. srp 2012

@blana12 držím palce 😉 to čekání je hrozný coo 🙂 Co ti napsali za léky?

blana12
28. srp 2012

@dashi Tobě taky držím palce 🙂 🙂 , pro mě je kritický ten druhý týden, první přečkám vždycky dobře ale pak začnou stresy.
Léky beru pořád stejné, estrahexal náplasti, prednison, anopyrin a utrogestan.
@pawlla Tak jak jsi na tom, testovala jsi zase? 🙂 nebo vydržíš do zítřka? 🙂

pawlla
28. srp 2012

@blana12 jo jo testovala jsem dneska je tam duch trosku silnejsi ale jen malinko, snazim se nebyt nerovzni ale to vis jsou to nervy 😀

dashi
28. srp 2012

@blana12 jo, jo pro mě taky ten první týden docela ujde, ale pak je to na švestku 😒 na co máš ten anopyrin? Prostě to budou nervy až dokonce jestli objevíme // 😉

@pawlla frkni testy do alba a mi ti řeknem jestli máš pořádný // 😉 🙂 víc hlav, víc ví 😉

pawlla
28. srp 2012

@dashi mam v albu testiky 🙂 ted jsem tam pridala foto z dneska

dashi
28. srp 2012

@pawlla ježiš holka co šílíš, to jsou čárky jak vymalovaný 😉 🙂 a je vidět jak krásně silí 😉 🙂

pawlla
28. srp 2012

@dashi myslis ze jo ? ja si prave nejsem jsita dneska jsem 9 den tak se mi to nejak nezdalo no asi mi to uz moc leze na mozek 😀

dashi
28. srp 2012

@pawlla jo leze, leze 😅 prosím tě já je teda vidím uplně v pohodě 😉 moc nad tím nepřemýšlej a něčím se zabav 😉 Každým dnem bude silnější a silnější 😉

pawlla
28. srp 2012

@dashi no jo budu muset pac uz mi z toho hrabe 😀 Budu muset konecne vypadnout z baraku celych 9 dni tu trcim a snazim se nic nedelat 😀

blana12
28. srp 2012

@pawlla Týjo, máš je tam 🙂 , tak se nestresuj, super, za dva dny budeš mít dráhu jak vymalovanou 😀
@dashi každopádně budeme následovat Pawllu 🙂 🙂 , tam se to pěkně rýsuje 🙂 Ten anopyrin je myslím něco na imunitu, teď si nejsem jistá, beru to od začátku i s prednisonem.

pawlla
28. srp 2012

@blana12 diky moc 🙂 Uz aby se carka pekne vybarvila 🙂 jasne od ted jen same pozitivni testiky drzim vam moc palecky

dashi
28. srp 2012

@blana12 hm,hm, zasmý pilule což 😉 mě nejvíc štve ten utroš, jako zavádět si ho v práci na toaletě oprvdu mňamka 😝
No snad máš pravdu, kéž by to tak bylo s těma // 😉
Holky jak to máte se sexem? já si ani nevzpoměla se zeptat jesli můžem nebo ne 😖

pawlla
28. srp 2012

@dashi no me doktor rikal ze 3 dny bez sexu a pak ze to nevadi ale stejne se bojim aleeee priznam se ze jednou jsem to uz nevydrzela a znasilnila manzela 😀 On se strasne bal aby mi neublizil 😀 ja jsem mela horku leku u ivf ale ted mam jen estroferm a misto utrose to ten agolutin injekce kazdej den a to je teda pekna otrava.... Teda to musi bejt mnamka fakt v te praci a nebyteka ti to pak ven? Ja jsem musela pak aspon pulhodku lezet ale stejne neco vyteklo

dashi
28. srp 2012

@pawlla hm, tak pár dní vydržíme a prubnem sexík taky, akorát nějakou "slušnou" polohu 😀 Budu se řídit instinktem 😉
Jo vytejká je to hnus, sice nosím slipovky, ale ty jsou hned mokrý a odlepujou se od prádla 😝 A abych nosila normální vložky, tak to se mi teda 2x nechce 😒 A představa, že to beru do konce 1. trimestu 😠

blana12
28. srp 2012

@dashi utroš je fakt mňamka, jsem teď doma, tak mi to až tak neva, ale minulý ket jsem chodila do práce a taky si ho tam dávala na záchodě, přijde mi že toho víc vyšlo ven než zůstalo.
Mě v caru řekli, že první týden bez sexu a druhý týden s ochranou.

pawlla
28. srp 2012

@dashi no taky pak prejdu z injekci na zavadeni tak to se teda fakt netesim .... Je to hnus ten utros ja vim bez slipovky ani ranu 🙂 .... Nooo vsak jasne prubneze to ja myslim ze pokud to neni nejak moc brutalni tak to neva 😀

blana12
28. srp 2012

Já jsem mojeho tak dostrašila, že on ani těch 14dnů po měnic nechce 😀 Tak se uvidí co bude silnější 😀 😀 😀

dashi
28. srp 2012

@blana12 mě to trochu vytejká, i když čůrám 😒 já předtím měla crinone, to byl gel v takovým dávkovači, takže snažší než zavést 2 pilule 😎 , ale co by člověk nevydržel, žeee 🙂
jo, tak to taky tejden vydržíme a s ochranou je to asi samozřejmý, aspoň pro mě, mám to nařízený už měsíc 😉
Tak dneska to mám nabitý, sice se trochu v práci flákám 😎 , ale odpoledne musím dojet domu nabrat kocoura a hurá na očkování, ten mě zase bude mít rád 😅 Pak na nákup a něco doma konečně uvařit, včera jsem chtěla udělat zeleninový salát, ale prostě jsem to nedala, strašná únava asi ty hormony. Tak ho udělal miláček, ještě že ho mám 😉 a já v 20 hod večer slupla 2 misky 😅

dashi
28. srp 2012

@blana12
@pawlla to mě se přítel ptal hned jestli můžeme mít sex 🙂 , ale pak se zarazil 😲 je třeba to dělat s rozumem 😉

pawlla
28. srp 2012

@dashi to jo ten muj se bal uz tejden predem coz me docela stvalo 😀 Ale ted to chci omezit na minimum a jen tak opatrne 😀

blana12
28. srp 2012

@dashimě to taky teče,ale vydržíme to pokud bude to co chceme 🙂 Jé já mám taky kocoura 🙂 , teda musela jsem ho nechat u rodičů, jelikož máme s přítelem bígla, takže to by asi nešlo dohromady 😀 😀

blana12
28. srp 2012

@pawlla
@dashi mě se taky ptal, ale při prvním transféru byl se mnou no a tam nám oznámili, že první týden nic a pak s ochranou, tak to vydržel celých 14dnů úplně bez sexu 😀

dashi
28. srp 2012

@blana12 já jsem ho dostala jako cenu útěchy od bývalýho přítele, když jsme se taky pokoušeli o mimčo, ale to byly jen iui, pak to skončilo rozchodem 😉 a kocour mi "zbyl" 🙂 Je to prostě rozmazlenej byťák, slyší na jméno a chodí za mnou jak pes, taky už je pánovi 5 let. Takže ho 1x ročně radši nechám naočkovat 😀
Přítel má taky takový smíšený pocity 😒 no tak si počká, nooo 🙂

dashi
28. srp 2012

Jo a ke všemu kolem mě zase plno známej a kamarádek těhotnejch 😕 A nejhorší je to, že se člověk nemůže ani vyzpovídat (do kostela nechodím) 😀 . To jsem udělala jednou při 1.ivf a těch prupovídek a otázek, ble už nikdy více 😉 🙂 To jsem si tenkrát koupila strašně hezký bodíčka, šušnila jsem je 2 roky a nakonec je dostala kolegyně, která čeká holčičku 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru