KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

dashi
15. srp 2012

@lucido no a to bych mohla jet i těhotná?
Myslím, že mojí tchýni co se týče mimča nezabavím, je vlezlá jak veš 🙄

kopretinalouka
15. srp 2012

@lucido Dneska jsem 10 DPO, šestý den od transferu, a na testu nic. Zítra si asi zajdu na krev, ať je jasno, ale tuším, že to prostě nedopadlo.

@dashi Mi žádanku napsali v CARu a s tím jsem pak šla přímo na pojišťovnu, tam to nechala a oni to dali reviznímu doktorovi pojišťovny a asi za 2 týdny mi přišel domů dopis, že to schvalují. Měla jsem to schválené jako komplexní lázně, takže jsem nedoplácela nic, měla jsem jídlo i procedury na pojišťovnu. Platí se jen 100 Kč na den jak když je člověk v nemocnici, a pak jsem si já připlatila nadstandard, ať jsem na pokoji sama, a pak jsem asi platila ještě nějaký poplatek za televizi. Doplácela jsem asi něco přes 6 tisíc, ale většinu z toho byl ten nadstandard. Jinak ty lázně na gynekologické problémy jsou přesně na 28 dní a nejde to prodloužit.
Jo a těhotná v lázních být nemůžeš, je to kontraindikace.

dashi
15. srp 2012

@kopretinalouka hm, hm, hm, tak jsem moudřejší s těma lázněma 😉 Ježiš ještě nezoufej, je ještě brzo 6.den, vydrž, vydrž určitě tam budou // 🙂

lucido
autor
15. srp 2012

@kopretinalouka Držím palečky.

lucido
autor
15. srp 2012

@dashi Myslím, že když otěhotníš před lázněma a dostaneš je, tak to pak tam nahlásíš a změní Ti procedůry, nebo posílají domů? S tím tedy skušenost nemám. V lázních jsem byla naposledy před 11 lety v Klmkovicích po operaci - odtranění srůstů po slepáky, to byla pohodička, celý srpen, krásné počasí. Procedury jsme si dala vždy na brzy ráno a pak měla volný den, výletila jsem, chodila na plovárnu. Tak odpočatá jsem nebyla nikdy. Vrátila jsem se vyžehlená, opálená a všichni jen čučeli.

dashi
15. srp 2012

@kopretinalouka promiň asi jsem to nepostřehla, ty jsi byla na Ketu?

@lucido Já jsem v tomhle pitomej dobrák, pořád myslím na ostatní, ale na sebe ne..... ☹ už jsem mohla mít lázně dávno, no třeba je ještě zvládnu, pokud se nezadaří 😉
Jo a mám košili, docela pěknou od ťamanů za 100 kč 😅 na ty 2 hodiny to stačí 😉

kopretinalouka
15. srp 2012

@dashi Joo, minulý týden jsem měla ket a vím, že se to nepovedlo. Já si zase nechcu nic nalhávat, spíš už plánuju, co budeme dělat dál.
Košile je to nejmenší, to bych vůbec neřešila 😀.
@lucido Taky jsem byla v Klimkovicích, tři roky zpátky. Ale já tam musela něco podepisovat, že nejsem těhotná a i doktor u příjmu se mě na to ptal, že jako těhotná tam být nemůžu. Já měla ty lázně přímo na neplodnost, takže kdybych byla těhotná, tak už nejsem neplodná a tím pádem přece za mě pojišťovna nebude platit zbytečně, že? 😀

lucido
autor
15. srp 2012

@dashi Koukej myslet na sebe ať se dáš dohromady, lázně Ti jen prospějí.

lucido
autor
15. srp 2012

@kopretinalouka To je fakt, já si užb nepamatuji detaily co jsem tam vše podepsala. Každopádně ať si to Dashi nechá napsat, měli by reagovat rychle a pak šup na to.

dashi
15. srp 2012

@kopretinalouka ti to říkám, nezoufej prostě to vyjde počkej ještě pár dní 😉 určitě to vyšlo 🙂 a najdeš krásný //
košili bych taky neřešila, apoň byl důvod si koupit něco na sebe 😅 jednou jsem tam ležela v policejním tričku od kamaráda 😎

@lucido no jestli se nezadaří, tak si je vyběhám 😉 já to tak prostě mám, nooo dá se říct už od 18 let kdy jsem se osamostatnila a neměla moc podporu od rodičů ☹ nikdo mi zadarmo nic nedal 😝 . Je to ve mě a je to chyba, člověk by měl bejt trochu sobec 😉
A co ty jak jsi na tom kdy budeš vědět víc, jak sliznice narostla?

karkarka
15. srp 2012

Ahoj, doufám že se k vám můžu přidat do diskuze. Na KET jsem byla včera tak teď čekám a doufám.Nějak nedokážu po těch všech nezdarech myslet pozitivně ☹

lucido
autor
15. srp 2012

@dashi Ahoj, no zkus to na doktora, aby Ti to napsal. Nárok na to máš.
Jinak já jsme pr..li, sliznice pryč, začala jsem krvácet, menstruace, takže včera ty dvě včeličky, ale nějak to nepomohlo, jede to dál. MUDr. řekla, že do 10-14 dnů to mám dostata a pak začít brát zase Duphaston, ale silnější dávku, takže někdy KET září? No nevím, jsme ztrašně zbědovaná, potřebovala bych si orazit, přemýšláím nad neschopenkou.

lucido
autor
15. srp 2012

@karkarka Vítám Tě. Budeme držet palce! Zkus se něčím zabavit a ne myslet zda se chytí nebo ne. Nechej to už na přírodě. Bereš nějaké vitamínky a co Prednison?

karkarka
15. srp 2012

@lucido vitamíny neberu. beru medrol na imunitu,magne b6 na zklidnění dělohy - aby mimíse stahy nevypudily, estrofem,clexane na ředění krve a utrogestna. jsem jak chodící lékárna 🙂

dashi
15. srp 2012

@karkarka Ahoj a vítej 🙂 To byl tvůj 1. Ket? Hlavně klid a pozitivní myšlení 🙂 😎 Já jdu na kontrolní utz 20.8. no a myslím, že když to půjde dobře tak na Ket koncem týdne.
@lucido To ti věřím ☹ jo jdi na neschopenku, i když jsou z prd peníze, ale aspoň načerpáš nový síly 😉 Ale doufám, že do diskuze budeš chodit dál!!! Potřebujem tvojí podporu 😉

karkarka
15. srp 2012

@dashi ahoj, je to můj první ket ale už toho mám za sebou dost. 2xivm, iui, nativ a teď ivf a ket.

dashi
15. srp 2012

@karkarka tak to já taky 2xiui, laparka, 1.ivf, 1. ket teď jdu na 2. ket 😉 A kolik si si jich nechala zavést?

karkarka
15. srp 2012

@dashi vzhledem k předcházejícím neúspěchům 3.kolik si jich necháš zavést ty?

dashi
15. srp 2012

@karkarka Mě zbyly 2 nanučci, nejdřív jsem myslala jen jedno, ale dám poslední 2 a uvidíme, uvidíme 😉 Teda pokud se dobře rozmrazí, přeci jen už jsou tam delší dobu 😉

karkarka
15. srp 2012

@dashi určitě dej obě.mě rozmrazily 2 a jedno to vzdalo.tak rozmrazily další 2 a ok.takže mám teď ty 3 prďolky u sebe a doufám že se zadaří. ještě máme v 2 mrazáčky.ty už doufám nebudou potřeba 🙂

kopretinalouka
15. srp 2012

@dashi Zítra si zajdu na krev a budu mít jistotu.
@karkarka Moc držím palce, ať to vyjde. Pozitivně myslet taky nedokážu, já už měla pátý transfer a dobře dopadl jen ten první a od té doby ne a ne a nikdo neví proč. 🙄
Holky, vím, že to zní cákle, ale dávno bych to už vzdala nebýt toho, že mi jedna paní tady na koňovi z data narození "vyčetla", že děti budu mít minimálně dvě. Já teda na takové věci moc nejsem, ale strašně moc z toho, co mi napsala o mně a mojí rodině sedělo, tak jí to prostě tak nějak věřím. Kdyby mi řekla, že dítě bude jen jedno, a to už mám, tak to dávno vzdám.
@lucido Ta nemocenská je určitě dobrý nápad, já taky měla takové období, kdy se s prominutím totálně všechno s*alo, v práci, zdraví, peníze a do toho ještě ta neplodnost, že jsem se taky hodila marod, pak jsem šla na chvíli do práce, pak byly lázně, a pak jsem hned otěhotněla.

dashi
15. srp 2012

@kopretinalouka no jasně krev, je 100% 😉
tak těma krizejma obdobíma jsme prošly asi každá znás, já taky mívala depky....pak jsem to hodila zahlavu a nechala volný průběh, nic jsem neřešila ohledně mimča. Takže dá se říct, po 2 letech hurá do boje

karkarka
15. srp 2012

@kopretinalouka to je právě nejhorší.myslet pozitivně když to tak dlouho nevychází.a nikdo nedokáže říct kde je chyba.provní dítko jsme počali normálně. při snaze o druhé přišlo mimoděložní těhu a odebrání vejcovodu a od té doby se to veze z kopce.imv,iui,nativ,ivf,ket...

lucido
autor
15. srp 2012

@dashi Jasně, podporovat se budeme, ono to fakt pomáhá.

lucido
autor
15. srp 2012

@karkarka Včera mi doktorka také doporučila Magne B6, tak jsem hned nakráčela do lékárny a beru 3x týdně 1 kousek. Má se to brát do 6 týdně těhu, tak to nyní beru na zklidnění dělohy a jako přípravu před ketem.

lucido
autor
15. srp 2012

@kopretinalouka Vidíš, díky lázním jsi byla v pohodě a hend se pak zadařilo. Nenervuj se, doufám, že se tam ještě něco na testu objeví. A když ne, dáš si chvilku oraz a zkusíš to znovu.

dashi
15. srp 2012

@lucido podpora je důležitá, aspoň já jsem ráda, že se můžu vypovídat 🙂
@kopretinalouka vydrž, určitě budeš mít na testu // 🙂

pawlla
15. srp 2012

Ahojky holky tak me v nedeli ceka muj prvni KET a zacinam byt dost nervozni prvni IVF sice vyslo ale v 7tt jsem potratila tak mam strach jak to ted dopadne taky jsem se chtela zeptat nevite jak dlouho predem rozmrazuji embrya? Nejak jsem se na to zapomela zeptat.

lucido
autor
15. srp 2012

@pawlla Neboj se vlka nic, nedele se blizi... Zalezi jake ti rozmrazi, mohou je jeste chvilku kultivovat. Radejj nevedet reknou ti vice tesne pred transferem.

pawlla
15. srp 2012

@lucido no my chceme vlozit dve mame zmrazeme dve moruly a jednu blastocystu tak jsem zvedava co mam rozmrazi a kdy mam strach aby to miminka vydrzeli i kdyz jsou zmrazene teprve par mesicu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru