• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET na srpen 2012

19. prosince 2012 
@nancy14 Já už právě jednou na laparce byla-když sem měla mimoděložní a vzali mi pravý vejcovod.tak rovnou odstranily srůsty a profoukly ten levý.ale to už je 2 roky a stějně se otěhotnět nepodařilo. a vzhledem k tomu že tenhle ket opět nevyšel-dnes čistý tt.tak zítra mažu na gyndu že chci laparku znovu.
21. srp 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karkarka Musím konstatovat,že u mě také negativní výsledek testu,takže opět nic.Určitě se tam stav a na tu laparku běž.....člověk musí zkusit vše..držím palcééééé!!!!!!!!!!!!! :wink:
21. srp 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak utz v pondělí dopdl dobře, slinznice narostla tak jak má :wink: Od dneška si zavádím utrogestan, to je teda ˇmňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ket bude až v neděli, tak mi držte palce :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. srp 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky ja jdu taky ted na ket.1 ivf v cervenci nevyslo a tak zkusime hned ket.Sem taky v podoli.Ale co koukam tak kety moc nevychazi.. Ja byla vcera na utz a zitra 13dc jdu zas a uvidime. Na sliznici mi nic nedali ale vcera pry dobry..
Kolikaty den cyklu ste sli na ket?
21. srp 2012 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 ahojky je to prostě 50 na 50 :wink: někomu spíš vyjde Ket někomu Ivf. já jdu v neděli a to budu 19. den cyklu :wink: . Těším se, ale zároveň mám strašný strach a to čekánííííí :unamused:
22. srp 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nancy14 tak to je mi moc lito a muzu se zeptat kolikaty ket jsi mela?
22. srp 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla KET jsem měla první.... :wink:
22. srp 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nancy14 aha no ja mela 1 IVF sice jsem otehotnela ale v 7tt jsme o miminko prisli tak ted je to muj prvni ket .... Nevim citim se divne doufam ze to bude ok, a pujdte do dalsiho ivf?
22. srp 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě taky čeká v srpnu KET, tak jsem si vás tady pročetla a jestli by to nevadilo tak bych se tady s váma podporovala :slight_smile:
22. srp 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla ..já měla před KETEM několik pokusů IVF a tenhle pokus byl poslední.... :confused:
22. srp 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nancy14 jej no to nam pojstovna odmitla ivf proplatit tak jsme samoplatci a jsou to teda desne palky tak doufam ze tohle uz vyjde
22. srp 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Právě,že my jsme měli poslední pokus s příspěvkem pojišťovny.Jinak,kdybychom cgtěli pokračovat,tak jako samoplátci a to si fakt nemůžem dovolit..takže si na sourozence budeme muset počkat trochu dýl,ale snad nám to vyjdemjako s tím naším prvním prckem... :wink:
22. srp 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nancy14 no nam podle dr nic neni takze jsem si to platit museli a predstava druheho ivf nevim nevim to jsou nehorazne penize takze doufam ze to uz nebude treba ...
22. srp 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla Určitě to vyjde!!!!!!!Držím palce!!!! :wink:
22. srp 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, musela jsem vas docist, chtela jsem ale najit pekne zpravicky, ze mate na TT //! A ono opak, to je mi lito, ale vydrzte, zadari se, musime v to doufat!!!
22. srp 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@blana12 Vitej, jen se pridej, bude nas vice co se podporujeme. :slight_smile:
22. srp 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi Budu Ti drzet palecky! Dej se do klidu a at je pekna perinka.
22. srp 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Já jdu v pondělí a to je 19den cyklu. Doufám že se konečně dočkáme, toto je můj druhý ket.
23. srp 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 ahoj a vítej mezi námi, já jdu v neděli taky 19.cyklu :wink: Tak se budem navzájem podporovat, když jsem skoro stejně :slight_smile: .U mě je to taky 2.ket po 1.ivf kdy nám zbylo 5 embryek k zamražení :wink:
23. srp 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido moooc diky za podporu :slight_smile: zkusím říct Dr. jestli by mi neudělal fotku z utz, ať mám aspon památku, pokud to zase nevyjde :wink:
23. srp 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dashi Takže tuto neděli mám držet palečky? V kolik hodin půjdeš už víš?
23. srp 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi Já jsem taky po 1ivf tady jsem se po prvé těšila ze dvou/ a měla jsem biochemickou graviditu, takže štěstí vystřídalo velké zklamání. 1ket se nezdařil tak si říkám do třetice to musí vyjít :slight_smile: Nám zbylo k zamražení taky 5embryek :slight_smile:
23. srp 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido no v 10 hod si mám volat do laborky jak se rozmrazily a na ket nejspíš tak ve 12,30 až v 13 hod. :wink: :wink:

@blana12 já měla taky biochemický po ivf, hned další měsíc následoval ket, to z 5 nanučků (byly po 3 a po 2) zavedli dobrý 2, ale nezadařilo se :frowning2: tak jsem si dala skoro 2 roky pauzu a chystám se na poslední ket, jestli ten nevyjde tak nevím, pač do dalšího ivf se mi dvakrát nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
24. srp 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no ja mam nejakou depku jsem 5 den od KET sem tam me dole pichne trochu citim prsa jinak nic bojim se aby to tentokrat vyslo, do testu jeste daleko tak uvidime noo
24. srp 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dashi já mám zamraženo po jednom kousku, ivf jsem měla v únoru- jedno embryjko a za dva měsíce jsem šla na ket taky jedno(měla jsem na konec 4mrzáčky jsem se přepsala minule) z toho nic, teď si nechám dát dva no a ještě mi tam jeden zůstane, tak doufám že ho nebudu potřebovat. Budu ti v neděli držet pěsti ať se ti alespoň jeden bojovníček uchytí :slight_smile:
@pawlla Já jsem si tentokrát zakázala se pozorovat, minule jsem měla taky takové depky, určitě to dopadne dobře :slight_smile:
24. srp 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 no mam v brisku dve embryjka, taky uz se nebudu pozorovat a ani testovat zbytecne brzo je to fakt na palici
24. srp 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pawlla úplně vím jak se cítíš, já jdu v pondělí taky pro dvě, nakoupila jsem si hromadu knih, které chci přečíst, tak jsem zvědavá kolik jich dám :grinning: Ani nemám nakoupené žádné testy, to je to největší pokušení, když vím že jsou doma, tak pro ně pujdu co nejpozděj :slight_smile:
24. srp 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blana12 no ja test dostala v CARu po KET ale planuji testovat az 12 den driv ne, tak preju hodne stesti a v pondeli budu przet pesti :slight_smile:
24. srp 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pawlla Ahoj, tak se nám musíš pochlubit :slight_smile:, četla jsem na jiné diskuzi, že jsi nevydržela s TT čekat.
25. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucido noooo priznavam nemohla jsé to vydrzet :grinning: ale zatim jen duch fakt slaby je jeste brzo je teprve 6 tyden nevim jestli to neni jeste pregnyl no testnu v pondeli rano a uvidime co a jak
25. srp 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek