Menstruace po embryotransferu a přesto těhotná?

albibur
18. říj 2012

Ahoj holky!! Potrebuju radu.... Jsem 14.den po embryotransferu, ale uz ctvrty den mam silnou MS a boli i v podbrisku jako kdyz mivam obvykle MS. V pondeli jsem mela HCG 11,6, coz me v CAR rekli, ze sice je to pozitivni, ale je to moc nizka hladina. Jenom ze jsem uz v tu dobu zacala krvacet a dostavila se me MS. Dneska jsem tam byla znovu, a vysledek je stale pozitivni HCG uz stouplo na 93,6....Moc me to prekvapilo, protoze ja uz nedoufala vubec. Rekli me prijit zase az pristi pondeli jestli se to bude stoupat nebo klesat. Prijde me to moc divny.... Jak to muze stoupat kdyz mam MS a musim rict, ze dost silnou. Mam hrozny strach z toho, ze to muze dopadnout mimodelozne!! To uz jsem mela jednou loni a nechtela by jsem to znovu zazit. Ja opravdu netusim co to muze byt. Zavedli me jenom 1 embryo. Mel nekdo neco podobneho??

benhana
17. dub 2017

Jasně červenou krev nemám, ale taková světlejší. Jenže jednou to mám hodně a pak zas málo. Podbrisek me bolí jako před MS ale prsa me neboli. Tak nevím co si o tom mám myslet. Je to moje 1 IVF takže se v tom nevyznam.

absintka19
17. dub 2017

@benhana ja tedy primo po ket nekrvacela, ale spinila 8tt, 10tt, 12tt. Bohuzel takto muzeme jen tipovat je to 50/50. Hlavne klid, co ma byt to bude.

adusku
17. dub 2017

@benhana
Rozhodně být v klidu, to je nejdůležitější ☺
Prsa tě bolet nemusí, bereš utrogestan nebo něco podobného?

benhana
17. dub 2017

Je to naše vytoužené tak doufejme ze to bude v pořádku. Asi ještě pro jistotu zavolám zítra sestře, ale děkuji za rady. Jsem za ty rady moc vděčná

adusku
17. dub 2017

@benhana
Naše je taky vymodlené a taky po IvF, takže tě naprosto chápu ☺

benhana
17. dub 2017

Beru Duphaston 3x1

lenkaatynka
21. dub 2017

Ahojky mužů od vás dostat radu jsem 10 den po zavedení 5 denního embrya beru utrogestan ve středu jsem si dělala test byla tam slabá čárka ve čtverky jsem dostala menstruaci a dneska byl test negativní znamená to že to nevyšlo nebo jak díky za radu

benhana
21. dub 2017

@lenkaatynka hlavně nepanikar. Ja jsem měla to samé a doktor mi řekl ze je to normální. Počkej az půjdeš na odběry krve tam se to buď potvrdí nebo vyvráti. Ja jsem byla 11. 4 na IVF a pořád jsem spinila a dokonce jsem to i dostala. Dnes jsem si dělala test a jsou tam dvě čárky. V pondělí jdu na krev ale pořád doufám. Hlavně se nenervuj to by bylo špatný. At ti to vše dobře dopadne

lenkaatynka
21. dub 2017

@benhana ahoj já jdu na krev zítra nervy vůbec nemám buď to vYjde nebo zvýšíme přeji ti mnoho úspěchu

benhana
21. dub 2017

@lenkaatynka také ti přeji hodně štěstí 🍀

pavlanemc
15. kvě 2017

@albibur ahoj, jsem na tom nyní úplně stejně (16 den po ET). Chtěla jsem se zeptat, jak jsi dopadla? Je to moje již druhé IVF. Z každého jsme měli vždy jen jedno embryo k transferu... Nejspíš to vypadá, že i tento pokus bude neúspěšný..... Díky

slunicko_2012
1. čer 2017

Ahoj. Taky přidám příspěvek. Jsem desátý den po ET a včera a dneska jsem špinila . Dělala jsem si test a je negativní.
Asi se to taky nepovedlo.
Držím všem palce!

pavlanemc
1. čer 2017

Ahoj, ja uz vysledek vim, byl negativni ☹ Tak nezbyva nic jineho, nez jit do tretiho IVF. Prirozenou cestou mame mizive sance (anovulace). Nejvic me desi, ze uz zbyvaji pouze dva pokusy a pravdepodobne jen dve embrya.
Drzim pesti!

kacenla1991
7. čer 2017

Ahoj holky, jsme tu nová čeká mě druhy transfer. A jak to u vás pokračuje? Držím palce všem.

slunicko_2012
8. čer 2017

Ahojky, čeká mě taky druhý pokus. ET nevyšel... a tak půjdu na KET. Ale vidím to tak nejdřív v srpnu, aby si tělo odpočinulo. A taky aby jsem se trošku psychicky srovnala.
Držím všem palce!

kacenla1991
8. čer 2017

@slunicko_2012 taky jsem už z těch hormonu unavená, ale věřím ze to vyjde musí. V pondělí jdu na ultrazvuk a pak pokud bude sliznice připravena tak ket. Taky jsem si dávala oddych je to celkem náročné a to jsem si říkala jak to bude rychle 😉

pavlanemc
8. čer 2017

Drzime palce! Ja jsem mela dve IVF, ale vzdy bylo jen po jednom transferu, na zamrazeni nam nic nezbylo. Na treti IVF taky planujeme jit v srpnu.... je to fakt narocne, pokusy dochazi, ale snazim se na to stale divat pozitivne... Treba tentokrat bude vice embryi...

kacenla1991
8. čer 2017

@pavlanemc tak ze teď stimuluje s? Neboj ono to vyjde musíme se navzájem podpořit a pak založíte klub tehulek co jim je zle a vzpomínají na to jak čekaly na // 🙂

slunicko_2012
8. čer 2017

Holky, sem ráda, že v tom nejsem sama. V práci o tom všichni ví ( nešlo to jinak ) a neustálý dotazy, divný pohledy... hrůza. Kdo to nezažil, tak vůbec neví, jaký to je. Jsem moc ráda, že alespoň takhle si člověk může " popovídat".
Moc za to děkuju!❤

kacenla1991
8. čer 2017

@slunicko_2012 neboj nejsi v tom sama. Proto já jsem se rozhodla nikomu nic neříkám jen Vám tady 🙂 je to zbavují i jak se te každý ptá Jak se citis jak ti je apod. Není zač proto tu jsme všechny ❤

pavlanemc
9. čer 2017

@kacenla1991: Ted jeste nestimuluju, v pondeli jdu na dalsi konzultaci, tak uvidime, co nam reknou. Mezi jednotlivymi IVF musi byt 3 mesice pauza, takze cekame. Snad zacatkem srpna muzeme jit na to treti... ja mam vzdy malo vajicek, takze nemame nikdy nic na KET ☹

pavlanemc
9. čer 2017

@kacenla1991: potom nam dej vedet, jak pokracujes, drzim pesti!!!

kacenla1991
9. čer 2017

@pavlanemc aha tak to jsem ano nevěděla ze musí být 3mesicni pauza já zase měla vajíček dost ale vidíš všude je něco nám se taky nedaří... tak držím palecky ať mas vajíček více dam vědět určitě v pondělí ultrazvuk tak uvidíme kdy mi mrnousky budou dávat...

slunicko_2012
27. črc 2017

Ahoooj 🙂 Tak jsem začala brát estrofen s prvním dnem menstruace, máte s tím někdo zkušenost?

pavlanemc
27. črc 2017

@slunicko_2012
Ahoj, ja jsem brala take estrofen v kombinaci s duphastonem. Mela jsem to na vyvolani cyklu. Snasela jsem to velmi dobre, bez pribirani a jinych vedlejsich ucinku. V CARu mi to ted ale upravili a beru Klimonorm. Bylo to z duvodu, ze Duphaston blokuje ovulaci (nebo muze blokovat), coz v mem pripade, kdy chci otehotnet, chtelo zmenu.

slunicko_2012
27. črc 2017

@pavlanemc Ahoj, já budu právě podstupovat KET, měla jsem možnost i bez hormonů, ale doktorka mě doporučila nižší dávku 1-0 -1. Tak snad to bude v pohodě. 🙂 Držím palce, aby se vše podařilo. 🙂

pavlanemc
27. črc 2017

@slunicko_2012
Taky drzim pesti!

12tinka
27. srp 2017

Ahoj holky som 12 den po ET 5 denne blastocysty. V piatok som bola na krvi kde som mala 18,7 hcG. Od toho piatku som spinilá,kde o dva dni neskôr sa mi spustilo krvácanie ešte viac. Zároveň ma od piatku sprevádza i bolesť brucha ( musela som si zobrať ibalgin čo to nešlo vydrzat). V centre mi povedali že to nemusnemusí nič znamenať ale mám pocit že som potratila. Máte podobne skúsenosti a boli ste tehotné. Diky za každé info.

rohacova
29. led 2023

@caracol taky by mě zajímalo mám to stejné. A strašně se bojím

rohacova
29. led 2023

@kikibog dobrý den, zajímalo by mě jak to dopadlo. Mám to samé. Hrozně se bojím 🥺🥺