Množství pokusů IVF. Kdo má za sebou 9, 10 a nakonec to vyšlo?

jullyv
9. lis 2020

Ahojte,je tu niekto,kto ma za sebou 9,10 pokusov ivf(ET,KET)a nakoniec to vyšlo ?

fyii
10. lis 2020

@jullyv ahoj,kamaradka po 9 letech a 6 tem cyklu IVF, pokusu nepocitane, ale fakt hodne. Uz si byla na Ukrajine obhlidnout nahradni matku, tam je to pry legalni, jako v USA, Indii atd. Drzim palce

95newmommy2020
10. lis 2020

Tolik Sixe ne. Ale pokusy byly 4x KET, 2x IUI paradoxně vyšla inseminace. Jen teda ta vyšla po tom, co sem si po 4. Pokusu musela dat pauzu od hormonu, kvůli mega OHSS. Tak moje gynekolozka si mysli, ze to vyšlo díky tomu.

jullyv
autor
10. lis 2020

@fyii mna už to doteraz stalo skoro 50tis € a neviem či by som isla do náhradnej matky,kde tiež nie je istota 🤦‍♀️,nemám ani vlastne vajíčka ....celé komplikovane

fyii
10. lis 2020

@jullyv no nas to stalo "jen" 80 tis. Kc, ale nebylo to k nicemu, jen vse spatne a komplikace. Me telo totalne odmitlo spolupracovat a vubec nereagovalo, na ty hormony tak jak ocekavali. Takze jen stres, stres a nic. Takze jsem se na to vykaslala a asi po 2-3 mes. po Mojzisice metode, jsem najednou (po 3 letech) otehotnela prirozene se zdarnym koncem. U nas teda nebyl relativne zadny zdr.problem, jen 3 zamlkla tehotenstvi bez znamek priciny v 11 tt, coz v CAR stejne neresili. Kazdopadne ja bych do te nahr.matky sla. Pokud se s tim dokazete doma smirit a poprat, zkousnout to, muzete si vybrat mladou holcinu, co bude mit kvalitni a zdrava vajicka. Pokud po diteti touzite tak moc, ze jste ochotni pristoupit na vsechna pro a proti, co to obnasi, stoji to za to a pravdepodobnost, ze to klapne je dakeko vyssi a muzes si ji vybrat vizualne. Pokud nemas sva vajicka, tak taky musi byt od darkyne..(ja jednu v CAR potkala a teda od ni bych nechtela nic- spindira a nic moc chytra, jen co promluvila-samozrejme nejsou vsechny stejne, gen.material si nevybiras). Drzim Vam palce at se doma dokazete domluvit jakkoliv, u nas CAR byl obrovsky zasah do nasich zivotu, eg..atd.

jullyv
autor
11. lis 2020

@fyii ďakujem 🙏

nita1984
11. lis 2020

Nam vyšel transfer č. 7 a č. 8

fyii
11. lis 2020

@jullyv neni zac, dej vedet co jste vymysleli. Drzim palce, znam nekolik neplodnych co roky nic a najednou bum a tehotenstvi, obcas se zazraky deji, staci verit😉

alik20
11. lis 2020

Ja mam za sebou jeden et, z orvniho ketu mam dceru a ted jsem byla v rijnu na ketu ten nevysel a ted cekam na dalsi vysledek, snad uz bude pozitivni 👏 je to desny 😒

jullyv
autor
12. lis 2020

@alik20 ja som 6.ty deň po KEt,začala som špiniť,bolesti k tomu,tak uvidíme....🙏

alik20
12. lis 2020

@jullyv tak hodne stesti, a testovala si uz? Ja na to nemam odvahu 🤣, minule jsem testovala od 7.dne a ted pockam asi do krve. No me nic neni, bricho neboli, proste nic.

jullyv
autor
13. lis 2020

@alik20 netestovala,mám strach takisto,po toľkých nezdaroch.....boli ma brucho strašne 🤦‍♀️

handulkak
14. lis 2020

@jullyv já mám za sebou 7x cele IVF, jedno kde nedošlo ani k OPU - ale stimulace byla. Pak nějaké KETy.
Teď z posledního máme druhou dcerku.
Kolik peněz tam zahucelo ani nepočítám. Přestala jsem někde u 250 tisících počítat a to byl rok 2016 😁

Držím palce, ať to vyjde. 😊😊