Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

adenka84
9. dub 2010

Aha, tak ty máš zkrátka fobii na bílé pláště§ Můj švagr je taky takovej, ten jak vidí jehlu tak omdlívá...Ale neboj ty to zvládneš, ajak říkáš nemá cenu se tím teď stersovat až to přijde tak to začneš řešit, máš recht...

adenka84
9. dub 2010

Holky já se nudím, v TV nic nedávaj,spát se mi ještě nechce. Manža už ualehl, zítra jde do práce, vstává už 4:30 chudinka....Nu, co peníze se vidělávat 😀

gab123
9. dub 2010

holky já brala prednison celé těhu je to kortikoid,ale pomohl nám.Začala jsem ho brát hned po prokázaném otěhotnění.Brala jsem ho z toho důvodu,že spermie oplodnila vajíčko,ale pak se odpuzovali a tím jsem 2xpotratila.Brala jsem prášky.Mají při vélké dávce ved.účinky,ale já měla tak v normě a nic mi nedělali.
prednison je na protilátky proti sobě jak píše terka aby se mimi dobře uhnízdilo a udrželo.
mi až budem na vánoce znova těhulovat znova tak nám bouše doporučil jít znova na imunologii protože ty protilátky se během života mění tak tím projdem znova.

adenka84
9. dub 2010

Koukám, že už tu žádná z vás není...píši si tu sama se sebou, ostatně jako každý večer..Nu nic, jdu si lehnout k bedně
dobrou noc... 😔

adenka84
9. dub 2010

Ahoj Gab, takže je to na protilátky...aby se těhu udrželo...už tomu asi rozumím..Ale stejně se zeptám Mudrů .Tak díky měj se a dobrou noc

gab123
9. dub 2010

adenka jojo je to na protilátky!určitě ti to vysvětlí v nata,ale když zavoláš ullčový tak ti to taky znova vysvětlý na mé dotazy,byla vždy ochotná

jana8
9. dub 2010

Aha holky,tak teď už jsem zas chytřejší 😀 .....tak to je dobrý ten prednison...... 🙂 ......předpokladám,že už tady jsem sama tak se s Vámi rozloučím a přeji hezký víkend.....my jedeme zítra na oslavu,tak to bude rychlý den,ale nevadí to 🙂 ,tak mějte se a hezké sny všem 😵

adenka84
10. dub 2010

Všm přeji krásný, doufejme, že sluneční den.... 🙂

vendulak
10. dub 2010

Ahojte holky! Přišla jsem se vám ukázat po dovolené 🙂. Asi vás teď nestihnu dočíst, chci se ještě ty poslední dva dny volna věnovat příťovi 😀. Ale v pondělí určitě dočtu co je nového! 😉
Jinak my přijeli z chaty už včera i když jsme chtěli až normálně v neděli, ale v tich kamenných zdech byla neustále zima a normálně bych to nějak překousla v pohodě, ale teď mi začíná pěkný nastydnutí,. bolest v krku a rýma a já se moc bojím o // 🙂. Jo jo nakonec se nám asi druhé IUI opravdu povedlo 😀. Ale čárečky ještě rozhodně nejsou tlustice a já sem nastydlá a po tich dvou letech mi to připadá jako sen, a tak moc křehké, že se bojím ☹.

pantomima
10. dub 2010

vendulak- obrovská gratulace ke // 😵 , buď doma v teple a pěkně je hýčkej!!!!

jinak teda sluníčka moc dnes asi nebude, Terka je teď venku s tatínkem na kole, měla bych tu trochu poklidit a vymýšlím, co budeme dělat odpoledne, jela bych někam do přírody, ale je tam docela zima, tak asi skončíme na nákupech 😀

l.u.c.i.e
10. dub 2010

Ahojky holky,

jdu se na vás mrknout, než začnu vařit. Uklizeno již mám 🙂 Později si vás dočtu. Teď nestíhám...

Vendulko, obrovská gratulace k //. Moc ti to přeju. No a nikam nechoď a jen se poť a poť, ať bacily dostaneš z těla ven...

vendulak
10. dub 2010

Holky moc děkuju, jste zlaté 😔 😉. Jinak už jsem přidala i nějaké fotky testíků 🙂.

adenka84
10. dub 2010

vendulko, moooc gratuluji...Koukala ¨jsem na testíky, čárky jsou náhodou krásný, určitě budou sílit neboj.... 😉

jana8
10. dub 2010

Ahoj holky,
jen jdu na Vás mrknout,právě jsem dovolala se sestrou,Jakubko je tak zlatý , už se tam velice těším,teď jdu rychlo dodělat oběd a tak za hoďku a půl vyrazíme na oslavu,tak mám co dělat....nějak jsme se se sestrou zakecali 😀
Vendulák,konečně jsi se nám ozvala a super zprávy......přeji Ti to ze srdíčka,jen si hezky lehni a odpočívej a zahřívej //....blahopřeji 😉 a užij si ještě dva dni volna 🙂
Všem přeji nádherný , i když asi zamračený den....pa pa

l.u.c.i.e
10. dub 2010

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie, čeká na mršku, po té konzulatace v Natalartu, domluva 2.IVF
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 29tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 22tt, poradna a velký UTZ 30.3.
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve ,UTZ 21.4

l.u.c.i.e
10. dub 2010

Gambrinusko, jsem moc ráda, že vajuchy rostou a možná už zítra půjdeš na IUI. Budu držet palečky.

Terka nám zlobí... Stále něco dělá, až z toho začala krvácet. Doufám, že jses poučila a odpočíváš. Jak je ti?

Jedna, gratuluju malého k přijetí do školky. Kam bude chodit? Určitě si ve školce zvykne a pozná kamarády.

Lucindo, snad už ti ty nevolnosti brzo opustí, aby jsis mohla užívat těhotenství 🙂

Douda, koukám, že už ti taky začali nevolnosti... Snad brzo ustoupí.

Adenko, mě taky zázraky života vůbec nenadchly. Je to spíše o těch doktorů než o pacientkách.

Jinak jste si už poradily navzájem, takže bych jsem se jen opakovala 🙂

avant
10. dub 2010

Ahoj holky,
všechny vás při sobotě zdravím. Dneska je nějakej divnej den, ráno jsem uvařila a teď lenoším. Vůbec nic se mi nechce dělat a vidím to, že to tak vydrží až do večera.

Vendulak, tak to je krása. To jste krásně oslavili přítelovo narozeniny. Moc gratuluju 🙂

gambrinuska
10. dub 2010

Vendulak, tak po dnešní pesimistické náladě si mi zas dala naději 😔 😉 obřííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí gratulka, pěkně si nás napínala 😖 😉 😀

vendulak
10. dub 2010

Holky i vám moc děkuju! 😉
Gambrinusko, napínání nebyl úmysl 😀. Dovču jsme měli naplánovanou už od ledna a moc jsme se na ní těšili a na chatě nevedeme ani televizi natožpak počítač s internetem 😀.
Uvidíš že i vám se to povede! Hrozně moc bych tohle štěstí přála všem snažilkám! 😉

m.evzenie
10. dub 2010

Ahojky holky,
Vendulák, tak sis dovču pěkně užila a počasí vám přálo. Velká gratulace ke krásným // čárkám. 😅
Jani, neboj injekce zvládneš, jsme na tom stejně, jsem posera, tak mi injekce píchal přítel. 😉 Užij si oslavu.
Gambrinusko, držím na zítra palce. 🙂
Terko, jak je Ti, už krvácení ustalo?
Ostatní snažilky, těhulky a maminy zdravím. Užijte si dnešní večer. 😀

michamicha
10. dub 2010

ahojky,
vendul, taky moc gratuluju a náhodou jsou to pěkný čárky 😵

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie, čeká na mršku, po té konzulatace v Natalartu, domluva 2.IVF
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3.
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 29tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 24tt, 12.4. test na cukrovku, 15.4. 3D/4D UTZ, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve ,UTZ 21.4

vendulak
10. dub 2010

Micho moc děkuju! 😉

avant ...................snaž. 4/2007, 1.IVF únor 2010 - biochem.těhotenství
m.evzenie...........dlabe hormony
jedna 11..............IUI 15.2. - negativní,12.3 -2 IUI
gambrinuska.....stimulace injekcema -fostimonem-na IUI
janinam..............čeká na MS, potom UTZ
jana8..................čekání na výsledky hematologie
Adenka84..........18.3. laparaskopie, čeká na mršku, po té konzulatace v Natalartu, domluva 2.IVF
vendulak ...........1IUI neúspěšná(17.2), 2.IUI 22.3., od 2.4. //
terka82 .............. snž. od 06/2006,1. IVF 12/2009-v 10tt přerušeno(VV plodu), 1. KET 02/2010 - v 8 tt přerušeno(missed ab.), 2. KET léto 2010

L.u.c.i.e................1. IVF+ICSI (7.10.2009), 29tt, poradna 14.4.
michamicha.......2.IUI (16.11.2009), 24tt, 12.4. test na cukrovku, 15.4. 3D/4D UTZ, 4.5. poradna
lucinda3............. 3. IUI (1.stimulované - 19.1.2010) 13tt, poradna + náběry 29.4.
ilča1.....................1.IVF 13.2 - 2 embrya, 23.2. na testu jsou //, 26.2. těhotenství potvrzeno z krve
roby......................2.IUI 16.2., test 3.3. //, těhu potvrzeno z krve 4.3.
pantomima.........IUI 16.2. - 10tt, 29.4. UTZ, 5.5. poradna
douda..................1.IVF+ICSI+AH (15.3.2010)- 2 embrya,test 28.3.//, těhotenství potvrzeno z krve ,UTZ 21.4

jedna11
10. dub 2010

ahoj holky,
Vendulak, obr gratulace k //. Koukej poradne odpocivat a hlavne v teple.

Holky, jak jste tady probiraly ten prednison. mohu mit jeden dalsi dotaz? kdybych mela taky nejaky problem s tim, ze mam nejakou tu alergii na sperminky, tak to se neni cance ani kdyz se udela IVF?

adenka84
10. dub 2010

jedna, neboj šance je i tak...Po 1. nebo 2. nepovedené IVF tě pošlou na genetiku a imunologii a tam vše zjistí. pokud by jsi měla nějaký problém, zjistili ti třeba nějakou alergii na spermie, tak ti najdou vhodnou léčbu..dnes je mnoho způsobu jak nám pomoct...Tím se teď, ale vůbec nezabývej to hoď za hlavu..takové věci se mají řešit až nastanou..

jedna11
10. dub 2010

adenko diky, ale tak nejak mam strach ze vseho. chtela bych jako asi kazda z nas tady, aby to vyslo na poprve a proste tak nechci neco zanedbat. ale udela mi jana8 radost s tim,ze by se to s tema papirama dalo vyridit tak rychle a my to mohli pristi mesic zacit

adenka84
10. dub 2010

S tím si nedělej starosti, nám to také netrvalo dlouho...Posílali nám to tam z Natlartu, vůbec o nic jsem se nestarla, ani jsem nevěděla, o co se starat, zkrátka si to vyřídili smai. jen se mi zeptali jakou mám pojišťovnu..Mám VZP, Rokyta říkal, že sní nejsou žádné problémy a že do 5 dnů to bude vše vyřízené...Tak se neboj to je to nejmenší, pokud máš už všechna vyšetření s výsledky hotové tak to určitě stihnete, vždyť máš teprve polovinu měsíce...

adenka84
10. dub 2010

brou noc.... 😔

ilca1
11. dub 2010

Ahoj holky přeji krásnou neděli 😎 i když venku asi moc ne 😒 Já už se zase hlásim z nevolnostma , sice ne tak velkýma jako předtim , zato je mam od oběda až do večera 😀 ale jsem za ně ráda ....teď 😅 protože momentálně mě je dobře 😅 v úterý mě čeká poradna , ultrazvuk a průkajda a rovnou dávají k průkajdě i nějaký balíček asi ten co dřív dávali až při porodu, tak snad s tim v úterý odejdu. včera jsem četla že bych měla mít dělohu velkou jak velký grep, tak to nevim kde jí mam protože když ležim tak mam břicho spíš propadnutý dovnit 😠 a na obličeji jsem byla až do teď samej pupínek to jsem při Fildovi neměla ...tak že by holčička? 😵 ale to jsou pověry 😎 teď už se mi pleť čistí
Jinak se vás holky snažím dočítat ale většinou o vašich problémech vim kulový tak do toho nezasahuju.
vendulko tobě moc gratuluju 😵 😵

terka82
11. dub 2010

Ahojky. 🙂

Rena31 díky za nabídku, já nepotřebuju, ale třeba někdo z holek. 😉

Jani8 jedeš nachytat bacili od Jakoubka? Tak to bude IVF určitě úspěšné. 🙂
S tim píchnutím je to tak, jak psala Aduš. Jde jen o to první a pak už to jde samo, jehličky jsou tenké a kraťoučké a na břiše jsou místa, kde to opravdu vůbec nebolí. Jinak taky obdivuju přítele. Manžel to zavrhnul rovnou v ordinaci. 😀

Aduš chudák manžel, ale tomu svýmu říkam to samé... Někdo na tu rodinu vydělávat musí. 😀

Gab to je taky zmatek s těma protilátkama, jednou to máš, po druhé už to mít nemusíš... 😒 Ale aspoň, že vám to řekli a třeba do sebe nebudeš muset rvát zbytečně léky.

Vendul veliká gratulace a bacily koukej vyhnat. 🙂 Krásný dárek k narozeninám.

Lucko, Evženie už jsem zase hodná holka a nic nedělam, i když dneska bych chtěla vyžehlit těch pár kousků, co se mi tady válí, aby se mi to zase nenakupilo. Jinak už zase jen zlehounka špinim. 😉

Ilčo, takže jsi přešla na odpolední nevolnosti? 😠 Ještě pár dní vydrž a už to určitě musí přestat úplně. Vždyť už budeš mít ty hnusný první 3 měsíce za sebou. 😉 Neboj, balíček dostaneš, určitě je všechno v nejlepším pořádku.
Takže holčička, jo? Jsem zvědavá. 🙂

l.u.c.i.e
11. dub 2010

Ahojky holky,

hlásím, že už mám taky vyžehlené prádlo, ale čeká mě další... Dnes jsem ještě vyprala 2 pračky. Ale to už nechám někdy na týden 🙂

Ilčo, mě nevolnosti zmizeli kolem 13tt, tak ještě vydrž 🙂 Balíček možná dostaneš s průkajdou. U nás se dostává až ke konci těhu... 🙂

Terko, tak to jsem ráda, že už jen špiníš, ale přesto to nepřeháněj, abys zase nezačala krvácet.

Všem pozdravy posílám 🙂