Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

m.evzenie
11. dub 2010

Ahojky holky,
dnes koukám máme žehlicí den, právě jsem položila žehličku.
Ilčo, tak odpolední nevolnosti, tak za čas uvidíme jestli to bude holčička...... 😉 necháte si to pak říct?
Terko, jen odpočívej, počasí je dnes na spaní. 😀

gambrinuska
11. dub 2010

Tak žehlící den? Já bych taky potřebovala vyžehlit hromadu, ale nějak se mi do ničeho nechce 😝 😖 🙄
Nic moc zprávy, folíky moc nepovyrostli, dostala jsem další injekce a znovu na kontrolu ve středu, tak mam chut se jít někam zahrabat, jako by 12mm bylo moje maximum ☹ 🙄 😢

adenka84
11. dub 2010

Gambrinusko, neboj oni jistě ještě povyrostou..Držím palce..

l.u.c.i.e
11. dub 2010

Gambrinusko, mě taky folíky nerostly a stále mě prodlužovali stimulaci. Ale nakonec 6 vajíček bylo. Tobě stačí jedno, dvě na IUI. Nezoufej, dorostou 🙂

terka82
11. dub 2010

Lucko nepřehánim, strach mi to nedovolí. 😅 Na žehličku jsem ještě nesahla a kdo ví, jestli to dneska dam. 😅 😀

Evženie, já bych klidně spala, ale mě už tolik nejde. Asi už mam naspáno dost. 😠 😀

Gambrinuska nesmutni. Jak dlouho stimuluješ? Jsem kvůli tobě našla zprávu z IUI a já píchala 13 dní a až ten 13. den tam byl jeden folík 18x19mm a zbytek do 11mm, ty to určitě zvládneš rychleji a lépe. 😉 Držim palce. 🙂

michamicha
11. dub 2010

gambrinusko, já taky musela stimulovat s puregonem dýl, původně mi Rokyta řikal, že tak 7 dní a byly z toho nakonec 2 týdny, musela jsem si dokoupit další náplň do pera a IUI byla až 18.DC 😉
jsem se taky podívala do svých zápisků a našla jsem tohle 😉
10.11.2009 (12DC) kontrolní UTZ - vlevo: několik drobných folikulů, jeden folikul 16mm, jeden folikul 11mm. Vpravo: několik drobných folikulů.
12.11.2009 (14DC) kontrolní UTZ - vlevo: několik drobných folikulů, jeden folikul 16mm, jeden folikul 15mm. Vpravo: několik drobných folikulů. Dostala jsem dalších 50 jednotek puregonu. Zítra si píchnu ještě dalších 50 jednotek a kontrolní UTZ v sobotu 14.11.2009. Snad to klapne, i když Dr. se moc optimisticky netvářil ☹
16.11.2009 provedena 2.IUI, test v pátek 27.11.2009

jana8
11. dub 2010

Ahoj holky,
taky budu zachvilku žehlit a pak si půjdu lehnout,dnes mám noční,tak budu oddychovat......
Jedna,nám ty papíry do pojišťovne navrhl Rokyta,ať si zaneseme a to jen pro to,že by se to nestihlo vyřídit do první injekce,jinak by jsme museli to o měsíc posunout a to jsme nechtěli.....ale i tak to nakonec tak dopadlo,když jsem nakonec musela na tu hematologii,tak uvidíme co v úterý se dozvím.....ale jinak to Nat. posílá,neboj stihnete to ještě tento cyklus 😉
Terko,to máš recht, řekla jsem,že si dám Jakubka na břiško a projede to jak přes kopírku 😀 ....přítel taky říká,že se jedu nakazit 😅 .....injekce přítel taky zavrhl,ale pak si to rozmyslel,když mě viděl,že já to asi těžko zvládnu....jen hezky odpočívej a koukej na bednu nebo do pc..... 😉
Evženie, dám pak vědět co injekce,jak nakonec to dopadlo,ale zatím na to raději nemyslím 🙂
Gambrinusko, to je mi líto,ale nevěšej hlavu,ještě se to vše v dobré obrátí......držím palce na středu 😉

gambrinuska
11. dub 2010

holky dík zam podporu, opravdu je dneska potřeba 😔 😅
mam za sebou 10 injekcí a dneska jsem vyfásla ještě 3, ale dali mi blbý jehly-moc velký tak snad to nák zvládnem 😖
ve středu jdu znovu na kontrolu, ale nák mě to přepadlo asi je to taky tim blbym počasím 😔 holky mojhe zlatý jeěště že vás tu mam děkuju za podporu 😅

m.evzenie
11. dub 2010

Ahoj holky,
Gambrinusko, myslela jsem, že ti folíky rostou bez problémů, vydrž do středy pak jistě budou ukázkové, držím palce. 😉
Terko, to věřím, že když ráno nemusíš vstávat, že jsi vyspalá dost.Tak snad už bude příští týden lepší počasí, je ho třeba.
Nějak mě pálí v krku a dostávám rýmu, tak jsem už začala čajčkovat, aby mě to brzy opustilo.
Jani,to dej určitě vědět, jak to zvládáš?Budu na tebe myslet a držet pěsti.
Ostatní holky zdravím.

adenka84
11. dub 2010

Ahoj holky,

dnes byl ošklivý deštivý den, celý den jsme se váleli..Jen jsem uvařila, převlíkla peřiny , hodila do pračky...Leželi jsme u bedny a pochrupovali..Chtěli jsme jet do Kina na Ženy v pokušení, lae pak s toho sešlo....
Nu nic, jdu se vykoupat a hádejte co budu pak dělat...žehlit jako dnes spousta z vás.
Jana8, noční, chudinko tak to ti opravdu nezávidím...Kde pracuješ?Někde ve fabrice?Tak si pěkně odpočiň, ať načerpáš energii...

l.u.c.i.e
12. dub 2010

Dobré ránko.

Koukám, že jsme včera měly všechny žehlící den 🙂 Takže příští víkend repete? 😀

Terko, to jsem ráda, že to nepřeháníš. Vím, jak jsi velmi akční. 🙂 Doufám, že už je ti lépe a i to špinění ustalo.

Gambrinusko, uvidíš, že ve středu už budou folící ukázkový a hned bude IUI. Hlavu vzhurů.

Jani8, tak už máš noční za sebou a teď už spinkáš. Zítra na tebe budeme myslet.

pantomima
12. dub 2010

Pěkné ráno!

U nás se včera nežehlilo 😀 Byli jsme v Praze, nejdřív v Ikee a pak za známýma, docela fajn odpoledne 😉 ...a večer jsme všichni padli za vlast 😀

gambrinusko, nevěš hlavu, při první IUI jsen na kontroly folíků běhala ob den a asi až napotřetí byly akorát a sliznice narostlá, teď na druhou IUI jsme taky šli až 18.DC po dvou kontrolách, prostě pořád nebyly dost veliký..no a vidíš, pak se to povedlo 😉

janinam
12. dub 2010

Dobré ránko,
téééééda holky, vy jste se nějak rozjely, mám co dohánět 😉 Delší dobu jsem tu nebyla, tak vás musím rychle dočíst 🙂
Jé, to jsme vážně včera měly všechny stejnej nápad s tím žehlením 😀
Vendul, velikááánská gratulace ke // čárkám 🙂 Doufám, že s nachlazením brzo zatočíš a budeš si užívat ten krásný nový stav.
Taky čekáme až nám sem prskneš nějaký ty těhubacily 😀 😀
Gambrinusko, nesmutni, folíci určitě do středy všechno doženou a nabobtnají, držím palce 🙂
Co to čtu? Terka nám zase zlobila? Je to neposeda, potvůrka jedna 🙂 Snad už dnes nezlobí a pěkně odpočívá.
Adenko, to je škoda že jste nebyli v tom kině, Ženy v pokušení by vám zvedly náladu, jenom doporučuju 🙂 Držím palce ať ti v pátek dopadne kontrola dobře a vy se můžete pustit do dalšího pokusu 🙂
Jani8, taky držím palce ať se brzo pustíte do toho IVF a hlavně úspěšného ať má malý Jakoubek brzo bratrance nebo sestřenici 😀
Evženie, co rýma? Už je ti líp?
Pant, jak je? Co nevolnosti, ještě tě zlobí?
Ostatní zdravím 🙂

terka82
12. dub 2010

Ahoj holky.

Jani8 jaká byla noční? Snad ti to rychle uteklo. 😉
Odpočívam, včera jsem na to žehlení ani nehrábla, dneska musim. 😅
To čumění do PC se mi moc nevyplácí, včera jsem si objednala kont. čočky a dneska pár spoďárů, takhle přijdu brzo na buben. 😀 Ale je fakt, že čočky oproti tomu, co jsem vždy platila v krámu, cca o 1000 kč levnější. 🙂
Před přítelem fakt smekam.

Gambrinuska to je jasný. že za to může to hnusný uplakaný počasí. Kdepak máme to sluníčko??? 😠

Evženie koukej toho bacila vyhnat. 😉

Aduš včera to bylo u nás stejné jako u vás, jen válečka a nic víc. 😀 Akorát jsme konečně zajeli za naší babi. Měla svátek na začátku března, když jsem ležela ve špitále a tak jsem si furt hledala výmluvy, proč nemůžeme přijet. Nechtěla jsem jí to říkat a udělala jsem dobře, zase by se akorát trápila.
Tak pak musíš poreferovat, jaké bylo kino. Taky bych někam vyrazila, snad příští víkend. 🙂

Lucko jj, vypadá to na pravidelný nedělní rituál. 😀
Ještě sem tam trošičku zašpinim. 😠

Pant vy jste si to včera ale užívali. A co IKEA, co jste pořídili?

Janinam už jsem zase vzornej pacient. 😀
Na to kino se asi taky necham nalákat. 😉

roby
12. dub 2010

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím, dlouho jsem tu nebyla, jsem doma na PN, v práci jsem to nemohla vydržet, takže jsem šla k paní dr. a ta mi vystavila neschopenku na celé těhotenství, protože prý když je mi špatně není učitelská profese zrovna nejvhodnější, stres, děti s chřipkou atd.... Ale teď už je mi líp, doufám, že nevolnosti už ustaly, i když skoro každé dvě hodiny musím něco zobnout, protože jakmile mám prázdný žaludek, tak je mi ouvej. Ve čtvrtek 15.4. jdu na náběry a pro průkazku, tak doufám, že bude všechno vpořádku.

Vendulko moc gratuluju ke //, vás ostatní moc zdravíma přeji pevné nervy a brzy vytoužené //.

gambrinuska
12. dub 2010

Ahojky holky, tak jsem ráda, že nejsem jediná co se jí vajuchy flákaj 😕
terko taky mě to nějak chytlo objednávat přes net, je to jednudušší a hlavně levnější, čočky už jinak neobědnávam 😉 ty vyjdou o dost
Evžen bacila vyžeň s manžou 😉
Včera jsečm se taky díky vám dokopala žehlit 😅 a ženy v pokušení jen doporučuji 😀 ,manža ted chce jít na souboj titánů. tak jsem na to taky zvědavá on uje děsnej film-fanatik
Tak pant se žehlení vyhla 😉 jo do ikey bych taky potřebovala 😵 tam ujíždim na všem, všechno se mi tam hodí 😉 😀
Luci jak je ty brdo 30 týden, to už to máš za pár, nákupní horečka už byla??
Janinam, jani , adenko, doudo, a ostatní zdravim
jen holky dotaz, poslední dobou se mi chce furt brečet je to normální?? 🙄 včera večer jsem měla pěknej hysterák, chudák manža 😔

pantomima
12. dub 2010

Potřebovali jsme dokoupit nějaký poličky, samozřejmě jsem si k tomu vzala ještě pár maličkostí, dlouho jsme se tam nezdrželi, malá byla dost protivná, tak jsme to proběhli a jeli 😀

pantomima
12. dub 2010

gambrinusko- to jsou hormony...s tím se musíš smířit, pokud se ti podaří otěhotnět, bude to ještě horší 😀 , taky mám slzy pořád na krajíčku a jsem hodně náladová, a o šestinedělí ani nemluvim 😀 😀 😀

gambrinuska
12. dub 2010

pant já to vydržim, ale chudák manža 😅 no snad to přežijem oba 😅

terka82
12. dub 2010

Roby, to je dobře, že jsi doma a je ti líp. A klidně zobej, ať ti neni šoufl. 🙂
Ve čtvrtek bude určitě všechno v nejlepším pořádku. 😉

Gambrinuska, já tomu nakupování po netu zatim ještě tolik nepropadla a ty čočky mě napadly úplně náhodou, protože jsem líná jít do města... 😅 Ale vyplatilo se. 😉
S Ikeou jsme na tom asi všechny stejně, já tam taky potřebuju všechno. 😀
Hormony ti dávají zabrat, co? 😒 Tak to oba ve zdraví přežijte. 😅 😀

l.u.c.i.e
12. dub 2010

Roby, nevolnosti přejdou a pak si budeš jen užívat. Vydrž ještě pár dnů 🙂 To je dobře, že máš naschopenku. Aspoň se opravdu nebudeš muset stresovat v práci. Užívej si to 🙂

Gambrinusko, máš pravdu, strašně rychle to utíká. Ve středu mě čeká poradna, tak jsem zvědavá... Taky se konečně dozvím výsledek z testu na cukrovku.
Nakupovací horečka není. Dostala jsem spoustu oblečení od kamarádek a příbuzných. Takže jen peru a žehlím pidi věcičky. Naštěstí dostávám různé velikosti, takže jsem ráda. Jinak přes net jsme akorát koupili tu postýlku a od známých budeme mít ten kočárek... No a v týdnu jsi jdu ke kamarádce ještě pro monitor dechu, vaničku + nějaké hadříky. Jejímu synovi už je 7. měsíců. Už se na něj těším... Taky jsem dostala balíček od mamky jako pleny, osušky a tak... Vlastně už ani nic moc nepotřebujeme. Leda si musím ještě koupit kojící podprsenky a nějaké věci do porodnice, dětskou kosmetiku... Už jen takové maličkosti... Není nad kamarádky, které pravidelně zásobují 🙂
Tvé brečení je normální. Máš taky v sobě hormony a někdy tě přepadne takový splín... Moc dobře si pamatuju kolik slz jsem probrečela. Ale to tu asi každá. Drž se a uvidíš, že vše dobře dopadne.

l.u.c.i.e
12. dub 2010

Když jste o toho nakupování na netu, tak už tam mám vyhlídnutý dětský album, ale chci se ještě podívat po městě... Třeba narazím na jiný 🙂

m.evzenie
12. dub 2010

Ahojky holky,
jdu Vás pozdravit, vy pisatelky. 😀
Pantomima, jste měli výletní den 😉 to je škoda, že jste se moc nezdrželi. To já si to chci prohlídnout, když tam jedem jednou
za čas.
Gambrinusko, to zvládnete 🙂 držím pěsti na středu, určitě folíky budou ukázkový a hned bude IUI.
Roby, zdravím Tě, jen v klídku doma odpočívej a užívej si těhu. 😅
Terko,Janinam snažím se bacily vyhnat piju samý čaj a jsem jak průtokový ohřívač, mám nějak rozběháno. 😀
Terko, čtu jak jsi vzorná, tak to s tím žehlením nepřeháněj 😉 No vidíš a nemusíš běhat po městě v té zimě a máš nakoupeno. 😉
Ostatní holky zdravím.

pantomima
12. dub 2010

Evženie- ono až budeš mít prcka, tak poznáš, že courat se s nima po krámu moc nejde, malá je děsnej sígr, takže pokaždý jen to nejnutnější a prcháme 😀

m.evzenie
12. dub 2010

Lucko, to je fajn, že tě kamarádky takhle zásobujou. Ségry taky schovávají věcičky, já už chci taky, alespoň ty // čárky.
Vendul, co ty těhu bacily, sice já si musím ještě počkat. ☹

m.evzenie
12. dub 2010

Pantomima, to věřím, protože když hlídám přítelovo ségry holky, tak když jdem nakoupit, tak tohle chtějí a tohle se jim taky
líbí a když jedné, tak druhá chce taky. 😅

l.u.c.i.e
12. dub 2010

Věřte mi, že jsem to ani nečekala. Je to od nich moc milé...
Neboj se taky se dočkáš //. Pak to všechno budeme prožívat s tebou a budeš si to náležitě užívat 🙂

terka82
12. dub 2010

Hurááá už mam taky vyžehleno.

Lucko máš to s výbavičkou krásně zařízený. 😉
Jaké album sis vyhlídla?

Evženie nepřehánim, snažim se žehlit hned, aby toho nebyla hromada, jako když jsem se vrátila ze špitálu. 😖
V tomhle psím počasí by se mi fakt nikam nechtělo. Ale potřebuju k holiči a to budu muset vyrazit... 🙄

l.u.c.i.e
12. dub 2010

Terko, poslední dobou hodně brouzdám po mimibazaru a líbí se mi tam toto album:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19513713&tab=1
Jo, jinak už taky máme objednanou dětskou záclonu, tak jsem zvědavá, kdy jí pošlou... Není na nákupy přes net 😀

terka82
12. dub 2010

Lucko to album je moc hezký, takový jednoduchý, ale krásný 😵