• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

6. ledna 2017 
Ahojky holky :slight_smile:
Lucie gratulka ke kontrole, to Vojtíšek se teprv připravuje, ale přijde až bude zas teplejš ne :wink:
Vendul asi se mrcha konečně hlásí po 46 dnech už jsem na ní docela nabroušená :rolling_eyes: no hlavně aby to zas nevzdala :confused:
Aden,. tak že by o týden? :wink: taky už jsme na tebe mohli počkat :sweat_smile: ba ne ut až tu je
Vendul, myslim, že za chvilku budeš zas // nebo i /// :grinning: :sweat_smile: neboj bude to rychlý a hlavně všechno v pořádku, už jsme si to snad vybrali :pensive: , já jsem na tom věkově hůř a na tu štítku se už léčim přes 5 let :pensive:
Holky gratulka ke kontrolám :wink:
16. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé jjá to spletla Matýska s Vojtíškem :sweat_smile:
vendul já beru calibrum babyplan-tam je asi taky jod-ten se nemůže kvuli štítce?? :confused:
No snad pomůžou všem :pensive: a co nejdřív
16. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul, nemysli si, občas nakouknu co je tu nového :slight_smile: A hlavně budu sledovat přírůstky.
Určitě doktorům z Natu věř. Ví co dělají a rozhodně by neporadili špatně...
Pokud ti bylo doporučeno Elevit, tak si je určitě kup. Jak píšeš mají všechny vitamínky v sobě a to je důležité.
Netušila jsem, že vysoké dávky vitamínů můžou poškodit vývoj dítěte.
Moje kamarádka má taky problémy se štítkou. Teda zjistili jí to až když měla zamlklý potrat. Měli 3 měsíce pauzu a hned na poprvé se jim podařilo otěhotnět. Teď má krásného zdravého kluka. Jen jí nasadili léky na štítku, vitamínky a bylo. Myslím si, že to bude i tak u tebe... :wink:
16. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam super že už se hlásí!!!! :grinning: :wink: Já jsem dnes 3DC a taky jsme mrchu museli zase vyvolávat :unamused:, ale stejně jsem ráda že už tu je :sweat_smile:.
A o týden to budete mít od sebe kousek holky :slight_smile:. Aspoň se ten týden řádně oslaví jedny // a za týden druhý // :grinning: :wink:.
Gam a který testy dělají ///? :grinning: A já taky věřím že snad všechnu smůlu už máme vybranou, tak teď už si budeme žít jako v pohádce :dizzy_face: :grinning:.
Tý jo tak dlouho už se léčíš se štítkou? :confused: A ty máš sníženou nebo zvýšenou fci? Já sníženou a přišli mi na ní až v Natalartu a léčím jí tedy teď od ledna a na začátku března už byla celkem v cajku, naštěstí :slight_smile:.
16. čer 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gambrinusko, že by už? Tak snad to nevzdá a řádně se rozjede :slight_smile:
16. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nechci to zakřiknout, ale snad už jo :sweat_smile: :pensive: :rolling_eyes:
Já mam sníženou fci, beru Euthyrox 75, 1 denně ráno na lačno, přišli mi na to na gyndě, když mi dělali HP když zjištovali proč bez antiko nemenstruuju
16. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam s tím jódem oni každýmu říkají právě něco jiného tak sem se na to té své endokrinoložky přímo ptala a ona mi řekla že dokud těhotná nejsem tak přímo jen pro sebe jód v žádným případě!!! Ale že potom až budu mít jistý a potvrzený těhotenství tak jo, že to ho musím dávat miminku :wink:.
Luci no jo s tím vitamínem E mi to teď nedávno říkala holka co přišla o miminko stejně jako já a řekli jí to myslím na genetice :frowning2:.
Jinak já znám taky holku tedy jen tady odsud z koníka co jí na šatnou štítku taky přišli až po potratu :frowning2:. Tak pak se v tom šťourali víc a ona tedy měla zvýšenou fci a nakonec šla na operaci a štítku jí úplně vyoperovali, pak tedy jí zase několik měsíců srovnávala a hned jak TSH srovnala tak otěhotněla a teď už má krásnou holčičku :slight_smile:.
16. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak snad to u nás bude taky takhle pozitivní :pensive:
16. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam já beru Letrox 50, taky každý den ráno na lačno :slight_smile:. A mě na to přišli právě až v CAR. Já dřív problémy s ms neměla, před antiko jsem menstruovala normálně, pak jí dvakrát vysadila a zase se mi normálně cykly rozjeli, ale pak když jsem jí vysadila potřetí, to už protože jsme se chtěli začít snažit o miminko tak sem najednou taky vůbec nemenstruovala, a vlastně sama ani dál nemenstruuju do teď :unamused:. A můj gyndař ani jako nezjišťoval proč, nejdřív píchal vyvolávačku pak dával Proveru. A právě první hormonální profil mi dělali až v Natu a to na ní přišli. Ale prý už mi to měla zjistit dávno obvoďačka, bo mám všechny její příznaky :unamused:.
16. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně ta štítka je ale prevít. A co všechno dokáže napáchat. No, holky, nezávidím vám jí. To už asi budete muset být léčeny pořád, co?
Důležité je, že se o ní ví a jste tím pádem více hlídané.
16. čer 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci taky jsem zírala za co všechno štítka může moct :confused: :unamused:. A jo jo prý už je to léčení nadosmrti :unamused:. Ale jak říkáš hlavně že se o tom ví a je to pod dohledem :slight_smile:.
16. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, to je dobře, že je vše v pořádku. To jsem nevěděla, že u prvorodiček klesá břicho dřív......Tak si pěkně ještě
bříško užívej, když je tak příznivé počasí a otoky se neobjevují. My už všechny snažilky chceme taky takové krásné
období. :wink:
Gambrinusko, hurá mrcha konečně dorazila, tak budeš mít o týden náskok.
Adenko, jak je tobě? Už je líp?
Vendul, ta štítka tomje teda prevít, moc držím palce, aby bylo vše v pořádku a povedlo se hned napoprvé. :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doma z UTZ, tak hádejte! Foto napoví!!!
16. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám jak jste se tady krásně rozepslai...
Koukám, že ne jen já mám se štítkou trable.. :frowning2: ...
Vendul, já taky beru Letrox 50, každé ráno....Divím se, že vám na štítku nepřišli už mnohem dříve? Mě na ni přišla pediatrička když mi bylo 1ě let..Od té doby se léčím a chodím 2x ročně na prohlídky...Už je to 13 let.. :unamused: .
Taky jsem četla, co štítka všechno dokáže napáchat...Dost si myslím, že právě štítka může za to, že se mnoha ženám nedaří otěhotnět....Nu, ale my určitě už brzy otěhotníme.... :slight_smile:

gambrinusko, to je super, že mrška se hlásí...To budete s petruš na stejno.....Já byvh měla začít v úterý, ale možná to bude o nějaký den dříve, protože bříško se už ozývá...Zítra jedu na UTZ, dostanu už konečně injekce...huuurááá... :grinning:

Evženko, už je mi dobře, malinko pokašlávám, ale už je to paráda...zaplať pán bůh, že to odeznělo...Bylo už na čase....a zvládla jsem to i bez těch antobiotik...Je asi vrátím do lékáryn, protože jsem je vůbec nenačala... :sweat_smile:

Pantonima, nejsem žádný odborník, vždy mi dost trvá než na fotečce odhalím co je co...Ale troufám si říct, že to je doopravdy opět holčička...nenapínej a prozraď nám to! :wink:
16. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
omluvuju se překlapla jsem se v prvním odstavci....mělo tam být 12 let.......
16. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pant a já bych řekla že je tam pindík :wink: tak chlapeček? :dizzy_face: viď
16. čer 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Lucko,tak už se Matýsek připravuje :dizzy_face:,možná už za týden se dozvíš že se připravuješ na porod a ani se nenazdáš a budeš mít svůj poklad v náručí :slight_smile: .....o nějakých příbuzných něco vím,tak uvidíme zítra.....
Ilčo,tak jsem zvědavá na pondělí,jestli se Vám ukáže Julinka v celý své kráse :slight_smile:
Vendulka,ahoj,tak to jsem netušila,že vit. E snižuje plodnost,tak proč by jsme ho měli brát? :confounded:Tak to by ho neměli brát ani chlapy,ne? Můžu se Tě zeptat ty vit. Elevit,jak se asi cenově pohybují? Držím ti moc pěstě ať v srpnu dopadne kontrola na jedničku a vy můžete další měsíc podstoupit IUI a hlavně úspěšně :wink:
Adenko,tak to je skvělé,že už zachvíli ti to vypukne....pak dej vědět co ti řeknou zítra....moc ti přeji ať se ti po IVF objeví // :slight_smile:
Gambrinuska,tak to je skvělé,že mrška se už hlásí a po mrške už to vypukne :slight_smile:,tak to máte skvělý článek na povzbuzení,tak Vám držím moooooc palečky,ať se zařadíte mezi zástup žen,kterým se to podařilo v létě :slight_smile:,taky to patří Adence a Petře :wink:
Pant,tak nám to už prozraď .....taky tipuji kluka,taky vidím co Ilča,tak doufám,že nemám halucinace,že by mi něco chybělo :grinning:
16. čer 2010 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
L.u.c.i.e. - ty antibiotika se jmenují Doxybene, jena ráno a jedna večer) a ty tablety na zavádění jsou Candibene 100 mg. Když jsem mluvila s Dr. Rokytou, říkal, že si mám nechat napsat jen ty antibiotika, ale pak mi recept posílali, a byli tam i pro přítele a ještě ty na zavádění. Podle magistry v lékárně je to prý proti výtokům. Určitě je brát začnu, jenže čekám každým dnem "mršku" a přitom se to zavádět nesmí a musím brát současně i ty antibiotika, tak musím počkat až po "mršce" a asi se mi to o měsíc posune, protože nevím, jestli hned po tom můžeme zkusit IUI, když se berou antibiotika. Utrogestan znám z IVF, ale absolutně mi nevyhovoval.
Jana8 - já už asi taky vím, která je to ta protivka, jí to pořádně vytmavím, až tam zase pojedeme, se bude divit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Jinak jsou tam opravdu moc hodní a věřím jim, tak snad už nám do vyjde.
Mě se při prvním IUI ukázaly na testu dvě // ale za dva dny už tam nebyli, bylo to prý způsobeno léky, co jsem brala.
Už se taky moc těším, až objevím // a zůstanou tam, je to prý hrozně krásné období.
Pant, já si troufnu říct, že je to kluk.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak zatím ahojky...
16. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pant, tak kdy nám řekneš co to bude...Po delším zloumání bych se přiklonila k holkám a řekal bych, že Terezka bude mít bratříčka Oskárka?
16. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
.......nu tak Pant.....to se nedělá takhle nás napínat :sunglasses:
16. čer 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pant, já si nemůžu pomoct, ale vidím tam pindíka. Takže gratuluju k Oskárkovi :slight_smile:

Hani, doxybene jsme brali taky. Ty tablety na zavádění neznám. Když se teda mají brát zároveň, tak to budeš muset počkat. S tím nic nenaděláš. Podle mě hned můžete do IUI, ty antibiotika nejsou nejhorší. Ale uvidíš co ti řekne doktor. Kdy tam máš jít?
16. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@haaninaa doxybene jsme taky brali :wink:
@pantomima taky tipuju chlapečka :wink:

ad štítná žláza, já beru už asi 5 let Letrox 150 jednu denně na sníženou fci, žádný těhu vitamíny (kromě elevitu, kterej je bez jódu) nesmím brát :frowning2: teď beru jen ten letrox a kys. listovou, protože po tom elevitu jsem trpěla na zácpu a to docela dost a kvůli tomu jsem i občas krvácela, takhle mi to řekl gynekolog, že bude lepší přestat brát těhu vitamíny, max. si zobnout jednou za čas :sunglasses:
16. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže ano, je to KLUK :dizzy_face: , pracovní název Oskar, ale ještě neříkám, že konečný :wink: , pindík i kulky byly jasně vidět, nechal mi tipovat a bylo zto napoprvý :grinning:
16. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já jsem byla dneska nakupovat v bylinné lékárně, tak už mam doma pytlík maliníku a lněnýho semínka, tak od příštího týdne začnu užívat :wink: a ségra mi nabízela, že má doma ještě olejíček na masáž hráze, tak si ho od ní půjčím a taky se na to s manžou vrhneme :wink: radši začnu už od 34tt, když mi furt dr. řiká, že Vojtík je velkej a o 2 týdny napřed :sweat_smile:
@pantomima gratuluju k párečku :dizzy_face:
jo a se štítkou se léčím už od 15-ti let :frowning2: postupem času jsem se dostala od dávky 25 až na těch 150 :frowning2:
16. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l.u.c.i.e jo Lucko, nebyla jsi dneska odpoledne ve městě? jsem se stavila v mekáči, musela jsem si sednout, nožičky bolely :sweat_smile: a koukala jsem naproti jak stojí u ISIScafé ten stánek s točenou zmrzlinou, tak tam byla těhulka a byla ti děsně podobná :wink: černý kalhoty, zelený tričko a klábosila tam s tou prodavačkou :slight_smile: nebyla jsi to ty?
16. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micha, dnes jsem ve městě nebyla. Jen po Slovanech. Ale do města se chystám už delší dobu, ale nějak se tam nemůžu dokopat :slight_smile:
Škoda, že se nezreazoval srazík. Ráda bych vás poznala osobně...
16. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pant, tak to doma budeš mít páreček. Super. Určitě máte radost, co?
16. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek