Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

pantomima
16. čer 2010

no hlavně tatínek zářil štěstím 😀

l.u.c.i.e
16. čer 2010

Jojo, to znám. Ten můj byl hrozně pyšnej 🙂

ilca1
16. čer 2010

pant tak to je super moc gratuluju k párečku 🙂

jana8
16. čer 2010

Pant,taky se přidávám ke gratulaci k párečku 😵

jana8
16. čer 2010

Haanina,jen ji to hezky vytmav 😠 ,musíš být proti ni odolná,jinak jsou tam fakt suproví.....já bych na tvém do IUI šla proč ne? uvidíš co ti řekne dokt.,kdyby si nemohla,tak by ti to řekli..... 😉

jana8
16. čer 2010

Holky,prosím ještě jedna otázka,když jste byli na genetike platili jste něco?nemyslím,když jste těhotné.....ale ta prvá návštěva....díky za odpověd

adenka84
16. čer 2010

Jani, na genetice jsme platili každý jen poplatek 30K4, platili jsme to na recepci sestřičce před tím než jsme šli do ordinace, řeknou si o to sami...

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Ahojky holky, zdravím do krásného slunečného rána 🙂

Jani, Adenka má pravdu. Platí se jen 30kč 🙂

douda
17. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Mám dotaz nebyl jste někdo na hematologii na poliklinice na Slovanech zítra tam jdu tak ať vím co mám čekat 🙂 .
Pantomimo moc gratuluji k chlapečkovi 🙂 .
Gambrinusko jsem ráda že konečně mrška dorazila..
Luci to to letí zachvilku budeš mít Matýska u sebe.
Jinak moc doufám že už brzy někdo napíše že má // 🙂
Jen tak pro zajímavost už máme vybranej kočárek http://www.svetkocarku.cz/kocarky-tako-warrior-... .
Všechny ostatní zdravím.

m.evzenie
17. čer 2010

Ahojky holky,
to jste se pěkně včera rozepsali, měla jsem co dočítat.
Pant, moc gratuluji k chlapečkovi.
Adenko, držím palce na zítra na utz a abys konečně vyfásla injekce.To je dobře, že jsi to zvládla bez antibiotik, tak
hurá do úspěšného Ivf. To platí také pro ostatní - Gam. i Pétu a šup sem s bacilama, ale těhu bacily.
Jani, držím pěsti na genetiku.
Ostatní holky zdravím. Dnes to vypadá na slunečný den, tak užívejte sluníčka.

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Douda, já jsem tam byla před týdnem. Poprvé mě vzali krev a pak jsem šla o týden později pro výsledky. Bohužel neměla všechny, jelikož to trvá měsíc. Ale i z toho mi napsala nějaké doporučení do porodnice. Ty máš čas, takže budeš lépe informována. Já tam pak musím jít po šestinedělí na zbytek vyšetření. Určitě si vem něco k pití, dlouho se tam čeká. Jinak sestřičky i paní doktorka jsou velmi milé.
Jdu se mrknout na kočárek.

m.evzenie
17. čer 2010

Doudo, zdravím tě. Máš vybraný krásný kočárek. Na hematologii jsem bohužel nebyla, tak možná holky maj zkušenost.

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Kočárek je moc hezký. Barva bude ta fialová, nebo si vyberete jinou podle pohlaví?

Ahoj Evženko, jak se máš?

douda
17. čer 2010

To mám radost z toho zítřka budu muset vzít sebou Matynku má rýmu a kašel tak homám doma 🙂 , no když vezmu sebou auta a jídlo tak by nemusel tak zlobit 🙂 rarach jeden. 😀
Kočárek bude přesně takový protože si to říct nenecháme , chceme předvánoční překvapení . 🙂

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Třeba tě vezmou přednostně, když tam budeš mít malého. Až vejdete do polikliniky, dejte se nalevo k výtahu, vyjeďte do 5. patra a hned naproti výtahu je čekárna Hematologie.
Mě se právě ta barva líbí... Tak překvapení jo? To je miloučké. Osobně bych to nevydržela 🙂

douda
17. čer 2010

v 5 jo , mě říkali do telefonu ve 4 🙂 , ještě že tady jsi to by jsme to ještě hledali kyž by jsme jeli do špatného patra
Chceme to oba tak to vydržíme jen okolí pořád provokuje 🙂

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Nene, v 5. patřem. To najdete. Kdyžtak se ptej ve vrátnici. Jak myslíš, že jsem to našla já 🙂
To se budete podporovat navzájem. 🙂 Jména máte vybrána pěkná. Líbí se mi.

douda
17. čer 2010

jasně ,on už měl být Matýsek Lukášek ale jelikoš je Lukášek 9.října a Maty se 4 narodil tak jsme dali Matýska , teťko každýmu říká že se jmenuje Mates Janeček 🙂

adenka84
17. čer 2010

Ahoj holky,

douda pěkný kočárek, moc se mi líbí..barva je také pěkaná hodí se na obojí pohlaví....
já bych teda nevydržela a chtěla hned znát co to bude, obdivuji tě, o to víc budete překvapeni...

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Douda, 😵

Adenko, kdypak jdeš do Natu?

m.evzenie
17. čer 2010

Lucko, ahojky, já stále pracovně, nyní nemám v práci kolegyni, tak dělám ještě práci za ní, ale stíhám i nakukovat.
Odpoledne jedu s přítelem pracovat,veze do Nýrska skříně, tak budu podávat šrouby atd.Tento týden jsme po odpo-
ledních lenošily, poněvadž přítelovi trhali zub a měl 38 horečku a nebylo mu nejlíp.Doufám, že o víkendu bude
lepší počasí, je tam jak na podzim. Jak se vede Tobě? Kdy jdeš příšzí týden do poradny?

adenka84
17. čer 2010

Lucie v Natalartu mám být ve 14:45...
Musím nahlásit, že mrška se už objevila, není ještě silná, ale do večera se tutově rozjede..Doufám, že se neozjede do té doby než půjdu na UTZ, to bych velice nerada, pak ať už si dělá co chce..
UTZ už mi sice dělali když jsme menstrulovala, ale citila jsem se tak trochu trapně, vím že jsou na to zvyklý, chápete mě, ne?
.

michamicha
17. čer 2010

@adenka84 tak to je super, že mrška došla 😉

adenka84
17. čer 2010

Je to dobře, mám z ní rodst z holky mojí zlatý, že se někde neloudala ba naopak dorazila o něco dříve, je to holka šikovná 😀

Gambrinusko, jak jsi na tom ty? Už jsi začala píchat včeličky? Možná budeme možná na tom budem stejně?

ilca1
17. čer 2010

Holky já nevím ke komu chodíte na tu hematologii , já k Martínkové na slovany a ta je ve 4 patře

douda
17. čer 2010

no k Martínkový mám jít takže do 4 patra jo a tam to někde najdu , no co dyžtak se zeptám , tam asi nikdo jinej není 🙂

sabcav
17. čer 2010

Ahojky, můžu se k vám přidat? 🙂 Abych se přiznala, nějakou dobu už nakukuju 😉 . Něco málo o mě: Je mi 29. Do natalartu chodíme od r.2004 a loni na jaře se nám po 3. ivf narodila Andrejka 😵 . Máme za sebou 4*iui, 3*ivf a 2* ket a byl z toho jeden spontální potrat 😢 😔 a Andrýs 🙂. Teď se začínáme snažit o sourozenečka, zatím doma bez dr., pokud by to nevyšlo do konce roku, tak bychom zkusili asi pár IUI (co kdyby náhodou 😉 ) a přinejhorším bychom začali šetřit na 4., pojišťovnou už nehrazený pokus 😖 . U nás jsem "problémem" já, manžel je zcela ok, já toho mám víc - věšinou anovulace, trombofilní mutace, zvýšenou imunitu proti plodu a nově taky po těhucukrovce poslední stadium před normální cukrovkou ☹ . Ale doufám, že Andrejka toho sourozenečka bude mít...
Jinak všem těhulkám pohodové těhotenství a netěhulkám brzy // na testu 🙂.

gambrinuska
17. čer 2010

Ahojky holky 😉
Aden mám z tebe radost 😀 😀 tak přeci budem bojovat spolu 😉 no doufam, že nám to bude vycházet podobně, já dneska začínam píchat 183j puregonu a v pondělí na utz 😅
Sabcav, vítam, je úžasný že jsi zabojovala a nakonec se to povedlo 😔 tak at to jde ted ještě lépe 😅
Evži, tak kdy se s Terkou přidáte? 😉

gambrinuska
17. čer 2010

Abych nezapomněla, pant, gratulka k chlapovi 😉

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Evžen, vy bez práce nemůžete býti 😀

Adenko, to je super, že se mrška ukázala. Teď už jsi v Natu, tak doufám, že přijdeš s dobrými zprávami 🙂 Držím palečky...

Ilčo a Doudo, taky chodím k Martínkové. Tak to se omlouvám, myslela jsem, že je v 5. patře. Zkrátka je to úplně poslední patro na II. poliknlinice.

Sabcav, vítej mezi námi a určitě se přidej. Vidíš, to bys měla ty nám radit, když už jsi v Natu od roku 2004 🙂 Hlavně, že se Andrejka povedla... Budeme držet palečky, aby se zadařilo při domácím snažení. Kdo ví... Kdyžtak se zadaří při IUI.
Koukám, že je nás tady více. kdo má tu mutaci. Mě jí našli před měsícem a docela mě vystrašili. Když jsem byla u Martínkové, tak ta mě zase uklidnila... I když nevím, jak budou řešit moje cykly, když mám PCO a každý měsíc se mi udělá cysta a antikoncepci brát už nesmím. No, necháme to pak na doktorech...