Natalart, Plzeň. Jaké máte zkušenosti?

bubulienka
28. lis 2008

Ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli ma nejaka z vás skušenosti z natalartu ja tam budu postupovat ET a chtěla bych vědet jake mate skušenosti a kolika z vás se to podařilo po prvným IVF!

l.u.c.i.e
22. pro 2009

Ahojky holky, to je dneska venku pěkná klouzačka, co? No, jsem ráda, že mám už manžela doma, jelikož teď musí chodit nakupovat on. Ale je rád. 🙂
Jak se těšíte na svátky? Už pozítří je štědrý den a já nemám ještě ani zabalené dárky... Dneska budu dělat vosí hnízda...
Kyzi, jsem ráda, že mimi roste jak má. Je to úžasné vidět na UTZ miminko 🙂 Už se těším na další. To už se mnou půjde i manžel, aby z toho taky něco měl. Nevolnosti ti nezávidím. Sama jsem s nima bojovala, ale už odezněli...
Micha, doufám, že zítra už jsem dáš fotečku miminka...

renap
22. pro 2009

Ahoj holky,vůbec nestíham,malá mi po očkování přestala jíst,já jsem z toho dostala zánět prsa,jak mi tam to mlíko zůstávalo,měla jsem horečku,takže jsem dostala ATB. Už jsem z toho na nervy,vypije mi 30ml a končí,když to do ní dostanu násilím,tak to vyzvrací,už jsem nevěděla co s ní,byla dehydratovaná,tak jsem ji doma začla krmit sondou,aby nemusela na kapačky.Vůbec to nechápu,nic jí není,ale prostě odmítá jídlo.Zasraný očkování,hrnou to do nich odmalička apak to takhle dopadá.
No nic,chtěla jsem vám jenom pořát hezké vánoce a a kdybych se neukázala tak i štastný a hlavně plodný nový rok 😀

terka82
22. pro 2009

Ahoj 🙂

Aduš jo Vánoce v novém baráčku, to bych se taky nemohla dočkat. 😀 Taky už se těšim na pohádky, relax a žrádýlko a spalování kalorií necham na příští rok. 😅 😀
Jé tak to bych ti moc přála, aby to vynechání znamenalo něco jiného než rozhozený cyklus. Doufam, že dáš okamžitě info. 🙂
Neboj, my ti rozumíme. 😀

Lucko dneska to byla fakt ledovka. Ještě že to máme do práce kousíček, dojíždět někam dál bych v tomhle fakt nechtěla, to bych měla pěkně sevřený půlky.
Stačilo, že jsem sebou málem sekla před firmou. 😅

Micha jde zítra na další UTZ? Tak to se těšim na foto.

Renap teda vy si užíváte... 😒 To je hnus, to očkování, když to toho drobečka malýho takhle rozhodí. Snad se dáte co nejdříve do pořádku.
Tobě taky krásné Vánoce - a to s oběma holkama určitě budou 😵 a do nového roku hlavně hodně zdraví. 🙂

janinam
23. pro 2009

Dobré ráno holčiny,
píšu v rychlosti, protože jsem ještě dneska v práci, tak tu musím všechno dodělat ☹
Chtěla jsem vám popřát krásné prožití svátků vánočních, bohatého ježíška a v tom roce 2010 hlavně hodně zdraví, síly a jak už psala renap, hlavně aby ten nový rok byl už konečně plodný 😀

michamicha
23. pro 2009

ahoj holky, dočítat nestíhám, mám toho dneska opravdu moc, zabalit dárky, udělat salát, dodělat vosí hnízda a bůh ví na co si ještě vzpomenu 😀

kontrola dopadla skvěle, manža se šel taky podívat na mimíse, dr. Rokyta nám všechno pěkně ukázal a vysvětlil, dostali jsme fotečku (už je v albu) a jsme prý v pořádku 😵 měříme 1,1cm a odpovídáme 7+3, srdíčko krásně bušilo 😵 dostala jsem závěrečnou zprávu a ještě jsme se domluvili na poslední UTZ v Natalu na 13.1. protože můj nový dr. mě může vzít nejdřív na konci ledna a to už půjdu rovnou na NT screening 🙂 fakt mi spadl kámen ze srdce, když jsme slyšeli, že je všechno v pořádku, hematom miminko nijak neohrožuje a začal se vstřebávat 🙂 a navíc, že mi sestřička u nového dr. vyšla maximálně vstříc a vecpala mě na kontrolu už v lednu a ne v únoru jak mi původně řikala do telefonu, no prostě jsem nadšená a zítra to pojedem říct mým rodičům a manželovým v pátek 🙂

Také bych vám všem chtěla popřát krásné Vánoce a ať je rok 2010 tím šťastným rokem, ve kterém se dočkáte i vy miminek v bříšku 😵 krásné svátky všem 😵

terka82
23. pro 2009

Ahoj holky.

Micha fotečku už jsem zkoukla. 😵 To je dobře, že jste v pořádku a hematom se zmenšuje. Tohle budou u vás opravdu krásné Vánoce. 😉

Přeju všem krásné a klidné Vánoce a do nového roku maminkám zdravá miminka, těhulkám bezproblémové těhotenství a nám snažilkám, aby nám v tom příštím roce konečně začaly naskakovat tt.

kyzi
23. pro 2009

Ahojky holky.Terko ultrazvuky jsem ještě do alba nedala tak až po vánocích.V pondělí jedeme na genetiku tak jsem zvědavá.Micha to je dobře že je vše v pořádku 🙂
Holky i já vám všem přeji krásné vánoce,hodně dárečků,lásky a pohody pod stromečkem a do nového roku hodně štěstíčka,zdravíčka a hlavně at se vám všem splní to největší přání!!!

terka82
23. pro 2009

Ahoj Kyzi, tak já si teda počkam, no... 😀
V pondělí držim palce. 😉

adenka84
23. pro 2009

Ahoj holky,

Micha, pěkná fotečka, teď jsi jistě moc spokojená, když víš, že je vš v pořádku...Oparvdu to budou u vás povedené Vánoce.
Renap, je mi líto, že ti malá nepapka, jsou to nervy z dětička, ale zárověň i radost. Uvidíš, že se dá vše do pořádku. Chce to jen trpělivost...

Jinak holky přeji vám všem nádherné Vánoce plné dárečků, teplo rodinného krbu a klidné pohodové svátky a do Nového roku mnoho ět+stí a hlavně hooodně zdraví.

Snažilkám přeji, aby pro ně byl rok 2010 plodným a těhulkám přeji krásné těhotenství a zdravoučké dětičky...
🙂

m.evzenie
24. pro 2009

Dobré ráno holčiny,
Micha, to je krásná fotečka, tak ať se stále vše vyvijí jak má.
Renap, to si s malou užiješ, když nechce papat, tak se to snad brzy zase vrátí k normálu.
Kyzi, držím palečky na pondělní genetiku, aby bylo vše v pořádku.
Jinak Vám všem přeji krásné pohodové vánoční svátky, bohatého ježuru a hodně zdravíčka a štěstíčka do
nového roku 2010, aby byl pro nás všechny úspěšný. 😵 😵 😵

l.u.c.i.e
24. pro 2009

Ahooojky holky,

Micha, krásná fotečka mimíska 🙂 Mám z vás obrovskou radost...

Vám všem přeju krásné a pohodové strávení vánočních svátků a mnoho zdraví, štěstí a plodnost snažilkám, těhulkám prosperující těhotenství a maminkám zdravé děti v novém roce 2010. Lucie

jana8
24. pro 2009

Šťastné a Veselé...Vám všem
Mráz namaloval na okna bílou krajinu a vánoční čas zase přišel k nám,svět na sebe vzal po roce bílou peřinu a každý začal věřit pohádkám.At se Vám splní po čem srdce touží a donese to na Váš práh,přeji také at zdravíčko slouží a žijete jako v pohádkách.
Jen Vám chci v rýchlosti oznámiť,že bohužel naše 2.IUI bylo neuspěšné 😢 ,tak budeme zkoušet třetí pokus....říká se , že do třetice vše nejlepší....tak se to snad povede....
Užívejte si svátky klidu a pohody.....pa pa

ilca1
25. pro 2009

Ahoj holky všem přeji krásné svátky Micha krásná fotečka ,držím moc palečky 🙂 , J á jak jsem předpokládala ,tak jsem dnes začala špinit tak určitě zítra dostanu MS a v pondělí už mi na krev na hormony nevezmou,asi bude pozdě a budu čekat ten další měsíc ☹ . jinak doufam,že u všech byl Ježíšek hodně bohatej 😎

gab123
25. pro 2009

Ahoj holky všem přeji pěkné klidné prožití vánočních svátků!
dřív jsem to nestihla nešel nám net a pak malej bulíčkoval tak mě sem nepustil...
mít miminko je krásný jsme oba vyřízený....
Nemám vás do čtené pak mi písněte v rychlosti novinky,děkuju

terka82
26. pro 2009

Ahoj holky.

Tak jaký byl Ježura? 🙂

Aduš co ty a testík??? Ty nás teda napínáš.

Jani to mě mrzí, ale jak řikáš, do třetice všeho dobrýho... Teď už to snad vyjde.😉

Ilčo co ta tvoje MS? Myslim, že by tě v pondělí vzít mohli.

Gab, jaké byly první Vánoce ve třech?

Mě přinesl Ježura mimo jiné MS(po 42 dnech), takže 6.1. bych měla jít na UTZ. Už aby to bylo. 😀

gab123
26. pro 2009

Ahoj holky 😀
jojo vánoce ve 3 byli úlně jiné,měla jsem starosti jak proběhne den po návštěvách a jak zvládnem véču a nakonec malej se vzbudil v 17.45 a v půl jsme šli večeřet tak jsem to do sebe rychle naházela a šla kojit a pak jsme šli ke stromečku a malej byl hodný.Jindy jsem natěšená na dárky jaký bude překvápko a letos jsem byla úplně v klidu a byla jsem ráda,že jsme zdravi a štastný i bez dárků,ale nějaký byli...Ten největší byl už 3.12. 😀 😀 😀

no malej se vzbudil tak letím...

ilca1
27. pro 2009

tak holky jak jsem čekala MS jsem dostala 25 večer ,ráno zavolam do centra a jestli mi řeknou že musim čekat na další měsíc tak mě trefí ☹

jana8
27. pro 2009

Ahoj Ilčo,
a proč si myslíš,že by ti nevzali krev?Ty máš jít na hormon.profil?Vždyť ten berou když ti začne ms mezi 2-6dnes.....nebo jsem to pochopila špatně?

jana8
27. pro 2009

Evženie,jak Ti je? Ty máš jít na krev ve středu,co?Zkoušela jsi test?......držím palce....
Lucindo,už jsi dostala ms?Doufám,že ti to vyjde.....3IUI se stimulkou se musí podařit.....dej pak vědet,kdy ho postoupíš.....držím palečky......
Já jedu zítra do Nat. pro recept,ať máme taky 3IUI s hormonmi a zároveň se objednám,tak uvidíme....

terka82
27. pro 2009

Gab to je fakt, vy jste si nadělili o pár dní dříve. 😀

Ilco taky si myslim, že tě na HP vezmou. Navíc pokud jsi ji dostala až 25. večer, tak první DC by se měl počítat až včerejšek, ne? Takže budeš v pondělí 3DC a to je myslim naprosto v pohodě.

Jani tak snad tohle bude poslední IUI. 😉

Zítra koukam Nat. strhneme. Taky tam budu volat, musim se objednat na UTZ. 🙂

Jakpak dopadla asi Aduška?? Tajnůstkářka. 😀

Taky Terka už se tady neukázala ani nepamatuju. Baba jedna... 😀

ilca1
27. pro 2009

myslela jsem ,že musim jít hned jak to dostanu aspoň jsem to tak pochopila ,doktor říkal, že hned jak se dostaví MS tak mam zavolat a přijet že to musí být nabrané v první dny,je to na hladinu hormonů ,tak nevím ještě že vás holky mam, já jsem z toho celá zblblá a to jsem na začátku 😎

adenka84
27. pro 2009

Ahoj holky,

tak máme po Vánocích..Uteklo to jako voda. Letos byli Vánoce nádherné i když bez mimi, ale i přesto jsme si je krásně užili..Byli to naše první Vánoce v novém bytečku...

Jinak testit jsem netestila, počkám jestli mrška dorazí a i když ne tak po Novém roce si zajdu na vyvolávačku. Tomu, že by se zadařilo vůbec nevěřím ani se na to necítím... Myslím, že možná už brzy dorazí sama, pobolívá mi v podbříšku...

Jak jste ztrávili Vánoce vy?

Jani, je mi líto, že se nezadařilo, hlavu vzhůru další pokus určitě vyjde...

terka82
27. pro 2009

Ilčo mě třeba nabírali HP těsně před MS a řikali, že to neva. Určitě tě nebudou trápit čekáním na další měsíc. A buď v klidu. Já jsem zblblá každou chvíli. Vždycky se zapomenu na něco zeptat. Ještě že máme ten internet. 😅 😀

Aduš to je dobře, že jste si užili krásné Vánoce. Moc ti přeju, aby byly už poslední strávené ve 2. 😉 Já si to letos řikala už po čtvrté, tak snad už konečně... 🤐
Seš dobrá, že jsi ještě netestila. Kolikátý DC jsi?
Pobolívání v podbřišku může znamenat i něco jiného... 😀

U nás proběhly svátky tak nějak normálně, jsme totálně přežraný, o nějaký to kilčo těžší, ale spokojení. 😀 Jen už mi rozčiluje to obíhání příbuzných. To je furt sem, tam, sem, tam, celý dny. Jsem řikala manžovi, že bych to příští rok udělala obráceně. My budeme sedět doma a všichni budou lítat k nám. A víte co mi na to řekl? Jo klidně, ale budeš muset vařit. 😠 😝 😀

janinam
28. pro 2009

Ahoj holky,
tak už máme po Vánocích, co? Uteklo to jako voda a někteří pracující (jako já ☹) už jsou dneska v práci. To vstávání bylo krutý, no ale co se dá dělat.
Jinak svátky proběhly docela v klidu. Sice jsme běhali pořád někde po návštěvách, nebo se návštěvy střídaly u nás, takže jediný den volna byl včerejšek, ale zase se sešla celá rodina, takže to bylo fajn. Břicha máme přecpaný a určitě taky bude nějaké to kilčo navíc, ale snad se to po novém roce vrátí k normě 🙂

Jani8, mrzí mě, že vám ta 2 IUI nevyšla, ta třetí už snad bude opravdu poslední.

Micha, jsem moc ráda, že ti 23.12 dopadl UTZ na výbornou, přeju ať se vše dál vyvíjí tak jak má 🙂 A pochopila jsem to správně, že nakonec budeš chodit k tomu Mejcharovi? To je fajn, že tě tam sestřička vsunula 🙂

Ilčo1, myslím, že ti tu krev na HP vezmou. Mě doktor říkal, že se to nabírá 2 až 6 den MS, takže to určitě stihneš.

Jakpak asi Evženie, vydržela netestit nebo zvědavost zvítězila?

No a já beru Duphaston na úpravu cyklu, takže někdy začátkem ledna mě čeká taky krev na HP a pak se uvidí 😉. Někde jsem četla, že Duphaston brání ovulaci, tak jsem zvědavá co v lednu bude .....

m.evzenie
28. pro 2009

Ahojky holky,
Tak nám ty svátky utekly. 😅
Jani, to mi mrzí, že ta druhá IUI byla neúspěšná a mooooc Ti držím palce, aby ta třetí byla úspěšná. 😉
Ilčo, taky si myslím, že Ti krev vezmou a nebudou tě trápit ještě o měsíc díl. Dej vědět.
Terko, obdivuju tě, už po čtvrté, tak bych Ti moc přála, aby to bylo naposledy. 🙂
No a já jsem dnes ráno testila, ale bez úspěchu. Začalo mi včera i pobolívat břicho jako na Ms.Jinak se cítím
normálně, tak uvidíme ve středu.......... 😒

ilca1
28. pro 2009

ahoj holky tak jsm ráno volala do natu a na krev mam přijít 30.12 v 8 tak je to dobrý 🙂 jinak jsem dostala nějakou chřipajznu tak se válim v posteli ať jsm na Silvestra fit 😎 mam i narozky tak odpoledne budeme slavit a večer se vrhnem na silvestra 😉 pořádně musim všechny ty bacili vypálit ať jsem v lednu zdravá mamina 😎 a hlavně ať se všechny v příštím roce dočkáme pořádných pupků 😎

jana8
28. pro 2009

Ahoj holky,
tak v Nat. jsem dopadla tak,že mi dal pán doktor Rokyta Clostibegyt .....tak od středy ho mám začít užívat 1tab.....vyjde to i na Silvestra...holky vím,že máte s tým zkušenosti,prosím Vás to nemůžu asi si vůbec ucrcnout šampáňa co???....ne,že by mi to extra vadilo,ale předse jen....tak se ptám Vás,co už s tím máte zkušenosti......ale asi si nedám vůbec a řeknu příteli ať si ho otevřeme už zítra,ať si dám skleničku.... 😉 ....a jinak jedu do Nat. 5.1. na UTZ a pak říkal,že tak 6.nebo7.1. by mi mohli udělat 3IUI,tak snad bude úspěšnejší.....holky děkuji Vám za podporu.....
Ilca,to je super,že jedeš na krev a ty strachy byli zbytečné 😉
Evženie,ještě nestrácej naději.....pokud jsi ms ještě nedostala,tak ješte můžeš být milo překvapena....držím palce 😉
Adenko,držím palečky,ať to,že se nedostavila ms znamená ............že bude ten rok 2010 pro tebe nejkrásnější 🙂

jana8
28. pro 2009

Ilčo, a taky jen to nej nej nej k narozkám hlavně ať chřipajzna ti šátkem z dálky brzo zamává a v roce 2010 ať už nepapáš jen sama za sebe 😅

ilca1
28. pro 2009

ahoj Jani8 moc dekuji za přání,snad to vyjde všem 🙂 a na co se ten clostibegyt užívá?Hodně tady o něm čtu a všichni ho moc chválí tak jsem zvědavá na co vlastně pomáhá,na vajíčka nebo sliznici?když jsem o něm četla tak bych ho zblajzla celou krabičku a to z fleku 😎

jana8
28. pro 2009

Ilčo,nemáš zač.....pokud to dobře vím,tak jsou to nějaké hormony,ať mám vetší folikuly....nebo tak nějak...zkrátka na dobrou věc 😀 .....užívá se na 5dní od 5DC,tak snad nám pomůže 😝