Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

pajala
3. pro 2016

@renci83 to je krása gratuluju😀

renci83
3. pro 2016

@pajala děkuji ale stejně se budu úplně radovat až když bude hCG pozitivní.

pajala
3. pro 2016

@renci83 tak tomu rozumim👍😉

blanche69
3. pro 2016

@agnes6 ahojky, cetla jsem tvoje prispevky a moc držím pesticky, aby se vám zadarilo! Chtěla bych se zeptat, zda ti udělají oplodnění s darovanymi vajíčky (příp.i spermiemi), aniž bys předtím nezkusila IVF? Podle toho, co pises jsem pochopila, ze ano...ja mám problém s opakovanymi potraty zpusobenymi s největší pravděpodobností nízkou kvalitou vajíček (v lednu mi bude 40), tak si myslím, ze IVF by pro nás taky nebylo řešením a spise ztráta času...jen nevím, jestli to takhle jde...

pajala
4. pro 2016

@renci83 budeš vědět hned zítra výsledky?

agnes6
4. pro 2016

@blanche69 ahojky, moc dekuji! Hlavně aby to vyšlo, ale snažím se být pozitivni 🙂 já myslím, že to určitě jde. Tak nám to bylo teda aspoň nabídnuto. Vůbec nám neřekla, že bychom museli zkusit nejdřív variantu s vlastními a pak až když to nevyjde s darov. Takže rovnou chci raději tu jistější variantu a samozřejmě i dražší ☹ ale s tim se nedá nic dělat. A zrovna mě napadlo, že vlastně mě řekla, že v případě že bych měla 35 a víc, vůbec by mě ani variantu s vlastními neříkala. Takže určitě můžete jít rovnou do dárcovství. Taky Ti přeji, aby Vám to dobře dopadlo! Dej určitě vědět jak jsi dopadla. A kam chodíte? Do jakého Car?

blanche69
4. pro 2016

@agnes6 moc díky za odpověď ☺tak kdybychom nebyli pozitivní a nevěřili v to, tak bychom to ani nezkouseli, jinak to nejde😉 my zatím do žádného CAR nechodime, spíš jen "mapuju" možnosti, ale asi bychom zkusili Apolinare v Praze. Byla jsem tam teď na přerušení ve 22tt (potvrzeny down😢) a přístup úplně uzasnej...každopádně ti budu vdecna za jakoukoliv informaci (klidně i soukromě do zprav). Třeba jak dlouho se čeká, nebo jestli třeba můžeš mít i nějaké požadavky na darkyni (např.blondynka☺). Kamarádka říkala, ze někde uvádějí úspěšnost az 80%,což je dost!

renci83
4. pro 2016

@pajala tak asi do 2hodin. V 8.00 mě vezmou krev a pak mě docent bude volat jestli je to pozitivní nebo negativní. Tak do oběda to budu vědět tak pak písnu.

renci83
5. pro 2016

Tak už čekám na ambulanci v CAR, krev odebrána. Včera byl test trochu slabší ale byla to jiná značka než minule. Ale i tak když byla slabší tak bojím bojím že to asi nevyjde. 😞

eviks
5. pro 2016

@renci83 Ahojky, jestli to byl jiny druh testu, tak bych to neresila. Ja si delala furt stejne testy a asi 17 den po ET byl najednou slabsi a o dost a bylo to tim, ze HCG uz bylo vysoke a test to nebral...spis je dulezite, ze tam nejaka carka je. Taky sem uplne vysilovala...🙂

princezna22
5. pro 2016

@blanche69 ... jdu po několika nezdrařených pokusech do darovaných vajíček ... bude mi 40 let ... příčina jednoznačnám stará a nekvalitní vajíčka ... na dárkyni jsem odevzdali požadavky o vzdělání, výšce, váze a fenotypu - to je blond, tmavá,hnědovalsá, barva očí ... Trváme si na odpovídající krevní skupině a vysokoškolačce ...

pajala
5. pro 2016

@blanche69 urcite si domluv konzultaci a tam si můžeš říct co bys chtěla a i požadavky na darkyni-vždyť si za to platis.v každým centr mají jiné čekací doby.

renci83
5. pro 2016

Ahoj holky tak jsem těhotná - potvrzeno z krve.😀 hCG 500

renci83
5. pro 2016

A ve čtvrtek kontrolní krev jestli hCG bude stoupat.

pajala
5. pro 2016

@renci83 tak to je super👏.Ka dneska vyfasovala fraxiparin takze budu pichat vic😊.a zítra by měl dr volat jak to vypadá a embryjkama a v sobotu et.

renci83
5. pro 2016

@pajala V sobotu budu na tebe myslet. Ať se podaří a jsi taky těhotná.

blanche69
5. pro 2016

@pajala moc díky, ja jsem zatím ještě na neschopence, ale po novém roce bych se na to vrhla...

blanche69
5. pro 2016

@princezna22 moc děkuji za info, vůbec jsem netušila, ze je něco takového možné ☺ a můžu se zeptat, kam chodis? Řekli vám třeba jak dlouho se čeká, když máš takové požadavky? A za takové požadavky se ještě něco priplaci? Přeji moooc stesticka

blanche69
5. pro 2016

@renci83 moc gratuluji, to je úžasná, pro ostatní moc povzbuzující zpráva ☺ můžu se zeptat - to je tvůj první pokus?

renci83
5. pro 2016

@blanche69 děkuju mooc😍. Tohle je můj 2 pokus. Ale přede mnou ještě dlouhá cesta - hlavně aby to vše dobře dopadlo. Pro ostatní říkám - jděte do toho protože aspoň za zkoušku to stojí když to nejde jinak. A hlavně nevzdat to po prvním neúspěchu. Šla bych to skusit i 5x kdyby to nevyšlo dnes., popř. i adopce. Ale ono to vyšlo. A když to dobře dopadne tak v mrazáku čeká ještě další bratříček nebo sestřička.😀

pajala
5. pro 2016

@renci83 děkuju kez by se to uz povedlo

pajala
5. pro 2016

@blanche69 ja sem taky na neschopence-to můžeš kdykoliv domluvit si schůzku.jak uz tu holky psaly záleží na centru kolik mají kde darkyn podle toho se čeká. Ja mám za sebou tři ivf se svými vajíčky a teď sem si řekla ze to zkusím s darovanymi tak uvidime jak to dopadne.

pajala
6. pro 2016

Tak holky ze dvanácti odehraných vajicek je oplodneno devet😊 a transfer mi posunuli na pátek a snad jich vydrží dost.

renci83
6. pro 2016

@pajala tak to je pěkné. Ať jich vydrží co nejvíc😀

pajala
6. pro 2016

@renci83 jsem zvědavá.et byl naplánovány původně na sobotu tak sem v pátek měla pichat pregnyl a začít s fraxiparinem tak dnes doktorovi říkám když teda et přesunul na pátek jak s injekcemi a on ze to mám nechat jak to je.Tak tomu moc nerozumím.

princezna22
6. pro 2016

@blanche69 Né 🙂 nic nepřiplácíš 🙂 Chodím do Prague Fertility Centre specializují se na ženy ve "Vyšším" věku to je okolo 40 a výš, ale samozřejmě berou i mladé pacientky 🙂 JInak mají mnoho dárkyň, byli jsme tam poprvé v listopadu a naplánovano mám na začátek února 🙂 a to jen protože musím mít spustu vyšetření a hlavně sladit cyklus s dárkyní ...

renci83
6. pro 2016

@pajala tak to bych pochopila tak že mám píchat dál.

pajala
6. pro 2016

@renci83 to jo ale když sem měla napsáno den před transferem pichat ten pregnyl a fraxiparin tak tomu nerozumím když to posunuly o den dřív jestli to nemá nějaký vliv-nevim

renci83
6. pro 2016

@pajala tak si tam radši zavolej ať máš jistotu.

lussinka88
6. pro 2016

@pajala fraxik vadit nebude... a ten pregnyl asi taky nevadi, ale na ten se radsi zeptej. Podle me jeden den nehraje roli... hlavni je abys byla po ovulaci a jakz takz to sedelo a abys zacala brat vcas utros...