Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

pajala
10. led 2017

@kathlinkata držím palce na zitra✊

pajala
10. led 2017

@renci83 ahoj jak je?ja dnes byla u léčitele a on se ptal jestli chci prozradit pohlaví ditete☺.ja si to teda nenechala říct

renci83
10. led 2017

@pajala Ahojky je mi fajn 😃. Pořád nezvracim, jen nemám moc chuť na jídlo. Včera jsem byla naposled v CARU. Všechno je v pořádku a 7.2. jdu už na velký ultrazvuk.Tak doufám že vše bude v pořádku. A co ty jak se cítíš.? Zítra jdeš na ultrazvuk ne? Dej pak vědět jak jsi dopadla 😃

pajala
11. led 2017

@renci83 me teda občas bezva divné.ve čtvrtek jdu ná utz tak pak písnu

kathlinkata
11. led 2017

Tak za vhvilku cests do car, drzte palce pls

kathlinkata
11. led 2017

Taaaaak...... darkyne by me mela jit na punkci nekdy 3-6 unora 😍 ja vysadim HA 18.1 na moje narozeniny😀 a 2.DC zacnu brat Estrofiem na sliznici. 31.1 kontrola v caru. Kortioidy brat nebudu, ale kvuli zvysenym NK bunkam neboli"zravym" bunkam 😀si musim zaridit na imunologii infuze intralipidu. kdyz stihnou prijit tak bych si jednu nechala nakapat uz toho 31. Po ty kontrole 😊 dnes uz jsme zaplatili cca 4.000,- darkyni leky (Gonal a Orgalutran)

kathlinkata
11. led 2017

Taaaaak...... darkyne by me mela jit na odber vajicek nekdy 3-6 unora. Ja vysadim HA 18.1 na moje narozeniny a 2.DC zacnu brat Estrofiem na sliznici. 31.1 kontrola v caru. Kortioidy brat nebudu, ale kvuli zvysenym NK bunkam neboli"zravym" bunkam si musim zaridit na imunologii infuze intralipidu, kdyz stihnou prijit, tak bych si jednu nechala nakapat uz toho 31. Po ty kontrole.Dnes uz jsme zaplatili cca 4.000,- darkyni leky (Gonal a Orgalutran)

pajala
11. led 2017

Tak to je bezva ze to vyřešily konečně se bude něco dit🙂

kathlinkata
11. led 2017

Presne tak 🙂) jedte teda ts kontrolni krev, mam jit na jeden odber kvulk tem NK bunkam, ze de to mohlo snizit, ale infuze bych stejne rada mela dle dr v car tim nic neztratime 🙂

pajala
11. led 2017

Budu na tebe myslet✊✊✊aby vše klaplo.

renci83
11. led 2017

Kathlinkata hodně štěstí. Konečně se něco děje.😃. Je to běh na dlouhou trať . Chce to pevné nervy a trpělivost.

kathlinkata
11. led 2017

Holky moc dekuji. Nejak mi vas nejde oznacit, zlobi to. Beh na dlouhou trat to tedy zatracene je 😀 pro nas to ted bude 3.ivf, pokusu uz nezbyva moc, aleee ted to vyjde!!!!! Nam vsem 🤰🏼

pajala
12. led 2017

Tak u nás vše v poradku uz nas vykopli z caru .odpovídáme 7+4

renci83
13. led 2017

Pajala to je krása.😍

anzi
15. led 2017

Ahoj holky
Můžu se k vám přidat?

anzi
15. led 2017

@kathlinkata
Ahoj
Tak já už mám taky darkyni,odběr naplánován na toho 2-3 února a vlastně 7-8 bych měla mít transfer,tak jsme na tom skoro stejně 🙂
Chci se zeptat kolik si necháš zavist embrij?Diky

pajala
15. led 2017

@anzi ahoj votej tak to budu držet palce at to vyjde. Ja měla zavedený dve a chytlo se jedno🙂

kathlinkata
15. led 2017

@anzi ahojky jasne vitej 🙂 to budeme mit podobne tobe to vychazi trochu driv. My si nechame zavest jedno a zbytek zamrazit 🙂

kathlinkata
15. led 2017

@anzi driv jsme si mysleli ze 2 hsou vetsi sance ale neni to tak. Navic pritel by asi psych nezvladl dvojcata😀

anzi
16. led 2017

@pajala
@kathlinkata
Děkuji holky,tak ja jsem nad tím dlouho přemýšlela a asi taky si nechám zavest jen jedno,ještě se poradím s dr,přece už mi je 40😂

anzi
16. led 2017

@pajala drzim moc moooc palecky 👍

anzi
16. led 2017

@kathlinkata ja od čtvrtka beru Norethisteron a 2 DC taky začínám estrofem,mesicky bych měla dostat toho 23,štve mě,že nechtěj moc říct o darkyni,jen že je stará kolem 30 a že je moc spolehlivá,že už darovala ať se ničeho nebojím,slibovala mi úspěšnost 70% ,budu platit 90 tis.☹

pajala
16. led 2017

@anzi jr letos bude39.teda to je peněz.oni o darkynich nikde nemluvi-me dokonce řekl ze ji nezna ale když mi ji vybral tak ji musel videt a 🙂domlouvat s ni terapii

pajala
16. led 2017

@renci83 ns kdy tí vypočítali termín porodu?Ja jdu příští pondělí ke svymu dr tak doufám ze bude vše ok.

anzi
16. led 2017

@pajala
No právě,vždyť ji určitě znaji,nemusíme vědět kdo to je,stačí aby nám aspoň řekli věk,barvu vlasu a oči i když mi tvrdili,že budou hledat aby mi byla podobná,tak nevím co si o tom mám myslet.Jo a sestřička se prokecla,že právě v ten čtvrtek jak jsem tam byla,že i ta má darkyne byla 😒

kathlinkata
16. led 2017

@anzi my jsme si vyplnovali vsechny pozadavky jak chceme, aby vypadala a dle toho nam ji vybrali 🙂

kathlinkata
16. led 2017

@anzi jinak jsem zvedava na ten estrofem. Do 18.1 jeste beru HA a od 2.dne dc estrofem tedy.

renci83
17. led 2017

@pajala Ahoj mě termín porodu ještě nepočítali. Až 7.2.jdu na velký ultrazvuk tak potom mě snad řeknou víc. 😃.

renci83
17. led 2017

@anzi Ahoj vítám tě. Mě zaváděli jedno a chytlo se.

pajala
17. led 2017

@renci83 aha me to řekl doktor v centru uz na prvním uzt😉