Oplodnění s darovanými vajíčky. Máte zkušenost?

elis84
16. srp 2011

Zdravím všechny ! Prosím Vás má tady někdo zkušenost s oplodněním s darovanými vajíčky ? S manželem nás nejspíše čeká tato jediná varianta a chtěla by jsem se o tom něco dozvědět . Budu vděčná za jakoukoli informaci, docela se toho obávám a taky máme obavy po finanční stránce. Nevíte zda na to pojišťovna taky něco přispívá? Moc děkuji

eviks
13. čer 2016

Ahoj holky tak sem se dneska upsala k pokusu s darovanymi vajicky. Nakonec jsme se dohodli ze ani nebudeme trvat na urcite krevni skupine tak by hledani mohlo byt rychle.Co vy, jak pokracujete?

merope
13. čer 2016

@eviks Mě chlap dneska řekl, že se mu nechce čekat do ledna... tak jsem nadhodila, že to je o financích, tak jsem zvědavá, co se z něj ještě vyklube (za jeho se rekonstruuje barák, za moje je IVF).

beluci007
14. čer 2016

@eviks ahoj, taky jsem se upsala na darovaná vajíčka je to poslední moje šance. Dárkyni jsme měli cca do 14 dnů. Už jsem zaplatila zálohu na dárkyni a když půjde vše podle plánu tak začátkem července bude ET. Doufám, že bude víc vajíček když už to stojí tolik peněz 😒

evikos
14. čer 2016

@beluci007 Můžu se zeptat,jestli Tě popsali,jak se časově sladí menstruační cyklus Tvůj a dárkyně? stále mně to není jasné....Děkuji.

merope
14. čer 2016

@beluci007 Jak ti to vyjde finančně? A máš to "za svoje" nebo "na pojišťovnu"? Případně který CAR? Taky začínám přemýšlet o dárkyni, tak by mě zajímalo, jak to vlastně vyjde.

beluci007
15. čer 2016

@evikos ahoj, zatím se to u mě má tak, že cyklus s dárkyní mi sladili tak, že jsem v CAR dostala antikoncepci a tu jsem brala bez pauzy až do doby cca týden před tím než bude dárkyně menstruovat (cca 2 platíčka), tak abychom odmenstruovaly s dárkyní tak nějak stejně. Po vysazení antikoncepce jsem již odmenstruovala, sice o pár dní dřív než dárkyně, ale to asi nevadí. Ještě jsem dostala injekci Decapeptyl depot aby se mi netvořili vlastní vajíčka. Koncem června by dárkyně měla jít na odběr vajíček. Příští pátek jdu na ultrazvuk tak se dozvím snad už i předběžný termín ET.

beluci007
15. čer 2016

@merope ahoj, finančně to je tedy mazec. Všechno za svoje a podle předběžného plánu všech úkonů, léků a odměny pro dárkyni to vyjde cca na 120tis. v CAR Pronatal Kolín. Museli jsme si vzít s manželem půjčku a je to naše poslední šance, tak věřím, že to konečně snad vyjde.

jirikova
15. čer 2016

Hrozně mě trápí, když vidím, že někteří si musí vzít půjčku na to, aby mohli mít vlastní děti. ☹ Přijde mi to hrozně nefér, protože předpokládám, že 90% těch holek pracuje, odvádí peníze do státní kasy na feťáky, zločince apod., ale pak když mají samy zdravotní problém, tak si všechno stejně cálují samy..fakt smutný tenhle systém 😖

merope
15. čer 2016

@jirikova No, kdybych to neodkládala a překecala chlapa, že "jdeme na to a jdeme to řešit" dřív, tak bych měla dost věcí na pojišťovnu.

@beluci007 Teda 120.000 je fakt masakr, já četla někde kolem 80.000, budu se muset u nás na všechno vyptat.

beluci007
25. čer 2016

zdravím holky, včera UZ kontrola, sliznice prý krásná cca 9,4 mm. Koncem příštího týdne bude OPU dárkyně, tak se modlím aby bylo dost kvalitních vajíček.

eviks
25. čer 2016

@beluci007 no tak to je krasa, vse pripravene jak ma byt, na kdy mas naplanovany transfer?

beluci007
26. čer 2016

@eviks přesný termín transferu zatím nevím, dozvím se v pondělí, ale doktor říkal, že pravděpodobně to vyjde na 5. nebo 6. července. Tak jsem se hned ptala, že když jsou svátky jak to bude a prý se s tím počítá i ve svátek, tak mě uklidnil.

sisul_ka
26. čer 2016

@jirikova ako sa citis? uz si bola na UZku? Ja som bola 20 ho na ET, tak pevne dufam, ze posledne embryjko je to najsilnejsie a najodvaznejsie 😵

sisul_ka
26. čer 2016

@axi44 ahoj, tak ako bolo na dovolenke? dufam, ze po nej pekne oddychnuta, si nasla krasne // na testiku 🙂 Ja som bola teraz 20ho 😵 a dufam, ze to uz konecne klapne! Davali sme posledneho bojovnika.

axi44
27. čer 2016

@sisul_ka Ahoj, bohužel to zase nevyšlo, máme jednoho mražáka tak snad vydrží rozmrazení ale ještě nevím kdy půjdu na KET. Držím palce at už ti to klapne 🙂

jirikova
27. čer 2016

@sisul_ka ahojda, držím moc palce, ať ti to vyjde! 🙂 u mě všechny dobrý a snad to tak i zůstane, zítra začínám 10. týden. 😎

sisul_ka
27. čer 2016

@axi44 je mi to uprimne luto ☹

sisul_ka
27. čer 2016

@jirikova gratulujem a som stastna, ze tvoje tehotenstvo pekne prosperuje 😵

beluci007
27. čer 2016

ahoj holky, jaké léky jste braly pře ET s darovanými vajíčky? Měla jste taky některá mimo jiné inj. Ovitrelle 250?

sisul_ka
27. čer 2016

@beluci007 vobec nie, to je na podporu ovulacii atd. Ja mam provames, prednisolon, utrogestan, Lovenox injekcie a kyselinu listovu

sisul_ka
27. čer 2016

@axi44 som si ista, ze to posledne embryjko bude to prave 🙂 Prajem vela siiiiil a uspesne otehotnenie ci uz o mesiac alebo dva.... 😵

beluci007
27. čer 2016

@sisul_ka ja mam estrofem, utrogestan, prednison, clexane inj. a jeste 3 inj. Ovitrelle a kyselinu listovou. Tak snad doktor vi proc mi to dal.

sisul_ka
28. čer 2016

@beluci007 som si ista, ze on vie co robi 🙂

merope
28. čer 2016

Tak jsem dneska byla na konzultaci v CAR a zjistila mimo jiné to, že prý dle nějaké legislativy musí být dárkyně anonymní - je to fakt tak nebo jsou ochotní někde vzít třeba kdybychom měli vlastní dárkyni? Ale ještě mě pošle znovu na hormonální profily (mám je rok a půl staré a prý jsou i nějaké další a moderní metody) + něco nového na imunologii a uvidíme, zda ještě nezkusíme vlastní. Prý to pořád tak strašné není.

sisul_ka
28. čer 2016

@merope bohuzial nemozes, musela by si do inej krajiny. Myslim, ze to robi Grecko a Spanielsko, no nie som si ista, tak bude lepsie, ak si to vygooglis 😵

beluci007
30. čer 2016

tak z 9 získaných zralých vajíček se jich oplodnilo 7. Budu se modlit aby se všechna dobře vyvíjela až do transferu 🙂

sisul_ka
30. čer 2016

tak dievcence, tu je moj testik z dnesneho rana. 10 den po KETe 🙂 zajtra rano frcim na krv a ked bude dobra hodnota, tak v pondelok let Do Viedne a potom smer Brno na Intralipdy 😵

kratka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisul_ka
30. čer 2016

@beluci007 ja som mala tak isto, zelam, ti aby sa ich oplodnilo co najviac, aj ked nezalezi na kvantite ale na kvalite 😉

beluci007
1. črc 2016

@sisul_ka gratuluji a držím pěsti aby si měla těhotenství potvrzeno i z krve 😉