Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

verunkadar
28. říj 2016

@salenas a kdyby bylo možné náplasti poslat, bylo by to super, zaplatila bych to.

salenas
28. říj 2016

@verunkadar po transferu už ne, ted maximálně ananas na uhnízdění, normálně v lékárně dostupné jsou, říkala jsem jim to, bože bože.

salenas
28. říj 2016

@verunkadar no jo, já ti je klidně pošlu, to není problém, ale musej ti napsat další recepty, lepí se bud do krve a v případě pozitivního testu do 12 tt

verunkadar
28. říj 2016

@salenas ja mám právě lepit a az mi dojdou, tak mám přejít opět na Estrofem ☹.

salenas
28. říj 2016

@verunkadar kolik toho máš, vyjdeš aspon na těch 14 dní ? písneme si soukromě a dohodneme se

evikos
28. říj 2016

Veru,nemáte otevřenou alespon nějakou večerku? víš, že bys vyslala manžela pro ten ananas....

verunkadar
28. říj 2016

@salenas mám už jen dvě náplasti. Takže beru zase v pondělí a tím končím.

verunkadar
28. říj 2016

Po dobrání náplasti mám začít s Estrofem. Pokud nenaskladni zase Extrahexal. Ale prý nejsou. To mi včera tvrdili.

verunkadar
28. říj 2016

@evikos už je vsude zavřeno ☹ minulé jsem jedla ananas a stejně nic. Je to asi o náhodě. Jsem zvědavá, zda tam aspoň jeden bojovnicek je 🙂

salenas
28. říj 2016

@verunkadar tak když v pondělí pošlu, stačí ti dojít, lepíš každý třetí den ? Já je odebírala od známé v české lípě a ta se strašně divila, jak je nemůžou mít na skladě, když všechny lékárny okolo je maj. Potřebuješ recept, obvolat lékárny, poslat tam recept a oni ti pošlou

verunkadar
28. říj 2016

@salenas ano, lepim každý třetí den, do středy by to mělo přijít si myslím. To je zvláštní fakt, že je nemají.

verunkadar
28. říj 2016

Chci se Optat, nabídli někomu z Vás ten asistovaný Hatching? Máte s tím někdo zkušenosti v jaké fázi se to dělá? Poprvé se nam to nepodařilo a teď vkládali znovu,tak jsem třeba čekala, že se o tom zmíní a nic. Děkuji za Vaše odpovědi.

salenas
28. říj 2016

@verunkadar to se dělá u embryí, které se vkládají dřív nebo které mají silný obal. U pětidenní to není potřeba

verunkadar
31. říj 2016

Chci se Optat, zda někomu nezbyly náplasti Extrahexal?? Prosím prosím.

uzovka68
1. lis 2016

Ahoj ve spolek mam dotaz nevite jak se jmenuje ten prasek v pytluckach co se kupuje v lekarne je to neco na podporu oplodneni doporucuje myto doktor ale zapomela jsem ten nazev uz tet jdem po druhe na umele oplodneni poprve se to nepovedlo

fyii
2. lis 2016

Ahoj holky mam jeste tri krabicky extrahexalu co mi zbyly, utrogestan i estroferm rada bych odprodala pokud budete mut zajem. Ja lecbu prerusila a tak mi to zbylo. Kdyztak se ozvete

fyii
2. lis 2016

@verunkadar me ano mam 3 nove krabicky a jeste jednu rozdelanou s 5 ti naplastema

verunkadar
2. lis 2016

@fyii vzala bych si

fyii
2. lis 2016

@verunkadar
Ok neni problem. Napis mi do posty tvuj telefo.n a domluvime se

salenas
2. lis 2016

@uzovka68 Fertiprona, Inofolic, Nosifol, ale nejlepší je koupit si čistý inositol a užívat 4 gr denně, ty i partner

salenas
2. lis 2016

@verunkadar super, to je dar z nebes, viď, že paní má 🙂

verunkadar
2. lis 2016

@salenas děkuji za náplasti, už je mam.

salenas
2. lis 2016

@verunkadar paráda 🙂

uzovka68
4. lis 2016

@salenas dekuju za radu ale nevim jestli pritel to bude brat on vubec nemarodi a nic nebere on je vic problem ume mam oslabeny vajecniky

uzovka68
4. lis 2016

@belinka013 ahoj belli jak to vypada uvas unas uvydime ode dneska jsem zacla brat 3x1 estrofen musim ho brat 10 dni

belinka013
4. lis 2016

@uzovka68 ahoj, u nas nic noveho. Mam ted novou praci, potrebuju mit odpracovanou 3mesicni zkusebni dobu, no a na jare hura na KET. Takze nejdriv asi brezen, budeme zkouset v prirozenem cyklu, mame tam na 6 pokusu, tak snad....... Vam vsem drzim pesti!

uzovka68
12. lis 2016

@fyii ahoj prosim o radu mam od zitra si pichat injekci podle tohoto rozpisu mam dotaz mam si pichat gonal .f a i ktomu tu druhou injekci nebo jen gonalf rozumi nekdo tomu rozpisu mam toho hodne ze uz v tom mam zmatek zacali jsme druhy pokus

uzovka68
12. lis 2016

@belinka013 ahoj my zacali druhy pokus od zitra si mam pichat injekce ze seznamu comy dali mam si pichat gonal.f a nevim jestli i tu druhou moc se v tom nevyznam prosim o radu snad my poradite

kaatule
12. lis 2016

@uzovka68 Ahoj, já ten rozpis chápu tak, že tedy od zítřka (2. den cyklu) si máš píchat jak ten gonal, tak tu druhou injekci, tu Luveris. Od 6. dne pak přidáš Cetrotide, a to ve večerních hodinách. Až půjdeš na kontrolní ultrazvuk, tj. ten 6. nebo 7. den, dostaneš nový stimulační protokol, kde budou doplněny další dny a množství dávkovaných léků. Jen z toho protokolu nevyčtu, kdy máš ten Luveris aplikovat, jestli ráno nebo večer... s Luverisem nemám zkušenost, ani nevím, na co je 🙂

pajule88
13. lis 2016

@uzovka68 Ahoj, mám to přesně takhle. A Kaatule má pravdu. Od 2.dne cyklu pícháš ráno Gonal i Luveris, od 6. dne večer píchneš Cetrotide. Zavolej si do centra a objednej se na ultrazvuk (6. nebo 7. den).