Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

belinka013
13. lis 2016

@uzovka68 ahoj, ano je to tak gonal i luveris rano. cetrotide az 6.den vecer. Nahoru nad cisla si dopln datumy. Ja jsem mela skoro ten samy rozpis, jen gonalu 225 kuli OHS. Drzim pesti!

fyii
14. lis 2016

@uzovka68 ahoj mas to psane co mas Luveris 1 tak pichas tu ampkuku a gonal si nastavujes pero na tu davku podle dne. Je to narocny, jednotlive dny si radsi skrtej at se neseknes ve dnech.. mohly by ti drive uzrat vajicka a samovolne se uvolnit co by byla skoda vzhledem k tem prachum co to stoji🙂 a hlavne vsechno jsou to hormony tak je treba to fakt dodrzovat

uzovka68
16. lis 2016

@kaatule dekuju uz jsem nato prisla a volala jsem skrz ty injekce gonal f dopoledne a tu druhou rano

uzovka68
16. lis 2016

@belinka013 je dekuju jo jo picham sito podle rozvrhu

belinka013
16. lis 2016

@uzovka68 a jak to snasis? Uz jsi mela kontrolni ultrazvuk? Jeste je dobry k tomu hodne pit a hodne bilkovin, ja jsem si koupila protifar a pridavala do jidla.

uzovka68
17. lis 2016

@pajule88 uz jsem se objednala jedu tam zitra na ultrazvuk a rovnou pred operacnim vysetrenim ale nevim jestli to neodlozi mam bile krvynky v moci

uzovka68
17. lis 2016

@belinka013 snad to snasim dobre akorat semy chce spat a to v praci nejde no snazim se hodne pit co to je ten protifar me nikdo nic nerek jen mam ve sprave napsanej nutridrink pri nechutenstvi k jidlu ale to nemam

uzovka68
17. lis 2016

@pajule88 uz jsem se objednala jedu tam zitra na ultrazvuk a rovnou pred operacnim vysetrenim ale nevim jestli to neodlozi mam bile krvynky v moci
Taky nevim na co je ten luverys jen my rikaly zemy budou muset dat vetsi davky a vic toho asi proto aby se nam to povedlo poprve nam to nevyslo meli jsne tri vajicka a jen jedno se uchytlo ale nepovedlo se

pajule88
17. lis 2016

@uzovka68 Tak budu moc držet palce, aby vše vyšlo 😉

belinka013
17. lis 2016

@uzovka68 protifar je cista bilkovina, prodavaji ho v lekarne. Byl asi za 200Kc, a vydrzi na mesic takze se vyplati podstatne vic nez nutridrink. Luveris je myslim podpurny hormon k tomu aby vajicka byla zrala. Tak se drz!

uzovka68
17. lis 2016

@pajule88 dekuju zitra jsem zvedava co my reknou

uzovka68
17. lis 2016

@belinka013 dekuju zitra siho koupim

uzovka68
18. lis 2016

@belinka013 tak jsem si to koupila v lekarne a name pet folikulu na jedne strane ale na druhe jen jeden ale doktor byl docela nadsenej jedu tam pristi stredu a dali my jeste jedny injejce

belinka013
18. lis 2016

@uzovka68 tak to je hezky 🙂 drzim pesti! Protifar jsem jedla 1odmerku 3krat dene. At rostouu hezky dal!!!

uzovka68
18. lis 2016

A do ceho sis davala vsude te protifar taky mam radost byla bych moc rada kdybi seto povedlo

uzovka68
18. lis 2016

Zdravim mam tady zas rozpis myslite ze ten cetrotyde mam dneska taky pichat a natom mam taky rozpis tomy rozepisovala sestra nejdriv asi trikrat to pocitala jak my budou vychazet davky ale nejak se i spletla tak zase pocitala znova tak si nejsem moc jista jestli je tady jeste nekdo kdo toto vse uzival a vyznal se v tech rozpisech budu moc rada za pomoc a docela nam to dnes dopadlo dobre mame na jedne strane 5 folikulu ale na druhe jen jeden

pajule88
18. lis 2016

@uzovka68 Podle mého názoru dneska píchneš Cetrotide a zítra k tomu přidáš Menopur, jak máš napsané od pana doktora.

uzovka68
18. lis 2016

@pajule88 a natom papirku to myslis jo tomy rozepisovala sestra aby byl vetsi prehled

uzovka68
18. lis 2016

@pajule88 ten menopur mam psanej natom papiru nedele pondeli a utery

pajule88
18. lis 2016

@uzovka68 Já bych asi jela podle rozpisu od doktora, jestli ti k tomu neřekl něco jiného. Ale samozřejmě to záleží na tobě. Nebo jim zkus ještě zavolat. Lepší jim zavolat a vědět, než udělat něco špatně 😉

belinka013
18. lis 2016

@uzovka68 do sklenici mlika a do jogurtu, i do bramborove kase. Moc mi pomohl a 4l vody k tomu, mudr myslel ze budu mit OHSS a timhle jsme to krasne zvladly. Mam totiz polycyst.vajecniky a pri stimulaci mi uzralo 30 vajicek.

uzovka68
21. lis 2016

@pajule88 tak jsem si to usporadala a prisla sem nato 😊

pajule88
21. lis 2016

@uzovka68 Tak to je dobře 😉 Držím palečky, aby to klaplo.

uzovka68
22. lis 2016

@pajule88 dekuju a ty tam taky chodis

pajule88
22. lis 2016

@uzovka68 Jj, už rok. Teď čekám na // po ET.

salenas
22. lis 2016

@pajule88 držím palce !

pajule88
22. lis 2016

@salenas Děkuju 🙂

michalka1403
22. lis 2016

Tak u mě první pokus v Pronatal Kolín nevyšel, teď jsem byla na KET a včera podle krve to opět nevyšlo ☹ Nějak začínám ztrácet naději a přemýšlím zda zkusit ještě jeden KET před vánocemi. Jak dlouho holky už do Pronatalu chodíte?

pajule88
22. lis 2016

@michalka1403 To mě moc mrzí :( Ale neztrácej hlavu, ono to jednou určitě vyjde. Musí! Nechceš si ten další pokud nechat až na začátek roku? Až budeš odpočatá po Vánocích? Třeba budeš mít i jiné myšlenky atd.
Můžu se zeptat, jak vlastně KET probíhá? A počítá se do těch 4 pokusů? Já čekám na // po 1. IVF, v centru jsme rok.

salenas
22. lis 2016

@pajule88 Ket si hradíš sama, do 4 pokusů od pojišťovny se nepočítá a vložení je stejné jako u Etu, buď máš ket v nativu, bez léků nebo řízený ket, kdy bereš léky, nemáš ovulaci a dle sliznice se provede transfer.

@michalka1403 My et nic, ket dvou se povedl, skončil potratem, a druhý Ket jsem 17 tt 🙂, chodili jsme rok a povedlo se