• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

25. března 2017 
@markyska82 taky jsem první nezdar dost obrečela a to jsem neměla // Nezoufej příště to určitě výjde :slight_smile:
15. únor 2015 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. únor 2015 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad se už brzo dočkáme.Zítra jdu na ultrazvuk,a pak snad na druhou IUI.Manžel má sice zrovna potíže s ledvinoým kamenem,ale snad to zvládne
16. únor 2015 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj snažilky.
Tak jsem byla dneska na USG. Jeden folikul 13mm, sliznice 6mm. Jsem 11DC.
(před minulou IUI jsem měla 11DC 10mm folikul a 5,5 sliznici a 15DC 16mm a sliznici 7,7mm).
Zítra budu píchat Pregnyl 10000 jednotek a v pátek ve 13:30 jdu na IUI
17. únor 2015 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky snažilky, tak mám za sebou odběr vajíček. Bylo jich 8, ale jenom 3 dobré. V pondělí budeme vědět víc, snad se alespoň jedno povede. Je to šílené to čekání. :frowning2:
21. únor 2015 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 s tim pichanim, to je neco pro me. Vidim jehlu a je mi blbe :frowning2: jsem z toho byla tak vystresovana, az mi bylo zle. Mas to taky? Nebo jsi statecna zena :wink:
21. únor 2015 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danous drzim palecky :wink:
21. únor 2015 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s injekcema potíže nemám.Prostě to tam píchnu a je to.V pátek sem byla na druhé IUI.Tak držte pěsti :slight_smile:
22. únor 2015 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markyska82 drzim palecky, snad to vyjde :slight_smile:
22. únor 2015 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 držím palečky, určitě se to povede :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2015 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky, tak dnes mám za sebou transfer 2 vajíček. Dostala jsem neschopenku, takže to čekání bude dosti šílené. 12.3. mám dělat těh.testík. Doufám, že tam budou //, jinak už asi půjdu stát frontu před babybox!!!!!! :slight_smile:
25. únor 2015 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji za podporu.Dneska je to týden od Pregnylu,5 dní po IUI..Už nemám ani ty nervíky jako při prvním IUI,ani nemám ten nutkavý pocit testovat.Asi jsem z toho unavená,tak to nějak neřeším.Ale samozřekmě stále doufám,že tentokrát si k nám miminko už najde cestu
25. únor 2015 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 Určitě to klapne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Hlavně se moc nenervuj-ale to se řekne co?
25. únor 2015 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že se vůbec nenervuju.Jsem asi ve fázi jako že už je mi to jedno(ale samozřejmě není).Ale těch 19 m už je vyčerpávajících.Minule se IUI povedlo,ale za pár dní se odloučilo - proto asi ta letargie :slight_smile:
25. únor 2015 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danous
Ty jsi byla na IVF ?
1. bře 2015 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annna79 ahojky , byla jsem na ivf. Teď čekám jak to dopadne. 12.3. mám dělat těh. test.
To čekání je hrozný :frowning2: !!!
2. bře 2015 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 ahojik, tak teď to musí klapnout :slight_smile: a kdy máš testovat? Já frčím zítra na utz jestli foliky rostou.
3. bře 2015 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Tak dva dny mírně špiním(né krev), dneska již mírně s krví. Jsem 11 dní po IUI,25DC,beru Utrogestan.Asi se chystá MS. Ach jooo.
Testovat bych měla až v pátek,ale asi je to v háji a přijde MS
3. bře 2015 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danous
To je fajn, že máš neschopenku a jsi v klidu.To vyjde proč by to nevyšlo tady je šance rozhodně vétśí.Já se domluvím na neschopenku hned na stimulaci mám stres v práci a chci být v klidu .
3. bře 2015 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 to je divny, pri utrosi by jsi nemela. Takovy zkusenosti nemam. A zavadis nebo polykas? Treba nic neni ztraceno, nektery holky taky psaly ze spinila a presto byly tehotny. Drzim palecky. :slight_smile:
4. bře 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zavádím 2 x denně.Bolesti břicha nemám,ale stále trochu špiním - není to úplně krev,spíš jako naředěná,světlejší.
Dneska jsem 26DC.Je to fakt divný.Asi MS dorazí dřív. TT jsem měla dělat až v pátek,ale dnes jsem pro jistotu testla(sice až odpoledne) a byly tam //. Nevím,jestli to ještě není Pregnyl. Ale to mírné krvácení mě moc klidu nepřidává.Asi se vajíčko neuchytilo,nebo se odlučuje,pokud se oplodnilo.
Tak uvidíme
4. bře 2015 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 nic není ztraceno, budu držet pěsti aby tam // vydržely :slight_smile:
4. bře 2015 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 určitě se to povede a menstruace mrcha nedorazí. Špinění ještě nic neznamená. Nevzdávej to!!!
5. bře 2015 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska již nešpiním a řekla bych,že // na TT trošku zesílily (oproti včerejšku). Snad je to to co myslím,nechci to zakřiknout.Hlavně aby to bylo o.k a vydrželo. Už se mi tomu nechce ani věřit.
Držte mi prosím pěsti
5. bře 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@markyska82 určitě to dobře dopadne. Hlavně se šetři. Určitě držím pěsti aby // sílily a bylo vše v pořádku. Já ti říkala že špinění nemusí nic znamenat :slight_smile: tiše gratuluji :wink:
5. bře 2015 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nowe : Uvidíme,snad to bude pokračovat tak jak má
5. bře 2015 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 tentokrát to určitě klapne :wink: pak dej vědět jak to s tebou vypadá.
6. bře 2015 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 Ahojky, myslím na tebe a čekám super zprávu. Drž se :slight_smile:
7. bře 2015 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Tak jsem dneska dostala MS,takže z mimíska zase nic není. Od čtvrtka zase začínám s Clostilem.
Já se snad nedočkám
10. bře 2015 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markyska82 Ahojky, to mě moc mrzí. Neztrácej naději, miminko si k tobě určitě najde cestu při dalším pokusu. Hlavní je to nevzdávat. Já se už nemůžu dočkat testíku - ve čtvrtek, trošku od neděle špiním a doufám, že se to nerozjede. Mám pořád pocit, že už menstruace mrcha přichází.Zítra asi zkusím test o den dřív. Děvčátka držte se, zase se ozvu. Tak papa snažilky :slight_smile:
10. bře 2015 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek