Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

danous
12. bře 2015

Ahojky děvčátka, tak jsem na testu našla vytoužené //. Volala jsem výsledek na kliniku, ale jelikož mám mutaci srážlivosti krve, tak jsem hned vyfasovala injekce na ředění krve. Musím na hematologické vyšetření. Ultrazvuk až 26.3.. Pan dr. Středa mi okamžitě zakázal moji neřest - kouření. No snad to zvládnu - kouřím málo, tak 3 cigarety denně.Ale co by jsme pro mimísky neudělaly co? Tohle už je to nejmenší. Pořád tomu nemůžu uvěřit, test jsem dělala už 4x. Ještě se ozvu, držte se holčičky. 🙂

annna79
15. bře 2015

@danous
Moc gratuluji. 🙂 a jak ti je?

danous
15. bře 2015

@annna79 Ahojky, jsem v pohodě, akorát pořád špiním - dneska je to už týden. Pro jistotu jsem si dneska dělala další test. jsem z toho dost nervózní. Jinak dobrý, akorát si přijdu pořád nějaká unavená. Holky až půjdete do dalšího pokusu, doporučuju neschopenku. Poprvé jsem ji neměla a lituju toho. Dělám na čerpací stanici 14-ti hodinové šichty, pořád něco tahám. Takže jsem moc v klidu nebyla. Teď jsem si ji nechala napsat při ET a určitě doporučuji!!!! Dokonce mám hned od začátku i vycházky.Papa hezký zbytek neděle a držte se 🙂 🙂

danous
26. bře 2015

@annna79 ahojky děvčata, tak vše dopadlo příšerně. Už jsem měla potvrzené těhotenství i z krve a pak to přišlo. Nejspíš se chytla obě vajíčka, najednou jsem začala krvácet a vypadl ze mě velký kus tkáně. Druhý den jsem hned valila na kliniku a na Ultrazvuku bylo vidět ještě jedno. HCG 1398. Za další 3 dny opět krvácení a na ultrazvuku už nic. Takže do nemocnice na revizi. Naštěstí tam byla velice milá doktorka a na revizi jsem nakonec nemusela. Zatím bojuju sama se sebou, už jsem se hrozně těšila. Poprvé v životě jsem viděla manžela plakat. Ale život jde dál a asi to tak mělo být. Třetí pokus už určitě klapne. Co vy? Jak pokračujete ve snažení?

annna79
26. bře 2015

@danous
Tak to je mi moc líto.Musí to bolet, znám to.Já nafasovala gonal a ještě neco od c.( to není pero, ale injekce)
No a zrovna řešíme jedno nebo dvě embrijka.mám už dvě děti( větší)psala jsem známé kartářce a ona při zavedení jednoho je šance, źe se neuchytí a při dvou naopak obě.

danous
27. bře 2015

@annna79 ahojky, je to zatím hrozný, teď je tady u nás zrovna narodila 3 miminka v rozmezí 3 dní. Každý den jedno.Takže pořád řvu. Zatím mám ještě neschopenku, vůbec netuším jak dlouho mě nechají doma. Nic mě nebaví, nějak se nemůžu zbavit těch myšlenek. Už jsme se s manželem domluvili, že jdeme do třetího pokusu, už do posledního (měli jsme vždy 2vajíčka). Ještě, že ho mám, je skvělej. Co ty? Kdy začínáš píchat hormony?

annna79
27. bře 2015

@danous
Zítra začínám.
Teď nevím jestli si měla IVF nebo KET .Nevíš kolik ket vyjde?

danous
27. bře 2015

@annna79 ahojky, byla jsem 2x na IVF, pokaždé nám zbyla jenom 2vajíčka, takže nemáme žádné mrazáčky.
Tak ti bohužel neporadím. Kolik máte mrazáčků?Držím ti všechny palečky , určitě to klapne.

pedotra
5. dub 2015

Ahoj holky mohu se zeptat jaký jste měly protokol já v předchozím Car.Vždy krátký a byly max.3 vajuchy.
Teď jsem začala chodit do Pronatalu a tam mi doktor navrhl dlouhy.
Tak se informuji. Bude to můj poslední pokus na pojišťovnu tak bych chtěla aby to dopadlo dobře.

danous
5. dub 2015

@pedotra Ahojky, já měla pokaždé dlouhý protokol - 2x.

pedotra
5. dub 2015

@danous a mohu se zeptat jaké jsi měla léky.A který doktor ti naplánoval stimulaci
Já byla zatím u Dvořáka .Ted nás čeká ještě genetické vysetreni

danous
6. dub 2015

@pedotra ahojky, poprvé jsem chodila jen k dr. Středovi. Po druhé i k Dvořákovi. Jsou oba super. Genetiku máme taky za sebou, ale to vám jenom vezmou krev. Na výsledky jsme čekali asi 6 týdnů. Na stimulaci jsem měla decapeptyl , potom se přidal gonal a luveris. Poslední byl pregnyl. Pa a hezké velikonoční pondělí

pedotra
6. dub 2015

@danous ahoj děkuji tak snad bude vše v pohodě .Také přejí hezké velikonoční pondělí

nowe
9. dub 2015

Holky kam zmizel dr. Středa? Už není ani v prezentaci na fotkách na webovkách ☹

danous
10. dub 2015

@nowe Ahojky, slyšela jsem, že na nějakou studii. Je vidět, že je odborník. 🙂 🙂

nowe
10. dub 2015

@danous a vrátí se, nevíš?

yasaka
15. dub 2015

Ahoj, také jsme byli v Pronatalu Kolín. Ještě před léčbou se nám podařilo otěhotněn normální cestou 🙂 . Asi jsme se oba uklidnili, že už se vše řeší 🙂 Prostředí OK, personál hodný. Měla jsem naplánovanou léčbu Gonalem, než jsem si začala píchat injekce, byla jsem těhotná 🙂 . Problém byl v tom, že Gonal jsme zaplatili ale vůbec nepoužili, takže jsem myslela, že bude možné vrátit - vrátit jsme ale už nemohli. Pokud byste některá z vás potřebovala další dávky Gonalu a už na ně neměla přes pojišťovnu nárok, ozvěte se na e-mail: yasaka10@seznam.cz.

annna79
23. dub 2015

nevíte kolik stojí v Pronatalu Ket

danous
29. dub 2015

Ahoj holčičky, dlouho jsem tady nebyla. Jaké máte novinky? U nás vše při starém, pauza před třetím IVF.

nowe
4. kvě 2015

Ahojik holky. Posílali vás z genusu na laparku, hysteroskopii do kolínské nemocnice? Jaké máte zkušenosti?

pedotra
4. kvě 2015

@nowe Ahoj ja byla na laparoskopii v Kolině v nemocnici celkem dobry zaleží na ktereho doktora narazíš mě nejvíc seděl primař Toman.
ale už to jsou dva roky co jsem tam byla.

nowe
4. kvě 2015

@pedotra a jak dlouho sis v nemocnici poležela?

pedotra
5. kvě 2015

@nowe ahoj 4den jsem šla domu nic mi nezjistily
Mela jsem pak ještě 14dni neschopenku.

nowe
5. kvě 2015

@pedotra ahoj, cože?Pomoc 😀 Na stránkách píšou, že část výkonu je v režimu jednodenní chirurgie. To je jako, že ti operaci stihnou udělat za den? Nevím, jak to mám chápat. Jak dlouho se snažíte? A jak pokračujete v caru?

pedotra
5. kvě 2015

@nowe ahoj ja jeden den nastoupila do nemocnice druhy den mi to dělaly laparoskopicky pod narkozou ten den jsem lezela na JIP. davaly mi kapacku a vecer mě převezli zpatky na normalní pokoj neměla jsem teploty ani jsem nekrvacela tak ten další den jsem sla domu.Utekloto nebojse ten den zakroku jsem skoro cely prospala.Pak za dva měsíce po lapar. jsme podstoupily naše 3 ivf bez uspěchu. Tak jsem se rozhodla pro změnu CAR ted chodim do Pronatalu v Kolině zatím jsme ve fazi testovaní ted cekame na vysledky gennetiky.
Pak podstoupime iui a když bude neuspěch tak pak ivf.

pedotra
27. črc 2015

Ahoj nevite kolik se doplací v Pronatalu za menopur.
Děkuji

ivhuska76
29. zář 2015

@markyska82 také se přidávám a držím palce,my jedeme poprvé do Kolína zítra,tak doufám,že nás také brzy čeká IUI 🙂

nowe
29. zář 2015

@ivhuska76 jak dlouho se snažíte? Držím palce,aby to klaplo 😉

ivhuska76
30. zář 2015

Snažíme se 13 měsíců ☹ děkuji

annna79
3. říj 2015

Takový ovu test mám každý měsić a stejně nic ☹