Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

terim
11. led 2014

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál 😒 tak doufám, že Kolín bude lepší 😎

anitram111
7. dub 2017

@fofinha 😂 piškvorky jsem uz hooodne dlouho nehrala. Na krev jdu hned v pondeli. Moc dekuji, snad to vydrzi. Pak jeste zjistit, jestli se chytlo jedno nebo dve embrya. 😉Take Ti drzim palecky, at ti to dobre dopadne 😉

blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
itworks
10. dub 2017

@blankitka vypadá to, že se zadařilo, moc blahopreji, někdy se to stane, když to člověk vůbec neceka 😀

anitram111
10. dub 2017

@blankitka jeee, to jsou hezke //. Drzim palce, at se dari dal 😉

salenas
10. dub 2017

@blankitka jupíííí, to je krásná dálnice!

salenas
10. dub 2017

@anitram111 a jak se cítíš ty ?

salenas
10. dub 2017

@blankitka a pak že je šance mizivá, mám obr radost! Naděje je vždy !

fofinha
10. dub 2017

@blankitka supeeer!!!! tak jsi musela byt v pondeli rano moc prekvapena!!!!! 🙂 drzim palce at je vse jak ma byt i nadale!!!

blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
salenas
10. dub 2017

@blankitka do pronatalu zavolej, objednají si tě na ultrazvuk, pravděpodobně i na krev 🙂

blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
anitram111
10. dub 2017

@salenas citim se dobre. Jen me uz od 6.dne po KETu boli prsa (vic nez obvykle pred MS), v patek se mi hrozne motala hlava (pomohl az cukr), obcas me pichne v podbrisku a kolem pupku (snad je to jen dobre znameni) a od vcera me zacaly lehce pobolivat bradavky. Jinak zatim pohoda 😉 Dnes jsme byla na krev, tak zitra uvidim. Porad cekam, kdy prijdou nevolnosti a ono stale nic.

salenas
10. dub 2017

@blankitka jestli to byla krev na genetiku, tak asi nezkoumali hcg...

anitram111
11. dub 2017

Holky, je to tam!!! 😄 HCG 5030 14.den po KET. Tak a 27.04. ultrazvuk a uvidime...jen tak dal, snad se bude darit a bude vse v poradku. Mam velkou radost. Tak hlavne zadne mimodelozni. Bojim, bojim.

michalka1403
11. dub 2017

@anitram111
Mooooooc gratuluji. 🙂

blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
anitram111
13. dub 2017

@blankitka nadhera, jen tak dal 😉 drzim palce.

salenas
13. dub 2017

@anitram111 byl transfer dvou ? Krásná hodnota 🙂
@blankitka taky moc krásná hodnota 🙂

já vám ty dvojčátka holky moje přeju!

anitram111
13. dub 2017

@salenas jj, davali jsme dvojky 😉

blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
salenas
13. dub 2017

Na obě dvě :D, prý při hodnotě nad 2000 jednotek můžou už být, ale ty jsi byla na krvi dýl než na 14 dnu po, vid ?

blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
salenas
13. dub 2017

@blankitka no, tak to bude jedno 🙂

anitram111
13. dub 2017

@salenas @blankitka jezis holky, taky nad tim premyslim 😮, na to prvni tehotenstvi by mi uplne stacilo jedno..a to mi rekl doktor, ze sance na dvojcatka je mala. No uvidim az na UZ 😉 Jak to ma byt, tak to i bude. Rozhodne neni vyhrano, snad se nic nepokazi a embryjka se udrzi.

fofinha
13. dub 2017

tak to vypada, ze maji v pronatalu plodne obdobi!!! snad to vydrzi! holky moc vam to preju!!!!👶

anitram111
13. dub 2017

@fofinha moc dekuji 😉

blankitka
Autor odpověď smazal
Zobraz
salenas
18. dub 2017

Barunka vás zdraví a posílá nákazu miminkovskou 🙂