Pronatal Genus - Kolín, jaká byla spokojenost?

Ahoj holky, chystám se s žádankou na laparku do Kolína, v Pronatalu jsme už s přítelem byli, ale v Praze, Kolín je pro nás ale blíž. Chci se zeptat, jestli jste už některá v Genusu byla a jaká byla spokojenost? U nás Pražský Pronatal moc neobstál :-| tak doufám, že Kolín bude lepší 😎
kacenla1991
6. čer 2017
@verunkadar to chápu no ty peníze jsou mazec někdy si i člověk připadá,jako by byl jen kašička ze ,které jen sype a nevidí žádné výsledky. Jojo to je nejhorší zrovna během tohoto týdne mě dvě kamarádky řekli ze čekají mimco jasné ze jim to člověk přeje ale sám by noc chtěl. No taky hodně přemýšlím, ze se to třeba nepovede a budeme sami. Ale zase na druhou stranu si říkám když se to povede o jiným tak proč ne nám.... je to hlavně i tou dobou bohužel znám ve svém okolí málo páru kterým se to povedlo přirozene. Tak musíme věřit.
verunkadar
6. čer 2017
@kacenla1991 přesně tak, a kolik ti je? Mně je 27 let. Všichni říkají, máš čas, ale me hodnoty AMH si to nemyslí. Závidím těm ženám, u kterých není chyba a je spíše u partnera, je to jednodušší při IVF. Já jsem jako žena v přechodu. Ale říkám si, třeba se to tělo nastartuje, dostávalo 10 let zabrat od antikoncepce. Jak říkají všichni, vždy je nějaká naděje. Znám i holky, co byly na 4.IVF a nic a otěhotněly přirozeně..Jak tu píše hodně holek, příroda si to zařídí podle svého a já už v to začínám věřit. 🙂
kacenla1991
6. čer 2017
@verunkadar no mě je už 36let tak ze mám nejvyšší čas 🙂... u nás to je tak, ze oba jsme v pořádku jen to proste někde nějak u nás příroda stávkuje....a nevíme proč ptali jsme se, ale bohužel nikdo nezná na tohle odpověď tak jsme šlo do toho ze zkusíme uměle. Ale další rok je pryč a já místo plenek v kabelce mám hormony 😁 A jak dlouho se snažíte myslím přirozene?
fofinha
7. čer 2017
@verunkadar ahojky, tak to me moc mrzi...... A nezkousela jsi treba hormonalni jogu? Znam holcinu, ktere po cviceni amh krasne povyskocilo. Ja chodila taky na kurz a celkove jsem se citila lepe a pomohla mi od bolestive ms. Cvici se jakoby v budove Pronatalu ale z druhe strany, relaxacni studio Relax me. U nas byl problem na manzelove strane a jestli bylo co zavidet to nevim... Bylo to skoro na rozvod, rok se s tim smiroval, moc nespolupracoval pri vysetrenich a dalsi rok jsme chodili do pronatalu nez se zacalo neco dit...
verunkadar
7. čer 2017
@fofinha manžel teď říká, škoda, že to není ve mně. Důležité je, aby žena měla vše, tak jak má. Tak držím palečky.
verunkadar
7. čer 2017
@kacenla1991 dva roky, možná už přes dva. Ale mně to nějak nefunguje, mám malou zásobu vajíček a ovulace není.
kacenla1991
7. čer 2017
@verunkadar ach jo někdy to je fakt nespravedlive. 😒 ... a jsme bojovnice a zvládneme to a určitě se nám to povede 🙂
fofinha
16. čer 2017
Ahoj holky, tak my jsme byli dneska na prvním UTZ po transferu. Viděli jsme nádherný tlukot srdíčka a odpovídáme 6+6tt ❤ Bylo to hrozně dojemné a doufám, že nejdřív za pár let se tam zase ukážeme 😎 Za nás tedy péče a profesionalita (a samozřejmě taky ceny 😀😀) v pronatalu na jedničku a doufám, že všem se brzy taky zadaří!!!!!!!!! 🤰
anitram111
16. čer 2017
@fofinha jééé, gratuluji a drzim palecky 😉
boure888
21. čer 2017
Holky, prosím vás, jak probíhá první návštěvách v Car Kolín, mám nejspíš PCOS. Děkuji
salenas
21. čer 2017
@boure888 pan doktor tě vyzpovídá, sepíše papíry ohledně zdraví, zdraví rodičů atd, udělá ultrazvuk, pokud zrovna nebudeš mít menzes, objednají tě až je budeš mít a udělají odběr krve. Pokud jdete oba dva, tak i spermiogram a začne se zjišťovat co a jak.
salenas
21. čer 2017
Jinak vás tu holčiny zdravím, pozdrav letí i do Kolína, sestřička sem na nás juká 🙂. Mě v den porodu propadl řidičák 😃, a ještě stále jsem nepojízdná, tak aspoň takhle foto pro kolínský tým ! A strašně moc za Barunku děkuju! Má 9 týdnů a váží 5930 g.
boure888
21. čer 2017
@salenas děkuji a gratuluji k holčičce a jestli se můžu zeptat, s ní vám pomohli v Kolíně?
salenas
21. čer 2017
@boure888 ano, v Kolíně 🙂, s oblibou říkám, že nám ji krásně namíchali 🙂. počata v Kolíně, narozena v Kolíně 🙂
salenas
21. čer 2017
@fofinha držím pěsti a tfuj tfuj tfuj !
salenas
21. čer 2017
@anitram111 co dvojčátka, jak se máš ?
@blankitka a co ty, vidím 15 týden, to to uteklo!
boure888
21. čer 2017
@salenas po ivf nebo iui?
anitram111
21. čer 2017
@salenas ta je krásná 😉
anitram111
21. čer 2017
@salenas ahojky, mame se dobre 😉. Jsem v 16.tydnu a dvojcatkum se dari. Screening dopadl dobre, tak snad to tak pujde i nadale. Celodenni nevolnosti konecne skoncili a uz je mi vyrazne lepe. Brisko pomalu roste, jen ty vedra....hruza. A co vy s Barunkou? Jak se dari? Barunka je krasna a roztomile vlasata 😉
blankitka
26. čer 2017
@salenas zítra preferuji, jdu na triple testy a ultrazvuk, po měsíci, tak už jsem natěšená až prcka zase uvidím😍
salenas
26. čer 2017
@boure888 ivf, druhý ket
salenas
26. čer 2017
@anitram111 já ti tak závidím, chtěla bych být znovu těhu a mít dvojčátka 🙂. Držím moc moc palečky, dvojky budou určitě v pořádku!
salenas
26. čer 2017
Holky, ta podoba 😃
anitram111
27. čer 2017
😀
blankitka
27. čer 2017
@salenas Tak máme po ultrazvuku, prcek měří 10 cm, do dvou týdnů budu mít výsledky na downa..jen mě mrzí, že mi už podruhé nedal fotku 😒 jinak už týden nezvracím🙏
salenas
27. čer 2017
@blankitka supééér, jen tak dál 🙂
kataloukotova
1. črc 2017
@jana_rej ahoj ja mam zkusenosti jak s Kolinskym tak Prazskym a z Prahy se nam loni narodil krasny uzasny maly drobecek
uzovka68
30. říj 2017
@kacenla1991 ahojky vim ocem mluvis my byli trikrat na umelim anic a tet jsme dali 140000 kc jezdili jsme tet do prahy byla jsem na darcostvi vajicek byli jsme dvakrat a bohuzel zas bez uspechu tak premislime jestli to neskusime jeste jednou ale jestli nepudem spet do kolina tam sme driv jezdili na umelko
uzovka68
31. říj 2017
@kyticka569 my sme do kolina taky chodili na umelko a taky nic tak sme skusyli jine centrum a tam jsme uz museli platit 140000 a dvakrat a nic byli jsme na darcostvi vajicek v koline se knam spis chovali lip nez v tom centru cotet sme byli unas vim byli jsme na imunologii a tam nam rekli co ajak a stejnak bez uspechu
kyticka569
31. říj 2017
@uzovka68
Tak to mi je líto, že se vám zatím nepovedlo. No, my jsme šli taky jinam a zatím musím říct, že je to tam super, mnohem lepší, než v Pronatalu. Ikdyž musím daleko dojíždět, tak v tom je to náročnější. Teď tam podstuji další ivf, tak doufám, že budeme konečně úspěšní. Hlavně nám udělají PDG a na pojišťovnu, což nám v Pronatalu ani nenabídli.

Začni psát odpověď...

Odešli