Pronatal Repro České Budějovice. Máte zkušenost?

pigy
7. zář 2011

Založila jsem toto téma, pro snažilky, které začínají v nově otevřeném caru v Budějkách. Přidejte se, pokuď už máte nějaké zkušenosti s tímto carem, nebo taky začínáte jako já. Podělte se o své zkušenosti 🙂

pigy
autor
11. dub 2012

@lenkacar leni díky moc a na cenu se ani neptej, se vším všudy, včetně léků a injekcí kolem 80tis, to je pálka jak svině ☹ jak to, že s tebou už nic není? neříkej, že jsi to už všechno vzdala, já bych na tvém místě zkusila štěstí v jiném caru . Jsme si s manžou říkali, že pokud to nevýjde, tak jdeme na KETy a pokud by to taky nevyšlo, tak by jsme ještě investovali do posledního IVF, stimulky. Já se s tím prostě nějak nechci smířit a dokud mám nějakou tu sílu, tak to nechci vzdát. Dnes jsem pátý den po ET a už se mi honí tolik věcí hlavou, ale to všechno znáš 😒 Bylo ti předpovězeno, že budeš mít mimi, tak tomu věř 😉

ha_jaja
11. dub 2012

co je to za smutný řeči, honem lepší myšlenky, KET bude třeba až na sourozence těm co máš už v bříšku. Přeci nemůžeš mít pořád smůlu, teď je to úplně jiné než předtím, jsi zaléčená. Uvidíš že to vyjde, žádná další investice nebude třeba, teda bude ale do kočárku a plínek. Víte, že i úspěch je v hlavě, hlavně žádný brečení a vzdávání. A spánek jen doporučuji, miminka si to budou pamatovat, že maminka odpočívala a spala a pak budou moc hodná, to znám, mě dítko nespí, protože jsem v těhu taky blbla a nespala.

pigy
autor
11. dub 2012

@ha_jaja díky moc za podporu, snažím se tomu věřit, ale znáš to 😉 je ale pravda, že teď jsem klidnější, než kdykoliv před tím, teď si říkám, že už je pro to udělané maximum. 🙂 Příští týden jdeme s manžou do divadla na Izera, myslíte holky, že je to dobrý nápad? Já u něj vždy brečím smíchy 😀

irinka
11. dub 2012

@pigy Hooooj, tak hlásím, že sliznice je 7.4 a ještě máme do ET čas 🙂 V pátek bude odběr a pak se uvidí na který den to vyjde 🙂 Já mám takovou radost, že to neni možný. Jinak ta náplast je na dva dny, no a máš jí nalepenou pořád, já to mám na ruce, je průhledná a normálně se s ní dá koupat všechno, takže pohoda 🙂

pigy
autor
11. dub 2012

@irinka tak supéééér, to je dobrá zpráva, tak že ET vychází tedy příští týden? A budete mít ICSI, nebo PICSI a PK ? Moc držím palce. Pak hned napiš čerstvé zprávy 😀

irinka
11. dub 2012

@pigy Myslím že nějak pondělí, nebo uvidíme, jak se budou embryjka vyvíjet. Budeme mít ICSI a i prodlouženou kultivaci a ještě asistovaný hatching. Zkrátka jsme řekli, ať dělají všechny možbý metody aby se zvýšila šance na úspěch, já se totiž v těch všemožných zkratkách nevyznám :D :D i když bych asi měla :D A jak ty se cítíš?

pigy
autor
11. dub 2012

@irinka tak to je paráda, to máš za chvilku. Držím moc palce, ať se vše vyvíjí, tak jak má 😉 No já se cítím dobře, jen se mi motá ta hlava a prsa bolí, jinak jsem úplně v pohodě. Fakt jsem teda na sebe zvědavá 😒 Kolik si necháte zavést embryjek?

irinka
11. dub 2012

@pigy Děkuji, a čekám, až ohlásíš // 🙂 No chci dvě, ale nevím jak je to s tím novým zákonem, ale ráda bych dvě, ono je sice hezký, že zavedou jedno a jsou 4 pokusy, ale čím si musí ten pár a hlavně ženská projít při každým pokusu, stimulce a tak už je asi nezajímá...

pigy
autor
11. dub 2012

@irinka budu se snažit, abych to ohlásila 😀 no jinak já jsem si vždy nechala zavést minimálně dvě, už i proto, že je větší šance na úspěch a jak ty říkáš, ženská si musí projít neskutečným kolotočem, tak já osobně jsem se do jednoho bála. Jsem na tebe zvědavá, kolik jich budete mít a jaké budou šikulky. Tak už jen pár dní a máš je taky u sebe 😉

irinka
13. dub 2012

@pigy Ahooooj, tak hlásím dneska sliznice 7.6. Jinak bylo odebráno cca 10 vajíček, dr nevěděl přesně, páč přišel hned po odběru a v laborce to neměli ještě zpracované. Zítra budou volat, tak uvidíme a podám hlášení 🙂

pigy
autor
13. dub 2012

@irinka tak to je skvělá úrodička. Moc držím palce, ať jde vše dobře 😉

irinka
13. dub 2012

@pigy Děkuji, děkuji, zítra podám hlášení 🙂 já se tak těším, až budu mít prďolky u sebe 🙂

pigy
autor
14. dub 2012

Holky, už mě tady bohužel neuvidíte. Psal mi admin, že mi ruší můj profil, prý porušuju jejich pravidla. Člověk se tady už ani nemůže vyjádřit 😒 no nic, co se dá dělat. Kdybych sem už nedorazila, tak vám všem moc držím palce 😉

irinka
14. dub 2012

@pigy To si snad dělá srandu ne? S kým já tady budu :( Jinak nevím teda, jestli to ještě přečteš - máme oplodněno 7 vajíček a u dalších 3 se ještě čeká, jestli se "rozjedou" nebo ne...mám z toho radost, ale z tvé právy moc ne

ha_jaja
14. dub 2012

Moc gratuluju k 7 plodněným bojovníčkům, to je stejný počet jako u pigy, to bude určitě šťastná 7 i pro tebe. Pigy založ si nový profil, pokud to bude chtit nový mail, tak snad ani ten nebude problém nějaký vytvořit. Teď to tady opustit nesmíš, vždyť všichni čekáme, na ty dvě //.

trnkybrnky
14. dub 2012

holky, píšu naposled z právě založeného nicku, oni mi ho hned zruší, protože je to ze stejné IP adresy\, tak že nepomůže ani nový email, nick nic. Zaregistrovala jsem se na eMiminu a mám nick Tadelka. Zítra tam založím i tuhle diskuzi, tak pokuď bude někdo chtít vědět, jak jsem dopadla, najde mě tam. Jinak všem Vám tady moc moc děkuju za podporu a držím všem palce 🙂

irinka
14. dub 2012

@trnkybrnky Nevím, jestli si to ještě přečteš, mám tam registraci na Irinka0210, nemůžu Tě najít, ale určo přijdu 🙂

lenkacar
16. dub 2012

@irinka seš to ty 😀 😀 😀 😀 na miminu já si to myslela

irinka
16. dub 2012

@lenkacar No je nás tam hodně z koně 😀

cutce
12. čer 2012

ahoj holky, rada bych se chtela zeptat na vse zkusenosti 🙂

lakylaky
13. čer 2012

všechny jsme na emimino.cz 🙂

jennyska
9. črc 2013

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

máte-li nějakou zkušenost s tímto CARem, prosím, podělte se o ní do naší společné knihovničky, kterou si tady s maminkama tvoříme pro lepší informovanost a přehled. Stačí vložit svou zkušenost zde https://www.modrykonik.cz/pronatal-repro-ceske-... a ostatní si mohou přečíst jak obecné informace o Pronatalu ČB, tak také cenné zkušenosti a to vše na jednom místě! 🙂

Děkuji Vám za sdílení zkušeností a zapojení se do Wiki!
Janča
Modrý koník - Asmira team

lenkalechnyrova83
14. únor 2019

@pigy ahoj, chtela bych se zeptat na neco ohledne iui v pronatalu, je to mozne? Dekuji

drmy
3. črc 2020

Ahoj Leni, na co se chceš zeptat ? Já to absolvovala jednou a bezúspěšně, většinou se tím začíná a když to neklapne tak ti navrhnou injekce, ale už jsem byla starší ročník 🙂. IUI je máček, jen ti jako při ultrazvuku zavedou spermie tvého manžela přímo tam, kde mají být v ten správný čas a zbytek nechají na přírodě.. Ten výkon mi prováděli normálně na ultrazvukovém křesle všechno trvalo tak 15-20 minut.