První neúspěšné IVF. Co bude dál?

ifet
26. únor 2010

Ahoj, mám za sebou první neúspěšné IVF...co bude dál? Jaká další vyšetření vám doplnili po nevydařeném IVF??? Jak dlouho čekáte na další stimulaci???

anastasy
27. bře 2010

Ahoj děvčátka 🙂 děkuji za povzbudivé reakce na lázeňské
Belle - nelepší co jsi mohla udělat- změna caru a Pronatal, výborně. Ti jsou vyhlášení v embryologii aurčitě vám pomohou. Tamse hledá nejdřív přičina než se nutí do radikálních kroků, mám na ně nejlepší reference od lidí. My tam absolujeme vyšetření muže a já až se vrátím z lázní se rozhodnu zda zůstanu v Gennetu (celkem jsem tam spokojená) nebo půjdem do Pronatalu..prootže manžel má dost SPG a po výsledcích uvidíme. Jdeme tam tuto středu.
Rozhodně to nevzdávat na dárce se můžete obrátit potom kdykoliv po všem vyčerpaných možnostech. Věř bude to dobré! 😉
V jakém Caru jste byli před tím? Ta genetika a imunologie je důležitá tak si nechte udělat a trvejte na tom.

Ifetko, třeba vážně budeme stimulovat spolu!!To by bylo moc fajn se podpoříme vid!!

Jennyi taky doufám že mi kůry pomůžou a tu mom pipku to nějak zregeneruje 😀

Nano ,díky taky za podporu! Taky věřím, že se tím nic nezkazí. když to zkusím 😉
Zítra na tebe vzpomenu a určitě to dobře dopadne, vždycky je u toho trochu nervozita, ale pokud tam folíci jsou ,což jsou , a jaký pěkný! tak určitě tam buou nějaký super vajucha a určitě i spermoníci se najdou!! Oni po tom rozmražení vyberou ty nejschopnější neboj, a spermií je hodně tak určitě se jich tam dost schopných najde!!

Zazy pěkně folíci rostou , bříško tě trochu pozlobí vid, ale stojí to za to, v pondělí už bdeš kdy půjdeš na OPU 😎
Už to máš za pár!! Jsem ráda že jsi lázenačka to mi pak dáš nějakou radu kdybych náhodou měla dootázek 😀

Atlaselko - těším se do lázní jak malá!! Bude to relax ale i dobrodružství, bude tamdost holek z koníka a už se těšímaž se s nimi sejdu 😵
nejlepší budou ta cvičení na to jsem levá..takže mne předčí i kdejaká bábinka...která bude ohebnější než já 😀
ale nevadí já se nedám, musím ještě nakoupit nějaký cvičící úborek..to jaksi doma nevedu 😀

holky pěknou neděli a odpočněte si!!
pa pa

anastasy
27. bře 2010

na lázeňské plány (mi to vypadlo.. 😅

nana.76
28. bře 2010

tak i sem devcatka hlasim ze jsem po odberech nakonec bylo 15 oocytu v utery si mam volat v 10hodin jak to vypada,ale rikala embryolozka ze ET bude pravdepodobne ve stredu kdyz se nam teda neco oplodni. 🙂
Holky krasnou nedeli vam preji 😉

anastasy
28. bře 2010

Nana - ahojky, to je super počet!! To se vám určitě něco oplodní, neboj, máš docela zásobu tak z toho něco určitě vyjde a ET se dočkáš!!
Ted pěkně odpočívej 😉
pa pa

nana.76
28. bře 2010

any moc dekuji 🙂

belle_rose
28. bře 2010

Ahoj holky! Anastasy díky za podporu. Byli jsme u Apolináře. Nejdřív se mi to zdálo dobrý, pořád něco konzultovali a tak, ale teď s tím předčasným závěrem mě naštvali.
Můžu se Tě ještě zeptat na ty lázně? Františkovy? A to Ti napíšou v Caru nebo gynekolog? A na jak dlouho jedeš? To bych klidně taky podnikla 😉

Jinak všem co mají před ET držím palečky a přeju ať se chytí a zbydou i mrazáčci🙂

atlaselka
29. bře 2010

Anastasy v lázních to bude super uvidíš.jak tak přemýšlím já bych klidně jela taky 🙂
Nana tak to je krása.15 to je dost,oplodní se taky neboj,tak na tebe budu myslet zítra i pozítří.Já když jsem volala vždycky jsem se klepala 😀 já měla z 15ti folíků 10 oocytů.
belle ahojky
mějte prima den,my měli náročný víkend plný návštěv,ale přežili jsme to

nana.76
29. bře 2010

atlaselko me napred rekli ze mam 13 foliku no a po odberech bylo nakonec 15oocytu.Jo to mi rikej budu se klepat zitra v 10hod jak ratlik,jsem hroznej posera vzdycky mam hned zavrate,kdyz jsem nervozni.tak na me myslete dekujiiiiiiiiiiiii 🙂

ifet
autor
29. bře 2010

Juchůůů....zdravím všechny...dneska dobrá zpráva, ukecala jsem primářku na imunologii, že místo pro výsledky 3.5. si jdeme už ve čtvrtek 1.4....skvělý 😀
Nějak nestíhám psát, páč se stěhujeme...ale alespoň se vás snažím vždycky dočíst🙂

misanda
30. bře 2010

nazdar, vy tady ještě furt drbete, jo? 🙂

anastasy
30. bře 2010

Ahoj holčiny,

teda Ifetko, to je suoer zpráva!To je o celý měsíc!!!Hned se to pohne kupředu 😉 Tak přeji jen samé dobré zprávy!

Nany tak jak? Věřím že dobrý!!

Belle -lázně doporučí gynekolog nebo v Caru. Mne to napsala primářka v Caru, ale gyndařka mi to chtěla taky napsat., v Caru byli jen rychlejší 😀
vypisuje se indikace - s čím tě tam doporučují
pak žádanku dopíše obvodák a přidáš k tomu vše potřebné - testy, výsledky po gyn operaci apod
pak to pošleš na pojištovnu a oni ti odpoví.
Určitě máš taky šanci!
jedu do Františkových, na 28 dní 😀

Atlaselko tak to zkus, třeba to vyjde!! neplodnost je důvod k lázním...

Mišando!! ahojky, jak se máš holka?
to víš kecáme,ale zase ne tolik jako vy 😀 😀
hlavně že se vždy najde zpřízněná duše,viď 😉

ifet
autor
30. bře 2010

Anastasy ty se máš, ty lázně budou super...moje mamina jezdí už roky a říká, že je to balzám na nervy 😀 to bych potřebovala, učesat ty pocuchaný nervy, ale to máme asi všechny tady...
A kde budeš ubytovaná, už to víš?

misanda
31. bře 2010

ahoj holky,

Anastasy, no já se mám celkem fajn...akorát jsem teda docela taková rozmrzelá, že mi budou dělat utz až před dlouhým protokolem, přitom ví, jakej mám problém s tou endometriozou ☹ ☹

lázně asi super, ale já mám prostě ráda ten svůj klídek doma 😝

belle_rose
31. bře 2010

Pááááni Anastasy, na 28 dní, to je super! Tak to Ti moc přeju, ať si tam super užiješ pohodu! Hned se na to v caru zeptám, stejně mi po poprvý nevyšlo, protože jsem byla kolem Vánoc v takovým presu, v práci i doma, děs! Léto bude určitě lepší a nadějnější 😎

nana.76
31. bře 2010

anastasy dopadlo to tak ze z 15oocytu bylo dobrych 13 jenze jsme meli zamrazene spermie a tam ta kvalita klesa,takze na zaver nam zustali jen 3 bojovnicci no a pri ET ktery byl dnes byli uz jen dva,tak jsem stastna aspon za to 🙂 mej se moc krasne

atlaselka
31. bře 2010

ahoj holky tak už jsme zas jinde.pod jiným tématem
nana ,myslela jsem na tebe,no aspon že dva bojovníčci..přeju hodně štěstíčka,pěkně odpočívej
Ifet to je dobrá zpráva
Anastasy no možná o tom budu uvažovat až jak dopadne druhé IVF.
No jinak dneska přišla MS,takže se to nestihlo,tak až příští cyklus,já nevím proč to u mě trvá vždycky tak dlouho,zítra to bude pět týdnů,co jsem byla u dr.
hezký večer

anastasy
31. bře 2010

Ahojky holky,

Mišando a nemohla by jsi jim to zksit prostě říci na rovinu. Oni někdy zapomínají ... 😒
já kolikrát taky se musela připomenout, nebo že mám z něčeho obavu a tak, a nakonec mi vyhověli.ještě to zkus, takhle tě zbytečně stresují, protože anto musíš myslet, co se tam asi v tom tělíčku děje..vid
nebo řekni že tě tam bolí..že by si ráda ten UZ, když máš tu endomitrozu..já vím ono se to radí, ale ještě na ně trochu zatlač..

Belle- řekni , že se to doporučuje mezi neúspěšnými IVF a že by jsi pro to chtěla udělat maximum..

Nano- náhodou!!to je super výsledek, 2 bobíci co ten boj vydrželi až do ET, to je velká šance!! Ted se už chovej jako těhu, odpočívej a věř že to dobře dopadne!! Přeji hodně štěstí!!!

Atlaselko kde lítáš? 😀
S tou MS to je vždycky na posr.... vše to většinou zkompikuje...ale třeba to ještě zkusit přirozeně tento měsíc 🙂
člověk nikdy neví..
jak dlouho jsi mělapřestávku od1IVF?

já jinak lítám jak hadr na holi..mám toho k vyřizování..než pojedu msím to stihnout, takže ty lázně mi bodnou 😅

Ifetko- tak mamča je taková zkušená lázeňačka 😀 To tě ještě nenalákala .. 😉
já budu ve 3 liliích, beru to jako dovču 😎 už to fakt potřebuju.....

holčičiky zase písnu, dobrou

atlaselka
31. bře 2010

Anastasy kde lítám? já nevím,nechodím do práce,ale pořád něco mám,tamhle jdu,tamto mám,když je hezky lítám venku,chodím často za babičkou,s kámoškou,doma si přivydělávám,víkend jsme měli nabitej.nenudím se 🙂
No první jsem měla v červenci loni,pak v srpnu mimoděložní,MS pořád nikde,tak vyvolávačka,v listopadu se nestihl KET,v prosinci byli svátky,pak měl být KET v lednu,ten se nekonal,pak tam 14dní dr nebyla,takže až v únoru psala papíra na pojištovnu.Mě připadá že pořád na něco čekám,asi i ostatní,ale myslím že jsem trochu extrém,že to nejde tak hladce,jak by si člověk přál,no nic omlouvám se za román
ted mě ale došlo že se ptáš na něco jiného,kde lítám mezi tématama že 😀 jsem už nějka mimo,ale sranda musí být,jinak bych se zbláznila 😀 už končím 🙂
doboru noc

atlaselka
2. dub 2010

Holčičky přeju krásné Velikonoce,užijte si je podle svého,hodně sluníčka a krásné jaro..
mě včera začalo škrábat v krku,večer mě bylo zle,třeštila mě hlava..dnes jsem slabá jak moucha,v krku knedlik,paráda no co si budem povídat 😢
papa

anastasy
2. dub 2010

Ahoj holky 🙂

tak já mám dneska ovulku takže než odjedu tak ještě manžílka zneužiju (ikdyž šance je minimáln, ne-li nulová..), ale aspon si to užeijeme 😀
pak zase iVF, je to boj..
Atlaselko v poho já to pochopila , je toho na nás občas moc.... vid..😅
jinak pokud na tebe něco leze tak at ti koupí manžel kořen zázvoru, nastrouhej tak lžičku, přelej horkou vodou, nechat 10min, scedit a pak přidat hodně citronu a medu. Desinfikuje to viry a bakterie.
nebo si udělej odvar z cibule, pak zase meda citron a mělo by ti to zabrat!!!
zabal krk a zkus se vypotiti at nemáš víkend na ho...
tak se drž holka a taky ti přeji pěkný Velikonoce!!!

Děvčátka vám všem přeji pěkné Velikonoce!!!

pa a zase si písnem

nana.76
2. dub 2010

antasy treba se zadari i prirozene to by bylo supeeeeer a zadny ivf 🙂 pekne velikonoce i tobe 🙂

atlaselka
9. dub 2010

jejda tady nikdo týden nebyl,kde jste všeci? užíváte si sluníčka žejo? 🙂
Anastasy díky ale nepomohlo to,měla jsem i vysokou horečku,takže jsem celý víkend i pondělí ležela,takže jsem si fakt Velikonoce užila,ted je to už lepší,ale nechci to uspěchat.
zázvor mám ráda,dávám si ho normálně i do čaje,akorát zrovna ted nebyl k sehnání,u nás na melém městě ho mají jen v jednom krámku,já ho používám když třeba cítím že na mě něco leze.ted jsem teda dlouho nebyla nemocná ani nechcípaná,zato ted mě to totálně skolilo..
mějte pěkný víkend

atlaselka
9. dub 2010

Já jsem blb,dyt Anastasy už vlastně odjela do lázní žejo? tak ji mávám a všechny ostatní zdravím
Nana nebudeš brzy testit? ale jeslti vydržíš,vydrž co nejdéle 😉 já testila 10den a byla tam slabounká čárka

anastasy
9. dub 2010

Ahoj holčinky 🙂
srdečně zdravím z lázní 🙂

Atlaselko hlavně že je ti už líp! Já jsem tady třetí den a jsem z těch procedur tak pěkně unavená že už zívám!! Ted tady bylo nádherně (jako asi všude) od příjezdu tak asi i to sluníčko dělá své..ale zase se to má kabonit tak na týden 😒 no ale je to tady super, užívám si to a letí to. Tak jak válčíte?

Nano - takyna tebe myslím, a držím pěsti - štěstí!!
to víš že by s emi to líbilo do toho vlítnout přirozeně, ale ty šance jsou fakt minimální, ne li nulové 😒 ale člověk nikdy neví vid, tak se necháme překvapoit, ale asi to jistí další IVF po lázních...

hlavně že je plán, holky to musíme mít pořád, aby se něco dělo, tak písněte jak se vám daří.
pa 🙂

nana.76
9. dub 2010

holky ja testla dneska a jsou tam // moc dekuji ze jste na me mysleli.a co vy kočenky jak se mi mate? 🙂

anastasy
9. dub 2010

Nano - OBROVSKÁ GRATULACE!!!! ÚŽASNÝ!!
Teda holky doufám, že se od vás taky nakazím 😉
Pěkně si to užívejte a jenom klídek a odpočívat!!!
pa a pište

atlaselka
9. dub 2010

Anastasy zdravím do lázní,asi to bude i to sluníčko,ale je dobře že jsi unavená,ale příjemně,užívej si to...
hele člověk nikdy neví,znám jednu holku,dlouho se jim nedařilo,podstoupila IUI,pak IVF,nakonec má z KETU dvojčátka holčičky,narodili se v září 08 a ted zjistila že je těhu a přirozeně.byla v šoku,hlavně z toho,že se podařilo přirozeně a jak to vše zvládnou,protože holčičky jsou malinké,.ale z prvotního šoku,z kterýho fakt byla zoufalá,už se těší na třetí dítko.
Nana tak to je úžasné,tak jenom potichounku ale jen potichounku gratuluju,jen tak dál,at je vše v pořádku,opatruj se

nana.76
11. dub 2010

berunky moje dekuji 🙂

atlaselka
11. dub 2010

Není zač Nano 🙂 jak se cítíš? jak ti je? opatruj bříško

belle_rose
12. dub 2010

Ahoj holky, to je zase počasí pod psa. Když bylo hezky, tak aspoň člověku dělalo radost se pěkně oblíct a vyrazit za sluníčkem, takhle jsem zase nabalená jak pumpa a přijdu si jak mumie.
Nano, držím moc palce ať se mimis udrží!!!!!!!!
Anastasy, jsi můj vzor, už jsem objednaná na gyndu za účelem žádosti o lázně!
Chaha, Atlaselko, to znám, když je člověk doma, tak stihne pomalu víc věcí než když chodí do práce...
Já jsem teď narychlo podnikla IUI, do pronatalu jsme objednaný až konec dubna, tak to stejně stimulaci začnou až příští cyklus, tak jsem měla 2 vajíčka a řekla jsem si o IUI, i když ten doktor mi řekl, že tam je malá pravděpodobnost, tak pro změnu ta doktorka, co mi to dělala, říkala cosi o divném děložním hrdle a musela použít nějaký kleště, aby to tam vůbec poslala. Bylo by to legrační, kdyby v tom byl ten zakopanej pes. Prvně na IUI mi nic žádným kleštěma nedělali ani nebylo nic cítit. Teď jsem cítila tlak a bolelo to. Zajímavé...