Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
10. kvě 2010

Sukubko, díky 🙂
Pro dnešek se loučím...jdu se natáhnout, jsem po té punkci nějaká nafouklá a rozbolavělá...a ospalá 😀
Přeju všem hezký večer a dobrou noc 😵

stephanie
10. kvě 2010

sukub, tak at ti zítra dopadne dobře poslední kontrola u Machače!!! To bude určitě i fotečka 😵

stephanie
10. kvě 2010

dobrou, juvi 😵

juvik
10. kvě 2010

Sukub, jé, ty jedeš za Machačem zítra? Tak to mačkám pěsti... a tfuj,tfuj 😵

sukubka
10. kvě 2010

holky moc děkuju jste sluníčka!!!
Hned pak podám info 😉
jinak aneta taky na nás hází bobek co?

misa.patrik
11. kvě 2010

Dobre ranko holky 🙂
Sukub drzim palce 😉 😉 😉

andinka22
11. kvě 2010

Hezké ránko holky,
Juvi gratuluji k úrodě, to je nádhera, tak ať se hezky oplodní a pak nám dej info. Čekáme jen samé dobré zprávy. 🙂
Sukubko hodně štěstíčka na dnešní kontrole.
Míšo tak za chvíli už testíš, tak držím palce na krásné // dálnice. 🙂
Daisy krásně jsi tu tabulku upravila, jsi šikulka.
Stephi pohlaď bříško, moc držím palce.
Všem ostatním beruškám krásný den.

misa.patrik
11. kvě 2010

Ahoj Andi 🙂
to mas pravdu tabulka je luxusni...uz aby jsme byli vsichni v tom spodnim oddeleni 😀

juvik
11. kvě 2010

Ahoj holky,
jsem jak pytlem praštěná 😒 ...moje tělo si zas musí zvyknout na dávky utroše....tudíž si připadám jak po flámu 😀
Byla jsem na zahradě, ale je tam mokro, až to piští.....takže mi to tam asi vesele zaroste trávou 😠
Musím se do té jedné hodiny nějak zaměstnat, protože nervíky pracujou. Asi půjdu teď upéct chlebík. 😉

misa.patrik
11. kvě 2010

Ahoj Juvi to cekani ze?? to je masakr 😀 😀 😀 to utece neboj 🙂 mas tu domaci pekarnu??

juvik
11. kvě 2010

Miso, jj mám pekárnu...už přes rok a pořád mě to ještě baví 😀 ....měla jsem obavy, že ji párkrát použiju a pak bude ležet ladem, ale je to fakt super věc. Když nestihnem nakoupit, u nás na dědině pak ščlověk nic nesežene, tak zapnu pekárnu a je to.

misa.patrik
11. kvě 2010

tak to jo 🙂 a to jsou asi nejake specialni mouky na ten chlebik ze?? mnaaam to musi byt super takovy cerstvy cerealni chlebik s maslickem a pazitkou 😀 ja bych to asi neuzila bydlim v centru mesta 😉 😉

juvik
11. kvě 2010

Miso, používám chlebovou mouku pšeničnou nebo žitnou....ta se dá dneska koupit v každém supermarketu...ve zdravé výživě je dražší....ale přidávám i obyč hladkou mouku. A taky to hodně používám na dělání kynutého těsta....manžel rád sladké, tak peču pořád nějaké koláče, buchty.... a tam to těsto krásně uhněte a já můžu jen koukat 😀
Minulý týden jsem šla přes náměstí v Těšíně, tak jsem si říkala, v kterém baráku asi bydlíš 🙂

misa.patrik
11. kvě 2010

Joooo???? jeee skoda 🙂 mohli jsme si dat kavicku 🙂 kdybych to vedela mohly jsme se domluvit 🙂
Tak ja taky rada pecu nastesti mam Moulinex 😉 😉 😉 nejlepsi kamarad 😀 😀 😀 po myčče a pračče 😀 😀

juvik
11. kvě 2010

Miso, šla jsem s manželem z Polska....neměli jsme to nějak naplánované, ale manžel měl volno, tak jsme se rozhodli a jeli.
Tak někdy příště 😉
Ještě, že dneska ty všechny přístroje jsou....hodně to ulehčí život....na pračku a myčlu taky nedá dopustit. 😵
Tak já jdu....musím do té pekárny nasypat suroviny....to jediné to samo neumí 😀 😀 😀

misa.patrik
11. kvě 2010

😀 😀 😀 😀 treba ji to naučit 😀

teddyna
11. kvě 2010

čaute - vidím,žeprobírát pekárnu - taky ji máme.je s náma kamoška - a jak píše juvi - hned po pračce ,myččce a žehličce je to největší kámoš 😀 .
dneska ten malý lotr usínal po obědě asi hodinu - grr!něco na moje nervy!
juvi,ty píšeš,že je "mokro až to piští" a můj tchán s oblibou říká,že na zahradě je to samá marmeláda.

juvik
11. kvě 2010

Tak jsem holky volala a situace se neustále opakuje....já už fakt nevím, proč....z 9 vajec byly zralé zas jen 3...a to jsem stimulovala většími dávkami a o den déle 😒 ....2 jsou oplodněné a transfer asi ve čvrtek. Takže PK zase nevyzkoušíme a jsme tam, kde jsme byli ☹

pecicka
11. kvě 2010

juvi-ahojky, hlavu vzhůru, neboj, jsou to ty dvě správné, musíš věřit.......já vím.....je to těžký. Já jdu v pátek na utz a mám uplnou hrůzu ☹
jinak zdravím všechny holky 🙂

micinka22
11. kvě 2010

Juvik bojuj a neztrácej hned naději..vždyť na minimálku jsou 3 zralé vajíčka krása ne??? jedno se ještě opolodnit může a když ty dvě budou pěkně růst tak to bude paráda .-) držím palce🙂

juvik
11. kvě 2010

Holky, já vím....budu bojovat....ale tohle se opakuje u každého pokusu, mám vajec jak nosnice a stejně je pak většina k ničemu....a embryjka, která máme, bývají pomalejší ☹ Uvidím, co bude zítra....musím jim věřit

stephanie
11. kvě 2010

ahoj holky,

juvi, nebuď smutná, vždyť embryjka máš a že nebude PK vůbec přeci nevadí!!! Kolik holek tady otěhotnělo s embryjkama s 3 denní kultivací!!! Musíš věřit, že to budou ti praví a že to výjde...!!!

juvik
11. kvě 2010

Stephi, tu PK chtěl hlavně Machač....včera o tom zas ještě mluvil, než jsem odešla, že to domlouval s Koudelkou, ale že musí být aspoň 3....chtěl vědět, jestli se tam embryjka po 3.dni kultivace nezastaví ve vývoji....přece jenom těch pokusů už máme za sebou kupu a vývoj je to vždycky jak přes kopírák.

stephanie
11. kvě 2010

juvi, a nebavili jste se třeba o vyšetření embryjek?

pecicka
11. kvě 2010

je to na pytel,já vím přesně, jaké to je, člověk počítá s tím nejlepším a pak dostane sprchu......ach jo, já už se taky bojím toho pátku, raději si nedávám planné naděje ☹

juvik
11. kvě 2010

Stephi, to nám už jednou dělali, v Ostravě, vyplázli jsme tehdy za to šílené prachy, z 5 embryjek byly 2 údajně OK a stejně se nechytly. Tady nám to Machač ani nenavrhoval. Ale nechápu to, genetiku máme OK a stejně jsou ta embrya nic moc.

juvik
11. kvě 2010

Peci, neboj....nechtěla jsem tě vystresovat 😉
Ale já už se včera raději moc neradovala....jako radost jsem měla, to jo...ale už hlodal ten červík, že to zas bude dneska stejné jako vždy a taky že jo....manžel mě furt povzbuzuje, ať neblbnu, že 2 stačí...ale já se stejně bojím

stephanie
11. kvě 2010

je mi to líto 😖 ...někde je zrada, ale kde, že?
Musíš věřit, že se to povede!!!!

stephanie
11. kvě 2010

Juvi , koukni na to http://www.pragueivf.com/cs/metody-lecby/picsi/
je to nějaká nová metoda

juvik
11. kvě 2010

Stephi, přesně...někde je zrada...to ví i Machač...ale bohužel není všemohoucí a vševědoucí....i když se snaží pomoct, co to jde.
Uvidím, možná zítra budu překvapená, že jsou embryjka v pořádku...stejně musím čekat.