Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

damilinka
31. srp 2016

@zuzanaxx já byla v IVF Clinic u Machače a nemůžu si vynachválit. Vyšla nám minimálka na poprvé 🙂 Předtím jsme to ještě zkoušeli dle ultrazvuku plánovaný styk

knoflikarka
31. srp 2016

Ahoj holky, jsem taky objednaná do IVF Clinic, sice jsem z Ostravy, ale zdejší centra stojí dle recenzí za prd. Chtěla bych se jen zeptat, zda je možnost objednávat se kolem 15 - 16 hodiny, abych to stíhala s prací, pokud se bude dát. Vím, že se pak jezdí i několikrát do týdne a dřív bych to nestíhala. Děkuju všem za postřehy!

beruska1889
31. srp 2016

@knoflikarka Ahojky, já se tam chystám koncem září na vstupní konzultaci, tak jsem na to taky zvědavá... ohledně objednání si myslím, že záleží na domluvě, co jsem viděla na netu ordinační hodiny, tak měli i pozdější časové termíny, ale nevím... to se asi budeš muset domluvit přímo s nimi jak budou mít čas... 🙂 přeju hodně štěstí a ať to miminko brzy vyjde... 🙂

lui
31. srp 2016

@knoflikarka Ahoj, v IVF clinic se dá objednat i na později. Na vstupní konzultaci jsem jela s manželem (z Ov) a objednali nás na 16 hod. Sestry jsou tam milé a dá se domluvit 🙂

knoflikarka
1. zář 2016

@beruska1889 Taky jdu koncem září na vstupní prohlídku 🙂 Jsem zvědavá, jak rychle to celé půjde... taky hodně štěstí a co nejdřívější dvě čárky ;) třeba se někdy potkáme v caru ;)

beruska1889
1. zář 2016

@knoflikarka taky jsem na to zvědavá a začínám se dokonce těšit, že se to konečně někam pohne 😉 Jo je možné že se tam někdy potkáme 😉

manulenka
7. zář 2016

Ahoj holky, nevíte, prosím, jestli se v IVF clinic dělá i test na fragmentaci DNA spermií? Psala jsem jim už 2 emaily a nikdy mi neodepsal 😠 Děkuji

hahebu
7. zář 2016

@manulenka zkus tam zavolat...

destovakapka
8. zář 2016

Ahoj holky,dneska jsem byla s manzelem v Olomouci v Caru IVF Clinic u doktorky Souskove.Pani doktorka byla prijemna,jsme s ni spokojeni.Podle ni muzu mit zalepene vejcovody po operaci zluzniku jak pry uvnitr tekla ta krev,tak ze mi to ta krev mohla zalepit.Ceka me odber krve na hormonalni profil,rengen vajecniku ve Stenberku a pak kontrola.Ovulaci ze mivam pozdejc podle zaznamu jak mam mesicky,ze je nemivam 13-14 den cyklu jak pry vsude pisou.Pokud by se potvrdilo to co si mysli,tak ze by pak bylo umele oplodneni.Divila se ze mi pani doktorka na gynde napsala Clostibelgyt ze ona to dava kdyz zenska nema ovulaci a nechce abych to dalsi mesic brala.Me totiz moje gyndarka rekla ze pokud se tedka nezadari ze dalsi mesic dame clostilbegyt.

beruska1889
8. zář 2016

@destovakapka Ahoj, my jsme objednaní taky k doktorce Souškové... Jen se mi moc nezdá jak souvisí operace žlučníku s vejcovody???? To je nějaké divné...

destovakapka
8. zář 2016

@beruska1889 Kamoska mi prave ze psala ze zlucnik je jinde a vejcovody taky.Souskova nam rekla ze po te operaci jak tekla krev v tele (uvnitr) ze ta krev mohla zalepit vejcovody ale nikdy jsem neslysela ani jsem na internetu nenasla nic o tom ze by po laparoskopicke operaci zlucniku by byl problem otehotnet a to z duvodu ze by se po tomto zakroku zalepily vejcovody.My jsme tam byly objednani na 10hod.a doktorka nas brala 10:10hod.sestricky jsou prijemne.Souskova je v 1.poschodi,oni na tabuly maji psane IVF Clinic 1 poschodi a 2 poschodi.

beruska1889
8. zář 2016

@destovakapka právě že anatomicky je to nemožné.... já jsem zdravotník, tak mi to právě přišlo hrozně divné... jestli mají takhle ve zvyku oblbovat lidi, tak mi to moc důvěryhodné nepřipadá... no uvidím co řekne nám, ale pokud by na mě zkoušela něco takového, tak si vyberu jiný CAR...takhle z nás tahat prachy a ještě z nás dělat blbce nikdo nebude...

anette30
8. zář 2016

Každá operace v dutině břišní může způsobit srůsty...nemyslela spíše tohle?

destovakapka
8. zář 2016

@anette30 Nic o srustach nerikala,rikala ze jak krev tekla dolu v tele tak to mohla slepit.Takle mi to rekla,byl u toho manzel a manzel mi to potvrdil ze to tak rikala.

anette30
8. zář 2016

@destovakapka když se dělá laparoskopie z ženských duvodu,tak jdou vidět játra,kdyz se natočí kamera,takze si myslím,ze asi by to i slo,kdyz nad tím přemýšlel.

destovakapka
8. zář 2016

@anette30 Ja jsem byla na operaci zlucniku,ze mi ho vzali a delali mi to laparoskopicky,co vim tak bricho nafouknou,vic nevim.Jedna dirka pod prsama,dalsi je v pupiku a dalsi mam na pravo kousek od pupika.

anette30
8. zář 2016

@destovakapka ja takových pár operaci viděla a opravdu,kdyz se dělá laparoskopie kvůli cysty na vaječníků a kamerou se dívají do břicha,tak u té operace jdou vidět játra,takze ta krev na ty vaječníky může stect.Jen logicky...Ale neslyšela jsem o tom...

vvercatkoo
9. zář 2016

Ahojky holky, tak já se konečně dnes už vracím domů z lázní a v úterý mě čeká schůzka s Macháčem. Už se nemůžu dočkat. A pro jistotu jsem ještě na pondělí objednaná na dornovou metodu a to by v tom byl čert, kdyby to na pošesté nevyšlo.

destovakapka
9. zář 2016

@anette30 Me laparoskopii nedelali kvuli cyste na vajecniku ale kvuli tomu aby mi mohli vzit zlucnik,jsem mela zlucnikove kameny.

anette30
10. zář 2016

@destovakapka já tomu rozumím...já jen tím chtěla vysvětlit,ze když se dělá žlučník,ten je u jater,tak to k těm vajecnikum mohlo zatect,kdyz z opačné strany jde vidět nahoru.Jen tohle jsem tím chtěla říct...

destovakapka
14. zář 2016

Ahoj holky,zítra jdu na odběr krve (hormonální profil) a v pátek 23.9.jdu na HSG (rengten vejcovodů),mám přijít na 7hod.na gyn.ambulanci ve Šternberku,od půlnoci nejest,nepít a nekouřit.Přes hodinu tam trvá cesta od nás,než mě vemou tak tam umřu hlady.

kimuska
14. zář 2016

@destovakapka Ahoj,byla jsem tam tak 3 mesice zpatky a hladem jsem neumrela🙂a neboj,neni to nic hrozneho🙂

destovakapka
14. zář 2016

@kimuska Já nejsem ze Šternberka a musím vstávat ve 3:45hod.a autobus mi jede ve 4:55hod.a to přestupuji v Olomouci.Jak to dlouho trvá to vyšetření?Jak to ještě probíhá?

kimuska
14. zář 2016

@destovakapka Já jsem také z Pv, ale jela jsem autem. Vyšetření trvá tak 15min. Ráno půjdeš na ambulanci, odvedou tě na pokoje, kde se přeslečeš do jejich munduru, vyšetří tě doktor (je tam mladej doktor, vypadal, že se stydí víc než já) a pak čekáš až tě odvedou do jiné budovy na RTG, kde tě zrengenují (doktor i sestřička odvádí pozornost) není to opravdu nic hrozného, jen když do tebe pustí tu kontrast. tekutinu, tak to trošičku bolí jako při silné MS, udělají pár snímku, chvilenku ležíš, pak tě odveze sanitárka na pokoj, kde si tak 2 hod. poležíš, aby věděli, že jsi ok. Trošku jsem na ně tlačila a chtěla odejít dřív, nechtěli, ale pustili, tak kolem půl 11 domů. Pokud zůstaneš i dýl, dají ti prý oběd 🙂 Všichni jsou tam mooooc příjemní. Kdyby tě ještě něco zajímalo, klidně se ptej 😉

kimuska
14. zář 2016

@vvercatkoo Ahoj, ty jsi byla v lázních a můžu se zeptat kde? Já jsem začala cvičit podle Mojžíšové, ale hrozně to flákám ☹ Dornova metoda, jéééžiš, že bych ještě zkusila tohle 🙂 Držím pěstičky 🙂

destovakapka
14. zář 2016

@kimuska My auto nemame,takze s manzelem jedeme autobusem ze ten stavi u nemocnice,vlakem to je teda sice kratsi ale at je zima nebo teplo tak maji porad zpozdeni.Vysledky Ti rekli tam nebo to nechali na doktorce a jak Ti to dopadlo?Me tam poslala doktorka z Caru.

kimuska
14. zář 2016

@destovakapka Výsledky řekli hned na tom rentgenu. U mě to dopadlo dobře, všechno krásně průchodné, ale i přes to všechno se stále nedaří. Chodím také k Souškové, ta je i má gyndařka, teď jsem k ní objednaná na konec září, jsem zvědavá, jak budeme postupovat.

destovakapka
14. zář 2016

@kimuska Ja mam v PV gyndarku Polzerovou ale te kdyz jsem rekla ze to bude rok co se snazime s manzelem o mimi tak mi na to nic nerekla.Pak jsem si sama vyzadala zadanku na spermiogram,to nas poslala do Olomouce do Caru Fertimed,pak jak jsem ji donesla vysledky ze spermiogramu tak mi dala rovnou Clostibelgyt s tim ze to mam brat od 5DC-9DC,pak jsem si volala na gyndu k Polznerove asi tam mam nejakou kontrolu po dobrani Clostiku,to chtela udelat ultrazvuk jenomze na ten den co me chtela objednat tak to jsem byla v praci tak se to nekonalo.To jsem byla 14DC (29.8.) na ten den chtela abych prisla,chtela jsem k ni prijit 16DC (31.8) ale to mi rekla ze tam uz nic neuvidi.Doporucila mi naplanovat sex na 27.8,28.8. a 29.8.a delat ovulacni testy.Ovulacni testy jsem delala a pozitivni ovulacni test jsem mela 17DC (1.9.).To mi jeste po telefone rekla ze pokud by to nevyslo ze dalsi cyklus dame clostik.Minuly tyden ve ctvrtek jsme byly s manzelem na prvni konzultaci a taky porvev caru u doktorky Souskove a ta mi hned dala doporucenku na HSG a mam prijit na odber krve ze mi udelaji hormonalni profil,kontrolu mam 14DC-17DC a podle vysledku se bude postupovat dal.Jinak spermiogram OK.Jsem mojemu rikala ze kdybych vedela jak se k ni dostat abych ji mela jako i gyndařku místo Polzerové tak k ní jdu hned.

kimuska
14. zář 2016

@destovakapka Polzerovou znám jen z vyprávění od kámošek a skoro samá nespokojenost. Já jsem chodila k Mudr. Bartouškové, nebyla špatná, odešla do důchodu a měla jsem přejít k Balákovi, což jsem nechtěla, tak jsem si našla Souškovou a přehlásila se k ní, je to už cca 2 roky, nedám na ni dopustit, je super. Chodím do USGPOL Hanáckého pluku, zkus si tam když tak zavolat, jestli bere pacientky, za to nic nedáš. My se teda snažíme už něco málo přes rok, partner byl na spermiogramu, já hormon.profil, HSG a asi tak čtvrtý měsíc sledujeme podle ultrazvuku pravidelně ovulaci, kdy mi teda naplánuje sex🙂 a musím si píchnout Pregnyl. Zatím teda neúspěšně. Jinak jsme oba v pořádku a zatím žádné léky neberu, kromě tedy těch injekcí.Teď jdu k ní 27.9., tak jsem zvědavá co bude následovat. Držím ti pěstičky 😉 Vidím, že jsme i stejně staré 🙂

destovakapka
14. zář 2016

@kimuska Tedka se divam na jejich stranky ta Souskova tam byva jenom v utery v tom USGPOL Hanáckého pluku?Co jsem jeste u nas slysela dobrou chvalu tak na mladeho Faita,ja jsem teda chodila ke starymu Faitovi a od nej jsem utekla.