• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

17. října 2017 
Gucci, nesmíš být takovej cimprlich :grinning:
11. čer 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak říkám, jsem zvyklá na jiné jednání :grinning: ... prostě jsem čekala nějaké povzbudivé kecy, když do toho jdeme poprvé a nekonaly se, tak jsem z toho byla taková jako difný pocit
11. čer 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, já myslela, že už máš nějaký IUI za sebou.
11. čer 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
neeee nemám, jsem zatím v tomhle holátko :grinning:
brala jsem ted dva měsíce clostilbegyt a snažili jsme se doted doma
11. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já myslela, že u toho taky byla IUI.
11. čer 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
e-e, to jsme se doma snažili jak diví (ostatně jako celé dva roky) a pak jsme si psali s Mardešičem maila, že to teda asi sami fakt nezvládneme, tak zkusíme v červnu IUI
11. čer 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
můžu vám sem vstoupit. četla jsem někde, že v pronatalu se po nezdařeném IVF nechodí hned další měsíc na KET, ale dávají 2-3 měsíce pauzu. jste tu některá, která už toho máte tolik za sebou, že můžete napsat zkušennosti?
díky
11. čer 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anii: ptala jsem se na to Slamovy a ta mi doporucila 2x odmenstruovat, jmise rikali 3 cykly pauza.

gucci: to mela asi spatnej den, ja od ni citila fakt velkej zajem a soucit. V pondeli jdu zase k ni, to se ji budu hodne ptat.
11. čer 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1.tak mimi nevyšlo ted beru utroš abych to dostala v září jdeme nagenetiku beru metformin po kterym je mi teda šíleně zle a a fergamen tak uvidíme a třeba se nám zadaří přirozeně :wink:
11. čer 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
frenkino a na co ty léky jsou? To aby tělo ovulovalo a plodilo vajca?

Aniii, jj, říkali mi 3 cykly. Ale třeba by nativ povolili dřív.
11. čer 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jimsa:je to pro silnější nebo obézní snažilky odtučňuje to vaječníky nebo tak něco podobného a léčí to PCO k tomu beru ještě clomhexal tak uvidíme aleten začnu brát až při mršea pak 11 den na UZ :wink:
11. čer 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frenikono, aha, tak to máš doma taky pěknou lékárnu.
11. čer 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa:jj to jo můj je z toho hotovej a jemu jsem taky koupila na spermíky tak papá semnou :grinning:
11. čer 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsme přivezli domů injekce a šoupli je do lednice, tak jsem říkala, jestli je manža spokojenej, že konečně má plnou lednici :grinning: :grinning:
11. čer 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa:a ty si ted oícháš ju?
11. čer 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frenkino, nee, teď ne. 2.IVF můžem až v srpnu.
11. čer 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmisa:tak budu držet moc pěstičky aby se zadařilo :wink:
11. čer 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
frenkina, tak to mě moc mrzí,ale teď si aspoň dáte oraz-nějakou dovču a trošku odpočinku,podpořené lékama a až se z toho vzpamatujete, tak tady bude září a hurá do toho-budu ti držet pěsti, my už budeme mít ,, vyrozeno,, tak než to přijde, tak ti sem přijdu ještě naprskat 9-ti měsíční těhu bacily-abys to měla pojištěné a uvidíš, že to vyjde :grinning: :grinning: :grinning: my se teď vrátili z předporodních kurzů, tak jsem chytří jako kniha a rádio dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1:ale musíš prskat hodně jooo :grinning:
11. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
frenkina :grinning: :grinning: :grinning: neboj to mě nebude dělat problémy, když k tomu připočtu ještě to funění, které ke konci bude teď v létě určitě hodně silné, tak se neboj, pěkně Vám to tam zafuním a zapraskám.A jak se cítíš teď?Doufám, že Tě dobrá a pozitivní nálada neopouští-to je hodně důležité :wink:
11. čer 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaruska1:kdepak jsem hodně pozitivní člověk budeme se pokoušet sami a uvidíme :wink: :slight_smile:
11. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
frenkina, dobře děláš a to, že neztrácíš doboru náladu a pozitivní náhled, tak to je úplně super, protože jak to člověk začne vzdávat a kašlat na to, tak mu ani doktor nepomůže.Budu držět pěsti,ať se Vám zadaří.A já ti pak budu radit, co a jak, to víš budu zkušená mamina, chápeš :grinning: :grinning: :grinning: Tak co zůstali jste v Teplicích v Pronatalu nebo jste už byli nebo se chystáte jinam?
11. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1:zůstali jsme v Teplicích dr mi napal to co jsem chtěla poradily jsme se a uvidíme až budeme chtít na mrazáčky ale dřív jak v zimě to nebude chceme se snažit samiahlavně ušetřit nějaký penízky :wink:
11. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky myslíte, že ta pauza je i při KETU bez stimulace?
11. čer 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
frenkina, my měli jen jednoho mrazáčka, tak jsem byla ráda, že nám to vyšlo,ale neboj ať je budete mít nebo né, tak uvidíš, že se to povede, už musí :angry: :wink: dobře děláš,že se budete snažit i sami, uvidíte kdo bude silnější, jestli vy nebo příroda nebo doktoři, ale když se to spojí všechno dohromady a k tomu bude i trošku štěstí, tak je úspěch zaručen :wink: a co ty a tvoje hubnutí?Doufám, že to teď moc nepřeháníš,ať nedáváš tělu moc velký záhul.
11. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
aniii:ahojky my si děláme pauzu jen proto že chceme se snažit sami :wink:
11. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1:beru ten metformin to je pro obezní s PCO takže když sním něco tučnýho hned to jde zadem ven a když něco sladkýho tak to hned vyzvracim tak snad kila půjdou dolu sami začnu cvičit trošku a uvidíme :wink: :slight_smile:
11. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
frenkina, tak to hlavně nepřeháněj, já mám teď dietku vkůli těhu cukrovce a docela mě to štve, skoro nic nesmím, sladké vůbec, v tomhle vedru žádné zmrzky, zákusky ani kousek čokolády, na které jsem tolik ujížděla,ale bohužel jsem musela omezit i ovoce a některé druhy dokonce vypustit a na chlazený meloun, který by se teď v těch teplech hodil, se dívám z dálky,ale zase mi kámošky říkají, že tolik nepřiberu,ale plně tě chápu.Ale co bysme pro to malé neudělali.Budu ti moc držet pěsti, přeju ti pevnou vůli a smekám před tebou jestli to vydržím a ustojíš :wink: hele a ten metformin nemůže škodit jinak???
11. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaruska1:kdyby škodil tak mi ho asík doktor nenapíše teda snad,ty jo jsem si dala květák a hned jsem šla na wc :fearful: :grinning: :grinning:
11. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aniii, nejlíp bude se jich na to přímo zeptat, mně řekli rovnou 3 cykly, mně to nakonec přišlo rozumný, protože si tělo musí odpočinout, ale nakonec nám do mrazáku stejně nic nezbylo. Ono nemá smysl něco hrotit.
12. čer 2008 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek