Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

m.aa.b
10. kvě 2010

Ahojky děvčátka 🙂 už jsem tu dlouho nebyla, tak gratulka všem těhulkám a dřžím palce !!!! 😵 😵 😵

My jedem do pronatalu ted ve středu a chci se domluvit jestli mi udělají nějaké to imuno vyšetření, to ještě nemám a než si nechám zavést další dva sněhuláčky, tak chci mít jistotu, že jsem udělala vše 😔 . Jinak mám mít Slámovou, tak si myslím že to bude ok 🙂 .

Jinak to schvalování to je hustý - ted před IVF jsem to také měla tip ťop. I jsem si uháněla přímo pojištovnu a tam jsem taky zjistila, že to dr neposlal hned po naší návštěvě, ale až asi po týdnu a něco. No vyšlo mi to opravdu skoro na den. Jinak měla jsem na pojištovně štěstí na velmi milou paní a ta mi vše vysvětlila a hlavně zjistila i mi volala zpět. Jinak na mé poj. to schválení trvá max. den dva záleží kolik toho má revizní lékař. Jinak ten zbytek času je o poště a odeslání 😉 🙂

tak holky držím palce, ju 🙂 a zatím papa

karmenina
10. kvě 2010

tulíku držím palce. Jak vlastně vypadá dlouhý protokol?

salopa
10. kvě 2010

nazdáárek holky..hlavy vzhůru...bude líp 😉
sedmi: nadechni se z hluboka a jdi do toho. prostě člověk se nesmí nechat 😉 Zvládneš to 😉
tulik.: gratuluju ke stimulce a hodně pij a pij a hodně bílkovin, ať se ti hyprouš vyhne 😉
Jinak já si dělala včera test a jsou tam // 🙂

ankava
10. kvě 2010

salopa... to je báječná zpráva.. gratuluju a ať se drží 🙂

tulik1
10. kvě 2010

salopa: supeeeeeeeeeeeeeeer, obr gratulace, ty se mas, ze jsou tam //, ja doufam, ze na me za mesic taky juknou 😉

salopa
10. kvě 2010

holky moc díky, doufám, že už se nepustí 🙂
tuli: nebooj..určitě budou 😉

ankava
10. kvě 2010

holky, odpoledne jdu na UTZ, měla bych být 8+1, ale mám strašnej strach, jestli bude vše OK.

tulik1
10. kvě 2010

ankava: neboj se niceho, vse bude v poradku a srdicko na tebe bude "jukat" a "bouchat" i pres ten monitor 🙂)), drzim pesticky 😉

karmenina
10. kvě 2010

Ankavo neboj se ničeho. Celé odpo na tebe budu myslet! Vše bude jak má být. Už máš sakra smůlu vybranou.
Salopo gratuluju!!!!!!!!!!!!!

kata79
10. kvě 2010

Ahoj holciny,
kratce jsem sem jukla, jsem posledni dobou nejak bez energie, bez nalady a silene bojuju s cistenim zubum(brutalni davivej reflex)), na kontrolu jdu zas pristi stredu a tak uz tu pomalu zacinam trnout, jestli bude vsechno v poradku a mimi roste jak ma..

salopa: to je super zprava, drzim moc palce, at se mimi pekne zabydli a nepusti 🙂
anky: drz se odpoledne, urcite bude vse v poradku a budes mit zas nejakou peknou fotecku!
maab: rada te tu vidim! hodne stesticka na dalsi postupy!

ankava
10. kvě 2010

karmenino, díky moc, a jak ty? testuješ pořád nebo už čekáš na doktory?

ankava
10. kvě 2010

kata.. o cistení zubů mi ani nepovídej... já mám to samé...
navíc je mi pořád špatně a přidalo se večerní zvracení, včera jsem celý den nemohoucně ležela v posteli a byla ráda za každou hodinu, kdy jsem spala. Navíc je mi nejhůř večer a v noci když se vzbudím, tak je mi tak pořád. nejlíp je mi ráno.. než se najím a vyčistím si zuby.
tak hodně síly... hlavně ať jsou mimi v pohodě 🙂

sedmitecka
10. kvě 2010

salopa, krásná zpráva, potichu gratuluju 😉

kata a ankava, jasně, že bude všechno v pořádku, jiná alternativa prostě neexistuje, hmm 🙂

karmenina
10. kvě 2010

ankavo já už netestuju. 16. den jsem měla jasno. Teď čekám na utz . Jdu ve čtvrtek. ☹
A mám taky strach. I když asi není proč. Na srdíčko je brzo. Možná se bojím aby tam vůbec něco bylo i přes pozitivní test.

ankava
10. kvě 2010

karmenino bude, neboj....budu na tebe myslet

já mám UTZ za sebou... já jsem tak šťastná, prcek se vyvíjí, je dokonce o kousek větší....
Slámová se se mnou rozloučila a odeslala mě k mému gynekologovi s přáním hodně štěstí.
Dneska jsem tam docela čekala, byla jsem nervní jako blázen.. a když pak Slámová ukázala UTZ, tak jsem vůbec neviděla, že bije srdíčko, to bylo hrozné, naštěstí Slámová hned říkala, tak se nedivte, že je vám tak zle a jak pěkně roste a že tady bije srdíčko... já viděla jen tu šmouhu....
to byl tak krásný pocit....
doufám, že už si to prcek nerozmyslí.
koukněte na fotku 🙂 🙂

trpytkaa
10. kvě 2010

Ahojky holky,
tak Ankava jak jsi dopadla? Vše o.k. držím palce!

ankava
10. kvě 2010

třpyt.. moje odpověď předeběhla tvojí otázku 🙂 🙂 🙂

trpytkaa
10. kvě 2010

Tak to je super!!!! Velká gratulace a foto krásnééééé! 😀

ankava
10. kvě 2010

trpyt ... moc díky... 🙂

trpytkaa
10. kvě 2010

to se ti ulevilo, viď je to děs...pořád se strachuješ zda je vše o.k. ale neboj....bude vše o.k. 😉 kdy jdeš na další kontrolu?

karmenina
10. kvě 2010

ankavo to je super!

salopa
10. kvě 2010

ankava supeerrr...mimsíek krásnej a teď už jen a jen poroste 😉
jinak já všem holky děkuju a opravdu všem držím pěsti , aby tu svoji vysněnou cestu za miminkem zdárně dovršily 😉

ankava
10. kvě 2010

trpyt... můj doktor mě objednal už na tenhle čtvrtek a pak se uvidí... 🙂 to víš že jsem byla strachy bez sebe, no ono to neskončí... jako všem.. dokud není zdravé mimi venku... a pak zase přijdou jiné strachy...
ale po každé kontrole je chvilku velká úleva... 🙂

salopa moc díky, a taky držím všechno, ať nás drobečci mohou dál " trápit" 🙂 , až se vyderou na svět 🙂 🙂

atlaselka
10. kvě 2010

ahoj
Ankava super,gratuluju,krásná fotečka 😉
Karmenina držím pěsti,bude to OK
Maab hodně štěstí do dalšího boje
Salopa tobě jsem už gratulovala,tak ještě jednou 🙂

Já zítra jedu na OPU,máme tam být v 7.30h. takže brzské vstáváníčko 🙂 tak jsem zvědavá na recepci 😀

hezký večer

salopa
10. kvě 2010

ankava: jojo, ještě nás potrápí, ale stojí to za to 🙂
atlaselka: tak na zítra tfuj tfuj tfuj 😉
Dobrou noc holky 😉

kata79
11. kvě 2010

atlasenka:drzim palce, at je hodne vajicek 🙂 .

ankava: no tak to je super, mimi uz je poradnej kusanec 🙂 , to je zase na chvilku uleva, co?Tak at pekne roste!

Ja jdu na kontrolu pristi stredu, tak uz se nemuzu dockat a trnu, jestli bude vsechno dobry. Dneska jsem dobre spala, zadny nevolnosti, tak jsem z toho zas cela nesva...ale nesmim malovat certa na zed, je treba verit, ze jde vsechno dobre 🙂

sedmitecka
11. kvě 2010

ankava, veliká gratulace, nejkrásnější fotka na světě 🙂 🙂 🙂

holky, to je tak pěkný, číst vás tady, jak posloucháte srdíčka svých fazolek v bříšku, .....já už chci takyyyyy, zatím pořád jenom na něco čekám a pořád se nějak všechno odkládá a odkládá, chjoooo ☹ ☹

atlaselka, hodně štětsí na OPU, dej pak vědět, jak to proběhlo, a taky hoooodně štěstí na recepci 😀 😀 😀

tulik1
11. kvě 2010

ahojky holky, tak ja stimuluju ted treti den, je mi nejak soufl od zaludku, jsem unavena a boli me hlava, nikdy jsem to takhle nemela, ze bych starla, ci co? 😒

karmenina
11. kvě 2010

tulíku pro tělo je to hrozný zásah. Bůh ví, kolik ti jich tam roste!!! 😀

tulik1
11. kvě 2010

kdyz ja zatim jenom beru prednison a strikam sprej do nosu, injekce zacnu pichat az za cca 10 dni ..., no uvidime, kazdopadne nic hroznyho to neni, pujdu z prace driv dom a dachnu si 😉