• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

29. října 2016 
Ahojky děvčátka :slight_smile: už jsem tu dlouho nebyla, tak gratulka všem těhulkám a dřžím palce !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jedem do pronatalu ted ve středu a chci se domluvit jestli mi udělají nějaké to imuno vyšetření, to ještě nemám a než si nechám zavést další dva sněhuláčky, tak chci mít jistotu, že jsem udělala vše :pensive: . Jinak mám mít Slámovou, tak si myslím že to bude ok :slight_smile: .

Jinak to schvalování to je hustý - ted před IVF jsem to také měla tip ťop. I jsem si uháněla přímo pojištovnu a tam jsem taky zjistila, že to dr neposlal hned po naší návštěvě, ale až asi po týdnu a něco. No vyšlo mi to opravdu skoro na den. Jinak měla jsem na pojištovně štěstí na velmi milou paní a ta mi vše vysvětlila a hlavně zjistila i mi volala zpět. Jinak na mé poj. to schválení trvá max. den dva záleží kolik toho má revizní lékař. Jinak ten zbytek času je o poště a odeslání :wink: :slight_smile:

tak holky držím palce, ju :slight_smile: a zatím papa
10. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tulíku držím palce. Jak vlastně vypadá dlouhý protokol?
10. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdáárek holky..hlavy vzhůru...bude líp :wink:
sedmi: nadechni se z hluboka a jdi do toho. prostě člověk se nesmí nechat :wink: Zvládneš to :wink:
tulik.: gratuluju ke stimulce a hodně pij a pij a hodně bílkovin, ať se ti hyprouš vyhne :wink:
Jinak já si dělala včera test a jsou tam // :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
salopa... to je báječná zpráva.. gratuluju a ať se drží :slight_smile:
10. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
salopa: supeeeeeeeeeeeeeeer, obr gratulace, ty se mas, ze jsou tam //, ja doufam, ze na me za mesic taky juknou :wink:
10. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
holky moc díky, doufám, že už se nepustí :slight_smile:
tuli: nebooj..určitě budou :wink:
10. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, odpoledne jdu na UTZ, měla bych být 8+1, ale mám strašnej strach, jestli bude vše OK.
10. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ankava: neboj se niceho, vse bude v poradku a srdicko na tebe bude "jukat" a "bouchat" i pres ten monitor :slight_smile:)), drzim pesticky :wink:
10. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ankavo neboj se ničeho. Celé odpo na tebe budu myslet! Vše bude jak má být. Už máš sakra smůlu vybranou.
Salopo gratuluju!!!!!!!!!!!!!
10. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holciny,
kratce jsem sem jukla, jsem posledni dobou nejak bez energie, bez nalady a silene bojuju s cistenim zubum(brutalni davivej reflex)), na kontrolu jdu zas pristi stredu a tak uz tu pomalu zacinam trnout, jestli bude vsechno v poradku a mimi roste jak ma..

salopa: to je super zprava, drzim moc palce, at se mimi pekne zabydli a nepusti :slight_smile:
anky: drz se odpoledne, urcite bude vse v poradku a budes mit zas nejakou peknou fotecku!
maab: rada te tu vidim! hodne stesticka na dalsi postupy!
10. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
karmenino, díky moc, a jak ty? testuješ pořád nebo už čekáš na doktory?
10. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kata.. o cistení zubů mi ani nepovídej... já mám to samé...
navíc je mi pořád špatně a přidalo se večerní zvracení, včera jsem celý den nemohoucně ležela v posteli a byla ráda za každou hodinu, kdy jsem spala. Navíc je mi nejhůř večer a v noci když se vzbudím, tak je mi tak pořád. nejlíp je mi ráno.. než se najím a vyčistím si zuby.
tak hodně síly... hlavně ať jsou mimi v pohodě :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
salopa, krásná zpráva, potichu gratuluju :wink:

kata a ankava, jasně, že bude všechno v pořádku, jiná alternativa prostě neexistuje, hmm :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ankavo já už netestuju. 16. den jsem měla jasno. Teď čekám na utz . Jdu ve čtvrtek. :frowning2:
A mám taky strach. I když asi není proč. Na srdíčko je brzo. Možná se bojím aby tam vůbec něco bylo i přes pozitivní test.
10. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
karmenino bude, neboj....budu na tebe myslet

já mám UTZ za sebou... já jsem tak šťastná, prcek se vyvíjí, je dokonce o kousek větší....
Slámová se se mnou rozloučila a odeslala mě k mému gynekologovi s přáním hodně štěstí.
Dneska jsem tam docela čekala, byla jsem nervní jako blázen.. a když pak Slámová ukázala UTZ, tak jsem vůbec neviděla, že bije srdíčko, to bylo hrozné, naštěstí Slámová hned říkala, tak se nedivte, že je vám tak zle a jak pěkně roste a že tady bije srdíčko... já viděla jen tu šmouhu....
to byl tak krásný pocit....
doufám, že už si to prcek nerozmyslí.
koukněte na fotku :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak Ankava jak jsi dopadla? Vše o.k. držím palce!
10. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
třpyt.. moje odpověď předeběhla tvojí otázku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je super!!!! Velká gratulace a foto krásnééééé! :grinning:
trpyt ... moc díky... :slight_smile:
to se ti ulevilo, viď je to děs...pořád se strachuješ zda je vše o.k. ale neboj....bude vše o.k. :wink: kdy jdeš na další kontrolu?
10. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ankavo to je super!
10. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ankava supeerrr...mimsíek krásnej a teď už jen a jen poroste :wink:
jinak já všem holky děkuju a opravdu všem držím pěsti , aby tu svoji vysněnou cestu za miminkem zdárně dovršily :wink:
10. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
trpyt... můj doktor mě objednal už na tenhle čtvrtek a pak se uvidí... :slight_smile: to víš že jsem byla strachy bez sebe, no ono to neskončí... jako všem.. dokud není zdravé mimi venku... a pak zase přijdou jiné strachy...
ale po každé kontrole je chvilku velká úleva... :slight_smile:

salopa moc díky, a taky držím všechno, ať nás drobečci mohou dál " trápit" :slight_smile: , až se vyderou na svět :slight_smile: :slight_smile:
10. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
Ankava super,gratuluju,krásná fotečka :wink:
Karmenina držím pěsti,bude to OK
Maab hodně štěstí do dalšího boje
Salopa tobě jsem už gratulovala,tak ještě jednou :slight_smile:

Já zítra jedu na OPU,máme tam být v 7.30h. takže brzské vstáváníčko :slight_smile: tak jsem zvědavá na recepci :grinning:

hezký večer
10. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ankava: jojo, ještě nás potrápí, ale stojí to za to :slight_smile:
atlaselka: tak na zítra tfuj tfuj tfuj :wink:
Dobrou noc holky :wink:
10. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
atlasenka:drzim palce, at je hodne vajicek :slight_smile: .

ankava: no tak to je super, mimi uz je poradnej kusanec :slight_smile: , to je zase na chvilku uleva, co?Tak at pekne roste!

Ja jdu na kontrolu pristi stredu, tak uz se nemuzu dockat a trnu, jestli bude vsechno dobry. Dneska jsem dobre spala, zadny nevolnosti, tak jsem z toho zas cela nesva...ale nesmim malovat certa na zed, je treba verit, ze jde vsechno dobre :slight_smile:
11. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ankava, veliká gratulace, nejkrásnější fotka na světě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky, to je tak pěkný, číst vás tady, jak posloucháte srdíčka svých fazolek v bříšku, .....já už chci takyyyyy, zatím pořád jenom na něco čekám a pořád se nějak všechno odkládá a odkládá, chjoooo :frowning2: :frowning2:

atlaselka, hodně štětsí na OPU, dej pak vědět, jak to proběhlo, a taky hoooodně štěstí na recepci :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak ja stimuluju ted treti den, je mi nejak soufl od zaludku, jsem unavena a boli me hlava, nikdy jsem to takhle nemela, ze bych starla, ci co? :unamused:
11. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tulíku pro tělo je to hrozný zásah. Bůh ví, kolik ti jich tam roste!!! :grinning:
11. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyz ja zatim jenom beru prednison a strikam sprej do nosu, injekce zacnu pichat az za cca 10 dni ..., no uvidime, kazdopadne nic hroznyho to neni, pujdu z prace driv dom a dachnu si :wink:
11. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek