Sanatorium Pronatal. Jaké máte zkušenosti?

filan
26. dub 2007

Ahojky,
nenavštěvujete náhodou někdo Sanatorium Pronatal v Praze ohledně IVF?
Ráda bych se dozvěděla nějaké zkušenosti ( přístup, ceny atd. ). Čeká mě stimulace před IVF a vybíráme centrum
🙂 díky

smay
27. led 2008

joooo jinak všem držím palečky ať jsou brzy // 😀 😀

jmisa
27. led 2008

Ahoj holky 🙂

Smay, já osobně si vezmu neschopenku, dovču si plácat nehodlám, kdyby to nevyšlo, tak pak by mi scházela.

murasek
27. led 2008

ahoj holky, smay - jak pise jmisa, kazdopadne neschopenku. dovolene je skoda. zatim papa

pemb
27. led 2008

holky díky, nevíte kolik dní po ET musí člověk zůstat doma??? Pokud by to byly 3-4 dni, tak si radši vezmu dovču / mám ještě starou z min.roku/, protože na těch pár dní si PN nemůžu dovolit - platíme hypotéku, auto .... 😝

smay
27. led 2008

aaa holky chyba 😒 jsem na víkend u kamarádky a zapomněla jsem jí odhásit a odpověděla jsem přes její nick 😝
sooory

mikulka
27. led 2008

Po ET je dobré odpočívat a nechodit ven 3-4 dny, pak můžeš vše, ale šetřit se. Ale po stimulaci a všem bývá dost únava, tak bych radila radši týden být v klidu.
Včera jsem byla venku na dlouhé procházce, 6. den, a od té doby dělám vše normálně, už neodpočívám. Nic totiž necítím, vůbec nic, že by se dělo. 😕

dášo, hacino, vy jste na sobě něco po ET pozorovaly?

smay, a ty už tedy stimuluješ?

murasku, tak co, jsem ne tebe zvědavá?

murasek
27. led 2008

ahoj mikulko, rada te zase vidim 😅
u me noveho nic, vcera jsem zacala spinit, hodne jsem znervoznela, ale probehla jsem na netu par stran s touhle tematikou a jsem trosku vic v klidu... dnes je to silnejsi tak uvidime.. kazdopadne se uz ted lehce pripravuji na svuj navrat do prace ☹ 😠

mikulka
27. led 2008

hm, murasku, tak kéž by to ještě dopadlo. Testík zkusíš až jak se to rozjede či ne, viď?

murasek
27. led 2008

testik zkusim, jeste jdu po dohode na krev ke sve gyn a pak hura do prace, myslim, ze mi daji moji nepritomnost pekne sezrat 😠 😠 , ale uz se na ty zlaticka moc tesim 😠 😠
kazdopadne jeste nehazim flintu do zita....
budes az do testu doma?

mikulka
27. led 2008

ano, budu doma. Mám to teď v práci špatné, v březnu nastupuju do nové, tak možná budu doma do té doby, protože tam by mě sežrali.

murasek
27. led 2008

dobre delas 😎
to je zase dneska rychlost 😠 😠 😠 vubec mi to nebeha
myslim na tebe Mikul a drzim ti palcaky

mikulka
27. led 2008

Mně to dnes docela běhá 🙂 Také na tebe myslím, ať to dobře dopadne. papa, jdu si dát kávičku 😉

murasek
27. led 2008

papa mikulko

jmisa
27. led 2008

Mur, já myslím, že špinění nic neznamená, dokud nejni krev, tak se nic neděje. Někdo špiní celé těhu.

Já budu zítra volat na tu genetiku, nějak i vypadlo, od kolika tam ten genetik je, jestli už od 12 nebo od 13. Stopro nám to říkal, ale dva měsíce jsou dlouhá doba 🙂

murasek
27. led 2008

AHOJ MISO, ME vzdy rikali volat po 14 hodine, ze tam drive neni, tak se snad nic nezmenilo

kez bys mela pravdu, ono to vychazi i na MS... ale zatim jen spineni... boze jestli jsi, tak to tak je, ze? 😀 😀 😀

oskarka
27. led 2008

Ahoj holky, kdepak jste? Odpočíváte?
Povězte mi, máte neschopenky od Pronatalu nebo od svých lékařů? Já právě pořád váhám, zda jít na neschopenku nebo si vzít na pár dní volno.

murasek
27. led 2008

ahoj oskarko, ja mam PNko od Pronatalu, prevedene k moji gyn.
papa

smay
27. led 2008

mikulko, já už jsem stimulovala v říjnu, ale měla jsem hyperstimulaci, tak na ET jdu až teď.
no asi se na to vyprdnu a vezmu si PN, stejně to v práci stojí za prd, tak asi alespoň odpočinu
murasko, já jsem měla a budu mít PN od mé gynekoložky, nechtěla jsem a nechci, aby v práci cokoliv věděli 😉

jmisa
27. led 2008

Mur, to byl urolog ne?

Já si nechám napsat neschopenku tam, lákaj mě ty vycházky 😀 Nevím, jak je píšou na gyndě co chodím.
Byla bych nejraděj doma celou stimulku. Já na hormony docela reaguju, tak až budu ječet na klienty .... 😀 😀 😀 tak si v práci budou myslet, že jsem rovnou v přechodu 😀

dckami
27. led 2008

kočky,
prosím o radu: dneska jsem to dostala , po IUI jsem brala utrogestan. Čekala jsem, že to bude normání menses, ale já celý den jenom tak špiním. Je to normální? Jsem zvyklá na celkem silné krvácení, tak jsem z toho zmatená. 😒
Pokud máte některá zkušenosti, uvítám je. díky.

jmisa
27. led 2008

Dckami, já osobně ne, ale už jsem to tu u pár holek četla, tedy myslím tady na koníkovi.

murasek
27. led 2008

dckami ahoj, pokud zavadis utrogestan a zacala jsi spinit, pak s tim pokracuj, jedine v pripade, ze se ti rizjede krvaceni pak vysad veskere leky, tak mi to rekli v pronatalu, kdyz jsem si tam volala, zacala sjem totiz spinit 11.den po ET. nezoufej, nekdo ma takovou reakci, treba jeste neni vsechno ztraceno, kazdpopadne si skoc ale ke sve MUDr.
pa

murasek
27. led 2008

miso, to byl genetik 😎 mam dojem, ze p. Gregor 😉 pak pisni jak to je, ju? papa

jmisa
27. led 2008

jo to jméno si nepamatuju, mi přišel takovej zvláštní, tak jsem celou dobu přemýšlela, že je takovej zvláštní... 😀

murasek
27. led 2008

me uz to taky pomalu vypadlo z hlavy, tak nevim, hlavne dobre porid

murasek
28. led 2008

krasne ranko, tady je ale poradna kosa 😠

jmisa
28. led 2008

ahoj 🙂

kde je kosa? my měli asi 6 stupňů, když jsem v půl 6 šla.

murasek
28. led 2008

u nas na severu, je tady -1,5 ☹ no neni to zase takova zimnice ,a le ja chci uz jaro snezenky a aspon teploty okolo 10 stupnu nad 😀 😀

jmisa
28. led 2008

No jo no, už to vypadalo tak jarně 🙂

murasek
28. led 2008

to prijde, nemam strach 😎 , jen si jete musime pockat, frcim do vany a ke kadernici, tak zatim hezky den a at ti to tam rychle ubiha, pa