Snaží se tady o miminko někdo už více let? (např. 8let)

verunousek
29. srp 2018
gransgirl
29. srp 2018

@verunousek ja se snazila pres 7let a zatim se drzim jsem v 11tt ale tech let place a nejistoty na to clovek nikdy nezapomene

verunousek
autor
29. srp 2018

@gransgirl A mohu se zeptat pro jaký CAR ses rozhodla? Já dojížděla do nejbližšího,ale nejsem spokojená s přístupem k pacientům, nedávají mi pocit, že jim záleží na tom,aby mi pomohli.

gransgirl
29. srp 2018

Ja jsem v Gennetu a jsem spokojena. Vsechny testy mi udelali jeste pred prvnim IVF mezi tim jsem zkousela inseminace bez uspechu ale alespon jsem zabila cas sla jsem i na pruchodnost vejcovodu proste vsechno a az pak IVF. Zase zalezi odkud jsi protoze dojizdeni je taky dost na nic kdyz pak jezdis kazdej druhej den na utz

mel_
Autor odpověď smazal
Zobraz
gransgirl
30. srp 2018

@mel_ nenechala nam vysla genetika v poradku takze jsme to riskli i bez toho. Ja mela malo vajicek ale zase kvalitnejsi takze nevim jestly by bylo co jinak zavadet.

martaskaaa
30. srp 2018

U me přišel zázrak po 6ti letech...zachvili rodim. Drzim palce 😊

merope
1. zář 2018

Nejdřív doma (nic moc), potom 4 roky po CAR, teď jsem v 7. týdnu s darovanými vajíčky. Tak snad to dopadne.

fififjonka
1. zář 2018

My 7 let, 4 roky v car, 2x ivf a neuspesne a pak tesne pred 3. Ivf prirozene 🙂

maximaty
9. zář 2018

Sedm let plus dva před tím s bývalým přítelem... Teď díky IVF 23tt...

wodanka
9. zář 2018

@verunousek 10 rokov, 4xIVF a stále nic

verunousek
autor
10. zář 2018

@wodanka mě čeká teď 3 IVF, s tím, že měním CAR

wodanka
10. zář 2018

@verunousek ja som bola v 3 CAR a všade to bolo rovnaké :( držím Vam palce nech sa to podarí. My už IVF neskúšame, vybrali sme sa cestou adopcie a máme už doma 10 mesačného chlapčeka ❤️

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
merope
10. zář 2018

@dzungala Tak to bohužel netuším, ale určitě cokoli může dělat divy - ten můj chlap si taky podle mě jenom načetl pár věcí z internetu a upravil, co dělá a co jí a spermio má od té doby ukázkové. Já šla do darovaných hlavně kvůli věku - ve 43 jsem si říkala, že na daší pokusy s vlastními už nemám čas ani peníze.

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
merope
11. zář 2018

@dzungala Tak že jsi přirozeně otěhotněla, to už jsem vůbec nepostřehla. To moc gratuluji.

verunousek
autor
12. zář 2018

@dzungala je pravda holky, že stravou jsem se tedy ještě nezabývala 🙂. Já mám endometriozu a taky nějak věřím, že všechno je spolčené se vším....studovala jsem někde, jak se zbavit endometriozy přírodně....vyzkoušela jsem toho mnoho a upřímně CAR beru jako nejhorší možnost početí dítěte...ale nejsem už nejmladší :(. Pojedu na konzultaci a uvidí se...a kdybyste si vzpomněly na tu dietu, tak sem s ní 🙂

pajita
12. zář 2018

Teta se snazila x let a tak ma adoptovanou holku, uz 20 let

veeev
21. zář 2018

Ahoj holky...já tedy za sebou nemám takovou dobu, jako spousta z vás. Jen 3 roky, ale za sebou 2x IUI a 3x IVF a 1x nativ, kdy byl prázdný folikul a nikdy //. Teď si asi nechám napsat lázně, zkusím TČM a uvidíme. Stravu řeším dlouhodobě, pohyb taky, spousta bylinných doplňků v sobě, máme oba normální postavu, všechna vyšetření za sebou a něco přeléčeného (protilátky proti spermiím apod.), já 32 let, přítel 37 let....už nevím, co dál bych zkusila. Ale vím, že kdyby se dál nedařilo, tak zkusíme dárce nebo nakonec adopce. Ale to dítko jednou prostě mít budeme 😉

merope
21. zář 2018

@verunousek Tak v CAR to nemusí být jenom o tom, že jdeš do klasického IVF - je plno různých metod, taky ti můžou pečlivěji hlídat ovulaci, co se při ní děje, zkouší se správně časovaná inseminace a hlavně zkontrolují ze všech stran tebe i partnera a třeba doporučí i mnoho dalších věcí.

bielanevesta
21. zář 2018

U mňa sa stal zázrak po 8. rokoch a nakoniec prirodzene

renatajsemja
21. zář 2018

@verunousek Já s manželem 6 let, jinak jsem celý život nepoužívala antikoncepci. Už jsem myslela že budu muset na umělé oplodnění, ale zadařilo se běžnou cestou, úplně nečekaně. Sice to nevyšlo, bylo to mimoděložní, ale doufám že se nám brzo zase zadaří.

maximaty
21. zář 2018

@dzungala radikální protikvasinkovou jsem také podstoupila, vypěstovala jsem si díky kvasinkám i tu celiakii... u nás nakonec pomohlo IVF, ale pravdou je, že jsem spolu se stimulací začala opět s protikvasinkovou a doplňky jako greposept, chlorellu, probiotika jsem opět zařadila do jídelníčku. Teď jsem 24tt, jakmile se usměju na normální housku, mám takové zažívací potíže, že si při cestě kolem pekařství radši dám klapky na oči... momentálně bojuji s kvasinkou "pouze" v dutině ústní, trávicí ústrojí se snad drží díky dietě a přípravkům...

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
eloise02
21. zář 2018

My po 13 letech přirozeně. Napíšu k tomu jen jednu věc, nad kterou jsem teď nedávno tak přemýšlela. Když jsem byla mladá a přišla jsem na gyndu, hned se ptali, zda mám pravidelnou menstruaci, což jsem neměla a od té doby, do mě jen celé roky cpali léky, vyvolávací injekce atd. Otěhotnět nešlo. Když mi bylo 36 let, přestalo mě bavit chodit stále na vyvolávačky (mmch - měla jsem jich doma hromady - doktorka mi to snad psala na celý rok, měla jsem toho plný šuplík, obvoďák u nás mi to píchal) a já to všecko vyházela a řekla jsem si, že je to naprosto zbytečné, stejně otěhotnět nemůžu, tak proč. A najednou - asi se tělo prostě vzpamatovalo a já byla zcela přirozeně těhotná. Možná, kdybych se hned od mládí nenechala "léčit", povedlo by se to mnohem dříve.

mija80
25. zář 2018

My s přítelem 4 roky. 3 neúspěšné IVF, jedno zamlklé těho v 8tt, teď čerstvě po KETu (poprvé, před tím jsme neměli nikdy co zamrazit, teď 2 embrya) . Genetika ok, imunologie ok.....kde je zakopaný pes nevíme. Mně 37, žádná sláva, ale pořád si myslím, že věk není tragický. Sil a elánu ubývá každým nezdařeným pokusem. Držím všem palce.🙂

veeev
25. zář 2018

@mija80 Povídej mi o ubývající síle. Je to fakt děs. My bohužel taky neměli nikdy co mrazit. Ani u posledního IVF...máme za sebou také 3. IVF a nikdy nic (+ 2x IUI). Chtěli jsme jeden nativ a byl prázdný folikul. Tak teď cítím, že potřebuju trochu pauzu. Příští týden jdu na gynekologii a zkusím si napsat lázně, zase posunu stravování lepším směrem, zkusím TČM a trochu se pročistím. A pak uvidíme, jak s tím naložíme 🙂
Jak dlouho jsi po KET? Držím moc moc palce 😉👍

mija80
26. zář 2018

@veeev Na KETu jsem byla minulé pondělí 17.9., takže pořád v očekávání. Ale už k tomu všemu přistupuju dost s rezervou a spíš neutrálně. Mě snad děsí víc, že to budu muset absolvovat vše znovu, než to, že se to nepovede. Blázinec🙂

veeev
26. zář 2018

@mija80 Tohle me vzdy stresuje pred dalsim pokusem. Ted jsem kupodivu v klidu. Davam si ted chvili pauzu a zamestnavam se na zahrade. Taham nechutne tezke veci, vozim sterk a to ma na hlavu blahodarne ucinky 😂

mija80
27. zář 2018

@veeev Tak to znám, fyzická práce mě taky vždy vzpruží-) Nejen zaměstnat hlavu, ale i tělo. Do jakých lázní by si chtěla jet? Přiznám se, že už mi to párkrát taky proběhlo hlavou. Akorát nevím, na co by mi to MUDr. napsala, prokazatelné obtíže nemám🙂