Těhotné i netěhotné po IVF

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂
martinkka
25. únor 2011
@jolcap asi jo, i když jak nám to poprvé nevyšlo a testy byly negativní, tak jsem s tim počítala, i doktor mi řikal, že když je test negativní, tak z toho asi nic nebude, alejak jsem se to dozvěděla druhý den definitivně, tak jsem si to teprv obrečela, asi ve mně byla pořád naděje, i když jsem si myslela, že jsem smířená s tim, že to nevyšlo
jolcap
25. únor 2011
@martinkka no platí naděje umírá poslední člověk si říká třeba se to spletlo nebo je to ještě málo aby to poznal, jenže tím, že test bude pozitivní máš strach bohužel s dalších věcí prostě tyhle vymodlený děti jsou střežený od začátku a pak v telce vidíš nějakou krávu jak to porodí do záchoda a schválně zabije
martinkka
25. únor 2011
@jolcap to ma vždycky rudo před očima, když něco takovýho vidim 😞 ty babi si vůbec nedovedou vážit toho, jaký je to dar porodit zdravý dítě
jolcap
25. únor 2011
@martinkka jo přesně i vím co bych jim udělala
martinkka
25. únor 2011
@jolcap já nad tim radši nepřemýšlim...a pak nejsem schopná pochopit, když matce, která jednou někde nechala ležet čerstvě narozený miminko ho vrátí, že si to jako asi rozmyslela a že ho chce
jolcap
25. únor 2011
@martinkka tady v tom státě je tolik nepochopitelnejch věcí
nějak mě bolí břicho ale čert ví od čeho
martinkka
25. únor 2011
@jolcap bolení břicha nemusí vůbec nic znamenat 🙂
jolcap
25. únor 2011
@martinkka myslím že se tam honí nějaký vzduch, to mám už od středy, meteorismus 😃
no a aby toho nebylo dost chytil mě zub a bolí
martinkka
25. únor 2011
@jolcap au au...bolení zubů nesnášim :-|
jolcap
25. únor 2011
@martinkka to je horší než rodit a když bolej zuby bolí všechno a asi i ten břuch 😃
martinkka
25. únor 2011
@jolcap asi jo, všechno souvisí se zubama 😃
jolcap
25. únor 2011
@martinkka jenže bylo psáno že nesmíš v těch 14dnech k zubaři ještě že to nebolí pořád
martinkka
25. únor 2011
@jolcap tak uvidíš, jak to bude vypadat, alejestli to bude horší, tak bych k zubaři šla, ale preventivně bych mu řekla, že jsem těhotná
jolcap
25. únor 2011
@martinkka zatím to jde, a v tuhle chvíli bych stejně musela vydržet do pondělí pohotovost zrušili zmetci
missbosorka
25. únor 2011
@jolcap mne otekla dasen kolem moudraku, uz asi po 155, tak jsem si strikala propolis, ten tak jako umrtvuje
jolcap
25. únor 2011
@missbosorka myslím, že bych s ním neměla slitování a šel by ven
martinkka
25. únor 2011
@missbosorka s osmičkou bych teda rychle vyběhla a nechala bych jí vytrhnout 🙂
missbosorka
25. únor 2011
@martinkka @jolcap ja nevim, ja se sice zubare nebojim, ale rikam si, ze tam svuj vyznam ma... no, jeste jednou a pujde 🙂
jolcap
25. únor 2011
@missbosorka právě že nemá a dost často se kazej tak jdou ven
missbosorka
25. únor 2011
@jolcap mam sty prispevek a ty 1000, gratuluji
jolcap
25. únor 2011
@missbosorka žeby znamení 😃 😃 no jo co jinýho doma dělat když v telce dávají hovínko jiank taky gratuluji k narozkám
martinkka
25. únor 2011
Holky, jdu spinkat...přeju dobrou noc
martinkka
25. únor 2011
@missbosorka
@jolcap vám se to krásně sešlo 😃
jolcap
25. únor 2011
@martinkka to jo tak hezký sny a pohodovou noc
jolcap
25. únor 2011
@missbosorka jinak koukla jsem odkud si a překvapilo mě to
missbosorka
25. únor 2011
@martinkka dobrou
missbosorka
25. únor 2011
@jolcap okr. kolin, proc?
jolcap
25. únor 2011
@missbosorka v kol a v jedné vísce mám celé příbuzenstvo, mamka odtud pochází
missbosorka
25. únor 2011
@jolcap 🙂 svet je malej, ale tady je to spis morava, ne? jak se viska jmenuje?
jolcap
25. únor 2011
@missbosorka tři dvory

Začni psát odpověď...

Odešli