• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@jolcap tak tam nikoho neznam :slight_smile:))) ja spis tihnu k praze, pracuju tam, takze tam mam vetsinu pratel a i ty z ty nasi prdele se tam prestehovali
25. únor 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka tady je to obráceně všichni utíkají k nám na vesnici
25. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap mne male mesto nevadi, vse ma sve pro a proti, taky jsem par let bydlela v praze, vsechno ma neco do sebe
25. únor 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka já jsem z města ale tady je to lepší klid a pohoda
25. únor 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ja rikam, kdyz je auto, tak co resit, vsude si dojedu
25. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka jo to je fakt a víkendy netrávím v nákupních střediscích,ale venku
25. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap jezis nakupy uplne nenavidim, u nas nakupuje pritel
25. únor 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka taky toho to i baví,ale zítra jedeme společně bude toho hodně
25. únor 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ja mam rada nakupovani bot, hodinek, italskych hadriku :slight_smile:)) ale to je asi uplne normalni
25. únor 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka jsem pěkný vepřík tak ani to ne nikde na mě nemají nic co by se mi líbilo, nebo na mě divně koukaj
25. únor 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap :slight_smile:) nemysli, i it. hadriky alespon u nas maji ve vetsim :slight_smile:
25. únor 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka tak to mě asi minula tam jsem až nedošla
25. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak mas poradnyho chlapa, tak nemuzes byt strizlik, ne?
25. únor 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missbosorka to jo,ale občas mě to vadí, půjdu hajat tak brouky
25. únor 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap brou brou
25. únor 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ježiš to jsme nevěděla tak ted doufám že to dotahnem do konce :wink:
@mv jj ale v unoru pravě že jsme špatně reagovala na ten syranel tak proto dlouhej protokol padl a ted jdu do krátkého no taky jsme zvědava jak dopadnu bojím se ale musím trochu věřit že to vyjde.Proč jses ptala na Syranel??
25. únor 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 aha, mě právě byl krátkej protokol k prdu a o tom Synarelu říkal doktor, že by ho možná u mě zkusil na dlouhej.

Já bydlela v Praze přes 30 let a stačilo...Být tam ještě chvíli,tak se zcvoknu. :grinning: Přitom ještě tak před 5,6ti lety jsme žili takřka v centru a já tam byla šťastná jak blecha a nehnula bych se odtamtud ani omylem.holt člověk se létama mění, teď mě bohatě stačí, že tam pracuju a denně tam tak pár hodin jsem.
Tak z manžela konečně vypadlo, kam a proč dnes jedem.Nějaké auto si vyhlídnul.tak mám dost :angry: jiné auto vůbec nepotřebujeme,co máme je dobrý.tak nevím, co mu zase přeletělo přes frňák s jiným. :unamused:
Se tu mějte, večer nakouknu,až se vrátíme.
26. únor 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně, že včera měli oba kluci plnou pusu řečí, že v 7 hod vyrážíme, teď nevědí o světe...

Jsem teď rozpárala kasičku, co jsme tam házeli padesátky od listopadu a už byla plná a je v ní přes 12 tis. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak to mě potěšilo, co se do tak malé plechovky vešlo peněz...
tak jsem zvědavá, co se mi za to koupí.... :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv asi to nový auto :grinning: ..chlap vždycky potřebuje auto ..to zase nechápem my ženský .. :grinning:
26. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti 123 to je už v poho ,jsem ráda ,že tělo mělo snahu .. :wink: doufám ,že příště už nezklame,jinak nenávidim nakupování ,mě nic neni a jen se tam nasíram..
26. únor 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mizim do fachy a odpolko k mamce na kávičku ..tak se zjevim asi až večír tak ne ,že mi napíšete áčko
26. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar ahojky, to víš že ne...to já bych musela mít tento týden aspoň dvě, nějak nestíhám dočítat, jste děsně ukecaný. Jsem ráda, že naše diskuze, se ze 3 původních členek takto pěkně rozběhla :slight_smile:
26. únor 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné u nás slunečné ránko, dneska se mi brátí dítko z hor to bude zážitků, jinak chlapy nechápou proč my ženský stojíme před plnou skříní věcí se slovy nemám co na sebe,ale jejich touha po autech mě taky zaráží
26. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 taky jsem špatně reagovala na Synarel u dlouhého protokolu, ale v krátkém to bylo v pohodě...tak přeju hodně štěstí :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
26. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak jsem tu našla takové zajímavé téma...A holky byly jste tu všechny na ivf?jestli se můžu přidat do debaty taky mám toho hodně za sebou... :wink:
26. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Ahojky :slight_smile: myslim, že jsme tu byly všechny na IVF. Co máš všechno za sebou?
26. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
2 IVF neuspěšné :frowning2: a třetí se povedlo v UNICE Brno :slight_smile:
26. únor 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka a kde byly ty 2 neúspěšné? taky v Unice?
26. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka V Ostravě (jsme z Ostravy) .... pak nám doporučili Brno a to bylo "nebe a dudy" - teď nás mrzí,že jsme tam nejeli hned .....
A ty kde jsi v CARu???
26. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek