Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
6. bře 2011

@lenkacar to věří to štve, ale já chodím se slipkou pořád jelikož napřed to byli utroše a tedka čekám tu porevizní mrchu tak kdyby...aby...pokud to nedojde tento týden tak si bodnu Agolutin no a počítám, že koncem dubna zajdu do caru se domluvit na ketu, aby mohl po té 3 ms v květnu proběhnout, nechci to protahovat ať vím na čem sem.Je to poslední možnost....

mv
6. bře 2011

@lenkacar já mám taky zakloněnou dělohu, že mi při ET se doktorka tak orosila,hledala místo asi 10 min, kam to dát...říkala mi, že se vůbec nediví, že jsem tak dlouho neotěhotněla, to už prý dlouho neviděla.nějaký rady, jako zezadu jsou asi zcela mimo, teda alespoň u mě.

@antoa tak vítej, pěkně zrelaxovaná, to muselo být super. 🙂
MM si včera jouda utopil mobil v trošce vody a od té doby mu posílá sám SMS( od večera už 70.. 😀 ) a volá mé mámě co hodinu .byl půl roku starej, fakt šikulka. 😝

Manžela jsem včera po 2 letech donutila koupit si nové džíny, sice remcal, že ty jediný co má, jsou zcela dostačující, ale pak asi zapůsobila prodavačka, jako uznávám, že moc pěkná holka..tak jsem jí v duchu děkovala.
Jdu si hodit barvičku na paličku, hodím se trochu do pucu a razíme na Lord of the Dance.Od pátku poslouchám, jak se mu tam nechce,demonstrativně od oběda kašle a už 2x si měřil teplotu.... 😠 36,8,takže jako smůla... 😀

mv
6. bře 2011

já pořád už 3. den ehounce špiním, fakt jen slipka za den, ale dost mě to znervozňuje.myslíte, že to může být po IVF normálně ještě k tomu??

antoa
6. bře 2011

@mv já si myslím, že ty naše tělíčka jsou tak dodivočená z hormonů, že možné je vše...a každý reaguje pokaždé jinak

martinkka
6. bře 2011

Ahojky..od pátku jsme tu meli naše a teď odjeli, tak si dám oraz 🙂 jsem nějaká utahaná
@jolcap moc gratuluju, hCG vypadá dobře 🙂

@mv klidně to může být ještě po tom IVF, já jsem sice nic takovho neměla, ale kamarádka mělapo IVF asi 2 cykly celý takový divoký

jolcap
6. bře 2011

@martinkka ahojky odpovídá přesně početí a tak, takže za tři týdny na utz a další nervy aby to bylo v pohodě

jolcap
6. bře 2011

@monisek34 ahojky a jak dlouho jsi po IVF?

martinkka
6. bře 2011

@jolcap kolikátý den od početí jsi byla na té krvi? Já jdu ve středu na UTZ, tak jsem zvědavá, už by něco mělo být vidět

jolcap
6. bře 2011

@martinkka přesně 14 dní od ET,ale neměla jsem PK takže to je takhle správně říkala kámoška a našla jsem to i v tabulkách na netu

martinkka
6. bře 2011

@jolcap jo, jo, to určitě odpovídá 🙂 pozoruješ na sobě nejaký těhu příznaky?

lenkacar
6. bře 2011

@jolcap ten 3týden od ET jsem měla hcg kolem 1800j

martinkka
6. bře 2011

@lenkacar a nemapatuješ si kolikátý den to bylo od punkce?

lenkacar
6. bře 2011

3týdny a 4dny,takže 25den,přesně 1875j,doktor říkal akorát na jedno mimi a nakonec tam byly při další návštěvě 2

martinkka
6. bře 2011

@lenkacar ono se to asi podle těch hodnot nedá moc poznat, je tam strašně velký rozpětí, nemůžu se tý středy dočkat, na jednu stranu se těšim a na druhou stranu mam strach

jolcap
6. bře 2011

@lenkacar já měla od opu 16 dní a 28 od poslední mrchy, ono to pak narustá na dvojnásobek aso do 10 TT a pak se to ustálí na nějaký hladině

@martinkka prsa pálí mě bradavky a jsou děsně citlivý jinak asi nic moc to je dost brzo a ty už se ti chce blinkat?

martinkka
6. bře 2011

@jolcap taky mam hrozně citlivý a bolavý bradavky, když mam hlad, tak je mi na zvracení, ale jen tak mírně 🙂

jolcap
6. bře 2011

@martinkka tak to jo, jinak jak si vkládám utroš tak mě to pak psychuje a porád lítám na záchod a nervuju aby se udrželo

lenkacar
6. bře 2011

@jolcap mě řekla doktorka ženská ,že se na ty j ani nedá spoléhat ,koukat ,že to každému roste jinak,hlavně když to pomalu roste a je to v poho ..kdyby mě to nabírala gyndařka ,tak ani neřekne kolik mám ,jen ,,ano jste ,nebo ne nejste ,,

lenkacar
6. bře 2011

já jsem po tom plese jak zmlácená a to jsem se teda šetřila ..chtěla jsem si ještě užít ,než budu těhu ..hahaha

martinkka
6. bře 2011

@jolcap taky se po utrošovi lítam na záchod kontrolovat 🙂 kolik jich bereš? Já 3x2

lenkacar
6. bře 2011

@martinkka taky jsem jednou dostala 3krát 2..jsem zvědavá kolik budu tedka zavádět

martinkka
6. bře 2011

@lenkacar mně i v CARu řekli jen, ano jste a ty jednotky mi řekli, až když jsem se na ně zeptala, automaticky to ani neříkají, protože to je hodně individuální a důležitý je, že se hCG každý 2-3 dny zdvojnásobí

jolcap
6. bře 2011

@lenkacar já to konzultovala se zdravotní sestrou a matkou dvojčat, je to individuální, mě je to jedno hlavně at v listopadu porodím

@martinkka díky nejsem jedinej blázen, já mám 2-0-2 jen si říkám,že to jetakový placebo jestli to tam zůstane je stejně o něčem jiným a papám listovku co mi řekli,že jsem těhu tak 2-0-0

martinkka
6. bře 2011

@lenkacar jenom jednou jsi měla 3x2? jinak míň? u nás to takhle dávají každýmu

martinkka
6. bře 2011

@jolcap já mám vitamíny GS Mamavit a taky nevim, jestli je ten utroš opravdu tak účinný nebo je to spíš jen takový placebo...ale pro klid duše ho beru, řikam si, jestli neni po IVF to tělo tak zblblý, že třeba neprodukuje dostatečný množství toho progesteronu nebo co to tam je

lenkacar
6. bře 2011

@martinkka jo jen jednou ,jinak pokaždý 3krát 1,tak jsem zvědavá co vymyslí tedka ..já ted do sebe cpu prednison a acidofolikum a těsně před, nasadim calibrum baby plan..

martinkka
6. bře 2011

@lenkacar zajímalo by mě, podle čeho to dávkování určujou
😀

jolcap
6. bře 2011

@martinkka já tam četla,že to má vliv na ten gestační váček či co,ale je to taky možná kvůli tomu,že je všechno umělý, jinak známá ho měla i když otěhotněla přirozeně

lenkacar
6. bře 2011

@martinkka jo to se mě neptej ,já už jsem ze všeho jelen..ale měla jsem velkou debatu s primářem o té mé krvi jak jsem tu pslaa o tom rh faktoru a ten mě ujistil ,že ikdyby se stalo ,že budu mít pozit. protilátky tak ,že se to dá řešit ,že tyhle veliké problémy jsou tak zřídka ,že se jim to zdá nepodstatné a že mám být v klidu ..akorát mluvil o odběrech z něčeho z plodu jako kdyby šel kupovat rohlíky ,to mi teda jako nebylo vhod ..jako v případě nějakých problémů,no ty volís jako by se jim nic nestalo tomu předcházet a ty injejkce tam dávat ,tak aspon vim ,že tam nemám lézt na potrat

martinkka
6. bře 2011

@jolcap vim, že ho dávají třeba když žena na začátku těhu krvácí a dávali mi ho i po IUI a to je v podstatě taky skoro přirozený...a většinou ho vysazují ve 12tt a jedna známá ho brala asi do 16tt, asi záleží na doktorovi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru