Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

koubovka1
4. bře 2011

@maruliinka jj taky z IVF.

monnn
4. bře 2011

@jolcap velká gratulace k těhulkování 😉 !!!!!

olasek
5. bře 2011

Dobré sobotní ránko!
@jolcap také se připojuji ke gratulacím 🙂
Holky, mám dotaz - jak dlouho jste menstruovali a v jaké intenzitě po neúspěšném IVF?? Já jsem totiž dost překvapená, měla jsem to tři dny a takové celkem mírné, ani žádné kousky.... Jo, a včera v CARu mi ani krev nebrali, jen jsem zahlásila, že menstruuju a bylo prostě po všem....

lenkacar
5. bře 2011

@olasek já jsem ted ani po tom potratu moc nekrvácela ,skoro nic ,ale po ivf jsem poprvé hrozně a podruhé méně

lenkacar
5. bře 2011

@olasek jsi zklamaná že ti měli nabrat hcg?já to s nima řešila jen po telefonu ,mě ani neviděli

mv
5. bře 2011

@olasek já měla mrchu úplně stejnou jako jindy, tj.ušpinění pár vložek a z dva dny byla v čudu, ale teď po ovu lehce špiním.
a taky jsem na krvi nebyla, kdybych neměla mrchu naplno, tak bych asi šla, ale takhle to nemělo cenu.

lenkacar
5. bře 2011

@mv co vařílkuješ?mě po tom včerejším pivu bolí hlava ,to je hnus ..jsem taková jako nedospalá ,nedotančená ..já nevim ,divnej stav mysli

mv
5. bře 2011

@lenkacar já nic, manžílek se od včera zmátořil po zimnici a horečce a řekl, že si nebudeme krásnej den kazit tím, že budu doma stát u plotny.takže až dojde autosalon razíme někam ven, chce i do kina a tím pádem i někde obídek v terénu bude.
tak na takové stavy mě pomáhá pálivá zelňačka ,gulášovka se jí narvat k prasknutí,až je mi zle a hup na chvíli do postele.
zítra budu dělat kuřecí kostky na kari a rýži,takové to 15 min.jídlo a smažené vysoké filé,to je jediný, co mi oba kluci z ryb jedí.

lenkacar
5. bře 2011

@mv jé príma víkend 😵 nepřišel vám taky ten mail o tom pangasovi? jak si lidi myslí ,že to je mořská ryba a ona je ve sladké vodě a docela tak pohaněné .. 😖

mv
5. bře 2011

@lenkacar hm, taneček už jsme nebyli ani nepamatuju, ale my na to moc nejsme,dupe mi po nohách a mě to pak neba.my radši bowling, kuželky a tak se známýma.

mv
5. bře 2011

@lenkacar toho mi tak nežerou, ale nedávno o něm říkala kolegyně v práci, že je to vlastně hnus a dětem by to nikkdy neuvřila,ale tím, že to nejíme, tak jsem to nezkoumala, co na tom je.

mv
5. bře 2011

@lenkacar zítra večer jdeme na lord of the dance, na to se těším 9 měsíců co máme lístky, jemu se moc neche,ale půjde i s horečkou,která na něj určitě odpoledne začne přicházet, 😀 to má smolíka.

olasek
5. bře 2011

@lenkacar a @mv díky moc ....já se bála, že není něco v pořádku, jestli nemám třeba očekávat nějaký větší přívalák ...
Jinak jsem se proplakala až k šílený chřipce ( všechny ty nervy udělaly svoje ) takže jsem úplně KO, ležím a láduju se Bromhexinem, Orofarem a Paralenem... U mě vaření obědu nehozí. Chlap jel na fotbal a tak zavolám mamce, jestli by se tu nestavila trochu mě pohladit po dušičce a možná něco uvařit ...

mv
5. bře 2011

@olasek jasně, mamča uvaří,pohladí a bude zase lépe... 🙂
nám teda žádný léky nepomáhaj už 3.týden, furt to máme oba v sobě a nemůžem se toho zbavit. 😝

olasek
5. bře 2011

@mv nestraš 😉 !!! Od pondělka jsem se nechala uschopnit po třech týdnech a teď tohle...myslela jsem, jak v pondělí nastoupím v plný polní a zatím budu v práci, jak mátoha!

mv
5. bře 2011

@olasek v pohodě ,já s tím taky celou dobu chodím do práce.celý odpoledne pak ležím a víkend podobně.nemyslím si,že by to ¨zlepšilo, kdybych byla na neschopence doma.

olasek
5. bře 2011

@mv jj, je mi to jasný...mě čeká to stejný!

jolcap
5. bře 2011

@olasek u nás teda berou krev v každým případě ani se mě neptala jestli jsem nezačala krvácet
mamka je dobrej nápad určitě pofouká a pohladí
já holky dělám plněnej bůček,špenát a knedlíky,ale ty dělal někdo jinde kupuju ho 😀

maruliinka
5. bře 2011

@koubovka1
A kolika bunecny ti davali?

koubovka1
5. bře 2011

@maruliinka to ti nepovím, jen označení byli 5AB, což je skoro to nejlepší, co jde pak už je jen 5AA a to se skoro nevyskytuje. Meli jsme IMSI, coz je výber nejlepších spermií.

jolcap
6. bře 2011

ahoj hezkou neděli a jen to sluníčko by mohlo vylízt víc

lenkacar
6. bře 2011

ahoj taky přeju všem slunce v duši 😀 ,u nás teda už něco leze ,ale jak dlouho to vydrží?koukám na to označení embryí ,u nás jsem nic takového nikde neviděla ,nečetla a neslyšela ..spíš řeknou jedničkové a nebo dvojkové a kolika buněčné ,ale to většinou na koze a to si stejně prd potom pamatuju ,když jse soustředim na jiné věci,třeba jak nemůže najít to správné místo a stojí nade mnou jak sudičky,pravidelně,asi kvůli zakloněné děloze ,nebo nevim ..

monnn
6. bře 2011

@lenkacar 😀 jsme na tom koukám stejně,já si to taky nezapamatovala který em. mi zaváděli a taky měl DR. trošku problém mi hotam zavést 😉
jinak u nás sluníčko vylezlo 🙂

lenkacar
6. bře 2011

@monnn ještě že je do tý pipky jen jeden otvor 😕 ,že to maj trochu usnadněný ,no rasí mě tam vždycky dýl jak ostatní ,tak si myslim ,že kvůli tý zakloněný děloze,tak už se na ten duben zase těšim

monisek34
6. bře 2011

Ahojky Všem....ráda popovídám.Jsem po ivf ....

lenkacar
6. bře 2011

@monisek34 ahojky ,akorát tady o víkendu moc holek neni

antoa
6. bře 2011

@lenkacar ahoooj už jsem zpět z lázní, celkem zrelaxovaná, ale 3.3. jsem měla pátek 13tého :( píchlé kolo, roztřískaný mobil ne vl. vinou - v lázních to budou řešit přes pojištovnu a pak do třetice mě chytly zuby...jináč super.
Vidím tu krásné těhotné zprávičky 🙂

lenkacar
6. bře 2011

@antoa ahoj ..ty sis v lázních rozbila foun? to je nemilé ,snad se simka dala použít,že tys ho utopila v lázni 😕

lenkacar
6. bře 2011

@antoa po tom potratu mám pořád výtoky a dost silné ..včera mě to normálně na plese otravovalo ,já si nevzala blbec slipku a musela jsem si tam pokaždé vrazit toaleták 😖 ,jsem z toho dost otrávená

antoa
6. bře 2011

@lenkacar ne měli rozbitou skřínku v šatně a neupevněná police mi na něj spadla a roztřískala dotykáč. Uznaly chybu a pošlou to na pojištovnu...smůla je ta, že byl na 2 sim karty, ale zase byl za 1700 a už jel 2 roky, takže měl na sebe vyděláno, ale ještě mohl jet, co už tak jsem vytahala starý mobily a budu zase chodit se dvěma jak debil. Od pojištovny dostanu min, 500,- tak aspon něco.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru