• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@kamcatkakoc tak to moooc držím pěstičky pro štěestí!Určitě se to povede a budete mít miminko :slight_smile: Věřím tomu.
7. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju :slight_smile: Už se fakt těším na zítřek, jak dopadne ta krev....
7. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc určitě jsi těhulka :slight_smile: Věřím tomu a držím pěstičky pro štěstíčko
7. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc dopadne to na výbornou :wink:
7. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 To by jsme byli s manžílkem ti nejšťastnější lidičkové na celém světě :dizzy_face:
7. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc Určitě budete :slight_smile:
7. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc Zítra dej určitě vědět! :wink:
7. bře 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 jo já teprve první...a kolik si přibrala při prvním těhu,?
7. bře 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 a prosím tě jaký je ten odběr na OGTT?dá se to přežít?zítra na to jdu už ted se děsím....jak si čekala malou tak měla si chutě na sladké=,?
7. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 To dám určitě vědět !!! :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 a odkdy si tak cítila pohyby ale takové ty větší už?já cítím jeden den hodně se vlní a pak zase další den ji skoro vůbec necítím...už at je větší a cítím to více... :astonished:
7. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka asi taky okolo 20-22 tt.Jak popisuješ, jeden den ano a druhý den ne.Malá byla dost klidná a spavá, jako mimi.Takže taky vůbec. :frowning2:
7. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka přibrala jsem dost 20 kg.Pak shodila to jde pomalu samo.Dr.nebyl zrovna nadšenej :wink: Hodně jsem pila a zadržovalo mé tělo vodu.Tak mi zakázal hodně pít a pak to bylo ok.A Ty?
7. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka já měla spíše chutě na maso a pivo,divné u malé.Všichni říkali,že to bude kluk a ona Lucinka :slight_smile: Test na OGTT se dá přežít,akorát musíš vypít to sladké pití,ale dá se to.Já to měla v pořádku.Tak na Tebe myslím!
7. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamcatkakoc to budu ráda a přeji hezký den a užívej sluníčka :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka můžu se zeptat kolik Ti je?
7. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 ty tak já taky přibírám hodně ted už mám 11kg nahoře...a taky sem dosti zavdněná ale já myslím i doktor to říkal,že je to hodně z těch hormonů to hlavně zavodňovalo, já měla utrogestan a ten mi dal zabrat..Takže my to máme hold jiné...tak to taky přiberu tak 20kg a to moc nejím...a jak si šla na to OGTT ráno můžu se napít trochu čaje čistého třeba meduňky?
7. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 jo už dost 32..my se dlouho s manželem snažili až jsem museli po 3 letech jít na ivf a to se nám podařilo až po 2...takže tak ale snažili jsme se už od 28 já jsem ještě studovala do 27 apak to bylo jak bylo hold osud...
7. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 m četla že se vám to podařilo hned na poprvé to máte super... :wink:
7. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka taky mám Utrogestan a můj Dr. mi při malé trvrdil, že po něm jsem nemohla tolik přibrat tak nevím.Mám Prednison a ještě Euthyrox :frowning2: Matně si pamatuji,ale myslím, že nalačno a pak jsem mohla se jít najíst...Ale nerada bych tvrdila něco co není pravda.Neboj kila půjdou dolů!Já měla malou taky ve 32 a tedka mi bude 35!Pohoda doufám :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 sem se dívala na fotečky Lucinky moc krásná princezna taková milučká a jak umí pěkně pozovat...a na koho je více podobná?
7. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka malá se nám povedla naproprvé a mometálně jsem sice na 2 pokus IVF,ale v září 2010 jsem měla KET s jedním embryjkem a ten nevyšel :frowning2: Zjistili mi protilátky od štítné žlázy.Proto beru Euthyrox a Prednison :unamused:
7. bře 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka děkuji moc.Je občas i vážná.Je celá manžel..... :slight_smile:
@monisek34 prednison sem taky měla ale fakt ten utrogestan zavodňuje to máme z toho...a otoky jsi mívala?a tlak se ti pak zvedl nebo ne?já měla furt nízký a ted se mi trochu zvedl... :angry: ale jen mírně tak uvidím co bude dál...a ty výsledky toho cukru ti řeknou v ten den?
@monisek34 ale určitě má i něco do tebe ne?
7. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka tak to bude tím Utrogestanem.Od 4 měsíce jsem začala mít otoky,hlavně nohy.Brala jsem Detralex,mám vnitřní křečáky :frowning2: Výsledky mi řekl až gynekolog na prohlídce.Tlak se mě taky mírně zvyšoval.Neboj oni si to pohlídají.Už víte co budete mít?Jedno nebo dvě mimi? :wink:
7. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka jj.má po mě dlouhé prstíky,velké oči prý a to mezi nožkama.Povahově bude po mě více :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monisek34 no tak to je super...jo už víme máme jen jedno mimi a bude to holčička... :wink:
7. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá pofackováno a můžeme se válet :slight_smile:
7. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka to je hezký :slight_smile: Jak se bude jmenovat?My zatím nevíme, zda jedno či dvě.Uvidíme dle ultrazvuku
7. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek