Těhotné i netěhotné po IVF

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂
jezulicka
7. bře 2011
@monisek34 a dávali jste si dvě?tak by jste chtěli ještě i dvě mimi?jméno máme Magdalénka.. 🙂
jezulicka
7. bře 2011
@monisek34 a kdy jdeš na UTZ?
lenkacar
7. bře 2011
čus ženy koukám na magické datum 18.2. to jsem dostala mrchu,doufám že to byla ta předposlední =-) 😃 :-p
lenkacar
7. bře 2011
@jezulicka ty víš že to bude holčička? řekli vám to?
lenkacar
7. bře 2011
@monisek34 zdravím při pondělku ..od rána lítam po úřadech a po jejich pauze další kolo..
jolcap
7. bře 2011
@lenkacar ono těch prcků na podzim bude hafo
a jak bylo u úředníků, mě ve středu čeká odhlásit auto co jsem prodala a pojištovna to bude zase porod
monisek34
7. bře 2011
@jezulicka Magdalénka je hezký jméno 🙂 Dávali jsme 2, jako u Luci,aby se to povedlo.Tak raději počítáme s dvouma,ale mě osobně bude stačit už jen jedno 🙂
monisek34
7. bře 2011
@jezulicka na UTZ jedeme až 18.3. to se dozvím a budu přesně 4tt
monisek34
7. bře 2011
@lenkacar věřím, že to byla poslední menses!A brzy bude mimísek
lenkacar
7. bře 2011
@jolcap já si vyběhávam papíry z práce víš a ponesu to na pracák ..už se tam moc těšim ,se tam asi odstěhuju,byla jsem tam v pátek ,dneska zase a v pátek zase ..tyhle začátky nesnášim než to daj dokupy..
lenkacar
7. bře 2011
@monisek34 nen ještě čekam jednu mrchu a tam nasadim léky a v ovulce jdem do mrazáku
jezulicka
7. bře 2011
@monisek34 tak to už jdeš příští týden to ti už uteče... 😉
lenkacar
7. bře 2011
magdička x-) a druhý?
jezulicka
7. bře 2011
@lenkacar jojo už nám to řekli nejdříve na 99%a ted už to máme na 100%ale jak seříká asi to je na 100%až na porodním sále 😃 😃 ale doufám a věřím tomu už si nakupuji růžové věcičky...
jezulicka
7. bře 2011
@lenkacar tak mi počítáme s holčičkou máme to na 100% ale u kluka jsme měli Honzíka...
lenkacar
7. bře 2011
@jezulicka jé to je hezké ..taky bych chtěla pipinku
lenkacar
7. bře 2011
holky ale jak dávaj ted v telce toho chudáka 18l nemocnýho ..no tak to radši nebudu mít nic .. |-| já bych z toho měla trauma do konce života takovýho chudinku přivést na svět ..pro zdravého člověka je to těžké a což potom pro nemocného ..
jezulicka
7. bře 2011
@lenkacar tak musíš říct chlapovi at se snažíé...pohlaví je prý daný u muže ten o tom rozhoduje co dá zda více xnebo y... 😃 tak nám to řekl doktor...
monisek34
7. bře 2011
@lenkacar tak to bude za chvilenku a věřím, že se taky dočkáte!
jolcap
7. bře 2011
@lenkacar to máš teda veselý,ale budeš pak doma v klidu

@jezulicka holčičky jsou šikovnější a já bych taky raději holčánka
jezulicka
7. bře 2011
@lenkacar no to je hrozný chudák co z toho života má...je to hrozné...
lenkacar
7. bře 2011
@jezulicka u nás už je to dané ,když je to u ledu ,tak aby se to rozmrazilo a potom žilo
monisek34
7. bře 2011
@jezulicka doufám,že to uteče. S jedním dítětem doma to utíká rychleee :-p
jezulicka
7. bře 2011
@jolcap třeba bude zase...ale už máš aspon jednu holčičku kdyby to byl chlapeček tak aspon se máš jak utěšit ne?a co tvoje pubertačka? 😃 už měli prázdniny?
lenkacar
7. bře 2011
hele ty koblihy obliž prst boco neznam .. a je teda pravda ,že jak jsem na ně měla chutě takjsem snědla 2 a mám dost a takové práce s tim
jezulicka
7. bře 2011
@lenkacar no tak ted záleží co ti tam dal.. 😃
lenkacar
7. bře 2011
@jezulicka co tam dal doky měli jsme ICSI
lenkacar
7. bře 2011
antoa a jak je v práci?já jdu v sobotu a zase nějak v týdnu
jolcap
7. bře 2011
@jezulicka no už má jarních prazdninách a pěkně chodí do školy, jinak dovedu si představit co holčánkem, ten kluk to by bylo něco novýho
monisek34
7. bře 2011
děvčata loučím se zatím se mějte hezky a užívejte sluníčka.Monika 😉

Začni psát odpověď...

Odešli