Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jezulicka
7. bře 2011

holki já se s vámi loučím jdu ven na procházku je tam krásně slunečno tak jdu šlapat at máme pohyb...tak se mějte ahooojky 😉 😎

lenkacar
7. bře 2011

@monisek34 čus a zase zajdi

lenkacar
7. bře 2011

@jezulicka ale je tam frišno ,jak jsem dneska krmila labutě ..a koukam jedna rozmázlá na chodníku,no co se jí stalo nevim..jako by jí někdo přejel,no pěknej hnus jako

monisek34
7. bře 2011

@lenkacar určitě zajdu...

martinkka
7. bře 2011

Ahojky 🙂
@lenkacar teda, koblížky bych si taky dala 🙂 dala by jsi mi recept?

lenkacar
7. bře 2011

utřít 8dkg másla+8dkg cukru písek+8žloutků+2vanilk.cukry
1kg hrubé mouky+sůl+citron.kůra
půl l mléka+2kostky droždí
4lžíce rumu

do kousku těsta zabalit marmeládu a nechat ještě chvilku kynout
peču na oleji

jolcap
7. bře 2011

@lenkacar tak ty musí být a není jich nějak moc kila mouky, dala bych si,ale nechce se mi stát u plotny

jolcap
7. bře 2011

@martinkka ahoj Marti, já dneska celý odpoledne spím a nemůžu se probrat 🙂

martinkka
7. bře 2011

@jolcap ahojky 🙂 však spi, potřebuješ odpočívat, já se taky válim a nedalo by mi moc práce usnout a to jsem dneska spala 10hodin 🙂

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar děkuju, určitě je zkusim, jak dlouho vydrží měkký?

jolcap
7. bře 2011

@martinkka já tohle měla u zuzky spánek tak 14 hodin,ale ona pak byla moc hodná jako mimi a spala, jinak ráno jsem tady řvala,že mám tý telky dost a chlap šel ven a byl tady klid ani mu to nevadilo

martinkka
7. bře 2011

@jolcap my jsme se ráno s chlapem pěkně pohádali, pak jsem brečela půl dopoledne a vlastně ani nevim proč

jolcap
7. bře 2011

@martinkka no tak to je všude stejný, já vím mě nasr...že slyším zprávy po desátý a když to přepnu hned to vrací, já nebulela ale pouklidila jsem si, on jak je doma tak mě se nechce

martinkka
7. bře 2011

@jolcap taky se mi nechce uklízet, když je doma...já budu uklízet zítra, dneska na to nemám sílu

jolcap
7. bře 2011

@martinkka mě to baví když tady nikdo není nebo tak se zuzkou ona mi ochotně vytře celej byt. já dneska asi budu spát a spát a spát

martinkka
7. bře 2011

@jolcap to je Zuzka šikovná, že ti pomáhá a neodmlouvá
taky už se těšim večer do pelíšku 🙂

jolcap
7. bře 2011

@martinkka když jí řeknu tak jo, ví že chceme mimi a že to je umělý tak je hodná ví,že měnesmí nervovat, já snad budu samam doma chlapy mají nohejbal tak si kouknu na četnický humoresky ty mám ráda

martinkka
7. bře 2011

@jolcap mně přijde za chvíli chlap z práce, tak mu budu muset udělat něco k večeři

jolcap
7. bře 2011

@martinkka my měli zbytkovej den, co zbylo do víkendu,ale jo ještě že je člověk může zpacifikovat jídlem

martinkka
7. bře 2011

@jolcap to jo 🙂 když je dobře uvařeno a upečeno, tak má hned lepší náladu 🙂 a mně něco dobrýho taky občas zvedne náladu

lenkacar
7. bře 2011

holky dá se koupit volně magnézium?

lenkacar
7. bře 2011

no je těch koblih teda docela dost asi 40? tak udělej poloviční dávku 😉 ,jsou dlouho dobré

jolcap
7. bře 2011

@lenkacar jasně dá já mám magnézko se to jmenuje

@martinkka já jdu asi loupit okurky ke tchyni jde mi huba šejdrem, to bylo první co toho mýho zajímalo jestli umím vařit aby asi nebyl trápenej hladem, jinak Lenka mi tak navnadila a přemýšlím,že udělám k večeři koblihy mám recept s tvarohem

monnn
7. bře 2011

Čau holky 😉
@lenkacar Leni já myslím že dá ale 100% to nevím-jen si to myslím 😀

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar určitě dá
@jolcap koblihy udělám asi zítra, dneska se mi vůbec nechce, ale chuť bych na ně měla 😀 jak se dělají s tím tvarohem?

jolcap
7. bře 2011

@martinkka Tvarohové koblihy:
1 tvaroh
4 vejce
vanilkový cukr
20 dkg polohrubé mouky
prášek do pečiva
rum dle chuti
a smažit v oleji,dělám je lžící takový malý bobky, pak obalit v moučkovém cukru, skořici nebo kakau

martinkka
7. bře 2011

@jolcap taky můžou být dobrý a vypadají jednoduše 🙂 žádný džem se do nich nedává,že?

lenkacar
7. bře 2011

už to mám napísaný a daný do knížky,příště vyzkouším..určo to bude rychlejší když to nekyne

jolcap
7. bře 2011

@martinkka ne oni jsou od toho tvarohu takový plnější, udělala bych je k večeři a jen pro nás chlap by umřel hlady

Leni jsou rychlý a jednoduchý

martinkka
7. bře 2011

@jolcap tak ty bych mohla zkusit dneska, ale chlap je bude mít asi jako zákusek 🙂 na večeři by mu asi nestačili

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru