Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
9. bře 2011

@pet.s je krásný co píšeš,je to požehnání takový mimi

pet.s
9. bře 2011

@lenkacar však jsem se na ni taky načekala a tech slz co jsem vyplakala. Proto má tak modré oči. Jsou tam všechny moje slzy. 😀

lenkacar
9. bře 2011

@pet.s mám z tebe husí kůži ,je to krásný a moc vám to přeju

sponiarka
9. bře 2011

@lenkacar někdo je má pořádné a nevyjde to a někdo chcípáčky a vyjde to musíme věřit

sponiarka
9. bře 2011

@petapal děkuji tobě at to vyjde co na to sousedka viděla tam něco jsem zvědavá

lenkacar
9. bře 2011

@sponiarka taky vím o holce co se jí chytlo až céčkový a má krásnýho chlapečka

lenkacar
9. bře 2011

@sponiarka no holka musíme doufat ,že něco z toho vzejde ..když už jsem si je vydupala tak at sekaj latinu

sponiarka
9. bře 2011

@lenkacar slyšela jsem to taky už hodně holkám to vyšlo budeme si držet pěsti 😉

lenkacar
9. bře 2011

@sponiarka to budem ..

petapal
9. bře 2011

@sponiarka sousedka i jeji dcera taky videli ,alej e to hodne slabe pry tak mi dneska koupi test a rano zkusim dalsi zitra

petapal
9. bře 2011

@sponiarka holky snažim se to různe nafotit ,ale fotak to nechce vzit

lenkacar
9. bře 2011

@petapal krása tak jsi vzburcovala celej barák ,tak to je parádní ,víc očí ,víc vidí 😵

sponiarka
9. bře 2011

@petapal to je skvělé přeju ti at je ta čárka zítra silnější

lenkacar
9. bře 2011

@petapal foták to tak osvítí že to nevezme ,nebud smutná ..to až kolikátý den ..to znám u sebe ..až je to fakt silné a stejně je to na fotáku slabší ..no hlavně že to vidíte vy ..tak ted už jen jak říká sponiarka ,at to sílí,to je pěkně převezeš v car

sponiarka
9. bře 2011

@petapal dej nám zítra vědět

petapal
9. bře 2011

@lenkacar
@sponiarka 😀

určite dam vedet zitra hned budu hlasit rano

jolcap
9. bře 2011

@petapal no paráááááááda jestli tam je byť jen duch zkus to zítra a jinak čárká sílí po dvou dnech stoprocentně, je to by bylo úžasný a skvělý

jinak já dneska byla po úřadech a nafasovat utroš

petapal
9. bře 2011

@jolcap a myslis,že si mam taky dneska vložit ,ale ja brala crinon nebo jak se to pise a prestala jsem v sobotu naposled

petapal
9. bře 2011

@jolcap jen se bojim jeslti mi nezačina hrabat a jestli ostatni nekecaj ,že tam neco taky vidi 😀

jolcap
9. bře 2011

@petapal ber všechno dál tak jak máš dokud ti neřeknou že nemáš, chápu tě na testík ten první jsem čuměla desetkrát za hodinu jestli mě nešálí zrak a chlap tam nic neviděl 😀 jo člověk se bojí,že si tu čárku vsugeruje,ale je možný že tam prostě jeno je odešlo to slabší a vzalo s sebou sliznici

mv
9. bře 2011

@petapal ty jo, to by bylo super...
počkala bych den, dva a mazala bych na HCG, jak kvůli tomu krvácení a pak i si myslím psala o chřipce.

já pořád čučím na sleviště a každej den tam něco najdu, co musím nutně mít. 😀 dneska steak, no už se těším. to je mor, tyhle různé slevy.... 😉

lenkacar
9. bře 2011

@petapal škoda že jsi vysadila ,no já bych to taky brala ,bud je to zbytek HCG a odešlo to a nebo je tam mimís a bude to sílit ..jiná možnost nebude

jolcap
9. bře 2011

@pet.s ta je úžasná a jk se snaží nacpat si tu ruku celou do pusinky

lenkacar
9. bře 2011

@jolcap vid je nádherná já jsem ujetá na modrý kukudla .. 😵

petapal
9. bře 2011

@lenkacar no ja co si dellala predtim asi 5testu tak na nich nebylo ani dech

petapal
9. bře 2011

@lenkacar tak nedobrala jsem asi 4¨posledni crinone

martinkka
9. bře 2011

@petapal taky bych to neviděla beznadějně, zkus ráno testík a uvidíš, ale jestli je tam duch, tak je to dobrý znamení

petapal
9. bře 2011

@jolcap hodim foto ,ale asi to neuvidite tak jak ja sama mam problem to poradne videt a neslo to lip nafotit

lenkacar
9. bře 2011

no já si počkam na dýl ,oči mi z toho přechází ,ale hlavně že to vidíš ty

jolcap
9. bře 2011

@lenkacar mě se líbí ten výraz a je krásná

@petapal nevím jestli jsem se tady já blbka pochlubila,ale minulý čtvrtek před krkví jsem se chtěla uklidnit a udělala si test, no a byl tam duch slabší než ve středu a už jsem plašila, pak jsem si ještě jenou přečetla návod a bylo tam takové upozornění,že test může být skreslený pokud je zvýšený příjem a výdej tekutin a já ten den vypila asi 4 litry no jsme taky pitomá a včera pro klid jsem chtěla mít památkovej s čárkou a naběhla dřív než ta testovací, takže uvidíš ale uchechtáme se když to mimi zvládne to pak už všechno

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru