Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap tak americkýho kokra jsem měla a to byl puch od ropouch jak se namočil ,to bylo na chcípnutí,jak je loveckej do vody jako blázen a pak měl v těch plandavejch uších věčně záněty ..bože to byla hrůza a měl takovou sílu ,že mi ustavičně kloubil rameno ..

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar jo prostě má další průvodní pachy a alergeny, no ten našich je venkovní,ale naši ho dost často stříhají to je pak lepší

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap já ho taky stříhala podle standardu,ale stejně furt tahnul psinou a ještě žral hovna blé

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar naši ho berou úplně celýho takže nemá dlouhý chlupy, jo hovna žerou ty psi co mají tchánovi fuj hnuj

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap no jsem ráda ,že už ho nemám..a mám už jen ryby a končim ,zdravotní stav mi to nedovolí ,ale kdybych se mohla vyřádit ,tak já teda jsem na exoty ,ne na chlapy ,ale na ptáky ,ikdyž moje životní lapálie svědčí o tom ,že i ty exoti chlapi se na mě lepili v hojných počtech ..kdybych mohla mít barák svých snů tak bych tam vybudovala odhlučněnou volieru ..páč jako zase ten řev co ti trhá bubínky ,to jako neeee..jsme jednou byli ve zverimexu a tam úplně boží Ara ararauna a najednou otevřel zobec a vypadl z něj tak neháznej strašidelnej zvuk ,že jsem si málem dřepla na prdel

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar já se přiznám,že jsem moc pohodlná a tak raději zvířata ne raději ty děti 😀

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap to jo ty se daj vychovat vid ..jak to začne moc řvát tak dostane po tlamě a je klid 😀 😝 ne fakt včera jsem šla venku kolem jednoho baráku a tam řvalo dítě ,ale už podle vztekání prostě na ránu,litovala jsem tu ženskou co je za těma zavřenýma oknama ,protože tohle byla síla,žádnýho mazánka já si doma chovat nemínim..co se staví na hlavu a děti kolem 6let už mě lezou krkem jak je to drzý ,poslala bych to na převýchovu

lenkacar
15. bře 2011

dneska už začínam špinit a jestli se to do zítra rozjede nasazuju estrofem na sliznici

martinkka
15. bře 2011

Ahoj holky 🙂
my si chceme pořídit štěńátko a ještě bych chtěla zakrslýho králíčka 🙂

lenkacar
15. bře 2011

@martinkka miminko ti nestačí?

martinkka
15. bře 2011

@lenkacar mně by i stačilo 🙂 ale můj chlap chce psa, když už bydlíme v baráčku, tak ho aspoň přemlouvám, ať je to něco menšího, a králíčka už jsem měla, když jsem ještě bydlela u našich a je s nim málo práce, tak bych ho chtěla znovu

lenkacar
15. bře 2011

jestli mimísek bude s tim králíčkem bych počkala je v nich dost alergenů a nebo i v krmení ..jestli by to mimískovi nevadilo a jak to u něj zjistíš ..

martinkka
15. bře 2011

@lenkacar to nevim, jak zjistim, jestli na to bude mít mimís alergii 😒 stejně to budu muset zkusit a když tak dát králíka pryč

lenkacar
15. bře 2011

@martinkka já bych měla doma zoo kdybych mohla ..a taky jsem toho měla dost ..než mi sklaplo a dostaal jsem astma a mrzí mě to ,že se nemůžu ponuchat s něčim

jolcap
15. bře 2011

@martinkka psa chápu ten baráku patří,ale já se přiznám už jsi přivázaná a sebrat se na dovču není tak jednoduchý, s králíkem nevím,ale mají dost nemocí, to bych raději počkala až bude mimís

@lenkacar mám názor dítko se naučí jednou chodit na záchod i utírat se samo ten pes nikdy, jinak holka 6 let to ještě jde to co mám já doma je někdy na pěst, něco jí řekneš, protočí oči a já bych vraždila

martinkka
15. bře 2011

@jolcap proto bych chtěla malýho pejska, kterýho by jsme mohli když tak s sebou, tak snad chlapa překecam, že je velký pes pro nás blbost....a s tím králíkem, ono se říká, že mají hodně nemocí králíci v králíkárně, ale ty zakrslý, co jsou doma, ty nemoci nemívají, nemají je jak chytit...když jsem měla králíčka minule a chtělajsem ho dát nasočkovat, tak mi veterinář řekl, že to je naprosto zbytečný, když je jenom doma

martinkka
15. bře 2011

@lenkacar astma je svinstvo, doufám, že se ho taky někdy nedočkám 😒

jolcap
15. bře 2011

@martinkka uvidíš jak to vykoumáš, já budu asi ráda jen s dítkem nejsem takovej milovník zvířat, teda žádnýmu bych neublížila a odsuzuju ty co si poříděj pejska a pak ho vyhodí u silnice

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap vidim to prevntivně v 6letech na tábor a návrat po pubertě 😀 ,dámy rozjela se mrcha ,takže stanovena kontrola před ket ,28.3

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar zapomeň ve 13 zamrazit a a na svět až ve dvaceti kdy už by mohli mít rozum
tak to bude paráda aprilový KET

martinkka
15. bře 2011

@jolcap ještě si to necham projít hlavou nebo se na toho králíka zeptam doktora, jestli to může způsobit nějaký problémy, my jsme měli vždycky nějaký zvíře - králíka, morče, křečky, psa...ne všechny naráz, ale postupně, tak mi nějaký zvířátko chybí, navíc jsem i četla, že dítěti psychicky prospívá, když je od mala ve styku se zvířatama

martinkka
15. bře 2011

@lenkacar tobě to fakt asi vyjde na apríla 🙂

jolcap
15. bře 2011

@martinkka já mám občas doma pocit,že žiju se zvířatama,ale pozitivní vliv na psychiku to moc nemá 😀

martinkka
15. bře 2011

@jolcap to bude tim, že to nejsou opravdová zvířata 😀 tak jsem si v klidu vytřela, pouklízela, tak mam ze sebe dobrý pocit 🙂

vera5
15. bře 2011

Ahoj holky, jdu na vás kouknout. Jak se vede, co je nového? Já jsem 5 den po IUI, ale vítr si z toho nedělám, probíhalo to celé poněkud zmateně. Žádný ultrazvuky a ani injekce na dozrání, připadala jsem si při inseminaci jako vůl, sestry se mě ptaly, zda jsem měla ultrazvuky a zda jsem si píchla injekci na dozrání vajíčka.....a já jen kroutila hlavou. Doktor to celé asi nějak domotal, nevím. Ptala jsem se doktorky a ta to pak noblesně zamluvila, že to je jako přírodní cestou.....někdy mi příjde, že si dělají z člověka blázny, když už mám za sebou jedno IUI a IVF, tak vím, že teď nemám ani 10% šanci aby se to ujalo🙂) šla jsem si zasouložit na sál 🙂)takto jsem si připadala, pak mi popřáli hodně štěstí, to už jsem nevydržela a začala se smát, takže jsem 5.den a dělám úplně všechno a protože na mě leze chřipajzna a dneska ležím, tak mám v sobě už dva svařáky.Taky občas přemýšlíte změnit CAR?Kor když víte, že si připadáte mnohdy dost blbě ze změteného chování při této léčbě?🙂

monnn
15. bře 2011

čau holky jak se máte?
@lenkacar Tobě moc moc držím palušky na zdárný KETík 😉 🙂

martinkka
15. bře 2011

@vera5 to byli fakt asi nějaký popletený 🙂 chápu, že by to nechyli přirozeně, ale ultazvukem to zkontrolovat měli, takhle přece vůbec neví, jestli to nebylo zbytečný, ale kdo ví, třeba se zrovna zadařilo 🙂 taky jsem občas přemýšlela o změně CARu, ale zatim jsem měla jen takový drobný výhrady a takový "zážitek" jako ty nemam 🙂 to bych asi přemýšlela, jestli ta doktorka neni náhodou očařka 😀

jolcap
15. bře 2011

@martinkka jak kdy, mě za chvíli čeká bezva srážka s dcerkou vyházela jsem ji bordel ze šuplíku to zase bude ksicht 😀 já upekla uvařila a budu asi žehlit trochu, uvidím

martinkka
15. bře 2011

@jolcap tak to jsi si určitě dovolila moc 🙂 se nedivim, že se bude ksichtit, že si to tam bude muset skládat zpátky, co jsi pekla? taky bych měla něco upéct

petapal
15. bře 2011

ahojky ted jsme dorazili jsem vyrizena. \nedelali mi ani ultrazvuk rekla,že jestli jsem to dostala jeslti jsem si delala test a jestli me neco neboli jako bricho nebo tak. \ja ,že neboli test neg. menstr.jsem dostala tak pry neni důvod mi delat ultrazvuk. Rikala,že je lepsi to udelat za mesic dva ,ale ,že by to slo i ted ,ale bude lepsi at dostanu klasickou menstruaci svoji ,že tato ted pry byla jina diky hormonům. \takže pristi mesic jak to dostanu tak se mam objednat na 10den cyklu udelaj mi ultrazvuk jeslti mam pry dost velky folikul a podle toho maplanuji ket jak bude maly tak mi lekama nejak pry pomůžou zas . \rekla jsem ,že jsem ted i nachcipana a ona ,že to bude lepsi a mezitim se dam do poradku aspon. tot vse ted jsem zas v postylce a odpočivam krk me pali jak čert. a nos ani nemluvm ,ale už to neni tak katastroficke jen se fakt tesim až mi bude fajn.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru