Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
15. bře 2011

@martinkka no a dneska at mě moc nedráždí nebo vyházím vše co nemá tak jak si představuju, pekla jsem buchtu z bebe sušenek,ale moc dlouho nevydrží 😀

vera5
15. bře 2011

@martinkka No to byla doktorka co mi zaváděla sperma, ta noblesně zamluvila téma, když jsem ji řekla proč to neprobíhalo jako vždycky, ultrazvuky, injekce....ona mě dala jen sperma, za to mohl ten doktor, ona právě taky nejdříve kroutila hlavou, a pak takto noblesně odpověděla, prý když to pan docent takto chtěl.....no, byla jsem pěkně zmatená...

lenkacar
15. bře 2011

@vera5 já čumim..zavádíme bez utz?

martinkka
15. bře 2011

@petapal tak se aspoň vyléčíš z té chřipky a půjdete na KET, ona by nebyla žádná sranda být těhu a mít takovou hnusnou chřipku, a krev ti taky nebrali?

jolcap
15. bře 2011

@vera5 no bezva docent to pohnojila dokyna to zachraňovaůla moc se to nemění v našem zdravotnictví i když v soukr. by to mělo být jiné ne

martinkka
15. bře 2011

@vera5 to bych byla taky zmatená, asi by jsme se hodně divili, kdyby to vyšlo 😀 to jsem teda zvědavá

martinkka
15. bře 2011

@jolcap chudina 🙂 ta bude opravdu nadšená

vera5
15. bře 2011

@lenkacar ano🙂 takže nevím vůbec zda tam něco bylo, při to HSG jak mi dělali kontrastní látkou tam byl 12mm folik a za 5 dní jsem šla na IUI, ale s tím, že žádný utz ani odběry krve ani injekce na dozrání...nic, takže jsem odtud vyšla docela zmatená, člověk toho má po neúspěchu dost a pak tohle, už se tomu vážně jen směju....utroš jsem si nebrala, řekla jsem si, že je to k ničemu, zase bych byla celá rozházená a proč, když ai nevím, zda tam ten folík ještě byl v době IUI a i kdyby není jistota, že v něm bylo vajíčko a když tak třeba dozrálo až dneska 🙂) ńo sranda musí být 🙂)

jolcap
15. bře 2011

@martinkka já taky byla když mi ty věci propadly dnem šuplíku 😀

lenkacar
15. bře 2011

@vera5 no jako na jiné diskuzi pslaa holčina jak se jim ohnul katetr a embrouši skončili bůhví kde ..to jsou story to by člověk brečel ..prachy to stojí a nervy a tohle by se stávat nemělo

martinkka
15. bře 2011

@jolcap to se někdy stane 😀

martinkka
15. bře 2011

@lenkacar fakt??? a jak to dopadlo?

vera5
15. bře 2011

@lenkacar no tak to je ještě horší, chudák ženská

lenkacar
15. bře 2011

@martinkka no nikdo jí neřekl jestli je to pryč a nebo v ní ..oni to nevěděli kam to vyteklo ,těžko budou lézt z mikroskopem po zemi že jo..ale sleva nebo tak něco nic..hrůza ,jak to dopadlo ,no neni těhu ,kdoví kam to dali

martinkka
15. bře 2011

@lenkacar tak to je něco, to jí měli dát příští pokus zdarma, když to tak sprasili, by mě asi kleplo 😒

lenkacar
15. bře 2011

@martinkka ale věřim že v tu chvíli jim na to nedokázala nic říct ..to asi jen nevěřícně čumíš

martinkka
15. bře 2011

@lenkacar taky bych v tu chvíli asi neměla slov, ale jak bych věděla, že to nevyšlo, bych za nima asi šla, co s tim jako budou dělat, že jsem zbytečně vyplácala pokus

vera5
15. bře 2011

to je to,člověk tam leží, má pochybnosti, že už něco bylo špatně a pak když ještě nad váma kroutí hlavou,jakto, že jsem neměla utz a injekce a odběry tak to člověka fakt narovná, já se nezmohla jen na ty otázky a pak už jsem se jen smála, když jsem vycházela, připadala jsem si jako blbec 🙂

vera5
15. bře 2011

a to vám ještě popřejí hodně štěstí 🙂))

martinkka
15. bře 2011

občas čumim, co všechno si doktoři dovolí a jak z nás občas udělají pěkný blbce, než aby přiznali, že udělali chybu

jolcap
15. bře 2011

doktoři nemůžou přiznat chybu protože bývá fatální

jolcap
15. bře 2011

@martinkka tak a máme to za sebou její pohled říká,že ji asi štvu 😒

antoa
15. bře 2011

@vera5 k Crhovi nerada chodím, nedivím se, že to domotal..... a na co přišli při tom HSG? Bolelo to moc?

vera5
15. bře 2011

@antoa Bolelo, ale dá se to vydržet, jsem průchodná...cítíš to jako silný tlak a máš pocit, že ti to výjde ušima, ten pocit jsem měla ještě pár dní po tom, ale jak říkám dá se to vydržet, myslím, že horší je když se to snaží prostříknout, protlačit a nejde to.Měla jsem štěstí, že u mě to šlo, trvalo to jen chviličku a člověk už tak nějak asi tupí na té bolesti, protože ženská snese hodně a po tom všem.... A co ty v lázních?

petapal
15. bře 2011

@martinkka nebrali dneska nevim co to bylo za dr, takova hodne mlada tmave vlasy v culiku jestli jsem tam byla tak dve minuty no to jsem tam nemusela ani jezdit. Ale snažim se dostat z chripky at se pak u me mimiskům libi. jud zas lezet holky

martinkka
15. bře 2011

@jolcap a divíš se? 😀 být v jejím věku, taky by tě to štvalo, já jsem se teď trochu vyspala a dívala jsem se na Prostřeno

@petapal tak to jsi tam jela fakt zbytečně, aspoň tu krev ti mohli vzít, když už jsi tam jela, tak se hezky vylež a brzo se uzdrav

antoa
15. bře 2011

@vera5 dobrý, ale to víš, týden v práci a odpočatost je pryč :(

jolcap
15. bře 2011

@martinkka já bych taky usnula,ale pak bych v noci strašila, no tvářial se moooc pěkně

@petapal no to snad ne, tak to je fakt dobrej přístup,hele koukej se vykurýrovat a brát vitamíny a pak si dojdeš pro KETíky a bude to fajn

martinkka
15. bře 2011

@jolcap já jsem usnout nechtěla, dívala jsem se na Colomba, ale nedalo se tomu zabránit 🙂 ale určitě budu spát i v noci, to nebude problém

jolcap
15. bře 2011

@martinkka já dneska testila tak jsem klidnější

martinkka
15. bře 2011

@jolcap a testovací naskočila dřív než kontrolní? 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru