• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@martinkka no to taky a hlavně je daleko silnější,takže jsem se uklidnila trochu
15. bře 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap taky mě to uklidňuje :slight_smile: i když vim, že to stejně nemusí nic znamenat
15. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka no ten pohled mě stačil a taky mě pěkně bolí vaječníky, zítra jsem 6+0tt
15. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap nedalo mi to a taky jsem si udělala test :grinning: ať mam radost. vaječníky mě taky bolí, alejinak než na MS, chvilkama taková slabá křeč, dr mi řikala, že je mám po té stimulce pořád dost zvětšené a že mě to musí bolet, tak to mám asi od toho
15. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap já jsem dneska 6+5tt :slight_smile:
15. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka já ti ho chtěla ukázat,ale po stěhování se nenašel kabel :frowning2: no mě to bolí od včerejška jak říkáš křeče a pa to přejde,ale ono taky dokud není placenta tak to je spojený s vaječníkama
15. bře 2011 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap řekla bych, že ho máš stejný jako já :slight_smile: mě ty vaječníky bolí už dýl, některý den víckrát a někdy míňkrát, ale většinou, když něco dělat, když jsem v klidu, tak ne
15. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka tak to je dobře budeme si říkat,že je to dobré znamení a ty bolesti jsou taky takový, víš kámoška mi říkala,že se nervila celý těhu aby to bylo v pořádku a má doma malýho neurotika,tak se chci nějak sklidnit a pořád si opakuju nic neovlivním co má se stát to se stane
15. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap snažim se nenervit a řekla bych, že jsem víc v klidu než minule, stejně- co se má stát, to se stane a nezabráníme tomu, tak se snažim si užívat ten hezký pocit
15. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka já byla v klidu než jsem se tady začala dovídat co se všechno může podělat,ale jak říkáš musím se uklidnit, stejně neovlivním všechno, a jinak poslouchám doktory a odpočívám a at se děje vůle Boží
15. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap přesně tak :slight_smile: budeme myslet pozitivně, všechno bude v pořádka a budeme mít spokojený miminka :slight_smile:
15. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka musíme jinak se z toho zblázníme a děti za náma budou chodit v neděli koukat přes plot
15. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap to jsou vazy jak se zvětšuje děloha
15. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar to budu mít slona a asi :grinning:
15. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap jasně :slight_smile: moje řeč, musíme se hodit do klidu a dobře to dopadne
15. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka jo a ty budeš přemýšlet o psíkovi a dětským pokojíku s králíčkem
15. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap no právě, jsem ráda, že myslim i na něco jinýho, aspoň se odreaguju :slight_smile: zítra nám dovezou ložnici, tak se těšim
15. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar ty křeče jsou vazy?
15. bře 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka spíte na zemi? no tak to máš spoustu jiných starostí to je dobře, už se mi chce spát,ale chtěla bych vidět samotáře
15. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap nespíme na zemi, máme rozkládací sedačku v obýváku, tak spíme na ní, nechtěli jsme si brát ložnici z bytu, tak jsme si objednávali novou a trvalo jim to 6 týdnů, taky už jsem utahaná, tak jdu do sprchy a do hajan :slight_smile: dobrou noc
15. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka tak to se máte ,hezké sny jdu taky
15. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinkka já když jsem si stěžovala na bolesti tak mi doky řekl ,že to je normální ,že se napřimuje děloha a ty úpony a bleble ,tak jsem se přestala bát,tak hezké sníky všem
15. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar a jaký jsi měla ty bolesti? mě opět šíleně píchá na vejíčníkách a trochu jsem špinila
16. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap taky ve vaječníkách
16. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar já se vyděsila, utřu se a nahnědlý hlen plus ty jakoby křeče na vaječníkách normálně jsem hnala tchána z globusu jako nadmutou kozu
16. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky přeji pěkný den...tak jak se daří?čtu že vás bolí na vaječníkách,to je normální...to tam, vše roste a roztahuje se to....musíte se šetřit a odpočívat..
16. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap odpočívej ..nic netahej ..ale asi bych popohnlaa kontrolu ,třeba ti daj nějakej prášek
16. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar no nedělám nic ted už, pořád přemýšlím o tom že zavolám a poptám se
16. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@jolcap za to nic nedáš ..třeba se na tebe někdo i mrkne a budeš klidnější ,to špinění je běžné
16. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkacar tak jsem písla a uvidíme at se mi smějou jsem stará vyplašená těhule
16. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek