• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@jolcap děláš kontrolní testy?
21. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka mě třeba se zrovna povedlo bez prodloužené kultivace
21. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sponiarka tak to bude ono možná ti řeknou,že pokud je test negativní máš přestat brát léky a pak se uvidí bud dojde mrcha nebo ne a půjdeš na krev
21. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar dělám, je to takový uklidnění a pořád je ta testovací neskutečně silnejší než kontrolní a to jsem měla test 20,tak snad to bude v pohodě
21. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap uvidíme dám vědět
21. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar leni až v pátek už vydržím:slight_smile:)
21. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 což jinýho zbývá než čekat co? no my se o tom bavili v sobotu a prostě to už hrotit nebudem ..
21. bře 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkacar jj Leni jak říkaš:slight_smile:
21. bře 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
dýl jsem tu nebyla, nějak jsem nestíhala, ve čtvrtek jsme si byli pro štěňátko, tak máme chlupatý miminko :grinning:
21. bře 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ahojky :slight_smile: jak se ti daří?
21. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no ahoj už jsme s eo tebe bála co se ti stalo a ty sis byla porodit chlupatou kuličku a copak to máme?
jinak u mě porád stejný jen mi v podstatě nic není až na to spání a co ty jak se cítíš
21. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap únavená jsem pořád, ráno vstávam a nejradši bych si šla hned zase lehnout a je mi celkem často zle, ale nestěžuju si, jsem za to ráda :slight_smile:
máme fenku, je to kříženec bígla a jezevčíka, ale vypadá jak malý bernardýn :grinning:
21. bře 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já se taky nemůžu probrat je to šílený a máte holčičku nebo chlapečka a jak se jmenuje, kdy jdeš na utz? a to máš ted docela co dělat vid
21. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap je to holčička Amálka :grinning: na UTZ jdu ve středu, tak už začínam mít strach, ale Amálka mě naštěstí dost zabaví, první noc jsem k ní vstávala pětkrát, stýskalo se jí po mamince, tak kňučela a teď se v noci budí tak dvakrát a chce si hrát :slight_smile: je to takový naše miminko
21. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ta je krásná... :slight_smile: to máte radost doma. :dizzy_face:
já letos podle manžela nemám nárok na psa, prý příští rok, když se nedočkáme vlastního mimina, tak si pořídíme psí,ale do té doby nee. :frowning2:
21. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to máš dorbý trénink do budoucna budeš zvyklá vstávat v noci
21. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv to je škoda, že ti to manžel nedovolí :unamused: je to krásný a fakt se s ní odreaguju, zatim je malinká, tak se chová fakt jak miminko, ještě že jsem doma a mám na ní čas

@jolcap to jo, taky jsem si řikala, že je to dobrý trénink, 5krát bylo fakt moc, byla jsem ráno úplně mimo, ale dvakrát to je v pohodě :slight_smile:
21. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no někdy je to i slidsýma miminkama 5x za noc a někdy i celou noc,ale ty budeš zkušená a já budu bulit jak mě to ničí
21. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap nebo budeme mít hodný miminka a v noci budou vstávat max. třikrát :wink:
21. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka to moc hodný nebudou zuza vstávala max jednou za noc to bylo hodný miminko
21. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to teda byla hodná, taky bych si nestěžovala :slight_smile: ale radši budu počítat s tou horší variantou a třeba pak budu příjemně překvapená
21. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka mě je to celkem jedno chci ho tak budu trpět,jen aby nemělo otočený birytmus to by mě zabilo asi
21. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka u nás je to holt nastavený, že bude buď mimino, nebo pes...
je fakt, že když kollikrát pes, co sice není přímo náš, ale máme ho doma a i sousedovic proštěkají půl noci, tak si pak vždy říkám, že vlastně dalšího štěkače ani nechci...ale to mi vždy jen vydrží na pár hodin.. :wink:

jo a k tomu miminu-já k synovi vstávala do 10 měs. každou noc přesně po 2-3 hod, byl jak hodinky na kojení jsem si tenkrát dost naivně myslela,a i jen si tak povídal.. :grinning: ,plácala jsem se po těch měsících mezi životem a smrtí,tak jsme ho pak šoupli do svého pokojíku a já se koooonečně po měsících vyspala jak člověk a on spal celé noci, jak špalek.prostě jsme se všichni navzájem budili,to bylo celé.
takže další potomek by u nás spal od začátku ve svém pokoji... :wink: no dobře, tak asi ne, no.. :grinning:
21. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to by mě asi taky zabilo, ale někal by jsme to museli zvládnout :wink:

@mv teda. každý 2-3 hodiny, to si ani nedovedu představit a je zajímavý, že když byl sám v pokoji, tak spal celou noc, asi jste ho fakt nějak rušili :slight_smile:
doufam, že Amálka celou noc štěkat nebude
21. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka no máš ale zapovězeno jméno pro holčinku dvě amálky mít nemůůžete
21. bře 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka ten náš psí blb štěká snad stářím na cokoliv, hlavně v noci.některé noci mám pocit, že bych ho přetrhla...jediný, čím ho omlouvám je, že je mu 8 let a myslím, že mu hráblo... :grinning:

no, muselo to tak být, od té doby, co spal sám byl klid a vzbudil se maximálně 1x za noc. :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv asi to tak fakt bylo :slight_smile:
a co je to za rasu? Amálky maminka neni uštěkaná, ptali jsme se na to, tak uvidíme, jestli bude uštěkaná

@jolcap museli by jsme vymyslet jiný jméno, ale radši by jsme chtěli kluka :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap vy už máte vymyšlený nějaký jména?
21. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já teda raději holčánka nějak si nedovedu kluka představit
21. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka holčička je jasná Eliška a kluk to bude boj já chci Vaška a chlap Jeníka po sobě,ale tchán má takovou hnusnou spatvořeninu toho jména že nechci
21. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek