Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

mv
21. bře 2011

@martinkka náš je NO a štěká až teď, na stáří..ono je to fuk asi v tomhle, začne jeden a pak štěká půl vesnice s ním. 😀
a to jsme takřka na samotě..
😉

martinkka
21. bře 2011

@jolcap u nás by byl kluk taky Honzík po chlapovi, jiný jméno by nepřežil 🙂 holčičku zatim nevíme

jolcap
21. bře 2011

@martinkka já to spojovala s příjmením ta jako u zuzky a ještě chlap neumí řikat r, takže máme dobjej den a tak

mv
21. bře 2011

Honzík je hezký.. 🙂
Brácha se tak jmenuje,takže u nás by to nepřicházelo v úvahu.Já se sama jmenuju po mamce,takže nikdy už žádné jméno, co někdo v rodině má...fakt mi to stačí, celoživotní problém s děděním jména mám..nechápu, jak mi to mohli udělat.. 😀

martinkka
21. bře 2011

@mv možná už špatně slyší, tak štěká, moje mamča má pudla, štěkal vždycky, ale teď má asi 12 let a špatně slyší a štěká daleko víc

martinkka
21. bře 2011

@jolcap holčičku ještě vymyslíme, ale Amálku jsem stejně nechtěla, tak nevadí, že se tak jmenuje pejsek 🙂

@mv u nich se taky jména dědí, od mýho chlapa byl Jan tatínek, dědeček, pradědeček a nevim, jestli ještě i další generace, tak chce taky pokračovatele 🙂

mv
21. bře 2011

@martinkka prdlajsky, štěká naschvál, protože ví, že poo 4. hod ráno vstávám... 😀 o víkendech mlčí, většinou...

mv
21. bře 2011

@martinkka jo, jo, to tak bývá...
Já to ještě pochopím, když se dědilo hospodářství, statky a tak. ale jinak mi to hlava nebere...když nic jiného, tak mi to připadá nefér proti ostatním dětem samého pohlaví, co už se po rodičích pak nejmenují.

jolcap
21. bře 2011

@mv
@martinkka Honzík je hezký mě se líbí,ale tchán říká tomu mýmu honane a to je děsivý,je to takovej naschválník a dělal by mi to na truc i když chlap by se asi rozplynul štěstím
na mě se rodiče taky vyřádili

mv
21. bře 2011

@jolcap my bráchovi taky malému říkali Honánku...a to jsem neuměla H, takže z něj byl onánek... 😀
já sem ani nemůžu napsat, jak se jmenuju....
😀 😠 😒 ☹ 😝

jolcap
21. bře 2011

@mv mě to vadí je to právě takový divný, jmenuješ se po mamince jsi milena 😀

mv
21. bře 2011

@jolcap je to podstatně horší...

jolcap
21. bře 2011

@mv jsi v kalendáři? to tady budeme do rána když budu hádat

mv
21. bře 2011

@jolcap ale já musím ve 4 hod vstávat, tak musíš hádat rychle,ať si alespoň na chvíli zavřu oko.... 😀
v českém nejsem, ve slovenském joo..

mv
21. bře 2011

@jolcap tak nápověda: já vždy říkám, že to jméno mají všechny romské spoluobčanky a já...

jolcap
21. bře 2011

@mv no jolana jako já nejsi tak margita?

mv
21. bře 2011

@jolcap fajn,můžu jít spát...

jolcap
21. bře 2011

@mv po jedné milé kampani na romské spoluobčany co odcházeli jsem nechtěla ani chodit ven,jsme na tom podobně,ale říkala bych ti Márdž jako simpsonová

mv
21. bře 2011

@jolcap to mi taky někdo říká a to je milý.. 😉 no jo, teď už s tím nic nenadělám to dožiju.

jolcap
21. bře 2011

@mv já taky,ale dcerce bych ho nedala, jééé to bych patřila mezi ty oblíbené 😀

mv
21. bře 2011

@jolcap ono se člověk nezavděčí, mamce na své jméno remcám a sám syn má problém se svým jménem ,jako že se mu vůbec nelíbí a proč se nemůže jmenovat, jako ty ostatní Martinové,Petrové ve třídě.moji snahu o to se právě nejmenovat jako každý druhý, teda vážně neocenil.... 😀 no nic, jdu chrupkat.dobrou...

martinkka
21. bře 2011

to je těžký, málokdo je se svým jménem spokojený 🙂

jolcap
21. bře 2011

@mv tak ještě co jdi vymyslela synovi,taky remcám,ale dítku dám běžné jméno,nějak ty Vanesky,Maximiláni mě nesedí

mv
21. bře 2011

@jolcap já to mám opačné, mě ty normální jména, jak říká synátor nikdy nic moc neříkaly...to ale není pravda, třeba právě klasika:Jan či Anežka se mi líbí.ať je rád, za to co má, být zcela po mém, tak byl Kryštof..ale to jediné manžel zatrhnul,uznávám že s příjmením je to nevyslovitelná kombinace.
a už mizím, než neusnu do rána...

martinkka
21. bře 2011

@mv tak dobrou noc 🙂

martinkka
21. bře 2011

@jolcap taky se mi líbí spíš klasický jména, ne tyhle moderny

jolcap
21. bře 2011

@mv dobjou

@martinkka taky nechápu matky co dají klukovi jméno Kevin a příjmením je Novotný, nebo Esmeralda, ani jiný podle mě jsem čech mám hezký český já si u zuzky vybrala asi šest holčičích a klučičích a dala k tomu příjmení a postupně jsem vyškrtávala

martinkka
21. bře 2011

@jolcap taky mi to pak připadá směšný
skončil farmář, tak půjdu spát...dobrou noc 🙂

lenkacar
22. bře 2011

@jolcap fakt jsi jolana? to je ale moc hezký jméno a taky chlap neumí rrrr

lenkacar
22. bře 2011

@mv no hele mě napadla aranka ,takže margita dobrý 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru