• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné i netěhotné po IVF

26. září 2014 
@martinkka náš je NO a štěká až teď, na stáří..ono je to fuk asi v tomhle, začne jeden a pak štěká půl vesnice s ním. :grinning:
a to jsme takřka na samotě..
:wink:
21. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap u nás by byl kluk taky Honzík po chlapovi, jiný jméno by nepřežil :slight_smile: holčičku zatim nevíme
21. bře 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka já to spojovala s příjmením ta jako u zuzky a ještě chlap neumí řikat r, takže máme dobjej den a tak
21. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík je hezký.. :slight_smile:
Brácha se tak jmenuje,takže u nás by to nepřicházelo v úvahu.Já se sama jmenuju po mamce,takže nikdy už žádné jméno, co někdo v rodině má...fakt mi to stačí, celoživotní problém s děděním jména mám..nechápu, jak mi to mohli udělat.. :grinning:
21. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv možná už špatně slyší, tak štěká, moje mamča má pudla, štěkal vždycky, ale teď má asi 12 let a špatně slyší a štěká daleko víc
21. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap holčičku ještě vymyslíme, ale Amálku jsem stejně nechtěla, tak nevadí, že se tak jmenuje pejsek :slight_smile:

@mv u nich se taky jména dědí, od mýho chlapa byl Jan tatínek, dědeček, pradědeček a nevim, jestli ještě i další generace, tak chce taky pokračovatele :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka prdlajsky, štěká naschvál, protože ví, že poo 4. hod ráno vstávám... :grinning: o víkendech mlčí, většinou...
21. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinkka jo, jo, to tak bývá...
Já to ještě pochopím, když se dědilo hospodářství, statky a tak. ale jinak mi to hlava nebere...když nic jiného, tak mi to připadá nefér proti ostatním dětem samého pohlaví, co už se po rodičích pak nejmenují.
21. bře 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv
@martinkka Honzík je hezký mě se líbí,ale tchán říká tomu mýmu honane a to je děsivý,je to takovej naschválník a dělal by mi to na truc i když chlap by se asi rozplynul štěstím
na mě se rodiče taky vyřádili
21. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap my bráchovi taky malému říkali Honánku...a to jsem neuměla H, takže z něj byl onánek... :grinning:
já sem ani nemůžu napsat, jak se jmenuju....
:grinning: :angry: :unamused: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv mě to vadí je to právě takový divný, jmenuješ se po mamince jsi milena :grinning:
21. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap je to podstatně horší...
21. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv jsi v kalendáři? to tady budeme do rána když budu hádat
21. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ale já musím ve 4 hod vstávat, tak musíš hádat rychle,ať si alespoň na chvíli zavřu oko.... :grinning:
v českém nejsem, ve slovenském joo..
21. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap tak nápověda: já vždy říkám, že to jméno mají všechny romské spoluobčanky a já...
21. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv no jolana jako já nejsi tak margita?
21. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap fajn,můžu jít spát...
21. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv po jedné milé kampani na romské spoluobčany co odcházeli jsem nechtěla ani chodit ven,jsme na tom podobně,ale říkala bych ti Márdž jako simpsonová
21. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap to mi taky někdo říká a to je milý.. :wink: no jo, teď už s tím nic nenadělám to dožiju.
21. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv já taky,ale dcerce bych ho nedala, jééé to bych patřila mezi ty oblíbené :grinning:
21. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap ono se člověk nezavděčí, mamce na své jméno remcám a sám syn má problém se svým jménem ,jako že se mu vůbec nelíbí a proč se nemůže jmenovat, jako ty ostatní Martinové,Petrové ve třídě.moji snahu o to se právě nejmenovat jako každý druhý, teda vážně neocenil.... :grinning: no nic, jdu chrupkat.dobrou...
21. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je těžký, málokdo je se svým jménem spokojený :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv tak ještě co jdi vymyslela synovi,taky remcám,ale dítku dám běžné jméno,nějak ty Vanesky,Maximiláni mě nesedí
21. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap já to mám opačné, mě ty normální jména, jak říká synátor nikdy nic moc neříkaly...to ale není pravda, třeba právě klasika:Jan či Anežka se mi líbí.ať je rád, za to co má, být zcela po mém, tak byl Kryštof..ale to jediné manžel zatrhnul,uznávám že s příjmením je to nevyslovitelná kombinace.
a už mizím, než neusnu do rána...
21. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv tak dobrou noc :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky se mi líbí spíš klasický jména, ne tyhle moderny
21. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv dobjou

@martinkka taky nechápu matky co dají klukovi jméno Kevin a příjmením je Novotný, nebo Esmeralda, ani jiný podle mě jsem čech mám hezký český já si u zuzky vybrala asi šest holčičích a klučičích a dala k tomu příjmení a postupně jsem vyškrtávala
21. bře 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap taky mi to pak připadá směšný
skončil farmář, tak půjdu spát...dobrou noc :slight_smile:
21. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jolcap fakt jsi jolana? to je ale moc hezký jméno a taky chlap neumí rrrr
22. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv no hele mě napadla aranka ,takže margita dobrý :grinning:
22. bře 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek